Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) dokar válasza csibor (#7700) üzenetére


dokar
addikt

sebességet is mér?

(#7699) helkis: ha kaptam volna, írtam volna. már pár héttel ezelőtt volt az újságban felhívás.

extra - SEXRay

(#7702) csibor válasza dokar (#7701) üzenetére


csibor
őstag

Sajnos nem,csak ha baleset van,akkor felhasználják a felvételt.A budapesti út,belső körgyűrűt fogják következőre bekamerázni,állítólag.Egyébként mindennap mikor arra járok min 3 autó a piroson megy át,nem a sárgán.

[ Szerkesztve ]

(#7703) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Körgyűrűnél Almádi elágazónál is van
piroson átmegyek fényképezős téma... :O

[ Szerkesztve ]

(#7704) csibor válasza Rabbitf_24 (#7703) üzenetére


csibor
őstag

Már beélesítették ?Azt hittem még csak a teszt üzem tart.

(#7705) dokar válasza Rabbitf_24 (#7703) üzenetére


dokar
addikt

ekkora hülyeséget, ha megyek ki a városból az almádi úton és balra akarok kanyarodni, akkor telizöld jelzésre bemegyek a kereszteződésbe és megvárom míg elmennek velem szemben az egyenesen haladók. ha nagyon sokan vannak, akkor csak akkor folytathatom utam, ha már szemben lévőknek és már nekem is piros. na de ekkor már bent vagyok a kereszteződésben. :W a piros lámpa és a jobbról érkezőknek a zöld közötti időkülönbség pont arra jó, hogy a kereszteződésben bent lévő egy vagy kettő autó ki tudjon kanyarodni balra. de ha büntetnek a lámpánál, akkor nagy forgalom esetén telizöldnél lehetetlen lesz balra kanyarodni. :W

extra - SEXRay

(#7706) Rabbitf_24 válasza csibor (#7704) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

úgy tudom, hogy már megy... :(

Dokar:

hát igen, ezekből a helyzetekből lehet nagyon sok lóvét kaszálni...
ez a legidegesítőbb, hogy azt akarják elérni hogy ne legyen több baleset, de ezzel
csak ezt segítik elő... senki se fog a közlekedésre figyelni csak a lámpákra....

(#7707) helkis válasza Rabbitf_24 (#7703) üzenetére


helkis
addikt

az se normális, aki ott narancssárgán megy át.. életveszélyes!..

dokar - az ilyen telizöldek mindig szívások, jobb lenne egy olyan körforgalmat építeni mint Győrben Árkádnál, Fehérvári - Ipar út kereszteződésnél, igazából nem is körforgalom, hanem kör geometriájú kereszteződés, szokni kell, de legalább jó szvsz.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7708) cigam válasza dokar (#7705) üzenetére


cigam
félisten

"bemegyek a kereszteződésbe és megvárom"

Attól hogy a lámpa zöld, még nem azt jelenti hogy bemehetsz a kereszteződésbe. Elötte meg is kell győződni arról, hogy ki is tudsz onnan jönni.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7709) dokar válasza cigam (#7708) üzenetére


dokar
addikt

ki is tudok onnan jönni, akkor amikor a szemközt jövők pirosat kapnak és még az oldalról érkezők elindulása előtt

(#7707) helkis : lövésem sincs miről van szó, nem járok Győrbe.

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#7710) helkis válasza dokar (#7705) üzenetére


helkis
addikt

ott pont van egy időzítő, ami előbb elengedi azokat akik egyenesen akarnak menni, majd jöhetnek a balrakanyarodók is, de itt jöhetnek szemben ugyanúgy egyenesen vagyis innentől él a telezöld, ha sokan jönnek szívás, de ezt a logikát miért nem tudják átprogramozni a Füredi úti csomópontra? vagy a többi ilyenre? szvsz ez is nagy segítség, ha balra akar valaki menni telezöldnél.. :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7711) helkis válasza dokar (#7709) üzenetére


helkis
addikt

[link] ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7712) Daert


Daert
őstag

Ha van valakinek a szekrénye mélyén 4cm-es ventilátor,amit az ég világon semmire nem használna,csak nem volt kedve kidobni akkor én nagyon örülnék neki :C :))
Csak működjön. :D

(#7713) dokar válasza helkis (#7711) üzenetére


dokar
addikt

hm, ez egész jónak tűnik :K

extra - SEXRay

(#7714) ballington


ballington
addikt

512-es sdramot keresek, lehet 2x512 is. árat is mondjatok

@MALE
ment privi, kicsit megcsúszva :B

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#7715) dokar


dokar
addikt

most hallottam, hogy tettek fel számlálót a pártházhoz és csak a jobbra kanyarodókat kamerázzák a zebra miatt.

extra - SEXRay

(#7716) helkis válasza dokar (#7715) üzenetére


helkis
addikt

ez melyik csomópont? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7717) dokar válasza helkis (#7716) üzenetére


dokar
addikt

jutasi-budapest

az a zöld rettenet veszprém legrondább épülete a volt pártház

7végén mit csinálsz?

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#7718) Balamber:)


Balamber:)
csendes tag

Canon NP 6312 A4-es fénymásoló.
(Canon NP 6012 automatikus lapadogolóval ellátott változata.)
Kis irodai használatban volt.
A toner kb félig van, egy új toner (típusa NPG-11) ára kb 4500,-Ft. Közepes használattal (napi 15-30lap) ez kb fél évig elég.
A számláló állása: 007708
Súlya: ~25kg (postán küldhető)

Felszereltsége: 1 tálcás adagólója van, + egylap adagoló, + automatikus lapadogoló (fölül).

Sebesség adatokat nem írok, mert pontos információim nincsenek, de elég gyors a gép.
Kora kb 8-10 év lehet.

A hirdetés: [link]

Részletes képek: [link]

Balatonfüreden átvehető, postán is küldöm.
Tel: 30-5128187

(#7719) Balamber:) válasza Balamber:) (#7718) üzenetére


Balamber:)
csendes tag

ja, kifelejtettem, hogy természetesen eladó a gép :)

(#7720) HaRdCoRe válasza HaRdCoRe (#7644) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Rendeződött a dolog, megérkezett a pénz... Köszönöm!

(#7721) ttt1


ttt1
őstag

Vki nem tud olan helyet ahol polora nyomtatnak (a dokumentum centeren kivüli helyek érdekelnének).

(#7722) helkis válasza dokar (#7717) üzenetére


helkis
addikt

megbeszélem ma Vikivel, ha nem húzza fel magát nagyon akkor átmegyek F1-et nézni, viszek sört! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7723) helkis válasza ttt1 (#7721) üzenetére


helkis
addikt

most találtam: [link] ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7724) dokar válasza helkis (#7722) üzenetére


dokar
addikt

zsír :C :R

extra - SEXRay

(#7725) ballington válasza dokar (#7715) üzenetére


ballington
addikt

egy kollégámat most húzták meg 100e-re, mert átment a piroson
drága mulatság vazze

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#7726) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

hali arcok!

valakinek nincs véletlenül elfekvőben (eladóban) 5.1-es hangkarija?
Creative Sb Live! lenne az ideális.

akinek lenne eladó dobjon egy PM-et plz!
:R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#7727) FoBCRaistlin válasza ballington (#7725) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

melódiáknál dolgozol? :U

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#7728) __Psion__ válasza FoBCRaistlin (#7726) üzenetére


__Psion__
tag

Privát ment!

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#7729) Male válasza ballington (#7714) üzenetére


Male
nagyúr

Még nem késted le :)

Válasz is :K

A pirosas témához: Azért valamit tenni kellett, mert a piros nem azért van, hogy még 5 autó átmenjen...

helkis: Egyelöre semmi gond a lappal :) Már be is lőttem szervernek... talán azért volt az ASUS féle lap, mert AHCI módban nem megy.... nem fogadja el a telepítő a flopit.
A proci a gyári bordával venti nélkül fél óra alatt éri el az 50 fokot :D

(#7730) dokar válasza Male (#7729) üzenetére


dokar
addikt

pedig milyen sok buszt láttam áthajtani a piroson mostanában :DDD
amilyen tötymörgősen mennek ott az emelkedőn legtöbbször amikor a busz orra belecsúszik a sárgába, akkor a hátulja nem jön ki belőle mielőtt pirosra váltana a lámpa.

extra - SEXRay

(#7731) t1 válasza dokar (#7730) üzenetére


t1
addikt

persze kell vmilyen büntetés, de ennek a 100k-nak nagyon lehúzás szaga van már megint, fizesse az ki aki kitalálta. Lehetne kisebb határ is monjuk 0-30k-ig, de 100k irreálisan magas...

(#7732) dokar válasza t1 (#7731) üzenetére


dokar
addikt

akkora debilségek vannak itt az országban, ha mindről tudnék, akkor a fejemet verhetném a falba

extra - SEXRay

(#7733) FoBCRaistlin válasza __Psion__ (#7728) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

repü ;)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#7734) FoBCRaistlin válasza dokar (#7732) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

ekkora "böszmeséget" :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#7735) dokar válasza FoBCRaistlin (#7734) üzenetére


dokar
addikt

átjössz te is 7végén F1-et nézni és sörözni?

extra - SEXRay

(#7736) Hybryd válasza csibor (#7671) üzenetére


Hybryd
tag

ha a videokártyán van HDMI csatlakozó, arra kösd HDMI kábellel a TV-t vagy akármit, szerintem csak így megy át a hang - a DVI szerintem nem tud hangot továbbítani (még a neve is digital video interface)

(#7737) Balamber:)


Balamber:)
csendes tag

SAMSUNG CLP-510 színes lézernyomtató eladó: [link]

(#7738) FoBCRaistlin válasza dokar (#7735) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

hmmm, addigra a kocsim is meglesz, ha sörözni nem is de F1 talán ok. :U

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#7739) dokar válasza FoBCRaistlin (#7738) üzenetére


dokar
addikt

már megint mit csinálsz a verdával?

extra - SEXRay

(#7740) csibor válasza Hybryd (#7736) üzenetére


csibor
őstag

Ha lenne rajta hdmi,én lennék a legboldogabb,egyébként viszi a hangot,csak 24 tűs átalakító kell,nem 20 tűs ami nekem van.Tegnap kaptam olyat,és azzal működik.

(#7742) cigam válasza dokar (#7730) üzenetére


cigam
félisten

Én pont az ellenkezőt tapasztaltam. Pont egy csukós volt elöttem, és direkt lemardtam, hogy lássam a lámpát ;-) Szóval még bőven zöld volt, de megált. Kb 3-4 mp múlva lett sárga, majd piros.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7743) FoBCRaistlin válasza dokar (#7739) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

megcsináltattam a tetejét. már csak a ball első sárvédőt kell.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#7744) ballington válasza FoBCRaistlin (#7727) üzenetére


ballington
addikt

sosem dolgoztam a melódiáknál...meg ahhoz már öreg lennék ;)

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#7745) FoBCRaistlin válasza ballington (#7744) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

egyik barétomat aki ott dolgozik megvágták szintén 100K-ra. nem diákként gondoltam hanem, belsős alkalmazottként, témavezető stbstb.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#7746) RpPRO


RpPRO
őstag

Hova menjek komplett autos hifi szerelesre? Meg kabelelokeszites sincs. Persze a (kedvezo) ar fontos feltetel. Otletek?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#7747) Male válasza RpPRO (#7746) üzenetére


Male
nagyúr

Ilyet ugyan nem tudok (ArmanD-ot mondanám, de úgytudom már nincs itt.), de egy remek Pioneer hangfalpárt tudnék ajánlani az autóba!

(#7748) cigam válasza RpPRO (#7746) üzenetére


cigam
félisten

Az sztk felett a Kinizsi utcában van egy autohifi pont. Nekem ott szerelték. Igaz akkor még Armand is ott volt, de gondolom az utóda se rosszabb.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7749) st.hubertus válasza cigam (#7748) üzenetére


st.hubertus
tag

Én is ott szereltettem be minden hifis cuccot, és eddig nem hibáztak.

(#7750) t1 válasza RpPRO (#7746) üzenetére


t1
addikt

Tonesys. Ez van veszprémben, arra fele amerre a Trend3X van. Lejjebb egy utcával. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.