Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22001) Horec


Horec
tag

Sziasztok, szóda vizet szeretnék vásárolni. Veszprémben a kupa utcánál találtam egyedül céget neten, aki ezzel foglalkozik.
Cholnoky lakótelep körzetében nem tud valaki helyet, ahol tudnék venni?
Vagy esetleg, ha valaki használ otthoni szóda gépet ossza meg velem tapasztalatát, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#22002) MADcat válasza Horec (#22001) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nincs szódás a volán teleppel szemben? Igaz nem Cholnoky, de régen volt kiszállítás.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#22003) cigam válasza Horec (#22001) üzenetére


cigam
félisten

Mi a difi a bubis víz, és a szódavíz között? Amúgy ők nem tudják megmondani kikkel vannak szerződésben a környékeden? Hasonlót láttam a házunk melletti "nonstop" kisboltban(Haszkovó). Szerintem felétek is van hasonló bolt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22004) aazimi válasza ArmanD. (#22000) üzenetére


aazimi
csendes tag

Szia! Köszi, ez komoly cucc! Egy lehelettel jobb, mint amire pénzben gondoltam 😁

PÜ a biztos

(#22005) MADcat válasza cigam (#22003) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igyál mind a kettőből egy pohárral egymás után. Meglátod.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#22006) cigam válasza MADcat (#22005) üzenetére


cigam
félisten

Gyerekként volt szódaszifonunk, és mindég hozzáragad az ujjam a lehülő patronhoz, de olyan nagy difire nem emlékszem, vagy megkoptak az elékek. Na majd legközelebb, ha arra járok...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22007) aazimi


aazimi
csendes tag

Sziasztok!
Eladó pár cucc:
2x2gb ddr3 ram G.SKILL
Cooler Master Cosmos 1000 bazi nagy házikó
Innotek vízhűtés (radiátor, Eheim szivattyú tartállyal, 775-ös blokk)
Chieftec 450W-os táp
Asus EAH5770 1GB

[ Szerkesztve ]

PÜ a biztos

(#22008) helkis válasza aazimi (#22007) üzenetére


helkis
addikt

pü.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22009) csibor


csibor
őstag

Van egy ddr1600l noti ramom, téves vásárlás volt. Elcserélném sima noti ddr3 ram-ra, vagy eladó 3,8K-ért.

[ Szerkesztve ]

(#22010) Male


Male
nagyúr

Seasonic 400W-os táp érdekel valakit? Konkrét típus: Seasonic SS400-ES F3.
Egy kb 20W-ot fogyasztó gépet vitt, és végig egy APC szünetmentes után volt bekötve, szóval nem volt éppen gyilkolva :) Árat még nézek, hogy mennyiért mennek az ilyesmik mostanában :F

(#22011) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Xbox Onehoz (akár S-hez is) érdekel valakit Kinect kamera Veszprémben?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#22012) doc


doc
nagyúr

[link]
5 személyes lakókocsi eladó!
Akit érdekel, jelentkezhet nálam is

(#22013) csibor


csibor
őstag

Van pár új alkatrészem Megane 1-ez Km700 motor kóddal. Beszerzési áron unix list - ~40% korul kaptam őket

(#22014) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Ingyen elvihető Veszprémből a Halle utcából a 2 éve 35k-ért vásárolt forgószékem, sajnos az elmúlt 1 hónapban a háttámlán a finom bőr megindult rajta, esetleg olyannak ajánlom a széket aki még garázsba vagy egyébb helyekre el tudja használni a széket esetleg ha megjavitja még a lakásban is megállja a helyét, gázlift és hintamechanika jó rajt szépen gurul kényelmes, akit érdekel privátba keressen nincs szivem kidobni. Ajándékba adok bele egy jyskben vásárolt párnát is

Öreg vagyok már bohócnak!

(#22015) a_tesz


a_tesz
Korrektor

Keresnék canon K30363 vagy 30362 vagy ezekkel kompatibilis tápot. Ha lehet, próbagarival, mert nem biztos, hogy ez a baja, az alany egy mx495 lenne. Köszönöm!

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#22016) aazimi


aazimi
csendes tag

Sziasztok! Barkacsoltam egy vizhutest es az lenne a kerdes, hogy az ioncserelt vizbe milyen adalekot tegyek a szin miatt, illetve megakadalyozva az elet kialakulasat, a viz elszinezodeset. Milyen tspasztalatok vannak? Sajnos a radiatornal az illesztesekhez kellett sziloplasztot hasznalnom, mert nem volt jo a tomites. Valami olyan anyag kene, ami nem eszi ezt meg. Koszi!

PÜ a biztos

(#22017) helkis válasza aazimi (#22016) üzenetére


helkis
addikt

mit építettél Imi? :B

szilo? az már régen rossz szerintem.. pár kép jó lenne, hogy mi lehet a gond..

illetve hogy a kérdésre is válaszoljak: glikoshell-es fagyállót szoktam 1:10-ben keverni az antiélethez..

+eladó táp valakinek? : Corsair HX1200i - 45k

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22018) aazimi válasza helkis (#22017) üzenetére


aazimi
csendes tag




Egy ilyen sikerült :)
Volt itthon pár felesleges régi kacat. Saját tervezésű és gyártásű blokk, egy autó hőleadó radi...

PÜ a biztos

(#22019) aazimi


aazimi
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek nincs otthon porosodó, mondjuk ITX méretű alaplapja? Mondjuk amd e350 szerű? Full HD filmekhez kellene, kéne rá egy dvi kimenet, meg 5.1 hang analógban.

Van nékem egy Asrock E350M1-em, de egy zárlat miatt elszállt valószínű egy kisebb chip a sata csatlakozók környékén ( láttam füstölni). Elindul, telepíthető, win7 felmegy, net is megy, de a vga drivert már nem tudom feltenni, mert kékhalálozik.

Lehet ezt még javítani? Vagy van valakinek eladóba hasonló cucca?

775-ös platformon van alaplapom, csak azon meg csa sima VGA kimenet van, amit már nem ismer a TV :(

Köszi!

PÜ a biztos

(#22020) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Zenekari logó, albumborító készítésre keresnék embert itt Veszprémben. Tudtok ajánlani valakit?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#22021) helkis válasza aazimi (#22019) üzenetére


helkis
addikt

Ilyenem lenne itx-ben:

T5500 notiproci, 2gb ddr2, meg minden integrált, pcie foglalat van, abba lehet egy 5450-et tenni, így fullhd-re is ok, illetve a dvi is ok, és még így is max 30w..

Képek:

Üdv helkis

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22022) saril válasza aazimi (#22016) üzenetére


saril
senior tag

nem kell a vízbe semmi, mivel a vízhűtéshez desztillált vagy ioncserélt víz kötelező, azokban nem fog elterjedni semmi!

A másik hogy én anno vettem egy corsair h50-et és arra tettem nagyobb radiátort, ugyan úgy zárt maradt a rendszer és 12volt helyett az egybeépített hőleadóban lévő szivattyúnak csak 9 voltot adtam, mai napig működik, hangtalanul már vagy 6 éve!

Szóval amit én ajánlok a barkácsolás meg gányolás helyett értsd: sziloplaszt meg ereszt..
vegyél használtan az aprón 10-15ért egy zárt rendszerű kompakt vízhűtést és arra tegyél rá egy nagyobb radiátort.

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#22023) saril válasza aazimi (#22018) üzenetére


saril
senior tag

nem kötözködés képpen de az autók fűtőradiátora olyan sűrűn lamellázott hogy azon nem nagyon fújja át a levegőt egy pc-s ventillátort vagy csak nagyon kicsit, nem kimondottan arra való, de ha ez neked bevált akkor hajrá! :))

most látom hogy integrált vga-val használod úgy meg főleg nem látom értelmét a vízhűtésnek egy közepes viszonylag nem sűrű lamellás cooler passzívan is le tudja hűteni, mivel a proci maximális terhelésen 45 watt!

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#22024) saril


saril
senior tag

meg is találtam a fotót 2011.07.20 és azóta megy, semmi baja!!! szóval akkor 8 éve hibátlanul teszi a dolgát, egy i5 2500k-t hűt, édesapám örökölte meg vagy 5 éve tőlem :D

katt a képre!

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#22025) helkis


helkis
addikt

Eladó egy finom proci, valakit mozgat innen? [link]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22026) aazimi válasza saril (#22023) üzenetére


aazimi
csendes tag

Szia, sziasztok!

Nos igazad van, ha onnan nézzük.
Én szeretek barkácsolni és ezek a holmik maradtak. Anno a blokkokat is kimarta egy ismerősöm, én forasztottam össze otthon a gázon vagy tíz éve. Az autó radiátort ingyen kaptam öt éve. Volt a kezeim között pár vízhűtés, de amikor ezeket a cuccokat csináltam, még nem volt annyi pénzem, hogy olyan procit vegyek, amit érdemes vízzel hűteni. Mindent meg tudtam oldani léghűtessel is, csak elég nagy ventilátor kell hozzá 😊
Jelenleg egy 65w-os procin ül ez a hűtés, sűrű a lamella, ez igaz, de simán passzívan is meghűti így 😊
Szóval ez inkább hóbort, mint tényleges felhasználás. Arra ott van a Dell T3500 hat magos Xeonnal és léghűtessel.
Ez inkább olyan Mad maxes vagy rat-os projekt. A ház is egy régi cucc, az az igazi vaj színű. Én fújtak át feketére. A radi tömítést lehet megnézem még, csak akkor nem akartam vele többet foglalkozni, ezért ment rá egy kis szilo. Egyébként most nem ereszt, meg azért is raktam kívülre, hogy ne legyen gond akár akkor sem, ha eresztene.
A szivattyúra leszek kíváncsi, mert az egy ezer forintos darab az e-bayről. Most 12v helyett 5v-ról megy. Így halk is, meg teljesen jó, a teljesítménye is elegendő.
Helkis, meg van még az a Radeon 8500-as, amire anno tettem egy réz magos proci hűtést?
Tehetnél ide egy képet, ha még elérhető az a csoda 😁

[ Szerkesztve ]

PÜ a biztos

(#22027) aazimi


aazimi
csendes tag

Sziasztok!

Jó kis 5.1-es füles remek áron:

https://hardverapro.hu/apro/speedlink_medusa_nx_valodi_5_1_fejhallgato/hsz_1-200.html

Veszprémben házhoz viszem 😉

PÜ a biztos

(#22028) Male


Male
nagyúr

400W-os Seasonic táp valakinek 5.500-ért? katt.

(#22029) RpPRO


RpPRO
őstag

Szeretnék esportra kipróbálni egy 240 Hz-es monitort. Van, aki pár órára kölcsön tudná adni az ilyen monitorját?

Cserébe tudom adni a 144-es gamer monitoromat + sört/csokit. Nyilván mennék érte, vinném vissza Veszprémben és környékén.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#22030) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Sziasztok!

Valaki érdekelne 320-500GB-os laptop HDD? 100/100%-os.

HP L1750 monitor is eladó. [link]

Árat megbeszéljük. :)

[ Szerkesztve ]

(#22031) Male válasza Grave_444 (#22030) üzenetére


Male
nagyúr

Privi ment!

(#22032) helkis válasza RpPRO (#22029) üzenetére


helkis
addikt

miért nem inkább g-sync felé kacsintgatsz?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22033) RpPRO válasza helkis (#22032) üzenetére


RpPRO
őstag

Szeretném tudni, hogy megérné-e 144-ről 240-re váltanom. Már 144-nél sem igazán látszik a screen tearing.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#22034) helkis válasza RpPRO (#22033) üzenetére


helkis
addikt

szerintem ott már azt látod, hogy nem látod a tearinget, de ha 144hz-en sem látod akkor felesleges..
g-sync talán annyiból jobb, hogy mindegy mennyi fps-t tud a gép (vagy ahogy változik menet közben), akkor sem látod.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22035) RpPRO válasza helkis (#22034) üzenetére


RpPRO
őstag

A fontosabb aspektus az input lag csökkentése. Esportban nem a látvány a lényeg.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#22036) aazimi válasza Bélaaaa (#22020) üzenetére


aazimi
csendes tag

Szia! Dobj nekem egy privát üzenetet, ha még keresel. Üdv.

PÜ a biztos

(#22037) Bélaaaa válasza aazimi (#22036) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Köszönöm, volt jelentkező a feladatra. Egyenlőre várom a munkapéldányokat!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#22038) aazimi


aazimi
csendes tag

Sziasztok! Valakinek kölcsön vagy eladó optikai kábele? Erősítőt szeretnék kipróbálni tv-vel össze kötve. Köszi

PÜ a biztos

(#22039) Casti98


Casti98
tag

Sziasztok. Tudtok ajánlani festőt, burkolót vagy mindkettőt Veszprém városában v környékén? Kis lakás festéséhez(+gletteles) és fürdőszoba burkoláshoz, keresek szakembört. :D

"Je ne regrette rien..."

(#22040) MADcat válasza Casti98 (#22039) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Velünk szemben, Tüzér utca 5. Sugár Gabi. Most festett ki anyáméknál nem panaszkodott. De tele vannak melóval.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#22041) aazimi válasza aazimi (#22038) üzenetére


aazimi
csendes tag

Megoldódik Malenek hála. Köszi!

PÜ a biztos

(#22042) __Zs__


__Zs__
tag

Sziasztok!

Ha van valakinek egy pl. fiók alján porosodó Samsung Galaxy S Advance (GT-i9070) telefonja, aminek működik a kijelzője (látható és értelmezhető képet ad), és amitől némi ellenszolgáltatás fejében (csoki, sör, esetleg némi HUF) hajlandó megválni, akkor nagyon szívesen házhoz mennék érte. Nem baj, ha nincs akksi, vagy hátlap, a lényeg, hogy tutira működjön a kijelző.
Egy meglévőről szeretnék adatokat leszedni, de a kijelző LCD-je kuka, a touch része működik, de fejből nem megy a menü, meg látni is kellene, hogy pontosan mit is tapogatok :), hogy át tudjam váltani olyan üzemmódra, amivel láthatóvá válna a teló a számítógépről.

Előre is köszönöm!

Üdv': __Zs__

(#22043) __Zs__


__Zs__
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan helyet Veszprémben, ahonnan jól látszik a tüzijáték? 4-10 emeletes épületek teteje nem játszik. :)
Mi eddig mindig a Szent László templom mögül, vagy a viaduktról néztük, idén kiprbálnánk máshonnan.

A Haszkovó, Munkácsi úti körforgalmától jobbra (a buszpályaudvar irányába állva) lefelé van / volt egy elég nagy beépítetlen terület, ahonnan emlékeim szerint igen jól rá lehet(ett) látni a várra. Esetleg van valakinek tapasztalata, hogy innen milyen a kilátás?

Üdv': __Zs__

(#22044) MADcat válasza __Zs__ (#22043) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Benedek Hegy?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#22045) cigam válasza __Zs__ (#22043) üzenetére


cigam
félisten

Parkolóház legfelső emelet + a Jutasi út lakótelepi részével szemben, a füves placcon.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22046) Horec válasza __Zs__ (#22043) üzenetére


Horec
tag

Harmat utca végén a padoktól szerintem jól látni.
Három éve a Benedek hegyről néztem és alig látszódott valami, mert nem mentek fel olyan magasra a rakéták.
Egyébként én most az Almádiban lévő Óvári messzelátóhoz tervezek menni, onnan szép panoráma nyílik a parti tűzijátékokra.

[ Szerkesztve ]

(#22047) MADcat válasza Horec (#22046) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nagy Kilátó az állatkert mögött? Az rálát a várra.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#22048) __Zs__ válasza MADcat (#22044) üzenetére


__Zs__
tag

Feleségem is ezt mondta elsőre, de arra gondolok, hogy ott eléggé be-, ill. kitakar maga a vár (+épületek), ami magasabban is van, meg pont a Tűztorony / Óváros tér irányába áll, ahonnan fel szokták lőni a tüzijátékot.

(#22049) __Zs__ válasza cigam (#22045) üzenetére


__Zs__
tag

Parkolóház: ami a Lovassy-val szemben van, igaz? Nem tűnik rossz ötletnek.

Jutasi út lapkótelep:
erre a részre gondoltál?

Elvileg ezt próbáltam meg én is leírni az eredeti hozzászolásomban, de nem biztos, hogy eléggé egyértelműre sikeredett. :)

(#22050) __Zs__ válasza Horec (#22046) üzenetére


__Zs__
tag

Harmat utca: megnéztem Google maps fényképes nézettel - nem semmi a hely (2011-es állapot). Itt élek Veszprémben (ill. a környéken) már 20+ éve, és még sosem jártam itt. :B Pedig igen tetszetős a panoráma körbe.
Ide tutira elmegyek valamikor, ha nem is épp ma este!

Óvári messzelátó: ha lesz egy kis időd, számolj majd be a tapaszatalatidról, légy szíves: tényleg azt adta-e, amire számítottál; volt-e hely egyeltalán a kilátóban, stb. Előre is köszönet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.