Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) sirzollee válasza kem (#8063) üzenetére


sirzollee
tag

Hali!Gf FX5500 érdekelne?Használt persze,de működik,és egy VF700-as van rajta.

(#8102) sirzollee


sirzollee
tag

Genius kormány+pedál érdekel valakit?Régebbi típus,de alig használt(poros inkább).Csak a helyet foglalja :DDD .

(#8103) doc válasza doc (#8068) üzenetére


doc
nagyúr

a fekete meg megvan :)

(#8104) helkis


helkis
addikt

P4-es proci teszteléshez keresek konfigot a közelben, ha valakinek van a birtokában szóljon! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8105) KaZo


KaZo
csendes tag

Sziasztok,
keresek 4 portos routert dsl modemmel (PPPoE), rádiókapcsolat (Wifi) nem kell, Digihez lesz.
Ajánlatokat inkább priviben. Köszi!

Amíg csak fizetgetnek, addig csak dolgozgatunk... Intel(R) Core(TM) i5-4300M CPU 8GB

(#8106) cigam válasza KaZo (#8105) üzenetére


cigam
félisten

Tuti kell a DSL modem?
Csak mert nekem is Digi van, de egy sima UTP-n jön be, és csak annyi kell, hogy a router tudja a pppoe-t (a mostani cumók 99%-a tudja)
Egy WiFi-s Dlink-ért mennyit adnál?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8107) helkis válasza KaZo (#8105) üzenetére


helkis
addikt

jól mondja cigam, sima router kell neked, minden routernek van WAN.portja, vagy másnéven UPLINK portja, amin kapja a netet, a többire meg szétosztja..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8108) t1


t1
addikt

Lenne egy eladó Gigabyte 8600GT Silent Pipe 2 12k-ra tartom alkudni lehet illetve lenne eladó dupla UV csövem ( Revoltec) kb 2 percig használtam mert kocsiba szántam de mégsem. 1.5k

(#8109) KaZo válasza cigam (#8106) üzenetére


KaZo
csendes tag

Hali, Valami olcsó cuccot keresek max 2k-ért de inkább olcsóbban, és a wifi nem szükséges, viszont az eszköz árát megduplázza.
Noname típust lehet venni háromezer felett a VEPO-n...

Amíg csak fizetgetnek, addig csak dolgozgatunk... Intel(R) Core(TM) i5-4300M CPU 8GB

(#8110) ttt1


ttt1
őstag

Nekem vmi 350es fps v 400-as táp kellene olcsón :)

(#8111) ttt1 válasza helkis (#8095) üzenetére


ttt1
őstag

Mennyit ér egy ilyen manapság ?:)

(#8112) b-max válasza ttt1 (#8110) üzenetére


b-max
aktív tag

300 - as delta 12 cm - es ventivel nem jó ?
Nekem egy 6400 - es visz, 2700-on, 2G RAM, 2 db HDD, 8600GT.
És még csak nem is porog fel a ventije terhelékor sem.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#8113) helkis válasza ttt1 (#8111) üzenetére


helkis
addikt

2k/db körül..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8114) ttt1


ttt1
őstag

Csütörtökig bezárolag lenne egy Corsair2x1 GB ddr1 500as ramom cserére (plusz vmi kis kp). 2 gb ddr1 400as kellene ideális esetben 2x 1 gb , de 1x 1gb és 2x 512 is müködö konstrukcio lehet. Ha nem sikerül elcserélni bekerül sajnos egy netezös gépbe ahol nem lenne kihasználva ...

t1 kollégának meg itt is köszönöm a segítségét:)

[ Szerkesztve ]

(#8115) gombavadasz


gombavadasz
tag

Sziasztok!
November 23: Veszprém, Zirc ingyenes szállítás!
Igény esetén november 30.-án is.

Cd lemezek 30Ft-tól, dvd lemezek 38Ft-tól
Maxell dvd 100as fóliában 42Ft, 200db-tól 38Ft
Verbatim dvd+/- c25 72Ft, 100db-tól 62Ft, 200db-tól 56Ft
Tdk dvd+/- c25 60 Ft, 100db-tól 54Ft, 200db-tól 48 Ft,600db-tól 45 Ft
Memorex cd 100as fóliában 35 Ft
Alapanyagra: TTH, Daxon új és régi fajta is van még (bármelyikből lehet rendelni, akár alapanyag megjelöléssel is)
Memorex 8x Dual Layer 10es henger 270Ft, 30db-tól 240 Ft
Maxell 2,4X Dual layer 10es henger 270 Ft
Verbatim 8x Dual Layer 10es henger 400 Ft, 30db-tól 360 Ft

1GB Kingston Micro Sd+SD adapterrel 1400 Ft
2GB Kingston Micro Sd+SD adapterrel 1800 Ft
2GB Kingston Micro+Mini SD+SD adapter 1900 Ft
4GB Kingston Micro+Mini SD+SD adapter SDHC 3500 Ft, 2db-tól 3300 Ft
1GB Sandisk micro M2 memory stick duo adapterrel 2500 Ft
2GB Sandisk micro M2 memory stick duo adapterrel 3500 Ft
240db-os mappa 1700Ft, 2db-tól 1500Ft
Hp-Canon-Lexmark fekete utántöltő szett 900Ft
Hp-Canon-Lexmark színes utántöltő szett 1500Ft
Utángyártott patronok epson /canon nyomtatókhoz.
Bővebb kínálat a weboldalon megtekinthető.
Ami nincs fent az oldalon!!!
Utángyártott patronok canon összes sorozat+epson 6/7es sorozat.
Ingyenes házhoz szállítás Veszprémen és Zircen belül!
Köszönöm az eddigi vásárlásokat. :R

(#8116) gombavadasz


gombavadasz
tag

Továbbá eladó

1, P III as 866Mhz-es komplett számítógép álló házban
15GB HDD
3*128MB SD Rammal Xp-vel telepítve.
egyben 5000 Ft-ért.

2,ASUS 478as alaplap
Intel Pentium 2600 Mhz
256MB SD ram
300W táp
80GB Seagate HDD
egyben 10.000 Ft-ért

3, 478as lap
Intel Celeron 2000 Mhz
128MB SD
256MB SD
az Agp foglalata nem minden kártyával működik.
5000 Ft

(#8117) gombavadasz válasza gombavadasz (#8116) üzenetére


gombavadasz
tag

A 2.ban 256MB SD ram helyett 256MB DDR ram a helyes.

(#8118) helkis


helkis
addikt

ti is kaptatok mail-t ide linkelve: [link]?
teljesen egyetértek a nővel, vissza is küldöm neki a cuccot, aki egyetért szvsz tegye ugyanezt, bár ha jól belegondolok és még akár meg is valósul az elképzelés, biztos lesz valami kiskapu a további fejésre.. :(
kiváncsi vagyok mi lesz belőle. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8119) cigam válasza helkis (#8118) üzenetére


cigam
félisten

Levelet nemkaptam, de megnézni se tudom. Az oldal tele van sql hibával, mintha megszünt volna létezni az adatbázisa.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8120) helkis válasza cigam (#8119) üzenetére


helkis
addikt

nálam teljesen jó explorerből, egy friss flashplayer sem árthat.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8121) vviktor1 válasza cigam (#8119) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Mivel nézted ? IE7-el és FF3.0.1-el is jó, sajna levelet én se kaptam de megtaláltam a támogatás módját. ;]

Ne dudálj, küzdj !

(#8122) Tom5


Tom5
addikt

Vinyót tessék! :)

(#8123) cigam válasza vviktor1 (#8121) üzenetére


cigam
félisten

Most már nekem is jó, egyébként OSX alól Safari 3.2-vel.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8124) vallas


vallas
senior tag

HI all!

Lenne egy eladó LCD monitor Hanns G HC194D típusú 1280*1024-s , van rajta vga+dvi bemenet, menüből lehet közte lépegetni, valamint van beépített hangszórója is, bár ezt nem használtam.

Pixel hiba mentes, jár mellé egy táp, egy vga, egy dvi kábel, meg lehet hogy még a doboza is meg van.

Az ára 20.000 FT, és nem igazán alkuképes, a megválás oka, hogy át szeretnék állni wide monitorra.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#8125) ttt1


ttt1
őstag

Már csak 2 napig eladó a kiváló minőségü ramom ...

(#8126) kovi


kovi
senior tag

Eladó HP xp8010 konferencia projektor.

2600 (fekete-fehér megjelenítés esetén 3600) ANSI lumen max. fényerő, XGA-felbontás (1024 x 768), UXGA-skálázással, 800:1 kontrasztarány, két darab színkerék prezentációhoz és videóhoz, hétféle videócsatlakozás dedikált hangbemenetekkel, opcionális vezetékes hálózati vezeték nélküli vetítés opcionális kis és nagy távolságú, bajonettzáras előtétlencsék a vetítési távolság jelentős változtatásához, távirányító egérfunkcióval és lézermutatóval.

850k+ ÁFAért vettem, sztem 200k környékén vihető.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8127) Male válasza kovi (#8126) üzenetére


Male
nagyúr

Szerintem hasznos lenne, ha leírnád hány óra van már benne... mert igencsak befolyásolja az árat (mivel egy új lámpa bruttó 150 most ehhez... persze külföldről + nem gyári gyanítom a harmadáért beszerezhető).

Amúgy hasznos link hozzá: katt, itt pl vetítési táv - képátlót is lehet nézegetni.

(#8128) Horny256


Horny256
aktív tag

Hi all
Keresek olcsón 8800 GTS-t :R

(#8129) kovi válasza Male (#8127) üzenetére


kovi
senior tag

Azt azért tegyük hozzá, mint ahogy a nevében írtam, de nem egy kis mobil projektor. Aki profi cuccot akar kb ötöd áron, az nem fogja megbánni. A hátuljáról nem találtam képet, de elég sok kimenet van rajta. Az égőt sztem nem kell gyárit venni mert felesleges.
Ebbe még bővítőkártya is rakható.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8130) kovi


kovi
senior tag

Kész vezérlő terem. :)

[ Szerkesztve ]

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8131) kovi


kovi
senior tag

Illetve még az lenne a kérdésem tud -e valaki Seat Leon-hoz üléshuzat szettet?
plusz hol csinálnak veszprémben kárpittisztítást?

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8132) b-max válasza Male (#8127) üzenetére


b-max
aktív tag

Hol lehet vajon venni olcsón proji égőőt ?
Mert ahol eddig én néztem ott a nem gyári is aranyárban volt...

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#8133) Tanya- válasza kovi (#8131) üzenetére


Tanya-
tag

Külső körgyűrű, a Penny OMV páros elötti kis épületben, a körforgalom mellett. Legalábbis tavasszal én ott csináltattam. Csak ott kell hagyni a kocsit egy fél napra, mert 3x végigmennek rajta (benne).

(#8134) Male válasza b-max (#8132) üzenetére


Male
nagyúr

Neten nézegettem ámerikai boltok... persze ide nem szállítanak, viszont pl az enyémbe ott 35K egy "utángyártott", itt meg az eredeti netto 95 volt akkor, és csak úgy adják el, ha ők szerelik be kitudja mennyiért. (rokonsággal továbbküldetném, az volt a terv, de közben nálunk is kapható már 55 körül... így meg nem sürgős, majd ha közeledik a csere, akkor veszek... kb 1500 óra múlva :) )

Itt szoktam keresni.

Kovi: Persze, hogy nem kell gyári... csak azért írtam, mert fontos információ lenne a hátralévő lámpa-élettartam... nade nem én akarom eladni ;)

(#8135) kovi válasza Male (#8134) üzenetére


kovi
senior tag

Ja igen. :)
Kb 1500 órát mehetett.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8136) ArmanD. válasza ttt1 (#8125) üzenetére


ArmanD.
őstag

Haliho

Mennyiért adnád a ramot? Igazából nekem lenne 2x512 hinyx d43-as ramom és szeretnék helyette 2x1Gb ramot és nem tudom beszámolnád e.

Várom válaszod üdv ArmanD

Öreg vagyok már bohócnak!

(#8137) ArmanD. válasza ttt1 (#8125) üzenetére


ArmanD.
őstag

Ha müködne a dolog légyszi üssük ma nyélbe mert a f@kkom teli van hogy néha beszaggat a wow :DDD Telón elérsz.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#8138) ArmanD. válasza ttt1 (#8125) üzenetére


ArmanD.
őstag

:F

Öreg vagyok már bohócnak!

(#8139) ttt1 válasza ArmanD. (#8138) üzenetére


ttt1
őstag

icqra felvettelek, de nekem igazábol 2x 1 gb kellene helyette ... de csak ma duig van itt veszprémben a cucc, ma este viszem el innen a gépet....

(#8140) cigam


cigam
félisten

Hol lehet olcsón kapni most 2GB pendrive-ot? (VP-ben merthogy a webshopokban hozzájön a postaköltség)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8141) Horny256 válasza cigam (#8140) üzenetére


Horny256
aktív tag

Tesco :F :)

(#8142) csibor válasza cigam (#8140) üzenetére


csibor
őstag

Interspar ~1400 Ft körül láttam.

[ Szerkesztve ]

(#8143) kovi


kovi
senior tag

Eladó:
4db 15"-os lemezfelni VW Passat-on volt. Jó még SEAT Toledo-ra és Skoda Oktáviára, stb... (5 lyukas). Sajnos a LEON-ra nem jó azért adom el. Darabja 6k.
Plusz 4db - ez van a felnin - 195/65/R15-ös Good Year nyárigumi, kb 90%-os.
5k/db.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8144) kovi válasza cigam (#8140) üzenetére


kovi
senior tag

2 Gb Kingston

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8145) csibor


csibor
őstag

Ilyen hóviharban gyakorlatilag még nem vezettem, Almádiból Veszprémbe 0 látótávolság,helyzetjelző,és ködlámpával 10-20 Km/h lehetett haladni,.Szerintem még így is gyorshajtást követtem el.

(#8146) madve


madve
tag

Urak,

Ha esetleg akart valaki egy szuper MSI8800GTX OC + ZM-GWB8800 Ultra/GTX vízhűtőblokkal, az keressen meg... Jelenleg is használatban van. Garancia S.Feri-n keresztül van még 2008.12.04.-ig van rá elvileg. Gomezztől származik a cucc. Léghűtés megvan hozzá.. Azért adnám el, mert kaptam egy jó ajánlatot 4870 és N280-ra...

[ Szerkesztve ]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#8147) barnam_ válasza madve (#8146) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mennyit ér manapság egy 8800GTX gyári hűtővel?

(#8148) st.hubertus válasza kovi (#8131) üzenetére


st.hubertus
tag

Üléshuzatot venni pedig vagy a József Attila utcában (eléggé a vége felé, kb a Veszprém Tv-vel szemben tudsz (vagy a bolhapiacra jön le egy pesti cég, méretpontos üléshuzatokat forgalmaznak, nekem a Swiftre /régi Sedan/ nem volt 8 000 forint) minőségre pedig sokkal-sokkal jobb az anyaga, mint a Tesco-s, Obis univerzális üléshuzatoknál. A színe egyszerű szürke, némi színes csíkkal. Elég egyszerű szövet, de végülis ennek az elsődleges feladata nem a díszítés, hanem, hogy megvédje az ülés lényegesen kényesebb kárpitját.

[ Szerkesztve ]

(#8149) helkis


helkis
addikt

ilyesmi sínadrágot keresünk a porontyoknak 15hónaposak (fiú-lány) 80-86-os méretben, akinek van és már nem hasznájátok, ismerősi körbe is kérdezzetek utána, szivesen megvennénk, előre is köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8150) ttt1


ttt1
őstag

Keresek s478as p4eshez hütö ventit ha vkinek van a polcán és csak porosodik pls jelezzen :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.