Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) helkis válasza b-max (#7350) üzenetére


helkis
addikt

pü! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7352) b-max válasza helkis (#7351) üzenetére


b-max
aktív tag

re !

:)

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#7353) Male


Male
nagyúr

Biostar 7600GT, 256MB mindössze 6000Ft! (Zalmannal 9, Accelero S1-el 10.5)

Pioneer TS-469-es hangszóró pár (autóba), 5000Ft!

Hibás Sony TV, 2000Ft.

Keresek Radeon HD3850 gyári hűtőt... (vagy valamit, amit a FETekre lehet szerelni az Accelero S1 alá...)

Naés hogy ne csak üzlet legyen: Akit érdekelnek a tenisz fotóim, itt megnézheti őket. (meccsekre van bontva... illetve van egy "Porsche Tennis GP vegyes" galéria benne, részben labdaszedő lányokról... de csak óvatosan, mert elég fiatalok.)

[ Szerkesztve ]

(#7354) nagykaraj


nagykaraj
csendes tag

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne h gépet akarok fejleszteni de msot nem tóm eldöntetni h melyik lenne a jobb ( inkább játékra ) hogy geforce vagy ati vagy intel vagy amd ? :F

(#7355) barnam_ válasza nagykaraj (#7354) üzenetére


barnam_
nagyúr

Inkább itt tedd fel a kérdésed: Milyen gépet vegyek?
Egyébként jó lenne tudni mennyi pénzt szánsz rá, mert akkor könnyebb összeállítani a konfigot.

(#7356) nagykaraj


nagykaraj
csendes tag

ooh köszi :) hát kb 80 000 ft ot

(#7357) barnam_ válasza nagykaraj (#7356) üzenetére


barnam_
nagyúr

Milyen hardverek kellenek? Mert ha komplett gép, 80k-ból nem nagyon lehet játékra alkalmas gépet összerakni. De ha csak alaplap+cpu+ram+vga kell, már egyszerűbb.

(#7358) nagykaraj válasza barnam_ (#7357) üzenetére


nagykaraj
csendes tag

jól mondod csak alaplap+cpu+ram+vga kell ... :)

(#7359) barnam_ válasza nagykaraj (#7358) üzenetére


barnam_
nagyúr

Akkor:

Alaplap: GIGABYTE GA-EP35-DS3 - 17.292Ft
CPU: Core2 Duo E7200 - 22.440Ft
Ram: 2x KINGMAX TinyBGA 1024Mb DDR2 1066Mhz - 8640Ft
Vga: GIGABYTE GV-R485-512H-B HD4850 512MB PCIE - 34.296Ft

Ez 82668 Ft, és ez a vga-nak köszönhetően bőven alkalmas játékra.

(#7360) nagykaraj


nagykaraj
csendes tag

köszi szépen :) csak ezt a vga nem ismerem ... tudod én iylen geforce 8600 8800 nézegettem .. amit mondasz az árából itélve jónak tünik csak érted a problémám h nem tudom viszonyítani h ez milyen szinten van erősségben ... mégegyszer ksözi szépen

(#7361) barnam_ válasza nagykaraj (#7360) üzenetére


barnam_
nagyúr

Olvasd el a PH! tesztet, és rájössz: GT200, RV770 - felbolydul a VGA-piac

(#7362) nagykaraj


nagykaraj
csendes tag

Amd Athlon 64 3200+ socket 939
Asus EN7300Gs PCIe Geforce
Gigabyte GA-K8NF-9 alaplap
van még 4 db 512 mb DDR-400 mhz -es memóriám
összesen 20 000 ft
Minden külön külön is elvihető ---> ár megegyezés alapján

(#7363) helkis


helkis
addikt

Gigabyte 7900GT + zalman VF700 eladó!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7364) helkis válasza barnam_ (#7361) üzenetére


helkis
addikt

hova tünt a fejed? :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7365) b-max válasza nagykaraj (#7362) üzenetére


b-max
aktív tag

4 ram érdekelne, mennyit kérsz értük ?

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#7366) barnam_ válasza helkis (#7364) üzenetére


barnam_
nagyúr

Untam már a nagy fejű kutyát, ezért kisebbre váltottam :)
Egyéni avatart még nem akarok, mert azon később nem lehet változtatni, így nem mindegy milyet választok. Sajnos még nem tudom milyen legyen.

(#7367) dokar válasza barnam_ (#7366) üzenetére


dokar
addikt

meg lehet változtatni később

extra - SEXRay

(#7368) barnam_ válasza dokar (#7367) üzenetére


barnam_
nagyúr

tudtommal csak ha nyomós indokom van rá.

(#7369) dokar válasza barnam_ (#7368) üzenetére


dokar
addikt

és az nem elég nyomós, ha megunod?

extra - SEXRay

(#7370) barnam_ válasza dokar (#7369) üzenetére


barnam_
nagyúr

sztem nem :P

(#7371) dokar válasza barnam_ (#7370) üzenetére


dokar
addikt

te így gondolod, én meg így: E4500 16K HUF estig tartó akció!

extra - SEXRay

(#7372) Male válasza dokar (#7371) üzenetére


Male
nagyúr

Senki nem vesz semmit :(

Ja, az 1 hetes VGA-m (Sapp. 3850) érdekes kerregő hangot produkált, aztán elhallgatott. Tegnap este benéztem a gépbe, és azthiszem megvan mi okozta: a hűtőjén a gyári matrica megunta a helyét, és átköltözött a hangkártyára :DDD
(Visszanyomtam, de szerintem megint le fog esni... garinál szerintetek probléma, ha ez a matrica nincs a helyén? :) )

(#7373) csibor válasza Male (#7372) üzenetére


csibor
őstag

S1 vettél a kártyádhoz?Tegnap majdnem vettem 1 új HD3850/512 20K-ért csak megijedtem hogy menyire esnek az árak, 20-ért már 3870 is van használtan.Ráadásul helyben garis.

(#7374) Male válasza csibor (#7373) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, azt már korábban megvettem... csak a FET-ekre nincs hűtő. Az AC szerint elmegy FET borda nélkül, de ettől azért tartok. Meg igazából a gyári hűtővel is csendben van. (igaz 54/95 fokos idle/terhelve).

(Mondjuk én 22-ért vettem Sap. 3850/512... Tominál. Szerintem most ezek kicsit megállnak ezen a 20 körüli árszinten.)

(#7375) dokar válasza Male (#7372) üzenetére


dokar
addikt

nekem is lejött a matrica HD3850-ről már 1 hét után :D

extra - SEXRay

(#7376) Male válasza dokar (#7375) üzenetére


Male
nagyúr

Igazi típushiba :DDD

FET-ekre mit mondasz? Accelero S1-el tuning nélkül nem gond, hogy csupaszon maradnak? (Ezen gondolkodom, hogy egyszerű lenne rátenni.)

(#7377) Coyot válasza dokar (#7375) üzenetére


Coyot
őstag

én ezt megelőzve leszedtem :D

Má' nem

(#7378) dokar válasza Male (#7376) üzenetére


dokar
addikt

én is pont ez miatt hagytam rajta a gyárit. a FET-eket nem hagynám hűtés nélkül, de ez jónak tűnik, kis ventivel akár meg is fejelheted.

extra - SEXRay

(#7379) Male válasza dokar (#7378) üzenetére


Male
nagyúr

Még megméregetem, hogy befér e... nincs kedvem fűrészelni (mondjuk elég jól lehet haladni ezekben az alu bordákban).

Venti nem lesz... a ház hűtése olyan, hogy pont az Acceleron át szívja be a levegőt, ennek elégnek kell lennie :)

(#7380) dokar válasza Male (#7379) üzenetére


dokar
addikt

mennyiért jutottál az S1-hez?

majd csinálj előtte és utána is szőrös fánk tesztet max hőmérsékletre játszva. ha szépek lesznek az eredmények, akkor lehet én is beruházok.

extra - SEXRay

(#7381) Rabbitf_24 válasza Coyot (#7377) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

nekem még rajta van... nem spóroltak a ragasztó masszával :DDD

(#7382) Daert


Daert
őstag

Még mindíg eladó egy szellős házikó
Érdeklődőket szívesen várok,megtekinthető a házikó.

[ Szerkesztve ]

(#7383) nagykaraj


nagykaraj
csendes tag

Hali

Látom alkohol adásvétel tilos .. de akkor ha én például valakinek ajándékba adnék valakinek valami cuccomhoz azis is tilos ?

(#7384) dokar válasza dokar (#7371) üzenetére


dokar
addikt

proci eladva

extra - SEXRay

(#7385) barnam_ válasza dokar (#7384) üzenetére


barnam_
nagyúr

HD3850-d megvan még?

(#7386) Male válasza dokar (#7380) üzenetére


Male
nagyúr

3-ért :D

A gyárival már néztem, 95 foknál megállt, néha felugrott 96-ra egy-egy pillanatra, de aztán vissza 95-re. (Játék közben is ennyi volt a maximum.)
...de majd még megnézem elötte, mert hogy max. hőmérsékletet nyomtam e, azt nem tudom, meg a szobahőmérsékletet sem írtam fel.

(Na, 35 perc alatt felment a Vistára az SP1... rosszabbra számítottam :)

Újabb rejtély: XP mellé ha felteszem a Vista x64-et (egy vinyó, másik partíció), akkor az XP-t nem tudja elindítani, valahogy elcseszi a bootmenüt. VistaBoot Pro-val próbáltam rendbetenni, de akár mit állítok be, semmit nem bír elindítani, csak saját magát.
Ha a 32 bites Vistát teszem fel, az jól csinálja meg a bootmenüt, minden indul simán...
)

(#7387) helkis válasza Male (#7386) üzenetére


helkis
addikt

a VBpro-ból szedd le a legújabat, és vista alól jelöld ki a particiókat..
én is így használtam sokáig x64-es vistát nálam nem okozott gondot, az xps-patrición nincsenek hibák?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7388) dokar válasza barnam_ (#7385) üzenetére


dokar
addikt

jaja, bár nem is árulom. :DDD imádom ezt a karit. bár egy 4850-et még jobban tudnék szeretni. :B

extra - SEXRay

(#7389) Male válasza helkis (#7387) üzenetére


Male
nagyúr

A legfrissebb volt, Vista alól állítgattam (lévén az XP nem indult már el).

Nincsenek hibák a partíción...
Kiírja hogy szerinte hardver változás történt, és rakjem be a Vista telepítő DVD-t, és indítsam újra a gépet, bla bla.

Ott rontja el, hogy felcseréli a vinyóimat... Amikor szereltem a rendszernek szánt vinyót a harmadik SATA portra dugtam (nagy cserebere volt, és lusta voltam mindig átrendezni a kábeleket :B ). BIOSban viszont betettem az első helyre. XP induláskor ennek megfelelően 0. vinyónak látja.. ahogy a 32 bites Vista is (a meghajtó betűjeleket is békén hagyta). Így aztán simán működik is.

A 64-es viszont nem így tett. 2.-nak tartja a rendszervinyót, és jól össze is kavarta a meghajtó betűjeleket.

Alapból C meghajtón volt a bootfileok (ntldr, boot..ini, ntdetect.com). Az XP partíciója pedig az I meghajtó volt.
Namost a 64-es Vista ezt D-nek, illetve K-nak nevezte el, és saját maga lett a C.

A boot beállításnál viszont ez a rohadék nem olyat vár, mint az XP (disk/rdisk/partition), hanem meghajtó betűjelet. Alapból persze C-re állítja... így nem megy. Átírtam K-ra, úgy sem... ahogy I-ként sem. Még a D-t megpróbálhattam volna,de addigra már rohadtul elegem volt belőle, és visszaállítottam az XP bootloaderét.

Most a 32 bitest tettem inkább fel, azzal semmi gond... aztán majd ha kell cserélek :)

Szerk: na, ez elég zavaros lett :B

A lényeg, hogy elegem van az új bootmanagerükből... hihetetlen, hogy nem képesek kiadni egy jól működő, könnyen kezelhető és biztonágos változatot. (WinMe korábbi DOS indítása ugye, ami kinyírta saját magát, az XP szerintem jó, és könnyen kezelhető, ellenben nem biztonságos... a Vistáé elvileg biztonságos, de a kezelhetősége finoman szólva is borzalmas).

[ Szerkesztve ]

(#7390) barnam_ válasza dokar (#7388) üzenetére


barnam_
nagyúr

oké, csak azt hittem elakarod adni
HD4850-t akarok, de lehet hogy HD3800 lesz :)

(#7391) nagykaraj


nagykaraj
csendes tag

Császtok

Maxtor 80GB ATA133 eladó ---> 4k
Maxtor 60GB ATA133 eladó---> 3k

Csere is érdekel ... :C

(#7392) Male válasza dokar (#7378) üzenetére


Male
nagyúr

Nézegettem, nem fér el az Accelerotól... magasságra kb a fele kéne, ráadásul túlnyúlna a kártyán annyival, hogy nem fér el a vinyó :( A túlnyúlást még levégom, de a magasság... ugyhogy ez nem fog rákerülni.

Kinéztem egy másik bordát, de ezt csak ragasztani tudnám... és abból is le kell szedni egy kicsit.

A Gigabyte Zalmanos verzióját is megnézegettem, azon gyárilag nincs semmi a FET-eken. Állítólag kézmelegek csak... lehet mégis megnézem borda nélkül.

(#7393) nagykaraj


nagykaraj
csendes tag

Kingmax 512 mb 400mhz ----> ebből van 3 db 3000ft/db +
van még 1 ugyan ilyen adatokkal csak a márkáját nemtóm----> 2500 ft

(#7394) nagykaraj


nagykaraj
csendes tag

Császtok

Olyan kérdésem lenne h van a gépembe 2 db PATA vinyó és most beakarok rakni 1 SATA át akkor a satát is slavre kell állítani ?

(#7395) helkis válasza nagykaraj (#7394) üzenetére


helkis
addikt

1db Sata csatira csak 1db HDD-megy rá, vagyis mindig master lesz..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7396) nagykaraj


nagykaraj
csendes tag

ohh köszi akkor nem kavar be neki a többi pata ugye ?

(#7397) helkis válasza nagykaraj (#7396) üzenetére


helkis
addikt

valószinüleg nem.. ;) friss insatallnál az oprendszer telepítője viszont össze vissza fogja oszani a betüjeleket, minden lemez első/active partiját előreveszi, ill a többi is keveredhet, majd jönnek a ODD-k... így ha nem akarsz sokat szenvedni, akkor egy friss telepítésnél célszerű csak azon a HDD-n rajthagyni a tápot mire akasz telepíteni, ha minden kész akkor egyesével csatlakoztatni a többi HDD-t.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7398) barnam_ válasza nagykaraj (#7391) üzenetére


barnam_
nagyúr

üdv,
Maxtor 80GB ATA133 eladó ---> 4k
Maxtor 60GB ATA133 eladó---> 3k

milyen állapotban vannak a vinyók? küldenél hd sentinelről képet? a kondíció és a smart érdekelne. Veszprémi vagy?

(#7399) Balamber:) válasza nagykaraj (#7383) üzenetére


Balamber:)
csendes tag

Szia!
Mi az ajándék? (Mi a lőre?)
Egyszer vettem még régebben Stroh rumot 80%-ost 1Litert 2000,-Ft ért a neten, ennyiért meg sem mutatják a boltban és teljesen tuti. Még a fele megvan mert mostanában nem iszom (annyit) meg akkoriban absynthe előtt toltuk :)

Amúgy eladó egy:
Epson Stylus C86 színes tintasugaras nyomtató 3000,-Ft-ért
[link]

továbbá egy:
Ethernet Switch 16-Port 10/100Mbps 5000,-Ft-ért
[link]

Mindegyikről részletes képek a hirdetések alatti linken.

Balatonfüreden vannak a cuccok, de Vp-be szállítás megoldható ha úgyis megyek.
Tel: 30-5128187

[ Szerkesztve ]

(#7400) ttt1


ttt1
őstag

Nekem van egy Asus A8n sli alaplap több mint egy évig garis még-15, 1 GB kingston DDR garis 400-as ram-6, Artic cooling Freezer 64 (garis) -3 e ft-ért..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.