Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) datalife05


datalife05
csendes tag

Hellosztok. Akinek nincs ideje és kedve a feltöltéssel kinlódni. Annka töltök fel 10ft/GB
minél többet kell annál olcsóbb. megegyezés alapján. Akit érdekel írjon itt üzitt.

Vagy másik lehetőség hogy ketten használjuk a szervert még 3 hétig él.

(#202) mexel


mexel
veterán

Az természetes, hogy a szerveren időnként megáll a feltöltés, majd pár perc múlva újra indul? Nagyon hullámzik sokszor a dolog. Vagy ennek így kellene menni?

(#203) K Nándor válasza mexel (#202) üzenetére


K Nándor
tag

Szerintem úgy kéne menni mintha az otthoni gépeden menne csak éppen gyorsabban normál esetben ez az 1 különbség van....

(#204) mexel válasza K Nándor (#203) üzenetére


mexel
veterán

Végül is gyors :) A letöltés jóval gyorsabb, az können felszalad 5-6M-ra. A feltöltés 2M körül megállogat, de sokszor az alatt van. Ez nyilván függ a letöltőktől is. Egy biztos: Chello mellé most tökéletes megoldás.

(#205) mexel


mexel
veterán

Egy kérdés olyantól, aki a torrentszerver.com-ot használja: a távoli asztal kapcsolatomon a vinyóm képe felett látszik egy piros csík. A többi felhasználó vinyója felett kék vagy zöld csík is van. (van még olyan akié piros)
Ez mit jelent? az aktuális beállított tárhelyem foglaltságát, vagy az egész vinyó használtságát jelzi? Vagy mást?

(#206) mexel


mexel
veterán

Közben látom, hogy zöld nincs, így a telítettséget jelzi. Főleg hogy csak annál piros akinél majdnem tele van :)

(#207) K Nándor válasza mexel (#206) üzenetére


K Nándor
tag

igen ez egy olyan progi ami ki írja a winyó használtságát és jelzi ha valami gond van mielöt tönkre menne

(#208) koxes


koxes
tag

erröl mi a véleményetek?

[link]

(#209) K Nándor válasza koxes (#208) üzenetére


K Nándor
tag

nem tudom én eddig még nem találkoztam vele ingyen tárhelyen van és szintén ingyen domain nevet használnak ez elgondolkodtató ,hogy a honlapra nem költöttek semmit és az sms szerverért se kell fizetni így a meggondolandó de lehet ,hogy csak most indúlt ezért én csak ennyit tudok mondani te tudod ,hogy kipróbálod e vagy nem 160 ft-ot le lehet nyelni nem nagy veszteség ha tényleg működik akkor megéri mert jó árak vannak.

(#210) K Nándor válasza koxes (#208) üzenetére


K Nándor
tag

jobban megnéztem az oldalt és nem látok működő login menüt.... ez azért gyanus :(

[ Szerkesztve ]

(#211) RexpecT válasza koxes (#208) üzenetére


RexpecT
addikt

Ebben minden elég gyanús,de legfőképp a korlátlan slot!

(#212) datalife05


datalife05
csendes tag

Hellosztok.
Tovább adnám boxerseed szerveres accom. Még 3 hétig működik. Nekem már sikerült jó arányt csinálnom, azért adom tovább. Részletek Pm-ben.

(#213) nepszter1


nepszter1
addikt

valaki nem tudna egy elég jó seed serve-t 1000ft környékén ? nem akarok sokat áldozni rá :)

(#214) K Nándor válasza nepszter1 (#213) üzenetére


K Nándor
tag

én ezt tudom ajánlani [link] én már kipróbáltam és jó

(#215) Fercsa válasza mexel (#202) üzenetére


Fercsa
senior tag

Ez azert van, mert tulterhelt a winchestered, valoszinu nem egyedul vagy rajta esetleg egy tobb gigas packot probalsz leszedni.

Szerk.: Kosz Nandi:) jelenleg van egy kis gond az egyik szolgaltatommal es jovohet elejeig varni kell, de addig is fel lehet iratkozni a varolistara es ertesitve lesz mindenki.

[ Szerkesztve ]

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#216) mexel válasza datalife05 (#212) üzenetére


mexel
veterán

Írtam privit

(#217) RexpecT válasza nepszter1 (#213) üzenetére


RexpecT
addikt

Én is náluk vagyok.Igaz hogy nincs sok hely,és sávszéll de ez legalább nem átverés.És azért itt is lehet arányt csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#218) ego27


ego27
csendes tag

Hamarosan induló seed-szerverhez keresünk tagokat.
Jelentkezni - érdeklődni a következő msn címen lehet: fenyosi.laszlo@hotmail.com

(#219) kircipeti


kircipeti
senior tag

Udv!

Ha ismer valaki jofajta seedszervert, amelyik valoban rendelkezik kulfoldi savszellel, az legyszives dobjon egy pu-t. Nem valami atomvillanas kell, csak par GB tarhely, par slot es par Mbit.

(#220) proScout válasza bundaas (#50) üzenetére


proScout
tag

vagy itt :)

[SeedSYS]

[ Szerkesztve ]

(#221) proScout


proScout
tag

Jelenleg van pár szabad hely

Akit érdekel nézzen fel

[SeedSYS] :R

(#222) adam3


adam3
aktív tag

Hi!

Én is a torrentszerver.com-nál vagyok....
3 hete van itt szerverem, gyorsan aktiválták, kedvesek is voltak, szóval minden rendben volt, eddig.... :((
Már egy hete lassan, hogy (bár a sebességgel szerencsére nagy gond nincs) iszonyat lassú a szerver. Egy DVD méretű torrent készítése kb 20 perc, ennek ellenőrzése 20-40 perc között van. Az elején összesen a két művelet max 10 perc volt... Még 10 napig van hozzáférésem, de így nem biztos, hogy hosszabbítás lesz...
Csak nem tudom hol lenne érdemes megkötni az újat.... :F

Üdv.:
adam3

(#223) gabor0103 válasza nepszter1 (#213) üzenetére


gabor0103
csendes tag

Szia!
Engem érdekelne a szerver bérlésének átvétele.Ha még aktuális,akkor küldj PM-et! :Y

(#224) kircipeti válasza kircipeti (#219) üzenetére


kircipeti
senior tag

Na, egy kulfoldre jot valaki :U

(#225) n0tb4d válasza kircipeti (#224) üzenetére


n0tb4d
tag

Nemtom mennyire számít jónak,de én jelenleg a bladenetnél vagyok és tegnap ill korábban is észrevettem,hogy külföldi oldalakra 1.6 mb/s-el nyomja a cuccot.Demonoid-ra csak tegnap felnyomott 109 gb-t:D

(#230) mexel válasza adam3 (#222) üzenetére


mexel
veterán

Én is pont ezt vettem észre. Szerintembővítettek néhány vinyóval, és nem tudja rendesen kiszolgálni a gép. Pár napja irtó lassú minden lemezművelet, és le is áll minden feltöltés addig. Vagy lassúak a vinyók. Egyébként korrektnek tűnikannak ellenére, hogy az elsőnap nagyon mérges voltam, ahogy feljebb olvasható is. Én a boxersedet preferálnám, de egyszerűen nem tudom felvenni a kapcsolatot az üzemeltetővel kb másfél hete. Ez viszont nem tetszik, így azt hiszem hanyagolom.

(#231) proScout


proScout
tag

Ha fontos a külföld akkor probáld ezt [link] 20-100mbit/s nemzetközi sávszél ammedig van még szabad hely :)

[ Szerkesztve ]

(#232) krystman


krystman
őstag

Én a gdSeed.hu-nál vagyok. Nagyon megbízhatóak, minden hibáról, értesítenek, minden mailra válaszolnak, a leghamarabb. MSN is van nekik. Van egyedi csomag kialakítás is van náluk, én 500ft-ért béreltem tőlük először szervert, 5GB 500/500 ftp is ugyan ennyi. Most, 10GB 500/500 viszont a Ftp 10Mbit, egy ezresert. Viszont, itt mindig meg van a sebesség. Nekem ennyi bőven elég, így nem is kellett több. Kb.4hónapja használom.

(#233) kircipeti


kircipeti
senior tag

Kosz a segitseget mindenkinek :R remelem valamelyik bejon majd.

(#234) mexel


mexel
veterán

Boxerseednél kis áremelés volt állítólag, a legkisebb csomag 3500 lett.

(#235) zadar válasza mexel (#234) üzenetére


zadar
csendes tag

Szia!

Boxerseedet csak ajánlani tudom. Most járt le az accom, 3-an teszteltük és nem volt vele semmi gond. Ha valaki meg tudná mondani a weboldal címét, mert sajnos elkevertem az írjon üzenetet! Az msn címe megvan, de sajna mostanában nem elérhető. Gondolom ez annak tudható be, hogy teltház van nála.

[ Szerkesztve ]

(#236) Mauzes


Mauzes
őstag

Üdv!

Seed szerver esetén mik a lényegi különbségek a webui és a távoli asztali kapcsolat között?

Köszi!

(#237) K Nándor válasza Mauzes (#236) üzenetére


K Nándor
tag

Üdv!

A WebUi-t meg tudod nyitni böngészővel és ennyi a távoli asztali meg ugyan az mintha a te géped lenne csak más Windows de szerintem mind kettő kell távoli asztali azért jó ha van mert tuc torrentet csinálni WebUi val meg nem kivéve ha a szerver üzemeltető át irta a WebUi-t

(#238) mexel


mexel
veterán

Szerintem is úgy jó ha mindkettő van. A torrentszerver.com másoknak nem sz@rakszik a napokban? Nekem 2-3 napja nagyon lassul, már 2-3-szor le is állt. Másnak is ilyen?

(#239) Mauzes válasza K Nándor (#237) üzenetére


Mauzes
őstag

Ok, köszi!

Viszont ha én nem akarok torrentet csinálni, akkor elég a webui is? Vagy még egyszerűbb is, mert nem kell mindig távolihoz kapcsolódni?
Gondoltam rá, hogy jó lenne feltölteni saját cuccokat, de ahhoz (gondolom) FTP-n fel kellene tölteni szerverre az adatot. Az én kolim meg tiltja a feltöltést, le viszont szabad akármennyit.

(#240) Mauzes válasza Mauzes (#239) üzenetére


Mauzes
őstag

Más:

Több oldalt találtam, ahol fel vannak sorolva különböző seed szerverek, de sehol nem lehet arról olvasni, hogy melyik mennyire megbízható, sebesség hogy alakul, vagy egyáltalán, nem átbaszás-e az egész hirdetés.
Még ebben a fórumban is 2-3 oldalról lehetett olvasni...

Nem tudtok valami részletesebb oldalt/fórumot?

(#241) Beowulf


Beowulf
csendes tag

Üdv!
A VipSeed-ről tud valaki más elérhetőséget? Vagy esetleg ismeri? Mert én még múlt héten utaltam pénzt és péntek óta várok, hogy "aktiválják" az accom... :F
msn-en a gyereket néha el lehet érni és a ha írok vagy válaszol, vagy nem... ha válaszol akkor csak ígérget...
Jól beszoptam... mindegy... én hibám... de legalább kiderült, hogy EZT AZ OLDALT KERÜLJÉTEK!!!
Remélem a számlaszám alapján lehet valamit kezdeni... Mert ha megtalálom még a sz@rt is kiverem majd belőle... :C
Azért tud valaki valami infót mondani?...

[ Szerkesztve ]

(#242) Beowulf


Beowulf
csendes tag

Szerencsére megoldódott a probléma... :)

(#243) nepszter1 válasza Beowulf (#242) üzenetére


nepszter1
addikt

vélemény róla ?

(#244) brien válasza Mauzes (#239) üzenetére


brien
tag

adam3: ilyen gondom nekem is volt a napokban, most meg egyáltalán nem elérhető, nyilván valamit alakítanak a serverekkel.
Egyébként írj nekik e-mailt, az admin-osra, válaszolni nem hiszem, hogy fognak, de a problémát megpróbálják megoldani.
Én a 3. hónapja vagyok náluk, de "egyenlőre" nincs velük semmi gond. Néha van 1-2 leállás havonta, pár órára, de az kibírható. A legutolsó dec.23-án ;]
Nagyon lájtos használat mellett is feltöltöttem, a mini legkisebb csomaggal már több, mint 2 TB-t :DD
Szal' szerintem megbízhatóak.
Jah...[Róluk] beszélek :DDD

Mauzes: a távoli asztal nem olyan fontos, de jó ha van, mert ha elkezd betelni a vinyó akkor csak úgy tudod üríteni a lomtáradat, amit teleszór azokkal a cuccokkal, amiket a webuin keresztül töröltél :F
A saját cucc le- és feltöltés az ftp-s. (FlashXP-t, vagy TC-t használok erre a célra)
Minden más esetben elég a webui.

Itt próbáltak összegyűjteni egy pár servert.

(#245) Beowulf válasza nepszter1 (#243) üzenetére


Beowulf
csendes tag

Vélemény:
3 és fél nap várakozás után (sok e-mail és msn bomba) végre megtörtént. :)
msn-en megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi lesz? visszautalja a pénzem vagy megpróbál valamit intézni. Leírtam neki, hogy 3 és fél napja várakozok, stb...Szerencsére belátta, hogy tényleg nincs ez így rendben és írta, hogy 10 perc és aktivál + ad még 20GB-ot amiért ennyit kellett várakoznom.
Legolcsóbb 200 Mbit-es csomagra fizettem elő próbaképp. Gondoltam akkor uccu neki feltöltöm a cuccaimat amit megosztok majd a jónéppel. Mivel ugye nem csak egyedül az enyém ez a 200 Mbit-es dolog azért reménykedtem abban, hogy legalább 1-2 Mbit-tel tudok majd feltölteni az én itthoni 128K sebességemhez képest, de sajnos nem nagyon... :(((
Nem tudom, hogy most azért mert ennyien vagyunk vagy az 200 Mbit nem annyi valójában... Nem tudom... De a lényeg az hogy sajna 128K és 260K között ingadozik a feltöltési sebességem. Ennyi erővel az itthoni gépemről is tölthetnék fel(ost azt csinálom, hogy az itthonival együtt töltöm felfele a cuccot). Este szokott előfordulni, hogy felszalad egy- két pillanat erejéig 700k körül, de az sem sokáig tart. Velem együtt 12 felhasználó van. Nem hiszem el, hogy az a 200Mbit 12 emberre osztva ilyen lassú feltöltési sebességet produkál...
Lejár az 1 hónap és csá!, nézek majd valami más után.
Egy plusz pont jár azért, hogy annyi nyaggatás után rendes volt a gyerek, hogy adott + 20GB-ot amiért ennyit vártam meg ígérgetett, de a feltöltési sebesség miatt, háát......

Tud valaki ajánlani egy jól bevált seed szervert ami garantált feltöltési sebességet is biztosít?

[ Szerkesztve ]

(#246) mexel


mexel
veterán

Ajánlhatnám a seedszerver.com-ot, de mégsem ajánlom :) Ma délután óta megint nem elérhető, a napokban is volt már leállás valamikor.Mennyire szoktak leállogatni ezek a szerverek? a sebességek itt nagyon változóak, van amikor nagyon megy, van amikor eléggé belassul, a vinyó pedig mindig lelassul amikor új tartalmat töltök le. Mindig kiírja, hogy "Disk Overload 100%". Nagyon lelassult a távoli asztal hozzáférés is, sokszor sok másodperceket kell várni egy kattintás után. Szerintem kicsit túlterhelte a srác a szervert, kicsivel kevesebb vinyó kellene bele.

(#247) n0tb4d


n0tb4d
tag

Tudnátok ajánlani valami megbízható seed szervert?:D Korábban a bladenetnél voltam és nagyon megvagyok/voltam velük elégedve,de ott a probléma az,hogy a platform vagy webui vagy távoli asztal,tehát mindkettőt nem lehet.Itt a torrentszervert írjátok sokan,hogy jó is meg nem is és így emellett nem tudok dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#248) mexel válasza n0tb4d (#247) üzenetére


mexel
veterán

A fentebb írtakon kívül viszont mégiscsak egy nagy pozitívum: A srác azonnal váaszolt a leállás miatt, elnézést is kért. A levelei nagyon korrektek, érdemes megpróbálni.

(#249) n0tb4d válasza mexel (#248) üzenetére


n0tb4d
tag

A sebességgel nincs gond?

(#250) n0tb4d válasza n0tb4d (#249) üzenetére


n0tb4d
tag

A sebességet írtad a hozzászólásodba szóval értem.
köszi az infót!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.