Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Sify válasza ajozsix (#1846) üzenetére


Sify
senior tag

Én most 12 GB anyagot 40 perc alatt húztam le FTP-n a gépemre. Szerintem ez azért elfogadható. :-)

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1852) Monyos válasza whiskeys (#1809) üzenetére


Monyos
aktív tag

Nekem egy bajom van a seed.st -vel, hogy képtelenség elérni a webUI-t.
Valamikor rögtön bejön, van hogy 20 percig csak gondolkodik, meg időtúllépést ír.

Neked ezzel nem volt gond? :F

(#1853) AlyArkhon válasza Monyos (#1852) üzenetére


AlyArkhon
őstag

igen ezzel nekem is van bajom. Most próbálok majd totalcommanderben fellépni hátha változik de nem nagyon bízok benne.

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1854) Sify válasza Monyos (#1852) üzenetére


Sify
senior tag

Sajnos ez ilyen. É egyszer belépek és nem lépek ki még ki nem kapcsolom a gépet. :-)

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1855) AlyArkhon válasza Mr Bond 007 (#1848) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Azt mond meg hol tudod megnézni hogy mennyi adatot tudsz még ratölteni a te seed szerver részedre ?
Nem találtam sehol sem ilyen részt. Van egy sáv alul ami az aktuális letölési sebességet stb tartalmaz ott az első ablak illetve sáv mutat valamit pl most nekem 85giga/225 de ez tuti nem az mert eleve 675 ös csomagot valasztottam.

Most kiváncsiságból letesztelem a seed.st-t meg a RsuhSeed seed szervert , egyszerre inditottam el 3 ugyanazon játék letöltésést. Csak a 3 játék fut minden más kilőve. Kiváncsi leszek melyik szedi le hamarabb de amire még kiváncsibb leszek hogy hogy megy majd a feltöltés. Nekem van egy sejtésem, hiába annyira jó szolgáltató a seed.st ha mégsem kapsz jobb szolgáltatást mondjuk pl a távolság miatt ( seedelés közben a szerver elérése borzasztó ) igaz az ügyintézés kb addig tartott amíg kiválasztottam a csomagot de ez még nem minden. Elvileg a torrentekkel nincs gond plussz szinte 3 óránként frissítem is illetve adom hozzá az újakat és mégsem láttam még 1-1.3 megánál nagyobb feltöltést komplett. Azt hiszem te írtad hogy még én feltöltöttem x nap alatt 600 gigát addig te seed.st vel 1500 at. Tudnál küldeni képeket is ezekről a hatalmas sebességekről ? képek nélkül egyenlőre nehezen tudom elhinni ezen dolgok valóságát. :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1856) AlyArkhon válasza Sify (#1854) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ez nem egészen így működik hogy akkor nem kapcsoljuk ki a gépet. RushSeed nél pl kb max fél perc alatt még a telómom is betölt a webui felület nem még gépen. Tehát ilyen nincs hogy fizetsz egy szolgáltatásért aztán perceket vársz amíg befrissíti magát. Vagy pedig akkor gond van a szolgáltatással.

Hozzászólva az előző hsz-emhez . most néztem éppen a letöltést és kb 15 MB/s el jön lefelé Seed.st-n míg a Rushseeden alig 1 megával. Bár ha jól emlékszem seed-st n a letöltés igazából korlátlan. Ergo ez még nem jeletn semmit. :DDD csak gondoltam leírom.

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1857) Mr Bond 007 válasza AlyArkhon (#1855) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ne találgass! :)
Értelemszerűen már nincs meg az accom mivel lejárt a 7 nap. Talán ha időben be nyögted volna az óhajod akkor még lehetett volna. Ne haragudj de über nagy zöldségeket tudsz néha írni és folyton megmagyaráztad már fentebb is hogy a rosszabb jobb. :D Csak találgatsz és tényként állítod be azt...

[ Szerkesztve ]

(#1858) Sify válasza AlyArkhon (#1856) üzenetére


Sify
senior tag

Én kibirom azt, hogy csak egyszer belépek aztán a gép kikapcsolásáig így is marad.
Nekem RSS-ből kerülnek bele az anyagok (föleg HD filmek). Most a seed.st-n 6-7 MB/s a feltöltésem. Tegnap du. rendeltem 404 GB fel és 153 GB le, szerintem ez nem rossz.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1859) bencsikgab válasza AlyArkhon (#1855) üzenetére


bencsikgab
tag

Kattints akármelyik torrentre, válaszd ki az Általános fület,és keress egy ilyen sort:
Free Disk Space:

(#1860) Mr Bond 007 válasza bencsikgab (#1859) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

1.5 terrát mutatott nekem is. Pedig csak 400 gigás csomagom volt. Egyébként alul mutatja egy csík a cpu terhelését mellette egy másik meg a hdd-t is. (mennyi van foglalva mennyi szabad) seed.st-nél.

(#1861) Monyos válasza AlyArkhon (#1853) üzenetére


Monyos
aktív tag

Nem tudom , hogy ez ettől van-e , de amióta seed.st -n vagyok, azóta bármilyen .iso -t töltök le MIND HIBÁS!!
Telepítéskor gyakran kaptam hibát, hogy sérült a fájl, ezért lefuttattam az md5 fájlt, hogy ellenőrizze és szinte mindegyik hibás. Néha sikerül egyet-egyet jól letölteni, de az esetek 90%-ban hibás volt a fájl.

Azt hittem nálam van a gond, de ismerősömnél is töltöttem le tegnap egy 35 GB méretű fájlt neki, egy napot ment a gép és természetesen telepítésnél hiba... :W

Ezek után már csak a szerverre tudom fogni a dolgot, nálatok ilyen nem fordult még elő?? :F

(#1862) AlyArkhon válasza Mr Bond 007 (#1857) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Bocsmár a zöldségszerű megfogalmazásért :DDD A lényegét szerintem te is megértetted különben nem tudtál volna válaszolni. Használom jelenleg mindkét szervert és mivel használom így nem találgatok :D működik szépen mindkettő ennyi. seed.st-nél kicsit idegesítő a lassú elérés pláne ha csak rá akarsz nézni.

Egyébként melyik csomagot próbáltad ki ?

RaptureZ : meg van de semmi köze a valósághoz annak amit kiír :N kb 250 gigával kevesebbet ír

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1863) whiskeys


whiskeys
őstag

Látom bejott a seed. st tippem. ;-)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1864) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Azt hiszem a mai napi seedel meg vagyok elégedve. Seed.st + RushSeed + itthoni seed = 420 giga feltöltés :R :R :R Ncore napi helyezés 3875 :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1865) ajozsix válasza AlyArkhon (#1849) üzenetére


ajozsix
csendes tag

1. Nem akarok ilyent rakni a gépemre, sokkal egyszerűbb egy FTP kliens és kész.
2. Azért van a seed szerver hogy az seedeljen nekem, akár több napig is. Powerofseed-től ezért bérlek nagy tárhelyet! És ha úgy van időm, hogy megy a gép is akkor csak letöltöm FTP-n és kész. Vagy amíg nézek egy filmet addig lejön a többi.
Csupán kényelmi szempont! Na meg egy kis takarékosság is ;)

Otthonról minek seedelnék? Azért van a távoli asztal. Ott kb mindent meg tudok csinálni amit otthon is. Persze, már amennyit engedélyeznek!

(#1866) AlyArkhon válasza ajozsix (#1865) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Mit nem akarsz rakni a gépedre ? :DDD Te tudod hogy hogy a jó neked. Én pl muszály vagyok külső vinyókat használni a rengeteg letöltéshez mert Németbe melózom és ott nincs rendes net.Javarésze a letöltéseimnek 3d film 15-25 giga per db. Nem akarod otthon a saját vinyódon tárolni a filmet ez érthető, és a gépednek is jó. Letöltési sebességet nézve már nem vagyok benne biztos hogy jobb a Powerofseed szerveredről letölteni a filmet pl mint a torrent oldalról. Ennyi .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1867) ajozsix válasza AlyArkhon (#1866) üzenetére


ajozsix
csendes tag

Muszáj
Utorrentet nem akarok rakni a gépre, és azt sem akarom hogy éjjel nappal menjen a gépem csak azért mert vissza akarok osztani valamit!
FTP-n lejön mikor épp megy a gép és a vinyón meg elvannak! Csak BD-ket szedek!
A seed szerver FTP-jéről pedig maxon jön hozzám a letölteni kívánt adat. 1szálon!
Így legalább nem romlik a böngészés sebessége sem az otthoni net kapcsolaton!

[ Szerkesztve ]

(#1868) whiskeys válasza AlyArkhon (#1864) üzenetére


whiskeys
őstag

Nekem a napi helyezés 200

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1869) AlyArkhon válasza ajozsix (#1867) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Plussz nem teszed tönkre a vinyódat idő előtt , merthogy a folyamatos torrentezés nem éppen használ ugye a vinyónak sem. :R

whiskeys : az baráti :C

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1870) szlovibuki


szlovibuki
tag

Folyamatos 300-400 MB/s-os (vagy több) feltöltési sebességet hány db, milyen paraméterű seedszerverrel lehet elérni szerintetek? És hogyan lehetne teljesen automatizálni, hogy a nagyobb méretű torrenteket egy megadott trackerről folyamatosan pakolja be magának, ne kelljen a gép előtt görnyedni folyton?

[ Szerkesztve ]

(#1871) bencsikgab válasza szlovibuki (#1870) üzenetére


bencsikgab
tag

300-400MB/s?

Szerintem ezt csak egy dedikált megoldással lehet kivitelezni. 5Gbites dedikált netet már kapsz havi 500 000 + áfa áron.

Szerk:
Bocs,most olvasom, hogy nem egy szerverre gondoltál,hanen többre. Ebben az esetben 10-20db között valahogy.

Automatizálás autodl-irssivel vagy egy sima rss downloaderrel is megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#1872) Sify


Sify
senior tag

Seed.st = pénteken du. rendeltem meg ma értem el az 1 TB feltöltést. És azért nem volt megizzasztva a szerver. :-)

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1873) szlovibuki válasza Sify (#1872) üzenetére


szlovibuki
tag

Melyik csomagot? Mert azért az sem mindegy :-)

(#1874) Sify válasza szlovibuki (#1873) üzenetére


Sify
senior tag

400 GB hssd tarhely

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1875) Mr Bond 007 válasza Sify (#1874) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Az a poén hogy nincs is értelme előfizetni egy hónapra. Töredék áron 1 hét alatt be tudod hozni a havi lemaradást az elite státuszhoz. (tudjuk hol)

(#1876) whiskeys válasza Sify (#1872) üzenetére


whiskeys
őstag

Eddig senki nem hit nekem. Nagyon jó szolgáltató. Tanulhatnanak a magyarok tőlük.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1877) Sify válasza whiskeys (#1876) üzenetére


Sify
senior tag

en regen mar hasznaltam, de akkor az ftp kapcsolat kritikan aluli volt. ezt mar javitottak igy mar hasznalhato

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1878) szlovibuki


szlovibuki
tag

Szerintetek havi szinten honnan legolcsóbb bérelni?

(#1879) Sify válasza szlovibuki (#1878) üzenetére


Sify
senior tag

mekkora tárhelyet szeretnél? milyen letöltési sebességet szeretnél? magyar, külföldi szolgáltató legyen?

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1880) szlovibuki válasza Sify (#1879) üzenetére


szlovibuki
tag

30 GB elég, a sebesség is elég 100 Mbps, korlátlan torrent futtatási lehetőség.

(#1881) Mr Bond 007 válasza szlovibuki (#1880) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ilyen kicsibe csak osztott csomagot fogsz kapni. Azt 1000 alatt megúszod.

(#1882) szlovibuki válasza Mr Bond 007 (#1881) üzenetére


szlovibuki
tag

Hol tudok ennyiért bérelni? Legjobb lenne, ha lenne sms fizetés, nem bízom a paypalban.

(#1883) bencsikgab


bencsikgab
tag

(#1880) szlovibuki

30GB-osbol olyat,ami korlatlan vagy csak SSD-set, vagy sufnihostingoknal fogsz talalni. Normalis szolgaltato
nem fogja hagyni,hogy par ezer forintért a kedves ugyfel 100%-on porgesse optimális esetben a 250-es diskjet, mikozben meg lenne rajta bőven tarhely masnak.

[ Szerkesztve ]

(#1884) Kekmen


Kekmen
senior tag

Korlátlan slot, 30GB tárhely, 100Mbit 1000 forintért vagy alatta? Nem gondoljátok, hogy kicsit el vagytok tévedve? Ennél egy mezei otthoni kábel vagy adsl többe kerül, pedig annak a sebessége töredéke egy dedikált vonalénak, nem beszélve a garantált sebességekről. Elárulok egy nem túl nagy titkot az álomvilágban élőknek:
Dedikál 100Mbit kb 14000 Ft, ugyanez 1Gbit-ben kb 70000 Ft. Na most ki lehet számolni, hogy mennyi embert kell fölvennie az 1000 Ft-os csomagból, hogy még hasznot is hozzon a gép.
Érdekes, hogy fél, egy évente ezt mindig le kell írni, mert mindig van egy nagyravágyó vérpistike, aki egy celeronnal és 2db 250-es vinyóval beköltözik egy hostingszolgáltatóhoz és óriási betűkkel hirdetett hipersebességgel kábítja a népet. Tessenek nyugodtan tőle bérelni 1000 Ft-ért, majd ha kevés lesz a 100kbit-es feltöltési sebesség, lehet másik után nézni vagy futni a pénz után, ha rosszabb esetben nincs is valós szolgáltatás a hirdetés mögött.
Persze akinek nem inge, nem veszi magára, de tessenek már gondolkodni kicsit, nem győzöm hangsúlyozni, hogy olcsó húsnak híg a leve...

[ Szerkesztve ]

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1885) zulu_mester


zulu_mester
tag

Sziasztok!

A seed.st-nél a mini csomagok osztott csomagok?

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1886) Mr Bond 007 válasza Kekmen (#1884) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Pedig ennyibe van. Csak lesznek 4-en 1 vinyóra ami fel van osztva 4 userre. Kb 3-600kbyte/sec a feltöltés hiába a 100mbit ha a vinyónak csak 1 feje van. :(

(#1887) Mr Bond 007 válasza zulu_mester (#1885) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Mindegyik osztott náluk, mert nagyteljesítményű szerverek vannak elosztott tárhellyel és erőforrásokkal (sok vinyó van össze fűzve). Tehát osztott, de teljesítményben annyit kapsz mintha dedikált lenne. Oda van írva mennyi feltöltést érhetsz el vele. Azt stabilan hozzák is. Máshol ugye a sima szerverben 1db vinyó van és azon osztoznak. (az osztott csomagnál) Vagy kapsz 1-et amin te garázdálkodhatsz de nem ennyiért. :)
Stats menüpontban látod hogy hány szerver fut éppen mekkora teljesítménnyel.

[ Szerkesztve ]

(#1888) zulu_mester válasza Mr Bond 007 (#1887) üzenetére


zulu_mester
tag

Köszi a választ. Ezek szerint jobban megéri náluk bérelni, mint itthon. :)

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1889) Sify válasza zulu_mester (#1888) üzenetére


Sify
senior tag

Igen megéri.....de a webui néha hihetettlenül lassu. Szerintem attól is függ hogy hány torrentet futtatsz. Nekem tegnap 10 torrent volt bent és 30 perc után sem jött be a webui, ftp ment rendesen. Igy csináltam egy restartot. Most megy rendesen. Bár mai napon lejár az 1 heti előfizetésem és egyenlőre nem is tervezek előfizetni náluk.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1890) Monyos válasza Sify (#1889) üzenetére


Monyos
aktív tag

Én meguntam, hogy sose jön be ezért mindig csak a watch könyvtárba teszem már fel az adott torrentet. Csak ugye így nem lehet örülni a pillanatnyi le/fel száguldásnak, csak annak hogy lejött a tartalom. :D

(#1891) zulu_mester válasza Sify (#1889) üzenetére


zulu_mester
tag

Köszi a választ. Még egy olyan kérdésem lenne, hogy ha egy hétre/hónapra előfizetek az sedd.st-nél és lejár az előfizetés, akkor automatikusan meghosszabbodik az előfizetés vagy nem?

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1892) Monyos válasza zulu_mester (#1891) üzenetére


Monyos
aktív tag

Igen, automatikusan levonja a pénzt a PP-ről. Amíg le nem mondod az "előfizetést", addig megy a szolgáltatás. :K

(#1893) zulu_mester


zulu_mester
tag

Sziasztok!

A seed.st-vel kapcsolatban lenne olyan kérdésem, hogy havi bérlés esetnén valakivel előfordult már, hogy 1 hét után a feltöltés visszaesett és az új torrentek egy részét nem tölti le teljesen hanem hibásnak jelöli egy idő után? Meg az mennyire normális, hogy a 100 mbit-es csomagnál meghirdetett feltöltési sebesség felét, hogy ha eléri a feltöltés(mármint amíg seedelt normálisan)?

[ Szerkesztve ]

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1894) Mr Bond 007 válasza zulu_mester (#1893) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Valami gond lesz. Írj a supportnak!

(#1895) sosadatmentő


sosadatmentő
csendes tag

Ha minőségi seed szervert kerestek akkor ajánlom figyelmetekbe a www.seedserver.org szolgáltatót, korlátlan slotos, gigabites illetve saját diszkkel is igénybe vehető csomagok közül választhattok.

(#1896) Mr Bond 007 válasza sosadatmentő (#1895) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ez nagyon drága.
80Gb 10 slot - seed server - 5500ft (2 user/hdd)

5600-ért van 400 gigás hely csak a tiéd a disk és korlátlan slotok.

[ Szerkesztve ]

(#1897) Sify válasza sosadatmentő (#1895) üzenetére


Sify
senior tag

Igen, ez drága.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1898) zulu_mester


zulu_mester
tag

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek az amatőr kérdésért. Még egy olyan kérdésem van a seed.st-vel kapcsolatban, hogy ha pl: 01-12-én rendeltem meg a havi szolgáltatást akkor az 02.11.-ig él?

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1899) Sify válasza zulu_mester (#1898) üzenetére


Sify
senior tag

30 nap szokott lenni az előfizetés időtartama.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1900) whiskeys válasza Sify (#1899) üzenetére


whiskeys
őstag

pontosan

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.