Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) M107 válasza Andras712 (#4346) üzenetére


M107
addikt

:R

Akárcsak a régi Ultraseed kár érte hogy csak 100TB up-pot enged 20 Ropiért mondjuk ott az 1PB 170 .000 Ft :) :(
Sok TB kívánok..

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#4352) M107 válasza Maulgar (#4345) üzenetére


M107
addikt

Üdv

Már csak a 2 éve fenntartott 2 TB HDD-s csomagom van meg tőlük, arról tudok képet mutatni de az közel sem hozott olyan jól.

UI:
Bár már nem is torrentezek annyit mert meguntam + másra kell a pénz hiszen jönnek az iker fiaim 4 hónap múlva úgyhogy torrentezés egy kicsit hanyagolva lesz.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#4353) M107 válasza ggg666 (#4349) üzenetére


M107
addikt

:R

Mester úr

Gratulálok, a szép feltöltési eredményedhez, de nekem a régi szerverem is auto dl re volt beállítva, + úgy hogy amint leért a torrent és seedbe váltott egyből törlődött, akár mennyit is hozott vagy meg volt az 1-es arány vagy nem. Meg jó volt a szervergép és sokáig egyedül voltam a gépen ami úgye osztott seedboxnál nem elhanyagolható dolog

Ezért jöhetett össze az ilyen eredmény.
Mondjuk előtte előfizettem prémiumra mert tag-tagsággal eléggé hamar kitettek volna a sok hit n run miatt.

További szép napot!

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#4354) Dickassman


Dickassman
csendes tag

Hello,
Gondolkodom egy seedboxban. Itthon van egy nasom de a feltöltésem nem a leg izmosabb. Ha egy komolyabb csomagot választok amin mondjuk a plex is elfut a torrent kliens mellet akkor kell VPN is a rendszerbe?
Kell plex előfizetés?

Mit jelent az, hogy autodl?
Melyik torrent kliensben lehet beállítani a torrentek törlését? Lehet olyat összerakni hogy bizonyos torrenteket futtatok és ha pl megy a feltöltés akkor megtartom ha nem akkor 2 nap után dobom? Vagy valamilyen scriptelés?

Köszi a segítséget : D

[ Szerkesztve ]

(#4355) Maulgar válasza Dickassman (#4354) üzenetére


Maulgar
tag

Rtorren, qbitorrent fut a legtöbb helyen és tudják is amire szükséged van. Vpn nem kell hozzá. Plexről nem tudok nyilatkozni :D autodl az automata letöltés rss után.

Ha írok legalább tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz

(#4356) ggg666 válasza Maulgar (#4355) üzenetére


ggg666
őstag

Köze nincs az rss-hez!

(#4357) dances


dances
tag

Sziasztok!

Aki a Seedhost.eu -tól bérel boxot, meg tudná nézni, hogy hányas verziójú az rTorrent?
Mert én most béreltem a Giga-rapid -tól, de itt 0.9.6 -os, a Dediseedbox -nál, meg ahogy olvastam 0.9.7 -es.
Viszont nMagon 0.9.8 kellene minimum.

Only the Good die young.

(#4358) anyulakcukik válasza dances (#4357) üzenetére


anyulakcukik
csendes tag

Szia!
0.9.6 os.
A 0.9.7 esert nalam nem szoltak soha, pedig en is dedit hasznaltam, ahogy sokan masok.

(#4359) dances válasza anyulakcukik (#4358) üzenetére


dances
tag

Szia!

Közben béreltem Tőlük (Seedhost) én is, de nálam 0.9.8 -as.

Only the Good die young.

(#4360) Foremi


Foremi
tag

Sziasztok! Van olyan Seed szerver szolgáltató, ami kis méretű (10-20 GB) csomagot kínál kis fogyasztóknak, kedvező árban?

(#4361) Maulgar válasza Foremi (#4360) üzenetére


Maulgar
tag

seed.st ?

Ha írok legalább tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz

(#4362) stuka20


stuka20
aktív tag

Üdv!

Két dologban szeretnék segítséget kérni.
Mire jó a plex?
Mit ajánlanátok?

Az egyik, hogy ncore-on 150-240 torrentet (szeretnék többet is, de alább írom miért nem teszem) szoktam általában seedelni (kb. 3TB kis túlzással), de csak routerről. Az előző router kb. 5 évet bírt (bár hozzá kell tenni, hogy ott aktívan mentek a publikus torrentek is, lehet azok miatt volt leterhelve, ott hamarabb összejöttek a TB-ok), de csak az usb portja adta meg magát, anélkül meg nem nagyon tudtam seedelésre használni, szóval lett véve egy új. Ezt már kicsit jobban óvom.
1 év 9 hónap alatt sikerült a routerrel 65TB-ot feltölteni és top 3800-ban bent lenni. Ezeket szeretném kicsit fejleszteni, de a több torrent futtatása és azok seedben tartása a prioritás, a többi már csak. Ha ez mellett még termelget is az külön öröm.
Tehát konkrétan tehermentesíteni szeretném a routert, illetve nem szeretném a gépet bekapcsolva tartani (nem teszem, de ott jobb a feltöltés). (1000/300)

Ahogy nézegettem a korábbi linkeket, ha sok feltöltést szeretnék, akkor feral és besbox.be lehet a nyerő?
De ha csak tárolni és seedben tartani jobb feltöltéssel, mint ami most nekem van, ott meg az ultra.cc vagy a seedhost.eu lehet a befutó?
Árban talán ezek a szimpatikusabbak.

SSD esélytelen, azok nagyon drágák, ahogy néztem, meg nem tudom van e értelme. Routeren is hdd van, bár PC-n ssd-k.

Ha jól emlékszem korábban már érdeklődtem erre felé, de nem tudom hogyan kell visszakeresni a régebbi üzenetemet.. keresőbe beírtam a felhasználó nevemet, de nem dobott ki semmit..

[ Szerkesztve ]

(#4363) Kekmen válasza stuka20 (#4362) üzenetére


Kekmen
senior tag

A plexel a szerverre letöltött videótartalmat tudod nézni, a nélkül, hogy hazatöltenéd, tehát onnan streameled.
Ha sok feltöltést szeretnél gyorsan akkor feral, vagy whatbox SSD csomagjai.
Ha tárolni és seedben tartani, akkor seedhost.eu.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#4364) stuka20 válasza Kekmen (#4363) üzenetére


stuka20
aktív tag

Köszönöm a gyors választ!

(#4365) stuka20 válasza Kekmen (#4363) üzenetére


stuka20
aktív tag

Annyit kérdeznék még, hogy plex hiányában arra sincs lehetőség, hogy a letöltött anyagot átmásoljam a gépemre vagy ilyet alapból nem tud/ más kell hozzá?

(#4366) Kekmen válasza stuka20 (#4365) üzenetére


Kekmen
senior tag

Mindegyik szerveren van FTP, amin keresztül hazatöltheted.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#4367) Introdoktus


Introdoktus
junior tag

Üdv!

A Seedserver.cc ajánlott szolgáltató? Csak torrenteznk kell, Plex meg ilyenek nem kellenek

(#4368) Kekmen válasza Introdoktus (#4367) üzenetére


Kekmen
senior tag

Seedserver.co-ra gondoltál? Mert az igen, ajánlott. Németországban vannak a szervereik tudomásom szerint.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#4369) Introdoktus válasza Kekmen (#4368) üzenetére


Introdoktus
junior tag

:R

(#4370) M107 válasza Introdoktus (#4367) üzenetére


M107
addikt

:R

Seedserver.co lesz az...
2.5 éve van 2TB rész semmi gond stabil magyar support.
Ha értesz hozzá szerkesztheted a .rc konfig file-is autodl azonnal telepíthető

Ritkaság számba megy.
5/5 nálam, és nem akartam reklámozni.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#4371) Introdoktus válasza M107 (#4370) üzenetére


Introdoktus
junior tag

Az nem baj hogy németországban van a szerver? Allitolag a nemeteknel nagyon tilos a torrent

(#4372) Kekmen válasza Introdoktus (#4371) üzenetére


Kekmen
senior tag

Már miért lenne baj? Egyrészről a publikus oldalakat figyelik, ha figyelik, ami valószínűleg tiltva van a szerveren. Másrészről ez nem a te problémád, hanem akitől bérled. Egyébként üzemelnek vagy 10 éve legalább, nem gondolod, hogy lekapcsolták volna őket ha ez problémás lenne?

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#4373) Introdoktus válasza Kekmen (#4372) üzenetére


Introdoktus
junior tag

Nem tudom. Nem ertek ehhez.

(#4374) Introdoktus válasza Introdoktus (#4373) üzenetére


Introdoktus
junior tag

Lenne még egy buta kérdésem. Hogyan tudom azt, hogy nem FTP hanem SFTP kapcsolódok a szerverhez? A Filezillat töltöttem le mert azt ajánlották. De honnan tudom hogy a titkosított verziót használom? Seedserver.co a szolgáltató.

(#4375) bencsikgab válasza Introdoktus (#4374) üzenetére


bencsikgab
tag

FTPS lesz a megoldás, a Filezillában az Encryption sorban válaszd a "Require explicit FTP over TLS" opciót a kapcsolat beállításainál. A protocol maradjon az FTP-n.

A Filezilla naplóban ez fog megjelenni, ha minden megfelelően lett beállítva:

Status: Connection established, waiting for welcome message...
Status: Initializing TLS...
Status: TLS connection established.

(#4376) Introdoktus válasza bencsikgab (#4375) üzenetére


Introdoktus
junior tag

És akkor így titkosított lesz a kapcsolat?

(#4377) bencsikgab válasza Introdoktus (#4376) üzenetére


bencsikgab
tag

igen

(#4378) Introdoktus válasza bencsikgab (#4377) üzenetére


Introdoktus
junior tag

Köszi!

(#4379) Introdoktus


Introdoktus
junior tag

Most váltottam a Seedmonster legalapabb ajánlatára. 10 dollár havonta, 2 terát adnak és működik vele a plex is. Finm IP-vel lehet tölteni, publikus trackereket nem engednek. Ennyiért szerintem kb ajándék.

(#4380) stuka20 válasza Introdoktus (#4379) üzenetére


stuka20
aktív tag

Milyen le/feltöltési sebesség?

(#4381) Introdoktus válasza stuka20 (#4380) üzenetére


Introdoktus
junior tag

Tegnap 70 MiB körül volt lefele, felfele eddig 65 volt a rekord amit láttam.

(#4382) stuka20


stuka20
aktív tag

Több torrentnél belassul vagy tartja mindegyiknél?

(#4383) Introdoktus válasza stuka20 (#4382) üzenetére


Introdoktus
junior tag

Háromnál nem szoktam többet futtatni egyszerre lefele, ott ma közel 80 volt ameddig néztem (miért nézegesse ezt a fene :DDD ). Felfele nem szoktam figyelni csak addig amíg berakom az új töltendőd ha éppen seedelnek tőlem valamit.

(#4384) stuka20 válasza Introdoktus (#4383) üzenetére


stuka20
aktív tag

A kolléga miért lett törölve, és mi volt az a csillag a neve után?

(#4385) stuka20 válasza Kekmen (#4363) üzenetére


stuka20
aktív tag

Gondoltam kipróbálom a seedmonstert, aztán, ha nem jön be, akkor megpróbálom a seedhost-ot.

Lehetséges olyan, hogy a gépről átmásolok fájlokat, hogy egyből seedbe tudjon állni? Vagy visszafelé nem működik ez az ftp dolog?

[ Szerkesztve ]

(#4386) Kekmen válasza stuka20 (#4385) üzenetére


Kekmen
senior tag

Működik, bár ha FTP-n töltöd föl, hash ellenőrzés mindenképpen szükséges, valamint az elérési útra figyelj és a mappa, fájlok neve kell, hogy egyezzen.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#4387) stuka20 válasza stuka20 (#4385) üzenetére


stuka20
aktív tag

Rtorrenten belül kell valamit állítani? Igen lassan tölt lefelé és sokat is gondolkodott miután beraktam a torrenteket.

[ Szerkesztve ]

(#4388) den89


den89
tag

Sziasztok!

Előfizettem a seedboxsolutions MID-1T csomagjára. Első hónapban van 25% kedvezmény. A Basic csomagra nem engedte felhasználni, de a MID-1T-re igen. Így kb 2500 Ft-ba kerül az 1Gbit/1Gbit, 1TB tárhellyel. Szerintem korrekt. Felkapottabb torrentnél 50-60 mbit/s volt egyelőre a max, de még csak kevesebb, mint 1 napja használom. Ezalatt felment 1 TB. De úgy, hogy igazán felkapott torrent nem is volt azóta. Aki megúszná minél olcsóbban, és nem akar drága hiper-szuper gyors szervert, annak szerintem teljesen jó.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#4389) stuka20 válasza Kekmen (#4363) üzenetére


stuka20
aktív tag

Seedmonster nem vált be sajnos. Rájöttem, hogy nekem kellene a publikus torrenteknél is.
Érdeklődnék, hogy van e olyan szolgáltató, ami nem túl drágán, de stabilabb sebességet kínál 2-4TB tárhellyel, korlátlan feltöltéssel? Nem kell, hogy 2-300 MB-tal töltsön nekem felfelé, de legyen jobb, mint az itthoni. Gépen 37-tel töltök fel, míg routeren max 16-tal.
Seedmonster egyébként töltött fel 40-nel is, lehet tudott volna jobbat is, ha nem olyannál tesztelem, ahol alapból volt már 100-bál is több feltöltő.

Seedhost.eu-t még nem próbáltam, de ha ennél nincs jobb alternatíva korlátlan f eltöltéssel, akkor megpróbálom ezt is még. (ár kb. 5-6ezer vagy olcsóbb)

(#4390) Kekmen válasza stuka20 (#4389) üzenetére


Kekmen
senior tag

Itt van pár szolgáltató, amit teszteltem az elmúlt években:
[link] Seedboxes.cc 3/5
[link] Xirvik Ratio Saver csomag 5/5
[link] RapidSeedbox 3/5
[link] Pulsedmedia 4/5
[link] Whatbox.ca 4/5

Whatbox, Xirvik, Seedboxes.cc szinte biztosan engedi a publik torrentet, legalább 1.0 arányig. Nem mindegyik korlátlan, de kétlem, hogy 30-40 TB ne lenne elég egy hónapra. Nézz szét, az értékelés az igényemnek való megfelelést jelöli.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#4391) stuka20 válasza Kekmen (#4390) üzenetére


stuka20
aktív tag

Köszönöm szépen!
Nézegettem én is egy rakat szolgáltatót, de úgy néz ki kompromisszumot kell kötnöm.

(#4392) Maulgar válasza stuka20 (#4389) üzenetére


Maulgar
tag

seed.st?

Ha írok legalább tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz

(#4393) stuka20 válasza Maulgar (#4392) üzenetére


stuka20
aktív tag

Ez drága és nem is éri meg, mármint az én kritériumaimnak.
De köszönöm az ajánlást!

(#4394) den89 válasza stuka20 (#4393) üzenetére


den89
tag

Otthoni nettel 37-tel töltesz fel? Minek neked seed szerver? :D (Ja közben visszaolvastam, tárgytalan a kérdésem) 2-3 TB az kikötés nálad? Mert akkor nem fogod olcsón megúszni.

Bestbox 4 ezer Ft-os csomagja 1,4 TB tárhellyel? Bár nekem párszor csalódás volt a bestbox. Igaz általában a legolcsóbb csomagra fizettem elő.

Ferallal nem lősz mellé. De a 2-3 TB már nem olcsó.

Vagy, amint fentebb írtam seedboxsolutions, nekem bőven jó. 2-3 TB 5-7 ezer Ft között van kb, első hónapban olcsóbb.

Mondjuk nekem nincsenek nagy igényem egy seed szerverrel kapcsolatban. Ne fagyjon ki túl gyakran (bestbox-al és my-seedbox-al régebben sokat szívtam ilyen téren), összességében egy 10-15 mbit/s átlagot hozzon, meg azért 500 GB-1 TB körüli tárhely legyen. Nem is vagyok hajlandó ezért 2500-3000 Ft-nál többet fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#4395) stuka20 válasza den89 (#4394) üzenetére


stuka20
aktív tag

Seedsolution-t én is néztem, de az nem jó, mert nincs engedélyezve a publikus tracker.
2-3 TB igazából nem kikötés, mert a routeren van 4TB, publikus trackerekhez kellene a nagyobb tárhely, mert azok terhelik a routert (ezért ezeket gépen töltöm le/ futtatnám csak a gép meg nincs bekapcsolva állandóan)
Lehet 1TB is elég lenne, nem tudom, majd megnézem a feralt. (ott milyen a hdd csomaggal?)
Annyi a kikötés, hogy jobb legyen a feltöltés, mint a mostanim, legyen egy stabul 50-60MB/s vagy afölötti.

De lehet nem is lenne rá szükségem, inkább csak a kíváncsiság/ kipróbálási vágy hajt. :DDD

(#4396) den89 válasza stuka20 (#4395) üzenetére


den89
tag

Ferallal biztos nem lősz mellé. Én azt még nem próbáltam, nálam van egy lélektani határ a a seed szervernél, ami kb 2000-2500 Ft. Nem azért mert földhöz vágna a drágább , hanem mert bőven elég nekem az is. :D Amúgy akárkitől hallottam/olvastam a Feral-ról, elégedett volt vele. Mindenképp érdemes kipróbálni. Azt írják 20Gbit, azért az kemény. :Y Lehet legközelebb én is kipróbálom, kiváncsi lettem.
De pl. bestboxon ki tudod próbálni egy hétig az adott csomagot, akár amelyiket említettem (4000 Ft-os, ami egy hétre 1350 Ft). Ott a legkisebb csomagra fizettem elő többször is, attól finoman szólva nem kell hátast dobni. Valószínűleg neked lehet az 1gbit sem lenne nagy eresztést, ha ilyen neted van otthon, amit írtál. Így 3 nap után kijelenthetem, hogy a seedboxsolutions sem előrelépés neked. Nagy ugrás az otthonihoz képest mindenképp a Feral lenne.

[ Szerkesztve ]

(#4397) stuka20 válasza den89 (#4396) üzenetére


stuka20
aktív tag

Megnézem a feralt, köszi szépen, majd jelentkezem. :)

(#4398) stuka20 válasza stuka20 (#4397) üzenetére


stuka20
aktív tag

Feral deluge-val katasztrófa volt. Feltettem qbittorrentet és letöltésbe tettem 2 torrentet. Egyiket 200, másikat 120MB/s-mal szedte. Deluge max 60-nal ment.
Feltöltési sebesség egyelőre nem valami acélos, max 3MB/s nc-n. Publikuson meg 20-22 egy torrenten. Feralnál kell valami port nyitás vagy valami, hogy ezek a számok megnőjenek? (ha igen azt hogyan kell?)

Érdekes, hogy ha berakok egy torrentet letöltésbe, akkor a többinél szünetel a seed.

Egyszerre 3 torrent letöltésével nem nagyon bír, ilyenkor max 10MB/s-mal tölt, ha csak egy fut, akkor meg 50 körül (ezeken valszeg nagyobb seeder sincsen)
Egyszerre 10-13 torrentnél elég gyatra a letöltés, 2-3-nál pár MB, a többinél 200KB/s alatt vagy annyi sem, ez vajon mitől?
(egyedül az 1000 seedes a publikus, a többi mind nc)
Gondolom, akikkel én osztozom ott be van lakva rendesen, bár ennyire?

Majd meglesem lehet a whatbox ssd csomagját is, bár amire én használom arra valszeg felesleges pénzkidobás. (mivel nem kell auto-dl)

Illetve Feral-nál hogyan műkődik az ftp? Monsternél volt webes felületen fájlkezelő, de itt nekem minden kínai.

[ Szerkesztve ]

(#4399) stuka20


stuka20
aktív tag

Beállítottam qBitorrentnél autodl-t. Hogyan kell azt beállítani, hogy már akkor berakja letöltésbe, amikor feltöltötték? Mindig kb. 10-20 perccel később kezdi el letölteni, mint a többiek, akik szinte azonnal.
rtorrent beállítása nekem nem ment, qbit szimpatikusabb.

(#4400) kiki0828


kiki0828
csendes tag

Üdv,

Egy olyan problémám lenne,hogy pár hete még semmi gondom nem volt a letöltéssel, most viszont semmit, sehonnan nem tudok letölteni.
A következő a hibaüzenet:"meghiúsult,a víruskeresés nem sikerült"
Mindent kipróbáltam: gép és modem újraindítása, vírusírtó eltávolítása(mikor megvolt sem sikerült)tűzfal kikapcsolása, beállítások végigböngészése,(eredeti beáll. visszaállítása) Régi Laptopom van, egy Toshiba 2010-es gyártású és Windows 8.1 van rajta. A szolgáltatómat is felhívtam, szerintük gyenge a jel és a modemmel lehet gond. Ez okozhatja, hogy nem tudok letölteni?
Válaszukat előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.