Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23001) aazimi válasza ArmanD. (#22997) üzenetére


aazimi
csendes tag

Köszönöm, jogos. Megnéztem, találtam is jópárat. Csak gondoltam hátha van itt Veszprémben valami bolt, ahol lehet ilyenket kapni. De akkor marad a net.

PÜ a biztos

(#23002) Kube


Kube
senior tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani Veszprémben olyan telefon szervizt, ahol ügyesek és bátran vihetem a telómat (Nokia) egy kis javításra?

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#23003) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Logitech G29 kormány + H Shifter + USB Handbrake + GT Omega állvány egyben eladó [link]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#23004) doc


doc
nagyúr

Sracok, van valakinek elado occsoo Androidos telefonja?
Alapvetoen kb ket hetre kellene amig a mostani szervizben van, szoval nagy igeny nincs, legyen azert legalabb 5.0-s Android, elony ha Android Auto megy rajta (nem tudom ahhoz mi kell pontosan). Az sem baj ha esztetikailag problemas, vagy akar repedt a kijelzo ha amugy problemamentesen hasznalhato.
Akar holnap reggel mennek erte :)

(#23005) doc


doc
nagyúr

ja, azt elfelejtettem hogy fuggetlen elony, de Telenoros is lehet.
Oh, es Nano SIM-es legyen :D

[ Szerkesztve ]

(#23006) Elementgamer


Elementgamer
csendes tag

7.gen félgép eladó
Topikosoknak kedvezmény :C

(#23007) MasterDeeJay

HP Probook 6560P alkatrésznek vagy barkácsolóknak.
(2gen i5, 4gb ram, 120gb ssd, Eredeti win7 pro)
30eFT

https://hardverapro.hu/apro/hp_probook_6560p_2gen_i5_4gb_ssd_win10_pro_alkatre/hsz_1-50.html

Hibái:
GPU javítva volt. (230 fokon SMD állomással)
HDD Caddy nincs benne. Sata csati enyhén meghajolt.
Töltő nincs hozzá.

Processzor Intel® Core™ i5-2410M (3M Cache, 2.30 - 2.90 GHz)
Chip készlet Mobile Intel® HM65 Express Chipset
Memória: 4 GB DDR3 1333 MHz
Kijelző 15,6" HD+ LED matt TFT 16:9 (1600 x 900)
Háttértár 120Gb Kingston A400
Optikai meghajtó DVD író (supermulti) + Lightscribe
Video AMD Radeon™ HD 6470M 512MB DDR3 VRAM
Hangrendszer Beépített SRS Premium Sound HD™ sztereó hangszórók
Multimédia 2 az 1-ben kártyaolvasó; Beépített HD webkamera
Billentyűzet magyar teljes méretű, numerikus billentyűkkel
Operációs rendszer Windows 7 Professional 64 bit magyar Matrica az akksi alatt amely Win10 pro-ra aktiválható.
Akkumulátor 0 percet bír.
Egyéb: TPM chip; ujjlenyomat olvasó; 3G modem

Ha elmozdul az ssd már nem bootol be csak ha megigazítom. Biosig minden esetben eljut. Jelen formájában javításra szorul.
Garancia nincs.
Ha nem kel el ennyiért egy hét alatt akkor megcsinálom magam és felrakom drágábban.

Személyes átvétel Veszprém/Balatonfüred
30eft

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#23008) saril válasza MasterDeeJay (#23007) üzenetére


saril
senior tag

ezt kár volt így feltenni, már neki is állhatsz csinálni, így senkinek sem fog kelleni :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#23009) MasterDeeJay válasza saril (#23008) üzenetére

Nincs rá időm. Meg lehet valaki pont ilyent keres donornak. CPU, Ram, SSD, kijelző, Bill, kasztni.. stb mint hibátlan. De még ha a sata részt nem csinálom meg (lehet újra kell forrasztani) akkor egy sima dvd bay-t belerakva használható egyből.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#23010) saril


saril
senior tag

Valakinek van-e esetleg 0603 vagy 0805-ös sárga SMD led-je? 1db-ra lenne szükségem, vagy ismer-e valakit akinek lehet? esetleg Veszprémben tudok-e ilyet venni valahol?
Lidis X20V akkujaim celláit cseréltem nagyobbra és szétszedés közben letört, gondolom odaragasztották véletlenül, én meg nem vettem észre, hogy emiatt jön ki nehezen :D

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#23011) pecccccccca válasza saril (#23010) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Szia. Szerintem [nála] fogsz kapni.

Humorban nincs helye tréfának!

(#23012) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Kingston 240GB 2,5" SATAIII SSD (~ÚJ) - 10990.-
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23013) MasterDeeJay

[Asus p5qc + q6600 + 2gb ram (egyik ramcsatorna nem jó)]
5eft

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#23014) MasterDeeJay válasza MasterDeeJay (#23013) üzenetére

Javítva. Így már drágább.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#23015) _kovi_


_kovi_
aktív tag

WD Blue 2,5" 1TB notebook HDD eladó. [link]

(#23016) saril válasza _kovi_ (#23015) üzenetére


saril
senior tag

55ezer indulás/leállás, az kemény ;] , sikeres eladást kívánok :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#23017) MasterDeeJay válasza saril (#23016) üzenetére

Nekem az egyik gépbe 250ezer és 350ezres is van.
Fejparkolás bug. Élettartamot befolyásolja de nem jelentősen.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#23018) MasterDeeJay

Nincs valakinek kedve cserélni 775 lapot?
Asus P5QC lapom van de nem bírok vele. Csak úgy működik ha cmos cleart csinálok rajta, máshogy nem indul el. Elem is jó, új. Bios is raktam oda vissza. Hirdetéseim között megvan, meg fent is linkeltem. Ram csatornája volt rossz de megcsináltam. Cmos clear után órákig ment aida teszttel stabilan tehát valami bios bug lehet.
Szóval s775 lapot keresnék a fenti P5QC-ért cserébe hátha tudja valaki barkácsolni. Ami kellene:
Sok sata csati 6 minimum de inkább 8db, 4db DDR2 ram hely vagy DDR3-as is jó, wolfdale procit támogasson (nem kell quadot), chipset is totál mindegy.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#23019) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Eladó pc játékra. :) I5 8600, 16GB, RX570 4GB..
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23020) csibor


csibor
őstag

Sziasztok!

Hátha helyben előbb kapok segítséget. Mi wifi range extender pro. Nem enged olyan router-ez csatlakozni aminek nincs jelszava. Nem támogatott eszközként jelenik meg. Van valami ötletek?

(#23021) cigam válasza csibor (#23020) üzenetére


cigam
félisten

Adj neki jelszót. ;)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#23022) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Laptopba keresek 1db 8GB-os DDR4 modult, illetve 480GB SATA SSD-t. :R

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#23023) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Üdv.
Valaki nem tudna nekem segíteni egy notebookban a wifi életre keltésében?
Rajtam kifogott sajnos.

Humorban nincs helye tréfának!

(#23024) Kloden


Kloden
senior tag

Kis olcsó, de jól használható, magyarul beszálő GPS friss térképekkel:

ELADÓ

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#23025) saril válasza Kloden (#23024) üzenetére


saril
senior tag

Ez PNA, azaz Personal Navigation Assistant, a GPS az Global Positioning System, azaz minden navigáció rendelkezik GPS-el.
A mezőgazdasági gépek sem Zetor-ok vagy a a nyerges vontatók/kamionok sem IFA-k, a kompakt rakodó sem Bobcat!!! ezek mind, márkák a GPS pedig egy külön rendszer. :))

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#23026) doc válasza saril (#23025) üzenetére


doc
nagyúr

Ez teljesen igaz, de ha azt irja hogy elado PNA-ja van, senki nem fogja tudni hogy mire gondol.
En is ruhellem a markanevek koznevesiteset, de igy legalabb mindenki tudja mirol van szo :)

(#23027) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Eladó 256GB-os SSD. ;) [link]

(#23028) aazimi


aazimi
csendes tag

Sziasztok!

Lehet hülye kérdés ezen a fórumon, de nem megy valaki június 25-én ingyenes motorozás technikai képzésre a hungaroring-re?

https://humdamotosafety.hu

Csatlakoznék, ha esetleg mégis :)

Köszi!

PÜ a biztos

(#23029) saril válasza aazimi (#23028) üzenetére


saril
senior tag

Engem ugyan ilyen érdekel szgk-ra, az mikor lesz/volt?

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#23030) cigam válasza saril (#23029) üzenetére


cigam
félisten

A pandémia előtt, az Autóklub ki szokott települni pár napra. Veszprémben a Tesco parkolóban alakítottak ki egy kis pályát.
Bp-en rendszeresen vannak oktatások épített pályán.
Itt helyben még a Continentál pályája lenne, de nem hiszem hogy megnyitnák a nép előtt és oktatójuk sincs.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#23031) saril válasza cigam (#23030) üzenetére


saril
senior tag

A conti pálya az egy nagy aszfalt placc, én komoly oktatásra gondolok, ahol van műgyantás rész lökő/húzó pad, és rendes bukótér, a contipályája nem a legalkalmasabb erre, mert a locsolt kerámia rész túl keskeny és nincs elegendő bukótér sem

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#23032) RpPRO


RpPRO
őstag

Hi!

Voltak nálam kéményseprők korábban. Majd kaptam levelet, hogy nem megfelelő a levegő utánpótlás a konyhában. Ezért légbeeresztő nyílást / szelepet / szellőző nyílást kell a műanyag ablakkeretre rakatnom.

Ilyen melóra van emberetek? Telefonszám jöhet akár privátban is.

Köszönöm.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#23033) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Eladó cuccaim, Veszprémben kipróbálhatók, átvehetők.

Logitech V20 USB hangfal: [link]
22'' LG Flatron W2234S monitor: [link]
1TB Samsung 970 EVO M.2 NVME SSD: [link]
XFX RX 580 8GB OC+ GTS XXX TripleX Edition: [link]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#23034) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Eladó Crucial Ballistix RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL15 memória [link]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#23035) Hybryd válasza #49155328 (#22982) üzenetére


Hybryd
tag

Üdv!
Nemtom aktuális-e még ill. milyen kategóriában/árban gondolkodsz, de speciel lenne egy fehér Merida TFS 100 cross trekking bringa elado par extraval. 48-as vazmeret, feher.

[ Szerkesztve ]

(#23036) __Zs__


__Zs__
tag

Sziasztok!

Benzinmotor-os háti permetezőt lehet valahol Veszprémben kölcsönözni?
Bozsi-éknál nincs, őket már hívtam. Peddig bennük bíztam, mert náluk volt pl. benzines gyepszellőztető is.
Egy méretes diófát szeretnék megszórni, hátha sikerült valahogy lenyomin ezt a nyavalyás dióburok fúró legyet. :) Ha nem jön össze, nem örömmel, de télen menni fog a diófa.

Üdv': __Zs__

(#23037) saril válasza __Zs__ (#23036) üzenetére


saril
senior tag

lehet kapni akkus háti permetezőt 2x ezerért, azzal be tudod alu létráról simán

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#23038) __Zs__ válasza saril (#23037) üzenetére


__Zs__
tag

Hát, nem vagyok biztos benne, hgy egy kb. 9-10 m magas igen csak terebélyes lombkoronával rendelkező diófa belsejébe egy akkus, pumpás permetezővel megfelelő nyomással és porlasztási sűrűséggel tudnám az anyagot fújni. Amiket eddig megnéztem, azok sajnos mind 4-5 m magasságot tudnak, és sajnos a lombkorona aljából belül felfelé elég nehézkes is ezekkel hatásosan permetezni. Oda a légsodrásos permetezők az igaziak - szerintem - amik szinte ködfelhőbe burkolják a permetezett részt. Be is kell hozzájuk öltözni rendesen. :)

Kézi pumpás háti permetezőm van, 2,5 m-es hosszó szárral. Létrára azzal is állhatnék, de nem gondolom hatékonynak / alkalmatlannak tartom a korona "átöblítésére".

[ Szerkesztve ]

(#23039) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Üdv. Van esetleg/ismertek olyan klímás, aki feltöltene ma/holnap délelőtt egy mobil-split klímát? Vagy mi a fene a neve.
r407c hűtőközeg van benne.
ismerős megy ki délelőtt osztrákba, és vinné magával, egy klímás aki beígérte baszta megcsinálni neki. Köszi
Erről lenne szó:
[link]

Üdv, Gabesz

(#23040) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Kicsit fel vagyok háborodva a hardveraprón, hogy a termékeimet amiket árulok igyekszem piaci áron adni, nyilván az ember belekalkulál alkut is és egyben próbál jó árat is megadni hogy jó szájizzel vegye meg a vásárló, de nem elég a kis szemétládának, szemtelenül lebecsmérli a termékeimet 30 ezernél 20 ezret akarnak adni 150 ezernél 100-at és még meg akarja magyarázni. Hol a tisztelet, hova lettek az értékek, az ilyennek azt kivánom hogy csak boltban tudjon magának venni hardvert horror áron ezt szabnám ki büntetésnek! Én most vásároltam egy procihűtőt valahol az eredeti ár 60-70%-ánál, azt mondom jó áron volt de 500-ra végződőtt és nem alkudtam le pedig tuti elengedte volna a srác nem arról van szó, de éreztem jó áron van igy is, és nem alkudtam, szóval a kövi ilyen nyomorék szemtelen haszonlesőket tiltani fogom, már válaszra sem akarom őket méltatni, mert az időmet is rabolják ezáltal. A másik egy csomó tag beazonosithatatlan, ha gond van te futkos rendőrségre, te problémád, te pénzed bánja, látok termékeket jó áron friss bizonytalan felhasználóval aki idén engem is megkárositott tanuló pénz megvolt, de könyörgöm ezeket miért hagyják, miért lehet ezt csinálni, hogy lehet ezt megengedni? Nem értem ezt is miért nem kötik már komolyabb regisztráláshoz, PH mi van veled?

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#23041) MasterDeeJay válasza ArmanD. (#23040) üzenetére

Nekem volt már károm belőle. Neves őstag hitegetett hogy így megvesz valamit úgy megveszi csak szerezzem be. Egyből utal, aztán nem válaszolt majd egy hónapra megint hogy kell aztán megint nem válaszolt. Buktam 20eft-ot rajta meg egy rakás időt, vámolást stb. És persze feketét sem adhattam mert nem jött létre üzlet. Serverworks a tag neve amit bátran kiírtam a csalósban is de semmi szankció nem volt.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#23042) saril válasza MasterDeeJay (#23041) üzenetére


saril
senior tag

igen, ezt tényleg benézted, ezt mindig úgy kell, hogy beszerzed, de foglalózza le, így biztosít téged arról hogy kelleni fog neki :DDD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#23043) MasterDeeJay válasza saril (#23042) üzenetére

Ja hát naívan azt gondoltam hogy a tizeneves reg meg a hatvan pozitív átlagosan többszázezres cuccokkal jelent valami megbízhatóság szerűt. Ennyi erővel én is cseszhetnék át akárkit.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#23044) Grave_444 válasza MasterDeeJay (#23041) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nekem olyan volt 10-20 pozitívos régi tagtól vettem volna egy hibás laptopot.
Tök korrekt volt, telefonon is beszéltünk. Elutaltam a pénzt, utána még felvette a telefont, hitegetett, hogy majd másnap küldi stb aztán hirtelen eltűnt. 35ezrem bánta.
Az oldalról letiltották, de ugyanúgy regisztrálhat újra ha szeretne..

[ Szerkesztve ]

(#23045) saril válasza Grave_444 (#23044) üzenetére


saril
senior tag

35e ft-ért elcseszni egy régi reget, én a sajátomat 1350000ft-ért sem cseszném el :))

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#23046) JanR válasza saril (#23045) üzenetére


JanR
addikt

A mai világban már veszik a regeket szó nélkül pont az ilyenek miatt. Rosszabb esetben feltörik és eltulajdonítják. Ha csak játékos acc-okról beszélünk.. mi pénzekért megy el piacon egy öreg "csalásmentes" felhasználó. Katasztrófa.

Én ha eladok valamit már csak személyesen intézem, a postát évekkel ezelőtt kilőttem a lehetőségekből, pontosan emiatt. Inkább a benzint bukjam, mint a termék árát. Illetve azt vettem észre, hogy fész tu fész nincsenek olyan pofátlan alkudozások, amit Armand ír.

(#23047) aazimi


aazimi
csendes tag

Sziasztok!

Keresek szünetmentes tápegséget, akár olyan is jó, ami működik, csak az akksit kell cserélni.

Pár eladó cucc:

Amd hűtők eladók, 4 pines 130 W-ig
Amazfit Bip
E5- ös procik eladók
Sapphire RX 570 4Gb ITX

Üdv.

PÜ a biztos

(#23048) saril válasza aazimi (#23047) üzenetére


saril
senior tag

csatlakozom, nekem is jó lenne egy tiszta szinuszos UPS, akku nélküli is akár..

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#23049) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Ha hamarabb szóltok, most adtam oda lomtalanításkor tudjátok kiknek, csak akku csere kellett volna benne. Lehet, hogy lesz, most van kettő az egyik felesleges lesz, de kb. 3 hét múlva lesz aktuális, hogy melyiknek kell mennie. APC & Eaton

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#23050) aazimi


aazimi
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék.
Ma Upc-ről Flipre gondoltam váltani.
A szerelő meg is jelent, de nem tudta egyből megoldani a sztorit, mert a mostani kábelezést nem tudja használni, a csövek meg tele vannak vezetekkel, meg se mozdulnak. Albérlet, így nem akarok neki esni a cuccnak. Ami tuti, hogy a padláson be tud jönni, csak onnan kérdéses. A mostani router nem alkalmas a tv adás továbbítására. Ajánlotta a szerelő, hogy vegyek olyan hálózati eszközt, ami a villamos vezetékbe viszi a netet, ig könnyen át tudom vinni a jelet.
Kérdés, hogy találkozott-e valaki ilyen eszközzel, mi lenne jó ár értékben? Illetve routerben mire kell figyelni?

Köszönöm!

PÜ a biztos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.