Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) dokar


dokar
addikt

Egész jól muzsikál az E7200-őm, milyen jópofa ez a 433Mhz-es FSB :D

validált eredmény

extra - SEXRay

(#7152) barnam_ válasza dokar (#7151) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ez nem rossz, főleg ennyi pénzért. Egyébként mi a max stabil oc?

(#7153) dokar


dokar
addikt

passz, alulfeszelt hétköznapi használatra jó órajelre megyek, vagy pedig "suicide shot"-ra.
9.5*333 számomra tökéletes 1.175V-on.

extra - SEXRay

(#7154) Ra3


Ra3
őstag

vegyetek a64-es gépalapot! 18k
részletek
szerk: kép is van róla:
[link]

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#7155) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

srácok Veszprémben nem tudjátok hol van a Humanic cipőbolt?
a honlapjuk azt írja Tornyai B. u. 4 :F
de én erről az utcáról nem tudok...
más valaki?

[ Szerkesztve ]

(#7156) csibor válasza JamesHolden (#7155) üzenetére


csibor
őstag

InterSpar

(#7157) JamesHolden válasza csibor (#7156) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

köszi :R

közbe rájöttem h azok a szerencsétlenek elírták, és nem Tornyai, hanem Dornyai :D

(#7158) dokar


dokar
addikt

rohadt jó processzor

az E4500 eladó, ára 20e HUF, ha akarsz hozzá gyári hűtőt, akkor az egy üveg arany ászok felárba kerül.

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#7159) kovi


kovi
senior tag

Keresek AGP-s VGA-t.
Minimum -> NVidia GeForce 6600GT

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7160) __Psion__ válasza dokar (#7158) üzenetére


__Psion__
tag

Egy hét alatt ennyi "érdeklődő"... :DDD
„jól jársz vedd meg!!!"
Pedig az ilyen szövegnek köztudottan nehéz ellenállni (a "rohadt jónak" meg pláne)! :C

figyelj így kell eladni egy procit. Semmi "halandzsa", csak egy jó ár, és azonnal elviszik...

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#7161) dokar válasza __Psion__ (#7160) üzenetére


dokar
addikt

ha szereti vki áron alul eladni a dolgait, mert sürgősen kell neki a pénz, hát egészségére. :U

extra - SEXRay

(#7162) Male válasza dokar (#7161) üzenetére


Male
nagyúr

...és a vevők egy részében felmerül az átverés gyanúja is...

Mindenkinek: Valószínüleg szükségem lesz egy AGP-s videokártyára. Minnél olcsóbban kéne, lehetőleg DX9-es. Kb Radeon 9550-9600 szint lenne jó... FX-eket kihagynám.

(#7163) __Psion__ válasza Male (#7162) üzenetére


__Psion__
tag

Egy őstaggal kapcsolatban? 122 apróval a háta mögött? Ugyan már... ;)

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#7164) Male válasza __Psion__ (#7163) üzenetére


Male
nagyúr

Nézd át a problémálós topicokat... volt pár őstag is... volt aki a nagy üzleti pályafutását fejezte be egy rakás átveréssel...

Nomeg kereskedtek is már accokkal... ugyebár egy több éves acc.-nak már van értéke, plána, ha ilyen célra akarja használni valaki.

( Nade most nem konkrétan erről a hírdetésről beszélek, hanem a nagyon olcsón kitett cuccokról... ilyenkor azért elég sok emberben felmerül, hogy talán valami nem ok vele. )

[ Szerkesztve ]

(#7165) vedini válasza Male (#7164) üzenetére


vedini
őstag

hát jelen esetben 3 pirospont, és egyetlen egy negatív vélemény sincs

workworkwork...

(#7166) dokar válasza vedini (#7165) üzenetére


dokar
addikt

én pl akikkel üzleteltem, mind korrektek voltak, de nem rohangáltam a pirospont-gyűjtős topikba hálálkodni. ez nem az én stílusom.

Psion: az itteni rang semmit sem számít, felőlem átírhatnák az enyémet akár újoncnak is, semmit nem jelentene számomra. sőt másokat sem a rangjuk alapján ítélek meg. ez hülyeség. vkinek nincs jobb dolga, aztán egész nap írogat a fórumon a minél több hsz szám miatt, hogy legyen "valaki". a rang helyett inkább a végzettséget/foglalkozást kéne odaírni vagy esetleg azt, hogy milyen témákban jártas az illető. aki nem ért egyet a mondandómmal, az vegye meg a procimat, mert "rohadt jó". :DDD

extra - SEXRay

(#7167) RpPRO válasza dokar (#7166) üzenetére


RpPRO
őstag

Van benne valami, de a napi atlag majdnem 10 hsz-eddel te is irogatsz eleg szepen. :D Ha a rang sem szamitana, akkor mert kertel egyedi avatart?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#7168) Male válasza vedini (#7165) üzenetére


Male
nagyúr

OK, ennyire nem néztem meg... sőt, szinte egyáltalán. (Most ki ne hozzátok már, hogy róla azt mondom, át akar valakit verni :U )

(#7169) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Eladó mobil Core Duo processzorok:

o LOW VOLTAGE! core duo L2400 info
o Core Duo T2080 1.73GHz processzor info 8k

Jövőhéten Balatonfüreden leszek, tehát a környéke megoldható az átadásra.

[ Szerkesztve ]

(#7170) Male válasza juliabrilke (#7169) üzenetére


Male
nagyúr

A második linkre nálam nem lehet rákattintani :F

(#7171) RpPRO válasza Male (#7170) üzenetére


RpPRO
őstag

Rakattintani ra lehet, max nem tortenik semmi. :DDD
Ez a link a hirdeteshez, csak a hu utan van egy ures hely.

[ Szerkesztve ]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#7172) juliabrilke válasza Male (#7170) üzenetére


juliabrilke
addikt

link

De mint ahogy látom már megoldották a problémát. :R

(#7173) Male válasza RpPRO (#7171) üzenetére


Male
nagyúr

Igaz :D

(#7174) juliabrilke válasza Male (#7173) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nos... Ha már ilyen szépen mennek a linkek, akkor lehet bombázni az ajánlatokkal. :D

(#7175) dokar válasza juliabrilke (#7174) üzenetére


dokar
addikt

lehet bombázni az ajánlatokkal

itt az én ajánlatom: vedd meg az E4500 procim :D

extra - SEXRay

(#7176) juliabrilke válasza dokar (#7175) üzenetére


juliabrilke
addikt

Aztán hova dugjam? :D Nincs olyan alaplapom. Ha átfaradog 479-re, akkor megoldható.

(#7177) helkis válasza juliabrilke (#7176) üzenetére


helkis
addikt

nagyobb procid nincs? T7700, T8300, T9300? ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7178) juliabrilke válasza helkis (#7177) üzenetére


juliabrilke
addikt

:P

Ha lenne is, akkor nem ebben az árkategóriában.

(#7179) helkis válasza juliabrilke (#7178) üzenetére


helkis
addikt

nem az árral van bajom, hanem a forráshiánnyal.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7180) kovi


kovi
senior tag

De jó, hogy Spanyolország elküldte a németeket a sunyiba az EB döntőn.
Mit szóltok hozzá?

Annyira megérdemelték már, hogy nyerjenek. Igazi jó focit mutattak be. Torres egyszerűen zseniális.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7181) kovi


kovi
senior tag

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7182) helkis válasza kovi (#7180) üzenetére


helkis
addikt

mákom volt, pont a 30.percben kezdtem neki a meccsenk és a 33.ban megszületett az egyetlen gól.. ;) én is örülök a pirosak győzelmének, remélem a németek kicsit visszavesznek az arcukból.. :D bár a 2.félidőben elég jól tolták az iramot.. ;)
kár hogy így elsőre eldölt egyébként, bírom mikor 2x15perc hosszabítás után sem dől el a döntő és jönnek a 11-esek.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7183) kovi válasza helkis (#7182) üzenetére


kovi
senior tag

Huhh, hogy bírtad ki hogy kihagyj az EB döntőből 30 percet? Látszott a spanyolokon a magabiztosság és a határozottság. Aragones jól összerakta a csapatot. Eleinte gondoltam hogy hiányzik majd Raul de aztán tényleg jobb hogy Villa és Torres játszott együtt. Ha megnéztem pontosan azt játszották a pirosak amit kellett. Egy szögletet sem íveltek be, mindet kisszöglettel oldották meg. Látva az egykilencven magas német védőket. Szép foci volt, s még lehetett volna pár spanyol gól.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7184) gombavadasz


gombavadasz
tag

Sziasztok!
Július 6.-án vasárnap megyek Veszprémbe.
Olcsó írható lemezeket, memóriakártyákat, mappát, utántöltőket kínálok.
Néhány példa:
Maxell dvd 100as fóliában 42Ft, 200db-tól 38Ft
Verbatim dvd 72Ft, 100db-tól 65Ft, 200db-tól 58Ft, 400db-tól 55Ft
Tdk dvd 62Ft, 100db-tól 58Ft, 200db-tól 50Ft
Benq cd 100as fóliában 38Ft
Maxell cd 25ös fóliában 50Ft, 100db-tól 43Ft,200db-tól 38Ft
Philiphs cd 50es hengerben 50Ft, 100db-tól 45Ft, 200db-tól 39Ft
Memorex 8x DL 300Ft, 20db-tól 280Ft
Verbatim 8x DL 400Ft-tól 450Ft-ig.
1GB Kingston Micro Sd adapterrel 1600Ft
2GB Kingston Micro Sd adapterrel 2600Ft
1GB Sony Ericson M2 3000Ft
2GB Sony Ericson M2 4400Ft
240db-os mappa 1700Ft, 2db-tól 1500Ft
Hp-Canon-Lexmark fekete utántöltő szett 900Ft
Hp-Canon-Lexmark színes utántöltő szett 1600Ft
Bővebb kínálat honlapomon megtalálható.
Köszönöm az eddigi vásárlásokat.

(#7185) helkis válasza kovi (#7183) üzenetére


helkis
addikt

könnyen = ikreim vannak! :DDD

annyira nem rajongok a fociért, de a vb/eb döntőet/negyeddöntőket szeretem meglesni ha tehetem! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7186) RpPRO válasza kovi (#7180) üzenetére


RpPRO
őstag

En nem vagyok oda a fociert (a magyar focinak nevezett valami leszoktatott rola), a donto volt a 2. meccs, amit lattam, elotte az orosz-spanyol volt, mert aradoztak az oroszokrol. Aztan lattam, milyen q jok es szervezettek a spanyolok, mondom, megnezem a dontot. A 2. felidot lattam, de az volt a benyomasom, h ha aug. kozepeig jatszanak, akkor sem tudtak volna a nemetek golt rugni. Elmeny volt nezni a spanyol focit, rovidpasszos, kenyszeritos, pontos, technikas, lattak a palyan.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#7187) dokar válasza kovi (#7180) üzenetére


dokar
addikt

Én elsősorban az F1-et nézem, a labdajátékokat pedig nem szeretem. :U

extra - SEXRay

(#7188) kovi válasza dokar (#7187) üzenetére


kovi
senior tag

Igen nekem is az F1 a másik kedvenc. Bár mióta Michael Schumacher nincs azóta már csak szimplán nézem a futamokat. Sajnos nem annyira jó már mint amikor MSC padlózta a pedált....

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7189) kovi válasza RpPRO (#7186) üzenetére


kovi
senior tag

Ugyan már. Magyar foci. Szégyen gyalázat. Talán majd a 20 évvel későbbi generáció elér legalább egy EB bekerülést. Bár ha 24 csapatosra bővitik az EB-t akkor bejutunk.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7190) helkis válasza kovi (#7189) üzenetére


helkis
addikt

azért az olasz-magyar meccs nem volt rossz! :R

F1 - mindig meglesem, szerintem jó az idei VB, igazából az lenne állat, ha MSC-visszajönne a zöldfülöekhez egy kicsit versenyezni, szerintem lenne még meglepetés a tarsolyában, akár egy redbullban.. ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7191) nagykaraj


nagykaraj
csendes tag

Helósztok

Eladó 4 db 512 mb ram DDR400 kingmax darabja 3500 FT-ért ha megveszitek mindet egyszerre akkor elvihetitek 13 000 FT-ért :)

de ha kettőt vesztek akkor 6000 FT :))

[ Szerkesztve ]

(#7192) Male


Male
nagyúr

Szintén F1... naés persze tenisz :)

Ha már itt tartunk: Eladó egy "Qatar Telecom German Open" tenisz újság, eredeti Elena Dementieva autogramal... az aláírás pillanatáról a kép: katt.

Elvileg van rá egy vevő... de kiderült, hogy mégsincs rá pénze.... júliusig kért haladékot, szóval még pár napot várok, de addig is be lehet állni a sorba :)

Esetleg választható helyette egy ugyan ilyen újság, szintén Demi aláírásával, de azt Szávay Ági is dedikálta :) (viszont ennek az aláírásáról nincs kép).

[OFF]
Még pár kép Demiről: katt, katt, katt, katt, katt <- Ez az aláírás elött.

Na, és a végén még egy pár Mauresmo: katt, katt, katt, katt.
(Tőle is van autogram, de az nem eladó :) )

Ági képet még teszek majd fel... de azokból még egy sincs feltöltve.
[/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#7193) Male válasza Male (#7192) üzenetére


Male
nagyúr

Valaki érti, hogy miért nem lehet OFF-ba tenni azt a részt??? Simán otthagyja a feliratot...

(#7194) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Hétvégén gyertek Zircre "bulizni" ! :
[link]

Ne dudálj, küzdj !

(#7195) helkis


helkis
addikt

holnap reggelre kellene egy 10/100-as hálókártya PCI-os.. hol kapok ilyet gyorsba? ha valakinek van eladó az is jöhet! :R

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7196) helkis válasza Male (#7193) üzenetére


helkis
addikt

mert enterrel választottal el a mondatokat, ezt nem tudja átugrani az OFF ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7197) Male válasza helkis (#7196) üzenetére


Male
nagyúr

Na ezt eddig nem tudtam... köszi!

(#7198) vviktor1 válasza helkis (#7195) üzenetére


vviktor1
aktív tag

nekem van a szekrényben 2 db de gondolom Zirc nem jó neked

Ne dudálj, küzdj !

(#7199) helkis válasza vviktor1 (#7198) üzenetére


helkis
addikt

hogyért adod, lehet elmegyek érte ha megéri.. ;) milyen chipesek?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7200) __Psion__ válasza vviktor1 (#7194) üzenetére


__Psion__
tag

"Megyünk, megyünk.... :) "
Ott lesz ahol tavaly, vagy megint odébb rakták pár dombbal?

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.