Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

(#8652) kem válasza helkis (#8649) üzenetére


kem
addikt

Hi!

Milyen lapot ajánlasz E5200 alá?:)
Pontosabban melyik Giga lapot?:D Azt mondják ehhez meg az E2xxx-ekhez az EP31 DS3L is passzol... Vagy az L miatt inkább ne?

Köszi!

(#8653) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

Szőlő vkinek?

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#8654) helkis válasza kem (#8652) üzenetére


helkis
addikt

pont ttt1 hirdet egy ilyet, kérdezz rá, egyébként attól függ mennyiből kell gazdálkodni! ;)
p31-ds3L megéri az árát, de azért vannak korlátani természetesen.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8655) kem válasza helkis (#8654) üzenetére


kem
addikt

azembernek van 2 alaplapja amit el akar adni, és a 2lap árábol venni egy jó Giga lapot. (MSI P35 Neo Combo asszem, meg egy ASRock LGA775+pci-e+ddr2+agp:D)

Köszi!

(#8656) csibor


csibor
őstag

A filmekben van valami olyan rádiós cuc ,amit nagyjából 100 m-en belül valamilyen kütyüvel be lehet mérni.Na ilyet meglehet csinálni nyakörvbe építve?Ceruzaelem,vagy gombelemmel.

(#8657) helkis válasza kem (#8655) üzenetére


helkis
addikt

ha az MSI nem combo lenne még be is vállalnám! de sajnos az..
én P35-DS3, /P /R, P35-DS4, P35-DQ6-ot ajánlanám, az E betü elől az energiahatékonyságra utal, mérve kb 5% a javára egy átlag gépben, ugyanazon verzió nem E-s lapjához képest.. :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8658) helkis válasza csibor (#8656) üzenetére


helkis
addikt

mit 100m-ezel? kód 0049-hez görgess.. ;)
meglett a kiskutya?

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8659) _BoZo


_BoZo
csendes tag

Canon Pixma ip1800 tintasugaras nyomtató eladó.
Karácsonyi ajándék volt, mindössze egy oldal lett vele nyomtatva próbaképp.
Paraméterei kishíjján megegyeznek az ip1900 és ip2600-as nyomtató paramétereivel. Összehasonlítás
Ár: 7500 Ft

(#8660) csibor válasza helkis (#8658) üzenetére


csibor
őstag

Picit drágább nincs :DD ez túl olcsó lenne neki.Egyébként 2 napja reggel hazatalált.Ami érdekes mert megvolt fürdetve.

(#8661) helkis válasza csibor (#8660) üzenetére


helkis
addikt

na ok, de nem csak 100m-n belül, hanem az egész bolygón megtalálod! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8662) barnam_ válasza csibor (#8660) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mondtam hogy hazamegy! :C
Biztos betért valakihez fürödni :)

(#8663) Daert


Daert
őstag

Hali!
Sürgős segítséget kérek!!!!
Adott az alábbi laptop:
HP Pavilion dv5-1125:AMD Turion X2 RM-72 Dual-Core Mobile Processor 2.10 Ghz. 1 MB L2 Cache
RAM: 4GB DDR2 800M (Max 8Gb)
HDD: 250 GB SATA (5400 Rpm) HDD
LightScribe Super Multi 8X DVD±R/RW with Double Layer Support
ATI Radeon HD 3200 Graphics RS780M Up to 1918 MB
15.4” diagonal WXGA High-Definition Brightview Infinity Display (1280 x 800)

ATI Radeon HD 3200 Graphics RS780M Up to 1918 MB
Stereo- Altec Lansing speakers
Microsoft Windows® Vista Home
Feltettem rá a Vistát,
de sehol nem találok Mobility radeon HD3200 drivert,sem RTL8139(everest szerint ez van a gépben) drivert.Amit a Realtek honlapjáról leszedtem,az nem működik,valamint az ezközkezelő szerint baj van az RTL8110 hálókártyával.Nem értem.
HelPPPP!!!!!

(#8664) helkis válasza Daert (#8663) üzenetére


helkis
addikt

[link] kiválaztod at opredszert, madj az integrated/motherboard.ra mész onnantól már egyértelmű..
vagy miért nem a HP-nál keresed a drivert? :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8665) ttt1 válasza Daert (#8663) üzenetére


ttt1
őstag

30ért megveszem most és akkor nem kell vele törödnöd :))

(#8666) csibor válasza barnam_ (#8662) üzenetére


csibor
őstag

Lehet csak elugrott wellness hétvégére,nő,pia,fürdés :))

(#8667) Daert válasza helkis (#8664) üzenetére


Daert
őstag

Hali,a linkelt oldalon nem volt megfelelő driver :( ,próbáltam. :K
Éjjel sikerült megoldanom,miután vért izzadtam és nem sikerült,egyre jobban beástam magam a HP hivatalos(nem magyar) oldalába.Nagy nehezen megtaláltam a konkrét típushoz tartozó drivereket.Pedig nem először próbáltam. :U

ttt1: Annyiért én is :D :DD
De sajna nem az enyim. :( :O

[ Szerkesztve ]

(#8668) Male válasza Daert (#8667) üzenetére


Male
nagyúr

Pedig HP-nál elég simán szokott menni... hp.com -> Drivers -> beírod a típust, aztán Go... és már sorolja is mik vannak ilyen típusnévhez (legalábbis nekem mindig megtalálja külön az akksit is :) )

(#8669) helkis válasza Daert (#8667) üzenetére


helkis
addikt

pedig ennek működnie kell: [link] ha nem megy automatán, akkor kézzel kell.. ;)
lefele görgetve van SB-driver is, ami szerintem hiányolt.. ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8670) helkis


helkis
addikt

Eladó P4 prescott proci 2,8Ghz/1Mb/533Mhz!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8671) Daert válasza helkis (#8669) üzenetére


Daert
őstag

Ezt is kipróbáltam,de nem működött a laptopon :F
A HP honlapjáról leszedett viszont minden gond nélkül.
Végül is sikerül,és ez a lényeg.

(#8672) ocsi19


ocsi19
senior tag

Hali!

Lenne valakinek eladó 220V-os tápkábele?
Csokit is tudok érte ajánlani vagy 2üveg sört :D (AranyÁszok vagy DreherClassic)
(LCD TV-hez kellene)

üdv.

(#8673) helkis válasza ocsi19 (#8672) üzenetére


helkis
addikt

kép van róla? ;) vagy sima PC-s 220v-os kanóc? olyanom van..

mindenkinek: gyertek néha UP-olni! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8674) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Sziasztok!

2 tábla Milka csokiért is oda adnám csak vigyétek!

Van még floppy meghajtóm, háló kártyám, 5.1-es hangkártya is szinte ingyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#8675) barnam_


barnam_
nagyúr

Hol árulnak Veszprémben finom csiszolópapírt? Proci hűtő polírozáshoz kellene.

(#8676) ocsi19 válasza helkis (#8673) üzenetére


ocsi19
senior tag

Hali!

Úgy néz ki hogy megoldódott a dolog, amúgy sima pc-s kábel kell hozzá :R

(#8677) helkis válasza barnam_ (#8675) üzenetére


helkis
addikt

nálam! ;) még tükörlapom is van! :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8678) cigam


cigam
félisten

128/256M-ás sima SD ram van vkinek elfekvőben? Mennyiért adnak 1 ilyen modult?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8679) cigam válasza cigam (#8678) üzenetére


cigam
félisten

Ez a hülye limit ...
Szóval cserealapnak 512M-ás DDR2 laptopmemóriát is tudok feltudok dobni, ha érdekel vkit.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8680) t1


t1
addikt

Hali!
Munkát keresek suli mellet, van alkalmi munkavállalóim, vendéglátós tapasztalat ( konyhai kisegítés) ezt is tanulom, kéne vmi alkalmanként pizzafutárkodni is tudnék B katjogsim is van, kocsi is saját. Vállalnék éjszaka pultozást ilyeneket , ha van valakinek ilyen kapcsolata és segítene megköszönném :)

(#8681) L!NK->Q3 válasza cigam (#8678) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

most dobáltam ki az SD ramjaim :( ( igaz 64esek voltak, talán 1 128as)

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#8682) kovi válasza cigam (#8678) üzenetére


kovi
senior tag

Érdekességképpen, most néztem a nagykerárát és az 512 MB-os SD majd 18000 Ft . Kingston. A 256-os pedig, 12000. Szóval akinek van ne dobja ki, mert sokat érnek. Persze a nagyobb modulok.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8683) helkis válasza kovi (#8682) üzenetére


helkis
addikt

főleg ha BX-ready :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8684) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Samsung floppy meghajtó, Genius 5.1 -es hangkártya, Genius joystick, és egy régebbi táp kéken világító ventivel vihető! 3 tábla Milka csoki az ára! :DD

(#8685) KaZo válasza kovi (#8682) üzenetére


KaZo
csendes tag

Hali!
Kovi: hol lehet 512-s SD-t szerezni/rendelni?

Amíg csak fizetgetnek, addig csak dolgozgatunk... Intel(R) Core(TM) i5-4300M CPU 8GB

(#8686) kjanek


kjanek
csendes tag

Sziasztok

Eladó cuccok

Gigabyte HD 4870 512MB
GV-R487-512H-B
Vadonat új, bontatlan, garanciával.
Irányár: 50000Ft

Samsung DDR RAM 512MB PC3200 400MHZ CL3
2500Ft/db
ProMOS DDR RAM 512MB PC2700 333MHZ CL2.5
2300Ft/db

Micron SD-RAM 256MB 133MHZ CL3
MT16LSDT3264AG-133B1
2500Ft

Esetleg ha valakit érdekelne ezekből valami légyszíves privátot írjon.
Köszönöm

(#8687) Male válasza kovi (#8682) üzenetére


Male
nagyúr

Na igen, az új árak nagyon elszálltak... de azért használtan viszonylag olcsón megúszható. Pár hete vettem 256MB-os SDRAMokat 2000-2500Ft-ért.

Cigam: Ha Veszprémben nem megy, akkor ajánlom őt: katt. Teljesen korrekten zajlott az üzlet vele.
(Nekem azthiszem csak 64-esek meg 32-esek maradtak.)
...most látom, itt egyel feljebb kjanek is épp árul 256-ost, és pont ennyiért :DDD

KaZo: Akit linkeltem, ő árul 512-est is.

Instant kávé, tea, forró csoki, mogyorós csoki, tejpor eladó!
Citromos tea akció a készlet erejéig: 350Ft/kg!

[ Szerkesztve ]

(#8688) cigam válasza Male (#8687) üzenetére


cigam
félisten

Köszi a tippet, de annyira nemértem azokat akik nem írnak árat.
Úgy kell kiimátkozni még azt is mennyit akar kapni érte?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8689) Male válasza cigam (#8688) üzenetére


Male
nagyúr

Azokat én sem értem, akik csak priviben árulják el mennyit is kérnek érte... mintha titkos lenne :F

Mondjuk ő többfélét is árul, és mindenből többet is... talán nem akarta, hogy a topicban alkudozzanak, mert utána a kialkudott árról indulna a következő vevő, és a végén már neki kéne fizetnie azért, hogy elvigyék :D

(#8690) cigam válasza Male (#8689) üzenetére


cigam
félisten

Kicsit máshogy látom
Odaadná pl. 3000-ért is de ha beugrik egy palimadár aki elvisiz 4000.-ért, annak annyiért adja.
Szóval én úgy képzelem, hogy aki nem ad meg konkrét árat, az személyenként változó árakat használ, "bepróbálkozik". Ha publikus lenne mennyiért adja, nem tudná ezt alkalmazni. + ha publikus és jó áron adná 1 hét alatt lezavarná az üzletet, kisöpörné a raktárkészletét.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8691) Male válasza cigam (#8690) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, ez is benne lehet. ( mondjuk konkrét kérdésre árat küld, és úgylátom azonosakra ugyan annyit... nomeg igencsak rendes, előre elküldte a memóriát, és csak miután leteszteltem kellett utalnom az árát... )

Szerintem rohadt sok van neki, illetve van utánpótlás, szóval raktársöprés nem nagyon lenne :)

/Néha én se írok árat... vagy mert odaadom bármennyiért :DDD , vagy mert ötletem sincs mennyit lehet érte kérni./

(#8692) helkis válasza cigam (#8690) üzenetére


helkis
addikt

a felhígult piac miatt nem szoktam már árat írni.. illetve, aki korrekt vegye a fáradságot hogy megkérdezze, úgyis ez az első lépés, ha kiírok egy árat abból akarnak alkudni tökmindegy mennyi, legyen a fele! mennyi az alja? az már nem érdekes, hogy eleve olcsóbb mint a többi a piacon (gondolom ezért is ír, de jómagyar szokás szerint húzzunk még le egy bőrt a polgárról!), akit érdekel valami úgyis tisztában van az új árakkal, és a használtakkal is, aki meg elad az le tudja szűrni, hogy egymástól függetlenül (üzletrontók nélkül) ki mennyit adna érte, ha a privis megoldást választja, a statisztikából pedig kialakul az az ár amennyiért odaadja, az előítéletei alapján..
innentől meg a kereslet kínálat határozza meg, mert ha van egy egységnyi időn belül több ugyanolyan eladó cucc, akkor mindig az olcsóbb vagy aminek jobb a reklámja :D kerül eladásra, akinek meg nem sürge és túlárazza az nem is igazi eladó, csak próbálkozó..
ha pedig eleve ritka termékről van szó, akkor magától is felfele megy az ára, ilyenkor az eladó is tudja, hogy licitre kell kiírni.. vaterán szoktam röhögni, ott néha drágában vesznek emberek meg valamit mint a bolti ára! :Y másfelöl meg mindenkinek más az elképzelése ugyanarról a temékről, pl nemrég volt egy s939 X2 4200+-om, javított, erre milyen árat írjak? mindenki döntse el mennyire kell neki.. itt ph-n jöttek a 8-10k-s ajánlatok hoc-on meg majdnem szó nélkül elvitték 15k-ért, csak az ember stílusa nem tetszett, ezért inkább mégis itt adtam el.. végül 13k-ért..
mostanában sokkal többet nyom a latba számomra, hogy hozzáértő és hogy talán ismerős vegye meg az adott terméket, mint hogy a végén egy-egy amatőr butasága, miatt járjam a +köröket.. ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8693) cigam válasza Male (#8691) üzenetére


cigam
félisten

Félreértés ne essék, nem konkrétan róla, csak úgy általában. Ott bukott ki belőlem a dolog, hogy Ő se írt árat.

Helkis: Hiába írod meg priviben az árat.
-Ha van elképzelésed, hogy 10k, akkor azt írod neki, és ebből vagy alkuszik, vagy megveszi
- Ha nincs elképzelésed, és ajánlanak 5k-t akkor se adod oda ha neked 8k-ba volt nem?
Ergó ugyanúgy megy az alkudozás, csak priviben, és nem a nyilvánosság elött. Viszont ha publikus lenne, akkor már tudnám hogy adott esetben 8k alá nem feltétlen mész, ha neked annyiba fájt, és nem akarsz bukni rajta.
Sőt ha nagyon kell, akkor én ráigérek a 10k-ra egy tábla milkát :D

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8694) Male válasza cigam (#8693) üzenetére


Male
nagyúr

Ok :)

A privis árakat én se szeretem túlzottan... de ilyen esetben, amikor valaki többet (sokat) árul az adott cuccból, akkor megértem.

Az alufólia úgytűnik beválik! Csináltam egy ragasztási próbát, nagyon szépen megfogja kicsiben, árnyékol is kellőképpen, érintkezni is jól érintkezik így.

(#8695) helkis válasza cigam (#8693) üzenetére


helkis
addikt

hát érdekes, én ha nem ír valaki rögtön egy ajánlatot, azt szoktam írni mennyiért megy átlagban ez a cucc használtan, ez attól jobb/rosszabb, stb.. hátha tudja, hátha nem.. ezektől függően kialakul benne hogy mennyit is szeretne érte adni, illetve tényelg erre van-e szüksége, kompatibilis-e a többi cuccával, már madjnem szolgáltatás szinten :D
ezzel le is veszem az utánakutatás fáradságát az érdeklődőről, ha esetleg nincs kedve/ideje ezzel törődni.. velem lehet alkudozni, lehet hogy adott esetben jobb 5k tutira egy korrekt ismerőstől helyben, mint egy bizonytalan 8k egy ismeretlentől az ország másik feléből.. ;) hiába volt 8k.ban a cucc.. természetesen a következő biznisznél emberünk esetében irányomba fog dőlni a mérleg.. ;)
asszem a válság ellenére a lilatehenek szaporodnak! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8696) KaZo válasza Male (#8687) üzenetére


KaZo
csendes tag

Kösz a linket!

Amíg csak fizetgetnek, addig csak dolgozgatunk... Intel(R) Core(TM) i5-4300M CPU 8GB

(#8697) madve válasza kjanek (#8686) üzenetére


madve
tag

Ment Pü...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#8698) kovi válasza KaZo (#8685) üzenetére


kovi
senior tag

Tudok neked rendelni.

Male,
Igen, de a gyerek mutyi cuccot árul, ez pedig hivatalos, vadiuj, számlás. Dobozos Kingston.

[ Szerkesztve ]

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8699) Male válasza kovi (#8698) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, az használt, amit te írtál az pedig új... de ettől még az új árak nagyon elszálltak... ahogy szoktak ilyen kifutott dolgoknál.

(#8700) helkis válasza Male (#8699) üzenetére


helkis
addikt

ilyen "antik" új cuccokat nem vesznek halandók, csak cégek! ;)
remélem ezzel mindent elmondtam.. :)

egyébként meg: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.