Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Kekmen válasza whiskeys (#1450) üzenetére


Kekmen
senior tag

PM ment.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1452) Aszpik


Aszpik
tag

Hello
Valaki ismeri őket---->>>> [link]

[ Szerkesztve ]

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#1453) K Nándor válasza Aszpik (#1452) üzenetére


K Nándor
tag

Az oldal alapján nem tűnik valami megbízhatónak szerintem ne kockáztass

(#1454) whiskeys válasza K Nándor (#1453) üzenetére


whiskeys
őstag

miért nem tűnik valami megbízhatónak?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1455) NonStopSeed


NonStopSeed
csendes tag

Hello!

Új szolgáltatásra szeretném felhívni a figyelmetek:

100Mbps dedikált nemzetközi kapcsolat
0% CO2 emisszió, 100% zöld energia használat

Ez nem más, mint a NonStopSeed!

Nézd meg ajánlatainkat: [link]

Köszönjük!

100% Zöld energia = 0% CO2 emisszió

(#1456) Soma01 válasza NonStopSeed (#1455) üzenetére


Soma01
veterán

"Minden Non Stop Seed szerver az alábbi specifikációkkal rendelkezik:

Processzor: Core™2Duo E8400 2x3.00 GHz
Memória: 4GB
HDD: 2x500GB
Sávszélesség: 100Mbit dedikált, nemzetközi
Áramellátás: 100% zöld energiából (szélenergia), CO2 emisszió 0%
Operációs rendszer: Windows 2008 Web Edition
Vírusvédelem: AVG Internet Security 9.0
uTorrent: 1.8.5
Felhasználók száma: maximum 10 / szerver"

Egy szerverben 2 vinyó van. Erre tesztek 10 embert. Ezek szerint egy vinyón a legjobb esetben is 2 fő van, de akár 5 vagy legrosszabb esetben 8 is lehet? (akkor 8 ha az egyik vinyón már 2 fő van egy 200-as meg egy 300-as csomaggal)

"kapcsolat: 100Mbps nemzetközi
sávszélesség: korlátlan"

Akkor most mennyi a sávszél? Korlátlan hazai irányba? És az kb. mennyi? 100gbit? A nemzetközi az Ok.

[ Szerkesztve ]

(#1457) Aszpik válasza NonStopSeed (#1455) üzenetére


Aszpik
tag

Vélemény.

2x500GB-on 10 felhasználónak KEVÉS!!!

Ha az egyiken van 2 felhasználó akkor 200GB 12 slot meg 300GB korlárlan slot akkor az nem jó egyik felhasználónak sem. Egyik a másiktól elveszi a teljesítményt.
a másik 500GB-on 8 felhasználó az nem is lenne rossz ha 1 felhasználó max 3 Slotot kapna akkor lenne sebesség is.
De hogy kb 40-50 slotfog futniakkor az nagyon sok hacsak nem WD Raptor winyók vannak benne. De tudtommal még nincs 500GB-os modell belőle.
100Mbit/s akkor mindenkinek jut belőle 1,28MB/s le és feltöltés.
De ennyi emberrel 1 vinyón akármekkora lehet a sávszél akkor se lenne kihasználva.

Ez az én véleményem!!!
Semmi fikázás nincs benne de én így értelmeztem!!!!!!
Ha máshogy van kérlek írd le.

üdv: Aszpik

[ Szerkesztve ]

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#1458) Kekmen válasza NonStopSeed (#1455) üzenetére


Kekmen
senior tag

A hozzá nem értés iskolapéldája.2 HDD-vel nem indítunk seed-szervert, még 100Mbit-hez is 4-5 ajánlott. 10 ember/gép ? Ezt nem tudom, hogy találtátok ki (feltételezem a többesszámot) fentebb már szóltak előttem a vinyófelosztásról, de az slottól és sávszéltől függetlenül olyannyira le lesz terhelve, hogy itthonról gyorsabban töltök, pedig ADSL-em van. Feltételezem a gép nem a tiétek, hanem külföldi (tippelek: Németország) szolgáltatónál van bérelve egy dedikált vas, ezért nincs is szó belföldi sávszélességről és ezért van 32-es betűmérettel kiírva a zöld energia, ami tudtommal Magyarországon még nem igazán van elterjedve, főleg nem az ELMÜ-nél. :)
Szóval kivettetek egy dedikált gépet és ahogy az árakból nézem szeretnétek kb 2-3X haszonnal üzemeltetni havi szinten. Szerintem nem fog menni ilyen konstrukcióval és ezekkel az árakkal, de azért sok sikert. ;)

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1459) Aszpik válasza Kekmen (#1458) üzenetére


Aszpik
tag

Onnan vettem hogy
Processzor: Core™2Duo E8400 2x3.00 GHz
Memória: 4GB

HDD: 2x500GB

Sávszélesség: 100Mbit dedikált, nemzetközi
Áramellátás: 100% zöld energiából (szélenergia), CO2 emisszió 0%
Operációs rendszer: Windows 2008 Web Edition
Vírusvédelem: AVG Internet Security 9.0
uTorrent: 1.8.5

Felhasználók száma: maximum 10 / szerver

De akkor mind1 is:D

Hagyom mert igazad van nem látok bele egy szerverbe de egy mezei ember mint én így értelmezem:D
Szóval az a lényeg nem úgy van ahogy körbeírtuk.:D :DD

De akkor ez a szervert azoknak érdemesebb használni akik külföldi oldalakra akarnak jól seedelni?:D

[ Szerkesztve ]

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#1460) NonStopSeed


NonStopSeed
csendes tag

Hello!

Nagyjából mindent eltaláltatok, de csak nagyjából.

A sávszélesség nemzetközi, így lehet külföldi trackerekkel is dolgozni, nem csak hazaiakkal.(a sebesség itthonra sem rossz, sőt, meglepően jó)
Max 10 user / szerver. Igen, max 10, ha azt számoljuk, hogy pl. 10db legkisebb vagy kisebb csomag / user megy egy szerverre, az pont jó, kb 40 slot. Lehet, hogy érdemesebb lenne a max. slot/szervert kiírni... megfontolandó, megfontolom. Köszönöm az észrevételt.

Agyonterhelt rendszert kiadni, ezzel rövidtávon próbálkozni badarság. Egyértelmű és nyilvánvaló, hogy 10 db korlátlan user nem megy egy szerverre. Nincs oversold!

A költségszámolásból, zsebemben való turkálásból kimaradt néhány fontos dolog: szoftverek licenszdíja, rendszerfelügyelet, monitorozás, adózás költsége, stb! :))

És igen, szélerőmű látja el az adatközpont minden energiaszükségletét, nem az ELMÜ gázolajos turbinái. :D

100% Zöld energia = 0% CO2 emisszió

(#1461) Kekmen válasza NonStopSeed (#1460) üzenetére


Kekmen
senior tag

Így már más a leányzó fekvése. Ha arányosan van elosztva a dolog, simán működhet, bár azt még mindig fenntartom, hogy 2 HDD nagyon kevés egy gépbe.

A sávszélesség nemzetközi, így lehet külföldi trackerekkel is dolgozni, nem csak hazaiakkal

Azt manpság már lehet ittonról is, T-nek, Datanet-nek, Docler-nek is elég erős a külfödje és megszámolni sem tudom, hogy hány magyar hosting szolgáltató ezeken keresztül kapja a sávot. Hirtelen ezt találtam, a saját gépről lőttem néhány hete: [link]

Mindezek ellenére, egy új megközelítését mutattad be a dolgoknak a környzetvédelemmel ami nem egy elhanyagolható dolog, bár a többségnek valószínűleg nem lesz egy nyomós indok a döntésében. Sok sikert! :)

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1462) Aszpik válasza NonStopSeed (#1460) üzenetére


Aszpik
tag

Okés

Köszönöm az információt :DD

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#1463) NonStopSeed válasza Kekmen (#1461) üzenetére


NonStopSeed
csendes tag

Köszönöm, igyekszem, igyekszünk stabil és megbízható szolgáltatást nyújtani.
Később lesznek dedikált HDD-s csomagok is. Ilyet természetesen nem 2 HDD-s szerverrel fogunk szolgáltatni.

A környezetvédelem és a szerverek zöld energiás ellátása nem elhanyagolható szempont, főleg, ha azt vesszük, hogy manapság az adatközpontok milyen hihetetlen mennyiségű fosszilis energiát használnak el "haszontalan" dolgokra, mint pl. egy jó arány elérése.

Ebből a megfontolásból minden szerverünket csak ilyen helyen tároljuk.

Kíváncsi lennék mondjuk a Victor Hugo napi áramfelvételére... vajon mennyit fogyaszthat? Vagy mennyit fogyaszt pl. az Asztalos Sándor úti datacenter? -- ez már más topik témája lenne. - Rá fogok keresni az adatokra, talán nyilvánosak. Van erről valakinek adata?

100% Zöld energia = 0% CO2 emisszió

(#1464) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

hát az "én" szerverem egy jó nagy sz@r.... 1 torrentet futtatok csak, de jó ha 1,3MB-tal tölt fel, pedig én vagyok a feltöltő..... viszon van amikor egyet gondol akkor pedig 15-16MB-tal is megy fel...nem tudom mi foghatja vissza, mindig 1 torrentet futtatok csak..... gondoltam arra is hogy valószinüleg többen lehetnek a vinyón és nyomják barom módjára 1000 szálon :(((

[ Szerkesztve ]

(#1465) Kantorpe válasza cbrfireblade (#1464) üzenetére


Kantorpe
tag

Jol kell valasztani. Ennyi.
Fogalmam sincs mennyit fizetsz de annyit sem er, bar oldalal valogatja.
Engem megszolnak az oldalon, ha init seednek csak 10 korul nyomom, kaposabb cuccnal ez 50 70 korul szok lenni.
Termeszetesen , nem 3k es nem is 5 amibe kerul, de mindent meg kell fizetni.

Kekmen: Nem rossz, bar en nem lennek 100% elegedett, mivel ennel tobbet is lottem mar.
Termeszetesen ez nem kritika, vagy kotozkodes, csupan tenykozles, semmi szemelyes, foleg nem feled. :C
Tisztaban vagyok vele, hogy regi megbizhato motoros vagy.

Ugyan az van itt mint az oldalaknal, pistike behany valami csozehosztingra celeront, es rarak 10 embert, aztan orul a feje, hogy o nagy szolgaltato.

A nepek meg szopnak, mert soherolnak 2 forinton, aztan meg hoborognek, kozben ok valasztottak szarul. :O

Mindenesetre en jol elvagyok, ez biztos. :C

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#1466) domi007 válasza rii (#1200) üzenetére


domi007
őstag

Ha csak 1 slotot kaptal, akkor sehogy, ha tobbet, akkor meg van egy plusz jel alaku gomb (asszem).

DOMy

mod:
hopsz, ez egy regi dumara ment :B :B

[ Szerkesztve ]

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#1467) drseed1


drseed1
csendes tag

ajanlom szolgaltatasom http://drseed.uw.hu olcso es jo szolgaltatas:)

(#1468) drseed1


drseed1
csendes tag

nagyon jo szolgaltatast nyujtanak es igen precizek mindenkinek csak ajanlani tudom http://drseed.uw.hu

(#1469) Soma01


Soma01
veterán

Az [onlinetorrenten] akinek kell kliens most mondtam vissza egyet a Mátrix kliensemből. Amúgy tele van a szerver.

A Matrix kliens: 200 kredit(ft)/nap, 200 GB, korlátlan slot, akár 100+ Mbit/s, 1-2 fő/HDD

(#1470) jeffo


jeffo
tag

Már 3. napja nem megy a seeder.hu. Tud róla valaki bővebb infót? Emailre nem válaszolnak, msn-en sincsenek fent, a fő weboldaluk sem megy, nincs semmi kapcsolat. Megint ip cím váltás történt volna? Legutóbb 2008 december végén volt ilyen hosszú kimaradás.

Habár egy régebben használt ip cím (server3) azonban megy, csak oda már nem enged be, mert időközben áthelyeztek a server1-re, így szerintem csak a server1 dögölhetett be, vagy azon van karbantartás. Nem szeretem az ilyet, ha nincs tájékoztatás, se hírlevél, se blog oldal...
Bár eddig megbízhatóak voltak, szóval ha évente van egy kisebb kiesés, az talán elviselhető, csak már nagyon kéne, remélem hétvégére megjavul.

(#1471) Bundáska


Bundáska
csendes tag

Sziasztok

Szeretnék egy nagyon gyors,és megbízható szervert bérelni.
Elsősorban nem az ár,hanem a minőség számít.
Természetesen gigabites legyen,és tudjon is 30MB/s-ot ha olyan a tori.
Javaslatokat,tanácsokat szeretnék kapni tőletek.
Előre is köszönöm.

(#1472) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Hello

Szerenénk bérelni szervert seed szervert 1gigabitest hol és melyik a jó szerver? Köszi hello

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#1473) skyn3ts


skyn3ts
csendes tag

Sziasztok,

Ujra felszabadult par hely (2db). [link]
Erdeklödni inkabb mail.

Seed szerver -=Skynetszerver=- http://skynetszerver.hu skyn3ts@gmail.com

(#1474) Kekmen válasza Bundáska (#1471) üzenetére


Kekmen
senior tag

Aha, látom nincsenek nagy igényeid. Szóval tudjon 30MB/s is ha olyan a "tori". Ezek szerint garantált sebességre van szükséged?! Dedikált Gigabites vonal 70-80 ezer Ft, ehhez kell egy megfelelő gép és háttértár rendszer, ami kitudja szolgálni. Ha most te 30MB/s akarsz (vagy egy picit többet) az akkor kb ~ 1/3-ad része a vonalnak, plusz még nem árt ha haszon is van egy kevés rajta az üzemeltetőnek, szóval olyan 30-35 ezer forintból ki is jön. Persze kivehetsz 5-6 ezerért is "Gigabites" szervert 2db 500-as vinyóval és 12 emberrel, akkor is meglehet a 30MB/s, hajnal 4-kor ha szerencséd van és senki nem tölt rajtad kívül és épp kifogsz valami forgalmas torrentet. Ha meg a cél az hogy, hogy X oldalon az adatlapodra feltehesd a képet, hogy te mennyivel töltöttél, akkor arra az utóbbi is elég. 1 hónapon belül biztosan sikerül valami jó képet csinálni, ha nem meg még mindig ott a photoshop. :)
Bocsásd meg a cinizmusom, de ilyen igényekkel előállni...Ellenben ha van tényleg 30 ezer forintod rá havonta akkor biztosan minőséget kapsz, aki ennél kevesebbért kínálja és azt mondja garantált, az hazudik.
Én pl. a legnagyobb csomagnál is max 50Mbit-et garantálok (le/föl), bár fölső határ nincs, ha épp van kapacitás simán megszaladhat. Így is föl szokott menni 6-7 TB havi szinten vegyesen magyar oldalakra és akkor elég szolidan volt használva. A megbízhatóság pedig újabb fontos szempont, ezt előre nem igazán tudod leellenőrizni, legföljebb hallomásból. Nekünk jelenleg 165 napja megy szünet nélkül a gép, az jónak számít? :D

szerk.:

Kantorpe:
Hát igen, biztos volt már jobb, nem vagyok az a "printszkrínreránőttazujjam" típus. :N
És köszönöm a dicsérő szavakat, jól esik. Nem hiába, 3 éve a "cégnél" eddig 1 elégedetlen ügyféllel (ő is volt vagy 14 éves), szerintem kiérdemeltem igazán. :B

[ Szerkesztve ]

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1475) Soma01 válasza skyn3ts (#1473) üzenetére


Soma01
veterán

Nem terveztek egy másik szervert? Érdekelne egy még nagyobb csomag (T-888-nál), nagyobb tárhely első sorban, 1user/disk.

(#1476) TheMarci


TheMarci
addikt

Sziasztok, megbízható seed-szervert/céget keresnék, max 5k HUF/hó-ig. Előre is köszi!

Do You Dream?

(#1477) #95590400 válasza jeffo (#1470) üzenetére


#95590400
törölt tag

dettó. de reméljük újjáélednek. náluk vagyok kezdetektől.
ha nem, pótszernek ki mit ajánl ilyen csomagra: 10/10 20 giga (a 10/10-et tudta külföld fele, és ez nekem továbbra is fontos, de legalább az 5/5 és a 10 giga).
az, h néha összefossa magát a server, nem zavar, havi 1-2 nap kiesés bőven belefér átlagban, egy-egy hosszabb leállás is. csak a lényeg, h az adott sebesség normálisan meglegyen, több nem kell 10/10-nél, de 5/5 alatt se legyen, illetve ha betojik a program, ne kelljen napokat könyörögni, h újraindítsák a klienst.
meg természetesen otp-s befizetést preferálnék.
webui vagy flux, tökmindegy, a lényeg ami alatta van: h a zárt oldalakon elfogadott legyen és ne baszakodjanak miatta.

[ Szerkesztve ]

(#1478) qdak


qdak
addikt

http://www.seedserver.org/araink.html

ezt próbálta már valalki ? :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1479) Kantorpe válasza qdak (#1478) üzenetére


Kantorpe
tag

www.seedszerverek.info

Csekkold meg itt, van valasztek boven.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#1480) Aszpik válasza qdak (#1478) üzenetére


Aszpik
tag

Én már voltam náluk.
Nem rossz.
Én 1 hónap alatt 4TB-ot töltöttem fel.
Igaz másik szolgáltatónál ugyanennyiért 6TB-ot:D

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#1481) Beep válasza jeffo (#1470) üzenetére


Beep
csendes tag

csatlakoznék jeffo kérdéséhez:
Mi történt a seeder.hu-val?

(#1482) headhunter


headhunter
addikt

"Sajnos a NitroSSD díjcsomagunk nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, ez a technológia is kell még érjen vagy 10 évet. Emiatt a díjcsomagot megszüntettük, a foglalásodat pedig töröltük."

:F

[ Szerkesztve ]

(#1483) ShadowRunner


ShadowRunner
csendes tag

Ha nem titok, mi volt a gond az SSD-vel ?

(#1484) qdak válasza Kantorpe (#1479) üzenetére


qdak
addikt

Aszpik köszi

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1485) #32682496 válasza ShadowRunner (#1483) üzenetére


#32682496
törölt tag

Az, hogy az MLC típusú SSD-k cellái kb 10.000 írási ciklust bírnak ki, ami szerverben szerintem elég gyorsan megvan. (pár hónap). SLC esetén ez az érték talán 100.000, de az meg még kevésbé megfizethető. (bár nem kerül tízszer annyiba)

(#1486) Soma01 válasza ShadowRunner (#1483) üzenetére


Soma01
veterán

Meg szerintem az is, mert én is próbáltam, hogy nem nagyon szeretik ezek SSD-k a írást és olvasást egyszerre. Külön-külön megy az nekik, de ha le és fel is töltök akkor belassul. Márpedig a rorrentél ez elég sokszor van. Nekem alig tudott írni, csak 1-2 megával. Ha lejött a cucc akkor már ment felfelé. De mivel lassan jött, mire rendesen tudtam volna seedelni már nem kellett a nagy sebesség.
Az SSD teszteket is úgy csinálják, hogy írás ennyi, olvasás annyi. De egyszerre nem tesztelik a kettőt, pedig az az életszerű. Elég siralmas eredményt kapnánk.

(#1487) radi8tor válasza Soma01 (#1486) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem azért nem ennyire siralmas a helyzet.

SSD majdnem (ha nem több, mint) kétszer olyan gyorsan kiolvassa/felírja az adatot. Emiatt nem olyan érdekes szerintem, hogy lassaban operál írás-olvasás közben. A merevlemez hogy tud egyszerre írni meg olvasni? A merevlemezeknek az elérési ideje akár 100x is lehet az SSDnek.

⭐ Stella

(#1488) Soma01 válasza radi8tor (#1487) üzenetére


Soma01
veterán

Én arra tudok csak támaszkodni, amit tapasztaltam a szerveren, mert volt SSD-m. Akkor lehet nem tudták jól beállítani, vagy mit tudom én mi volt. De, hogy nekem nem ment, az tuti. A vinyók gyorsabbak ott per pill.
Nem sok mozgó alkatrész van az SSD-ben, szóval én sem értem mi a gond, de amit írtam, az biztos így volt. Ha írt is meg olvasott is egyszerre, akkor belassult. Aztán az olvasás megint ment.

(#1489) Kekmen


Kekmen
senior tag

Készítettem egy honlapot, mert elég sokan írtak privátot. Attól persze írhattok itt is, sőt örülnék is neki, hogy aki nálunk van/volt véleményezne. ;)

KRS-Servers

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1490) lobo67 válasza #32682496 (#1485) üzenetére


lobo67
tag

"Az, hogy az MLC típusú SSD-k cellái kb 10.000 írási ciklust bírnak ki, ami szerverben szerintem elég gyorsan megvan."

Egy általános szerverben ez igaz, itt viszont egy blokkot átlag több nap után írnak felül, így még a 10ezer is jó lenne, de szerencsére van az 100ezer is.
A Soma tapasztalata viszont tény: az írás és olvasás közötti átváltás sok időbe kerül, pedig egy márkás darab volt. Szerintem az lehet az oka, hogy a kontrollere teljesen más üzemmódban működik íráskor, mint olvasáskor (olvasásnál inkább RAM-ra hasonlít, írásnál meg EPROM-égetőre), és nincs több kontrollere, vagy nem többmagos.
Az elérési idő valóban jó, bármilyen töredezett a fájlrendszer, ugyanúgy olvas, meg ír is, csak külön-külön. Az tény, - és ezt minden szolgáltatónak jótanácsként mondom - hogy erre nem jó.

(#1491) pilota


pilota
tag

Helosztok kérdezem létezik-e olyan megoldás ,hogy egy virtuális tárhelyröl én egy bizonyos oldalra seedeljek.Lényegében egy virtuális szervert szeretnék ami az én programomat küldi álandoan egy torent oldalfelé.azért kéne mert sokszor nemvagyok gépközelbn és igy folyamatos lenne a feltöltésem. Lehetséges valami ilyent összehozni.Vagy maradnak a fizetös seed szerverek?

(#1492) Kekmen válasza pilota (#1491) üzenetére


Kekmen
senior tag

Tárhelyről biztosan nem tudsz seedelni, mert nem tudsz programot futtatni. Persze TorrentFlux PHP-s de "mögé" kell egy BitTornado vagy egy Transmission. Szerintem nem megoldható. Virtuális szerverrel viszont bármikor megoldható, csak más kérdés, hogy akkor már árban ugyanott, ha nem többe vagy mint egy seed-szerverrel, viszont te állíthatsz be mindent.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1493) pilota válasza Kekmen (#1492) üzenetére


pilota
tag

ja na énis erre gondoltam csak felmerült bennem a kérdés ha meglehet csinálni pl flash vagy java programokal,hogy folyamatosan fuson akkor elvileg ha sikerülne valahogy egy megfelelö környezetet létrehozni müködne utorentelis.elméletben lehetségesnek tartom csak azért kérdem vane valaki aki a gyakorlatbanis csinált ilyetmár.

(#1494) lobo67 válasza pilota (#1493) üzenetére


lobo67
tag

Műszakilag lehetetlen, mert ilyen tárhelyet csak 80-as és esetleg 21-es porton lehet elérni, torrent viszont ezeken nem tud menni.

(#1495) pilota válasza lobo67 (#1494) üzenetére


pilota
tag

Esetleg ötlet,hogyan tudnák ingyen mégis folyamatos feltöltésben lenni anélkül,hogy menne a gépem. :U

(#1496) dashed válasza pilota (#1495) üzenetére


dashed
senior tag

aztan ha ez megvan, a "hogyan tudok penz keresni azzal ha itthon henyelek es a tokomet vakarom" kerdest is targyaljuk meg :B

esetleg nezd meg ezt

[ Szerkesztve ]

(#1497) Kekmen válasza pilota (#1495) üzenetére


Kekmen
senior tag

Vegyél pl. egy ilyet, akkor a géped nem fog menni. Ha meg anyagi ráfordítás nélkül akarsz seedelni úgy, hogy az otthoni géped sem megy, akkor gondolkodhatsz egy darabig. Ha lenne ilyen megoldás, nem gondolod, hogy mindenki azt csinálná?

szerk.: imageshack szerver ingyenes, hogy megy-e még nem tudom, de ott is rengeteg korlátozás, kevés tár, túlterhelt rendszer...

[ Szerkesztve ]

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1498) pilota válasza Kekmen (#1497) üzenetére


pilota
tag

kössz aszem beszerzek egy ilyent de egy kicsit komolyabat és akor a weboldalaimis sokal kifinomultabak lesznek mert magamnak spedelem. kössz a tipet. :DD

(#1499) Joshu4


Joshu4
csendes tag

Sziasztok,

tudnátok ajánlani megbízható seedszervert amivel külföldi trackerre seedelhetek?

Elsősorban a minőség a fontos és csak másodsorban az ár.

(#1500) headhunter válasza Joshu4 (#1499) üzenetére


headhunter
addikt

Privát üzenet küldve! :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.