Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) csibor


csibor
őstag

Új olcsó max 5K mp3-as lejátszója nincs valakinek ma délig?

(#7652) cigam válasza csibor (#7651) üzenetére


cigam
félisten

Kicsit későn, de ...
Szóval az interspar katalógusban volt 2 creative lejátszó is akcióban.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7653) KTU


KTU
addikt

Eladó cuccaim!
átvehető BP. vagy posta

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7654) csibor válasza cigam (#7652) üzenetére


csibor
őstag

Interpar-ban 1db volt, Távirányítós helikopter lett helyette.

[ Szerkesztve ]

(#7656) helkis


helkis
addikt

Eladó komplett gép, olcsón! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7657) cigam válasza csibor (#7654) üzenetére


cigam
félisten

Hát én is jobban örültem volna a helikopáternek.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7658) Arpee78


Arpee78
senior tag

Hátha valakit érdekel:

Jövő hét pénteken lesz egy klub alapító összejövetel. Ha nem lesz több jelentkező(de legyen) akkor 3 tag és 1 külső támogató lesz jelen. Ez a klub a befelé forduló, kommunikációs nehézséggel küszködő, extrém zárkózott arcok önsegítő csoportja kíván lenni.

A PH-n gondolom sok olyan egyén van akit már megkötött a szilícium, súlyos számítógépfüggők és csak a virtuális világban élnek. Talán közülük páran a valóságba lépnének.

Akit érdekel írjon privit vagy emailt. beszeloklub@gmail.com

Árpi

(#7659) ttt1


ttt1
őstag

Lenne pár 15-20 db dual-os lemezem, 260/db áron ha vki érdekel ...

(#7660) ttt1


ttt1
őstag

Keresek 12 v-rol ill szivargyujtorol mükötethetö hütötáskát...

(#7661) JamesHolden válasza ttt1 (#7659) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

milyen márkájú?

(#7662) ttt1 válasza JamesHolden (#7661) üzenetére


ttt1
őstag

Ridisk

(#7663) kovi


kovi
senior tag

Eladó Energizer akku töltő + 4db 2500mAh AA akkuval

4000 Ft 'cakk-pakk' :K

A képen nem látszik de a töltő hátoldalán tölti a másik 2 akkut. Bár látszik a LED-nél is hogy front és back.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7664) Balamber:)


Balamber:)
csendes tag

Eladó T-Mobile -os SIM kártya.
Ára: 500,-Ft
5 ajándék sms-el.
0,-Ft van rajta.
2008.09.18-ig érvényes.
Balatonfüreden átvehető, vagy ajánlott levélben küldöm.
Tel: 30-5128187 vagy elérhetőségek a nevem alatt.

Ezt kifelejtettem:
Ugyanitt eladó Golf 4-es ledes hátsó lámpa pár 18.000,-Ft -ért. (alku lehetséges)
Bővebb adatok, képek itt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7665) kem válasza Balamber:) (#7664) üzenetére


kem
addikt

5 ajándék sms?!:DDD:DDD
LOL :C

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#7666) Stoto válasza helkis (#7569) üzenetére


Stoto
tag

Sosem jutott eszembe hogy hajzselével hűtsem a gépem... :D

(#7667) csibor


csibor
őstag

Szeretnék kölcsönkérni kérni 1 próba elejéig DVI<HDMI átalakítót,mert arra tippelek amit vettem nem viszi át a hangot,vagy én vagyok a béna.Ezt szeretném kiszűrni a segítségetekkel :R

(#7668) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Barebone házat keresek HTPC-nek, komplett gép is érdekel.

[ Szerkesztve ]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#7669) Male válasza csibor (#7667) üzenetére


Male
nagyúr

DVI-n biztos kitolja a hangot a cucc? Nem tudom mire kötötted, de van ahol a VGA-ra rá kell kötni a hangkártyáról a hangot, hogy ez menjen. (ATI-nál nem, ott van "hangkártya" is integrálva.)

(#7670) b-max válasza [HUN]Zolee (#7668) üzenetére


b-max
aktív tag

478-as ASUS terminatoraim vannak.

p.s. : lett végülis toner a tesódnak ?

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#7671) csibor válasza Male (#7669) üzenetére


csibor
őstag

Giga GA69G-S3,Giga HD3870-H,Új Vista Home Basic,Cat 8.8.Az a baj hd dobozából kimaradt a dvi<hdmi átalakító,és amit vettem nem biztos hogy jó,odáig eljutottam,kép van,de hang se a tv,se a 5.1-en nincs.Vagy csak az 5.1 jön a hang :F

(#7672) madve


madve
tag

Sziasztok Urak,

Ha esetleg valaki DSLR gépet szeretne, jó áron: [link]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#7673) [HUN]Zolee válasza b-max (#7670) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Hát 478-ast nem igazán akarnék, mert vagy hangos lenne, vagy gyenge, majd ha nem lesz más, akkor majd még kereslek.

Nem tudom, azóta nem beszéltünk erről vele.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#7674) Male válasza csibor (#7671) üzenetére


Male
nagyúr

Pedig a 3870-nek nem kell átkötés... ha a driver is rendesen fentvan, akkor tényleg az átalakító lehet a gond.

Kifejezetten ATI-hoz valót vettél, vagy egy szimpla /általános/ átalakítót? Mert úgytudom csak az ATI által mellékelttel megy rendesen a dolog.

Madve: Jókis gép jó áron... csak ne sajnálnám ennyire a pénzt rá :(
(Már nézegetem egy ideje, csak egy 55-200-as is kéne mellé, és inkább VR-es obikkal... a teniszpályán beültem a fotósok közé.... hú, mennyi jó gép volt :O ...bár ők meg nézték az S5500-amat, hogy milyen kicsi :) )

(#7675) csibor válasza Male (#7674) üzenetére


csibor
őstag

Sima 1000Ft-os.

(#7676) __Psion__ válasza csibor (#7667) üzenetére


__Psion__
tag

Ha még nem sikerült szerezned, tudok kölcsönözni egyet... soha nem használtam (bontatlan). Ez egy 2900-as kártya mellé volt csomagolva, reméljük sapphirék nem packolnak selejtet a dobozba.

Ennyi van a zacskóra ragasztva:
ATI: 6140063500G
WST: G82246C219-008H
REV.: B 0744 (ha ez mond valamit).

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#7677) csibor válasza __Psion__ (#7676) üzenetére


csibor
őstag

Köszönöm :R

(#7678) Male válasza csibor (#7675) üzenetére


Male
nagyúr

Azzal azthiszem nem csoda... nem véletlenül csomagolja az ATI a kártyái mellé :(

99%, hogy ez a baj...

Valahol nekem is van egy, amit a kártyához adtak... ha kell odaadom kipróbálni, de eladni nem szeretném.

Na, az ASUS kitett magáért ismét: A kisgépbe egy ASUS M2A-MX lapot vettem. A pillanatnyilag is elérhető manual 86. oldalán írják, hogy a támogatott OS-ek: Win 2000, Win 2000 Server, 32 bit 2003 Server, 64 bit 2003 Server, Win Xp 32 bit, Vista 32, 64 bit.

Kibontom, a kézikönyvből kiesik egy papírlap, nagy Update felirattal, rajta, hogy a Win 2000 Server, 32 bit Server 2003, 64 bit Server 2003 a chipset korlátai miatt nem támogatott.

Még jó, hogy Win2K3 Servert szántam rá... pár nap, és kiderül, mi is az igazság.

(#7679) helkis válasza [HUN]Zolee (#7668) üzenetére


helkis
addikt

[link]? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7680) helkis válasza Male (#7678) üzenetére


helkis
addikt

nekem is ilyen lapom van az egyik gépben, csak HDMI-re végződik a tipusa ;) még HTPC-nek vettem.. ott kezdett eldurrani az agyam mikor a fain 3-3-3-10-es DDR2 667-es mushkinjaim-at nem tudtam belőni, mert nem lehet állítani időzítést a lapon! :F
ha energiagazdálkodok, akkor meg BSOD-re végződik az ok-lenyomása, még nem tudtam rájönni mi okozza.. 1803-as bios van fent ha jól emléxem.. remélem neked nem lesz vele ennyi problémád! ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7681) cigam válasza csibor (#7667) üzenetére


cigam
félisten

A DVI tuti átviszi a hangot?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7682) Male válasza helkis (#7680) üzenetére


Male
nagyúr

Nekem a másik gépből kikerült Kingmax 667-esek mennek bele... időzítés meg nem érdekel ;]

Amúgy a topicjában azt írják, hogy BIOS-ból tényleg nem,de win alól állítható a mem. időzítés.

Remélem nem lesz... bár még a táp készül, így kipróbálni nem tudtam. Elég bénán forrasztok, így az ATX12V csati tápraforrasztását inkább haverra bízom :)

Lehet rendesen downclockolni? (nemcsak órajelet, de feszt is visszaveni)

Jah, kicseréltem ma a memeket a Gemini2 alatt... 6 perc volt a 4 közül 2 modul cseréje... Bár kellett egy csavarhúzó is hozzá (a belső modul felső rögzítőjéhez), és ez megnövelte az időszükségletet. Szóval megoldható simána gépbe szerelve is :P

cigam: Igen, csak nem szabványos a dolog, ezért is kell az ATI féle átalakító hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#7683) [HUN]Zolee válasza helkis (#7679) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Nem barebone házba van, és nem AM2-es a lap.

[link]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#7684) __Psion__ válasza cigam (#7681) üzenetére


__Psion__
tag

Most nézem, hogy nem... :U

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#7685) deicide válasza csibor (#7667) üzenetére


deicide
veterán

a DVI-HDMI átalakitó természetesen nem visz át hangot, lévén a DVI kábel csak videojel továbbítására képes...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7686) csibor válasza deicide (#7685) üzenetére


csibor
őstag

De én hdmi kábelen akarom átvinni a hangot,és megkerestem a videokártya leírását,ott is ilyen átalakítót mutat a rajz.

(#7687) deicide válasza csibor (#7686) üzenetére


deicide
veterán

az lehet, hogy a gyártó által adott átalakítóval átmegy a hang, de a hagyományos átalakítóval biztos nem, tudom, mert én is használok adaptert és a hang azon nem megy át.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7688) csibor válasza deicide (#7687) üzenetére


csibor
őstag

Én is erre tippelek,ezért szeretném kipróbálni gyári átalakítóval.

(#7689) Male válasza csibor (#7686) üzenetére


Male
nagyúr

A gyári (ATI-féle) kell, ennyi a megoldás.

#7682: összedobtam a kisgépet, bár még nem a végleges táppal: szerencsére vissza lehet rendesen venni: 1GHz @ 0.8V... azthiszem menni fog ez egy bordával venti nélkül :)
Na mondjuk egy kis stabilitás teszt kell majd.

(#7690) helkis válasza [HUN]Zolee (#7683) üzenetére


helkis
addikt

eddig anynit tudtam csak hogy komplett gép legyen...

mennyit érne meg ez neked?

-Asus M2A-VM-HDMI, int vga, AM2+ uATX, stb
-X2 3800+ (65w) AM2
-2x2Gb DDR2 800Mhz ram (bontatlan)
-WD 320Gb sata2 16Mb 7200rpm nobad HDD
-Samsung SH-S183A Sata DVD-RW (fekete)

házat+tápot veszel amilyet akarsz hozzá.. anno HTPC-nek indult a dolog de sajna a thermaltake mozart házam imon kijelzője beszart, gariba visszautalták a lét.. azóta nem nagyon volt időm foglalkozni vele..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7691) __Psion__ válasza csibor (#7686) üzenetére


__Psion__
tag

Most nézem a ph-s 2900-as tesztet (az oldal alján). :B

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#7692) Male


Male
nagyúr

Eladó egy darab Kingmax 512MB DDR2-667 RAM... ár, ha alkudni akarsz, akkor 2400Ft, ha nem, akkor 2000Ft :)

Gari már nincs, de hibátlan, kipróbálható.... soha nem volt húzva, fogalmam sincs mennyit tud.

(#7693) [HUN]Zolee válasza helkis (#7690) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

[Gonoszkodás On] A mondat első felét is le kell olvasni ;) [Gonoszkodás Off]

Ez lehet hogy érdekel majd, jövő héten majd még kereslek ezügyben.

Üdv.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#7694) HaRdCoRe


HaRdCoRe
aktív tag

Hátha valakinek pont egy fehér cipőre van szüksége... :)

(#7695) helkis válasza [HUN]Zolee (#7693) üzenetére


helkis
addikt

szvsz félreérthetően fogalmaztál, de mindegy..

egy-két alkatész a mostani hirdetett konfigból van, ha azt viszik egyben, akkor lehet nem lesz már aktuális..
üdv! helkis

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7696) gombavadasz


gombavadasz
tag

Sziasztok!
Szeptember 7.-én vasárnap megyek Veszprémbe.
Olcsó írható lemezeket, memóriakártyákat, mappát, utántöltőket kínálok.
Néhány példa:
Maxell dvd 100as fóliában 42Ft, 200db-tól 38Ft
Verbatim dvd+/- 72Ft, 100db-tól 62 Ft, 200db-tól 56 Ft
Tdk dvd+/- c25 60 Ft, 100db-tól 54Ft, 200db-tól 48 Ft
Tdk dvd- c100 50 Ft, 200db-tól 45 Ft, 300db-tól 42 Ft
Benq cd 100as fóliában 38Ft
Maxell cd 25ös fóliában 50Ft, 100db-tól 40 Ft
Maxell cd 10es fóliában 50Ft, 100db-tól 40 Ft
Philiphs cd 50es/30as henger 50Ft, 100db-tól 45Ft, 200db-tól 39Ft
Memorex 8x DL 300Ft, 20db-tól 280Ft
Verbatim 8x DL 400Ft-tól 450Ft-ig.
1GB Kingston Micro Sd adapterrel 1300Ft
2GB Kingston Micro Sd adapterrel 2300Ft
1GB Sony Ericson M2 2700 Ft
2GB Sandisk M2 4000 Ft
240db-os mappa 1700Ft, 2db-tól 1500Ft
Hp-Canon-Lexmark fekete utántöltő szett 900Ft
Hp-Canon-Lexmark színes utántöltő szett 1500Ft
Epson 6os, 7es sorozat összes színes, Bci 24 színes és fekete.
Bővebb kínálat a weboldalon megtekinthető.
Köszönöm az eddigi vásárlásokat.

(#7697) vviktor1 válasza gombavadasz (#7696) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Jó árak, kitünő termékek, megbízható és halálpontos szállítás (tapasztaltam) használjátok ki !

Ne dudálj, küzdj !

(#7698) dokar


dokar
addikt

A Budapest út - Jutasi út kereszteződésben legyetek nagyon óvatosak!
A piros lámpán történő áthaladást kamera rögzíti és minden esetben 100.000 HUF a büntetés. :Y Ügyeljetek a követési távolságra, mert az autósok a büntetéstől való félelmükben a sárga jelzésnél blokkoló kerekekkel állnak meg, nem kéne beléjük csúszni. A másik indok pedig, hogy régebben történt velem párszor, hogy böhöm nagy buszok után mentem és a lámpát csak akkor láttam meg, amikor mellé értem (sárga volt). Ilyenkor két választás van: vagy visszagurulok (de lehet, hogy mögöttem is állnak) vagy pedig a busz után komótosan folytatom az utam, de lehet, hogy pirosban leszek, mert a busz előttem töketlenkedik. A buszok mögött tehát hagyjunk megfelelő távolságot, ha kitakarja előlünk a közlekedési lámpát. Ami még érdekes dolog, hogy ebben a kereszteződésben nem láttam balesetet, mégis tucatszámra büntetik a népet. Ellenben a litéri elágazónál nagyon gyakoriak a halálos és/vagy súlyos személyi sérüléssel járó balesetek, ott meg nem tesznek semmit. Se felüljáró, se lámpa, se körforgalom, csak egy 70-es tábla. De hiába, mert még egy nyomorult fix sebességmérő berendezést sem tettek ki. :(((

extra - SEXRay

(#7699) helkis válasza dokar (#7698) üzenetére


helkis
addikt

ez belső info, vagy kaptál csekket? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7700) csibor válasza dokar (#7698) üzenetére


csibor
őstag

Litéri élagázónál,kamera üzemel :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.