Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Def26 válasza Dyno (#1250) üzenetére


Def26
félisten

Te milyen seedszerveren vagy?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1252) Dyno válasza Def26 (#1251) üzenetére


Dyno
veterán

Onlinetorrenten a Bithunteren.

100gb tárhely és 50mbit+, ami lefele ha jól számolom 17*8=136megabit volt felfele pedig 11*8=88megabit.

(#1253) K Nándor válasza Dyno (#1250) üzenetére


K Nándor
tag

Próbálkozni éppenséggel lehet nagyobb csomaggal hát nem tudom menyi torrentet futtatsz de én általában 4és 8 között szoktam 4 vagy kevesebb torrentel elég jó sebességet lehet elérni de több torrentnél is megvan átlag 7-10MB/s csak akkor több ideig folyamatosan

(#1254) Dyno válasza K Nándor (#1253) üzenetére


Dyno
veterán

én 6-10db futtatok körülbelül.
Hát nem tudom szerintem itt a bh is a probléma, de most mondjuk sikerül egy packot 7megával tölteni felfele.

Ezeket a teszt szervereket probáltad már?Matris teszt csak 10kredittel drágább viszont 100mbit+ és 200gb tárhelyes, bár még mindig 1-2fő/hdd.... :(

[ Szerkesztve ]

(#1255) Csabee. válasza Dyno (#1252) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Egyszerre ha 1 szálon futtatsz torrentet akkor érsz el legnagyobb sebességet ha viszik a cuccot!
Ha szuper a HDD-d akkor 4-6 szál vígan elmegy még nagyon flottul! De az kizárólag saját HDD esetén van! Ami meg olcsó kategóriás 4000ft vagy alattiak szoktak lenni azokhoz hiába írják oda hogy korlátlan slot vagy bármi, úgy leterheli a hdd-t hogy alig lesz meg a speeded!
Ha sokat cseréled a torenteket és a hdd- sem a legjobb akkor tiszta töredezett lesz a HDD ami szintén nem jó!

Ha valaki szervert akar az vegyek 10-12.000Ft-ért egy saját hdd-vel ellátott 100/100 vagy már van nagyobb csomagot, és 1 hó alatt feltölt annyit hogy jó pár évig nem kell csinálnia semmit!

Üdv: Csabee.

(#1256) K Nándor válasza Dyno (#1254) üzenetére


K Nándor
tag

Én szinte csak a teszt szervereket használom mert kevesebb kredit és ugyan az ha már van egy bejáratott szerverük akkor a 2. szervert nem túl nehéz jól beállítani csak nem árt tesztelni nekem eddig nem volt gondom vele

(#1257) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Ugyan nem magyar szerver, de azért szólok, hogy a TorrentSwift szolgáltatásaitól inkább tartsa magát távol mindenki.
Pár napig ingyen használhattam egy torrentfluxos webuival ellátott csomagjukat... amiben igazából csak a sebesség működött normálisan, minden más katasztrofális volt.
Az unrar funkció nem működött, torrent fájl létrahozása nagyon ritkán, sokszor "befagyott" utána egyszerűen elérhetetlen lett az oldal amíg az oldal sütije nem lett törölve a gépen :Y
Ha torrentet töltöttem fel valahová marha lassan tudtam elkezdeni seedelni, mert a hashelés egy 700 MB -os fájnál laza 17 perc volt :D

Szóval egy kalap f*s. Sebessége is csak azért jó, mert egyébként ovh szerveren van.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#1258) Dyno válasza Csabee. (#1255) üzenetére


Dyno
veterán

Értem köszi.

(#1256) K Nándor:Akkor lehet a matrix teszt-et kiprobálom ma ugyis ujra veszek 900kreditet.

(#1259) Csabee. válasza Thulcandra (#1257) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:R flux amúgy sem jó..

Üdv: Csabee.

(#1260) keepernext01


keepernext01
csendes tag

Nos próbálgatom onlinetorrentet.
A legnagyobbakat próbáltam ki eddig az eredmény: SIRALMAS
Ez pénz rablás...
Írta admin,hogy Bithument ne is próbáljam vele seedelni,mert oda nem megy.
lefele 5Mbit-el jön maximum,felfele 2Mbit volt a csúcs :D
Igaz,csak 1200 ft-ot szántam rá de még ez is sok.

(#1261) whiskeys válasza keepernext01 (#1260) üzenetére


whiskeys
őstag

Pedig dicsérik

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1262) Fercsa


Fercsa
senior tag

Aki szeretne egy kicsit aranyt javitani most az elso harom jelentezonek 50%-os kedvezmenyt tudok adni a csomagokbol. Erd.: privatban.

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#1263) rii válasza rii (#1193) üzenetére


rii
nagyúr

namost megint

múlt héten is előjött,akkor át tutam írni a session-t

mostmár nem engedi

homeX/másuserneve/session -t kellett átirni
homeY/sajátusernevem/session -ra

XMLRPC Error: -503 - Tried to change session directory while it is enabled.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1264) Szuperzacskó


Szuperzacskó
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Seed szervert akarunk bérelni az egyik haverommal és a segítségetek szeretnénk kérni ebben az ügyben.
Nos egy másik haverom a boxerseedet ajánlja, amibe én is nem rég én is beszálltam hozzá. Nekem tetszik!
Nos a MySeed.info-ról mi a véleményetek, mert ott az új akciójukban 200 Gb tárhely mellé 10 slotot adnak havi 5 ropiért.
Láttom itt még ajánlottátok páran az Online torrentet is de 1-2 hozzászólással feljebb épp nem valami jót írtak róla.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Carpe Diem

(#1265) lobo67 válasza Szuperzacskó (#1264) üzenetére


lobo67
tag

Szia!
Én nem dícsérni akarom az Onlinetorrentet, de azt 200-500 Ft-ért ki lehet próbálni, ha nem tetszik, lehet a másikat választani, vagy a harmadikat, ...

(#1266) Diablo26 válasza lobo67 (#1265) üzenetére


Diablo26
csendes tag

A saját hdd az igazi minden esetben, de aki nem akar havonta kiadni 10e ft körüli összeget annak maradnak a kisebb csomagok, mint nekem.
voltam a boxernél, és a mosternél is mind a 2-ő jó! most a hyperseed-nél vagyok 2 hónapja a legkisebb csomaggal, tökéletesen megfelel + nem is drága a sebesség az pont annyi amennyi elvárható egy osztott gigabittől.

(#1267) fricc_ válasza keepernext01 (#1260) üzenetére


fricc_
tag

Nem értek veled egyet.
Én is náluk vagyok egy 2 Megás UP-os csomagban és a Bh-n és bőven 10 fölött van az arányom.
Ez ugya max 16 Megabit/sec-et jelent. Nekem ez tökéletesen megfelel.
A titok egy részét már elmondták korábban:
1) seedelj régebbi torrenteket. (ez most nálad nem megoldható)
2) az RSS letöltő használata.
Kis kisérletezéssel egész jól belőhető minimális ismeretekkel is, és a leírás is egész jó hozzá. Ennek a lényege hogy megadhatsz szűrési feltételeket, ami alapján amint feltötlik a torrentet a szervered elkezdi letölteni ha a szűrési feltételek megfelenek rá :-)

[ Szerkesztve ]

(#1268) rii válasza fricc_ (#1267) üzenetére


rii
nagyúr

mi az az RSS letöltő?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1269) lobo67 válasza rii (#1268) üzenetére


lobo67
tag

A legtöbb trackernek van RSS feedje, az egyfajta hírcsatorna. Amint új torrent kerül fel, arról azonnal fudomást szereznek azok a kliensek, akik "hallgatják" ezt a csatornát. A kliensben paraméterezni lehet, hogy milyen torrentekre ugorjon, így azonnal betöltődik, amire szükség van, akár az éjszaka közepén is. Minden a szűrő jó megfogalmazásán múlik.

[ Szerkesztve ]

(#1270) rii válasza lobo67 (#1269) üzenetére


rii
nagyúr

wow :)

mivel nekem ha túllépen a 40 gigát , azonal tilt, ígyez nem játszhat :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1271) Drenadar válasza keepernext01 (#1260) üzenetére


Drenadar
veterán

Hát. Nekem mások a tapasztalataim. Apró pénzért kaptam 250giga tárhelyet, én is a bithumenen voltam és általában 8mega volt lefele felfele ha elég leecher volt akkor 6-7 mega az is megvolt. Szerintem pár ft-ot mindenképpen megéri kipróbálni, túl sokáig úgyse kell használni seed szervert, hisz pár nap alatt elérhető vele 1TB up.
Jelenleg meg digim van otthon, ami szinttartásra elég...

(#1272) lobo67 válasza rii (#1270) üzenetére


lobo67
tag

Valóban, 40G nem sokra elég...

(#1273) fricc_ válasza lobo67 (#1269) üzenetére


fricc_
tag

Annyit fűznék hozzá, (bár a topic nem erről szól) hogy ezt az utorrent is tudja, így akinek otthon van utorrentje akár ki is próbálhatja :-)

(#1274) whiskeys


whiskeys
őstag

Skynetszerver.hu-t nem ajánlom senkinek. 2 nap megy, aztán mindig áll, hol ftp, hol a szerver gagyi. Majd 2 nap mulva jelenik meg a válasszal, ez nem szolgáltatás...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1275) silentx


silentx
csendes tag

Üdv!
Szeretnék előfízetni 1 seed szerverre, erre gondoltam:[link]

Van valakinek valami tapasztalata velük kapcsolatban?

(#1276) headhunter válasza silentx (#1275) üzenetére


headhunter
addikt

Belföldi trackerekre megbizható, külföldre sovány sávszél.

(#1277) silentx válasza headhunter (#1276) üzenetére


silentx
csendes tag

Akkor melyiket ajánlod?

(#1278) headhunter válasza silentx (#1277) üzenetére


headhunter
addikt

Mi az igényed?

Tárhely méret?
Futtatható torrentek száma?
Belföldre kell vagy kölföldi trackerre is?
Min. seed sebesség?
Max. Ft?

(#1279) ClioRS


ClioRS
őstag

Sziasztok!
Van itt aki VipSeed-től bérel szervert? Mennyi idő, mire megadják az adatokat? Ma fizettem be az összeget.
MSN-en miért nem lehet elérni őket? :U

(#1280) silentx válasza headhunter (#1278) üzenetére


silentx
csendes tag

Távoli asztal utorrent
Max 4,5k
1gb server
max 2 felhasználó 1 merevlemezen
4-6slot
40-60gb hdd

Nem biztos hogy most töltök fel külföldire - így nem fontos!

[ Szerkesztve ]

(#1281) headhunter válasza silentx (#1280) üzenetére


headhunter
addikt

Én a helyedben a legkisebb csomagot választanám, 1 próba hónapra. :U

LOWCOST seed server 40 GByte tárhely + 1 Gbit + 4 slot havi díj: 3.000 Ft
MINI seed server 40 GByte tárhely + 1 Gbit + 6 slot havi díj: 4.000 Ft
MIDI seed server 80 GByte tárhely + 1 Gbit + 7 slot havi díj: 5.000 Ft

[link]

Ugyanaz a cég, amelyiket már linkelted!

(#1282) silentx válasza headhunter (#1281) üzenetére


silentx
csendes tag

6 slot-os csomagra fizettem elő! Mindig az új torentek töltsem le és seedeljem? Mármint gondlom ezekkel lehet a legjobb feltöltést elérni...

[ Szerkesztve ]

(#1283) emre33


emre33
addikt

Seed szerveres gépen Utorrent esetén érdemes az "állományok előre lefoglalását bekapcsolni?

Sok MVK töltök. Melyik a jobb? Be vagy ki ? És miért?

köszi

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1284) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

Üdv!

torrentszerver.com-nál használok szervert és azt vettem észre hogy ha töltök le akkor a feltöltésem a 100kB/s-t se éri el, amint befejeződik a letöltés, meg is indul a fel.... ez normál jelenség?
(korábban voltam már más szolgáltatónál, de ott ment a letöltés mellett szépen a feltöltés is)

(#1285) pesze válasza Dyno (#1250) üzenetére


pesze
csendes tag

Rendeltem seed szertvert és semmi visszajelzés már 1 napja, pedig átutaltam a pénzt is. Valakinek valami rossz tapasztalata van e vagy esetleg elő fordult náluk ilyen máskor is,bármi jó lenne.
Link

[ Szerkesztve ]

(#1286) Voyage válasza cbrfireblade (#1284) üzenetére


Voyage
aktív tag

Osztott sávszél, osztott vinyó. Olcsó csomagtól nincs mit várni.
Ha dedikált gigabit lenne, 2-4-6 emberre, fejenként egy-egy vinyóval, és max 2-3 torrent futna, akkor nem jelentene gondot.

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#1287) Voyage válasza emre33 (#1283) üzenetére


Voyage
aktív tag

:W
Értelmezd a mondatot.
Ez azt jelenti, hogy ha elindítod a letöltést, mondjuk 10gb a cucc, de 11gb hely van a vinyón. Ha bekapcsolod, úgy fogod látni, hogy már csak 1gb van a vinyón, addig fenntart annyi helyet a 10gigás cuccnak, hogy pl úgyse férne be mellé egy 5gb-t dvd, mert 1gb hely lenne, ha letöltötted. De így meg csak azt látod, hogy 1gb helyed van, akkor is, ha 1%-nál jár, meg ha letöltötte 100%-ban, akkor is.

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#1288) cbrfireblade válasza pesze (#1285) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

nekem sem jeleznek vissza már lassan 2 napja, mert akadt egy kis problémám.....

(#1289) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Nekem, egy olyan kérdésem, van ami nem biztos, hogy ide illő, de én sem tudtam, hogy hol kérdezzem meg.
Ezért, gondolom rákérdezek itt.

Arról, lenne szó hogy nekem, egy olyan szerver kéne, amit az én gépemről tudok vezérelni!
Az lenne, a szándékom ezzel, hogy lenne rajta egy u-torrent, amivel töltenék a szerverre le cuccokat, és amit letöltöttem, u-torrentel a szerverre, azt visszatölteném, a szerverről, FTP-n keresztül egy webtárhelyre!
Az lenne a kérdésem, hogy létezik-e ilyen megoldás, h igen, akkor légyszi osszátok meg velem, mert NAGYON fontos lenne.

A válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv, Csaba

(#1290) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

én most rendeltem a torrentszerver.com-ról először, de eddig nem nagyon vagyok megelégedve.... el se tudom képzelni hogy akik a s Screenshotok-at küldték az oldalra (már ha valós) hogyan tudtak olyan sebességeket elérni... :U Még a letöltés el is megy, mert ott néha sikerül 8-9 MB/s-ot elérni, de a feltöltési sebesség nekem nem akar összejönni, jó ha néha 1-1,5 MB-ot eléri...
Ha meg töltök le, közben a feltöltés szinte áll, mire végzek akkorra meg már van egy rakás seed, akkor meg azért nem jó a feltöltés :Y
Igaz a legkisebb csomagot rendeltem, de még jó hogy nem nagyobbat, mert hiába a több slot meg tárhely.... 2 torrent futtatását is alig bírja el... a legjobb akkor ha csak 1 torrentet futtatok (csak így meg semmi értelme a többi 3 slot-nak)

Korábban tőlük [link] rendeltem, de ott 1 hónap alatt közel 6,5 TB-ot sikerült felraknom... és a letöltés (10-15MB/s) mellett simán ment a feltöltés (8MB/s vagy több) is viszont náluk most az alapcsomagnál nincs távoli asztalra lehetőség, azért váltottam, de már kicsit megbántam, inkább rendeltem volna az 1-gyel nagyobbat, amihez már van....

( de azt sem zárom ki hogy én nem csinálok jól vmit :((( )

[ Szerkesztve ]

(#1291) emre33 válasza Voyage (#1287) üzenetére


emre33
addikt

Oké, akkor kérdezem ujra.

Van helyem, nagyon sok, lényeg hogy lehető leggyorsabban leszedjem a torrentet.

Sávszélesség hatalmas.

Ez esetbe érdemes bekapcsolni az állományok előre lefoglalását?

Nem lesz így lassabb a letöltésem? Én igy vettem észre, vagy elrontottam valamit?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1292) emre33 válasza cbrfireblade (#1290) üzenetére


emre33
addikt

Szerintem nem vagy egyedül a hdd-n és a hdd nem bírja.

Ekkora sebességnél a több írás olvasás a szük keresztmetcet

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1293) pesze


pesze
csendes tag

Sajnos azt kell mondanom, hogy csalódtam a szerverben, sokan írták pedig hogy jó, de még odáig se jutottam, hogy kipróbáljam annyira lassú az ügyintézés. Azt mondták várjak, de azért több mint egy nap nívós szerver esetén kicsit gáz szerintem. Nem tudom már melyik szerver lehet jó :((

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1294) emre33 válasza pesze (#1293) üzenetére


emre33
addikt

boxerseed :R :R

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1295) pesze


pesze
csendes tag

Tudna nekem valaki ajánlani lehetőleg nem túl drága 3000Ft alatti,megbízható, távoli asztali kapcsolattal rendelkező seed szervert ahol lehet paypal-al fizetni.

(#1296) sfdrakex válasza pesze (#1295) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Egyik ismerősöm ezt használja, megbízható jó viszont nem tudom hogy paypal lehet e fizetni. Érdelődd meg.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1297) emre33 válasza sfdrakex (#1296) üzenetére


emre33
addikt

Méreg drága.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1298) sfdrakex válasza emre33 (#1297) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Én nem használok ilyeneket, ezt is haverom használja, lehet van jobb, de ez megbízható és jól működik 1500kilóbájt/1500kilóbájt 20 giga tárhelyel 3 futtatható torrentel pont 3000 ahogy a srác kérte azzal már lehet elég jól arány tartani, az majdnem 3 megabájt/sec fel is le is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1299) silentx


silentx
csendes tag

Üdv, mennyi 1 torrentnél a max feltöltési szál amit be kell állítani hogy ne rontsa a feltöltésemet?

(#1300) pesze


pesze
csendes tag

Erről valaki tud valamit?
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.