Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

a torrentszerver.com nálam tegnap este 7-kor leállt, azóta semmi.

Vajon ilyenkor is ketyeg az időm/pénzem, vagy ezt "jóváírják"? :F Csak mert előbbi esetben én ráérek, viszont ha ez is beletartozik a 1hónap-ba, akkor más a helyzet.

(#902) K Nándor válasza [CS]Blade2 (#901) üzenetére


K Nándor
tag

Normális helyeken "jóváírják" szerintem náluk is ez a helyzet

(#903) [CS]Blade2 válasza K Nándor (#902) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerencsére nem volt komoly a hiba, így csak 13óra esett ki.

egy pár mondat a seed szerverről: (torrentszerver.com 4000Ft-os csomag)
ha leveszem, mikor nem üzemelt a szerver, akkor 86 óra alatt 565248MB. (avg. 1891K/sec), a teljes időt figyelembe véve pedig avg. 1623K/sec.
A kulcs, hogy nem szabad használni 2-3 szálnál többet, ill. mindig a legfrissebb HD, vagy XXX pack-ból kell letölteni pár GB-t.
A legnagyobb elért sebességem eddig 15MB le és 21MB fel.
Annyi, hogy a HDD nem bírja a 6 slot-ot. Így több időt kell foglalkozni vele, hogy gyors maradjon a torrent.

(#904) K Nándor válasza [CS]Blade2 (#903) üzenetére


K Nándor
tag

Amikor én béreltem tőlük ugyan ennyiért bírta a 6 szálat egyszerre és a 25 MB is elő fordult néha :DD de lehet h szerencsém volt és egyedül voltam azon a HDD-n

(#906) K Nándor


K Nándor
tag

Találtam egy bizonytalan eredetű seedszervert [link] ott kezdtem el kételkedni a hiteleségéről amikor láttam, hogy .tk-domainen fut és az e-mail cím citromailes az árak szokatlanul jót ígérnek és a honlap is jó első ránézésre és kivan írva, hogy ingyenes teszt hozzáférés is van de a honlapon észrevehető egyből, hogy websablonból lett átalakítva és az árak és a szolgáltatás nem reálisak de gondoltam megpróbálom azt a teszt hozzáférés küldtem nekik tegnap este e-mailt de még eddig nem érkezett válasz és nem is valószínű ,hogy fog ennek függvényében ajánlom mindenkinek ,hogy inkább kerülje de ha van valakinek tapasztalata velük szemben ,hogy működik akkor elnézést de én inkább nem rendelek tőlük és inkább leírtam ide ,hogy tapasztalatlanok se dőljenek be nekik :DD

(#907) [CS]Blade2 válasza K Nándor (#904) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

6db-al 16MB/sec eddig a rekord, 1db torrenttel 21MB/sec.
Akkor van gáz, mikor egy 4GB+++-os torrentet a listára rakok, és lefoglalja neki a helyet. Akkor túlterhelt a hdd, és lemegy minden 0K-ra, majd 2-3perc után elindul. Ugyanez van, ha 10MB/sec felett tölt le.

Az átlagom viszont közel van már a 2MB/sec-hez, így nagyon kinéz 5TB nálam is.
6nap alatt 980GB ment fel. :))

(#908) headhunter válasza [CS]Blade2 (#907) üzenetére


headhunter
addikt

1,5-2 nap alatt, upload csúcs ! :Y :U

[ Szerkesztve ]

(#909) adriankoooo válasza headhunter (#908) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Melyik szerveren volt ez? Most szeretnek eloszor megrendelni egy szervert, egyenlore nem tudom melyiket valasszam (talan a www.torrentszerver.com tunik eddig a legmegbizhatobbnak) :)

(#910) Soma01 válasza adriankoooo (#909) üzenetére


Soma01
veterán

onlinetorrent.net

Én is ott vagyok, de az említett eredmény szerintem a legnagyobb csomaggal jött össze. De nem olyan drága az sem. az 300 kredit, az enyém meg 200.

(#911) headhunter válasza adriankoooo (#909) üzenetére


headhunter
addikt

Bithunter csomag volt. :U

[link]

Jó belföldi sávszél mellett, külföld is kellene?

[ Szerkesztve ]

(#912) Soma01 válasza headhunter (#911) üzenetére


Soma01
veterán

Na!? Az igen!
Nekem Matrix van és felfelé még nem sikerült ilyen sebességet elérnem, vagy csak nem láttam. Lefele már jött ennyivel.
Milyen torrent oldalra töltöttél?

(#913) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ismeri valaki őket: http://www.seedszerver.darus.hu/index.html?
Még tegnap írtam nekik emailt, de semmi válasz, ma egy SMS-t is, és a telefonom szerint azóta is függőben van, mint ha nem élne már a telefonszám.

Tud valaki más szervert, ha kis tárhely, kevés slot, de minél nagyobb sávszél kéne minél olcsóbban?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#914) lobo67 válasza Soma01 (#912) üzenetére


lobo67
tag

A lényeg az, hogy egy 700MB-os torrenttel sikerült elérnie, gyakorlatilag a szerver az egész feltöltést a memóriájából szolgálta ki, a diszk nem fogta meg.

(#915) lobo67 válasza janos666 (#913) üzenetére


lobo67
tag

Mekkora az a kis tárhely, ami elég lenne?

(#916) janos666 válasza lobo67 (#915) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Min 5 giga, ha két slotos, akkor inkább 8-10
Bár épp most küldtem el a megrendelést a FastSeed-nek egy egyedi csomagra, amit összeraktam az oldalukon.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#917) adriankoooo válasza janos666 (#913) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Belfold foleg, de van egy ami kulfold (de az nem annyira fontos). Koszi :)

(#918) headhunter válasza Soma01 (#912) üzenetére


headhunter
addikt

Szabad torrent volt, nem regisztrált oldalra ment a feltöltés.

[ Szerkesztve ]

(#919) Abel92


Abel92
csendes tag

Sziasztok. Most szeretnék először seed szervert megrendelni, és azt szeretném kérdezni, hogy melyiket ajánlanátok a legjobban? A belföldi trackerek közül az ncore-t használom a legtöbbet és ezen is szeretnék a legtöbbet feltölteni, ezen kívül még elég sok külfödit is használok. Eddig a torrentszerver.com tűnik a legjobbnak, de olvastam, hogy külföld nem a legjobb. Előre is köszi a választ.

(#920) [NPC] válasza Abel92 (#919) üzenetére


[NPC]
csendes tag

Szevasz!

Ezt javasolnám. Nem a legolcsóbb, de eddig a legmegbízhatóbb és legstabilabb amit eddig használtam, s a befolyt pénz egy részét valóban fejlesztésre fordítják. Gyors fiók aktiválás, gyors hash, sávszél pontosan annyi, nincs fagyás. Egyetlen hátrány, hogy nem távoli asztal felület van, hanem http-n zajlk a munka. Persze vannak ennél jobb és olcsóbb "ajánlatok" is, de én már többel befürödtem : ( Jelenleg náluk vagyok. Az előbb említettnél gyengébb szolgáltató, de használható.

Üdv

[ Szerkesztve ]

* lásd. fennt

(#921) [NPC] válasza janos666 (#913) üzenetére


[NPC]
csendes tag

Szevasz!

Nekem dettó! Két hete küldtem megrendelést, de semmi... :( Felejtő.

Üdv

* lásd. fennt

(#922) janos666 válasza [NPC] (#921) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ma délben beszéltem egy másik gyerekkel MSN-en. Kértem számlaszámot, OTP-n rögtön átment a pénz, nyugtázta, hogy odaért, mondta hogy mindjárt belövi az accomat.
Oké, vártam 1 órát, semmi. Írtam "de sokáig tart fellőni egy accot." Rögtön visszaírt, hogy az se két perc, de van más dolga is. Oké, azóta sincs még accom, lassan félek, hogy a levegőnek utaltam a pénzt. :))
Pedig lefekvés előtt szerettem volna beizzítani az FTP-t, hogy reggelje áttolja, amit kell.

Huhh, jut eszembe, kéne regelni egy "lásd lentebb" nickel valakinek, aki a "lásd fentebb" aláírással nyomul, hátha valaki megzavarodik egy percre. ;] :DD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#923) Voyage válasza janos666 (#922) üzenetére


Voyage
aktív tag

Anno akitől én bérlek, 2 nap után aktiválta, közbe folyamatosan online volt, vissza írt meg minden, aktiválástól számítva tartott az 1 hónap.
Azóta ott vagyok nála, lassan fél éve, 320gb, 7000ft, no speed/slot limit, 30MB/s le-fel se ritka...Azóta valami 29TB-nél tartok, március 12 óta. :K

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#924) Soma01


Soma01
veterán

Én az onlinetorrent.net-nél vagyok, paypal-al fizettem és 1 percen belül kész is volt a kliensem, fizetéssel kiválasztással együtt és már jött is le a cucc.
A fizetés kb. 1 pill. a kliens indítása is kb ennyi. Olyan gyorsan lehet kliensed, amilyen gyorsan kattintgatsz a megfelelő helyre és amilyen gyorsan tudsz írogatni, kitölteni a dolgokat...

(#925) Soma01 válasza Voyage (#923) üzenetére


Soma01
veterán

Melyik szerver ez? Nem hangzik rosszul!

(#926) headhunter válasza Voyage (#923) üzenetére


headhunter
addikt

Gondolom "csak" belföldi sávszél ilyen nagy vagy külföld is hasít? :F

Privát jöhet az elérhetőséggel! :U

[ Szerkesztve ]

(#927) Voyage válasza headhunter (#926) üzenetére


Voyage
aktív tag

Torrentleech,scc,sct,what-ra együttesen felment kb 3tb, oda nem nagyon töltöttem, csak van, hogy legyen.
Amúgy nyílvánosan kiírom ide inkább:[link]
Ami neten ki van írva, lista ár, ennél olcsóbb. 250gb, egy vinyón 1 user 6500ft pl, 7000 a 320as 1vinyó/1user. :))
1st-n, aszfalton feltöltő vagyok vele, simán hozza még oda is a szintet, 1st-re pedig nem nagy odafigyeléssel, kb 200 torrent után nemsokára megvan a 23tb, aszfalton kb 1hete vagyok feltöltő, és azalatt felment durván 1.4tb 20 torrentből. :)

Azóta vittem még oda pár embert, és fizetés után kb 20-30 percel megvolt az acc, de sokan kértek előző napra test acc-ot, másnap fizetés, és már használhatja is tovább...
Webui, távasztal, ftp, minden van. :)

Egyébként kb 10-20 gépe minimum van, vagy még annál is több, abszolút korrekt a srác.
Egyetlen kifogásolni valóm az az, hogy általában csak este 7-8 után érhető el, addig nem nagyon sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#928) adriankoooo válasza Soma01 (#924) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Kertem az onlinetorrentol ma delutan egy kis informaciot, de meg mindig nem irtak vissza. Nem sietik el a dolgot.

(#929) Abel92 válasza [NPC] (#920) üzenetére


Abel92
csendes tag

Szia. Kösz, hogy válaszoltál. Megnéztem azt amit ajánlottál elég jól néz ki csak az árral van baj. Ez a seed szerver amúgy, hogy működik, mennyivel lehet rajta tölteni? Érdekelne a belföldi meg a külföldi sebesség is. Előre is köszi.

(#930) janos666 válasza Abel92 (#929) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Huhh, ha ezt dél előtt linkeli valaki beleugrottam volna a 3k-s csomagjukba, pedig eredetileg egy 1000-rest szántam rá, amiből 2 lett, már mindegy lett volna 3, 4x annyiért. :D

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#931) dashed válasza Voyage (#927) üzenetére


dashed
senior tag

"Ami neten ki van írva, lista ár, ennél olcsóbb. 250gb, egy vinyón 1 user 6500ft pl, 7000 a 320as 1vinyó/1user. :)) "

na ez erdekes. haverral voltunk nala, honapokig.. 8000 ezer volt eloszor a 250es korlatlan csomag, aztan lett 8800.. dehogy 6500 sose volt az biztos..esetleg tobb honapra fizetsz be?
vagy vittel neki mar par sort ? ;)

(#932) Soma01 válasza janos666 (#930) üzenetére


Soma01
veterán

Az onlinetorrentnél 2700 a legkisebb csomag ha kiszámoljuk és ráadásul úgy, hogy 90ft/nap. Tehát le is állíthatod ha nem kell és nem megy a pénzed. Annyit fizetsz amennyit használod, akár 1 napra is lehet kliensed. Ha nagyon kell 300ft a legnagyobb csomag 1 napra aztán ha nem kell csak kikapcsolod és kész. Vagy váltasz kisebb csomagra. (adatok törlődnek ha megszünteted a kliensedet)

[ Szerkesztve ]

(#933) Soma01 válasza dashed (#931) üzenetére


Soma01
veterán

Vagy lehet vitt oda pár embert. lehet a link olyan, hogy ha az ö ajánlásával regisztrál valaki akkor kap kedvezményt.

(#934) Voyage válasza dashed (#931) üzenetére


Voyage
aktív tag

Mikor először fizettem, 1 hónapra fizettem, akkor nem is ismertem, azóta 6500 folyamatosan.
Vittem neki egy-két embert, mindegyik 6500-as csomagot kért, talán 1 kért 500-asat 9k-ért... :F

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#935) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hi!

eléggé off, bocs, hogy itt is felteszem, de általában itt gyülekeznek a témában jártasak, és torrent kliens topic vagy nincs, vagy halott... :B

halite-ban lehet-e a peerek közül manuálisan letiltani azokat, amiket akarok. fontos okai vannak, amiért erre szükségem lenne, de ezt túl hosszú lenne itt kifejtennem.
van a menüben a biztonság alatt egy ip szűrés engedélyezés, de az nagyon nem tudom, mit és hogyan csinál...
más kliens a upc p2p "manegelés" miatt nem jó...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#936) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hehe. Végre megkaptam az accountom, erre összeomlott a szerverük.
Az FTP még jó, de WebUI, vagy már már nincs. Nem baj, egyelőre úgyis FTP-zek először, de akor is vicces, hogy pont akkor halnak meg, mire megjön az accom. :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#937) aakosch


aakosch
tag

Ha igazán jó szervert akartok, akkor írjatok itt PM-et tudok ajánlani egy embert. Egy hónapig volt szerverem nála, 4000 forintért.

http://noob.hu/07/0521/bestspeedonmysrv.jpg

Ennyit fűznék hozzá :))

(#938) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Na megprobalkozom az onlinetorrent.netel.

Ami tetszett eddig:

-csak annyit fizetsz, amennyit hasznalod
-regisztracio 1-2 perc
-kreditfeltoltes ultragyors paypalon, mire becsuktam a paypalt mar jova volt irva a kredit.

Most akkor jojjon a teszt.

(#939) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

A Peers oszlop alatti ertekeket valaki leirna roviden, hogy mit jelentenek?

7/34 (0)

Egyenlore 50-400 KiB-el megy felfele az onlinetorrent.net-en (remelem lesz ez meg jobb is) :)

(#940) Voyage válasza aakosch (#937) üzenetére


Voyage
aktív tag

Azért ez nem olyan pfűde... ;)
Én 4 hónapja szerverezek:
Feltöltött 22.86 TB (38.31 GB/nap) 87 hete regeltem....
Illetve máshova még jópár tera... :)
Csak egy kép:[link] :DDD

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#941) dashed válasza Voyage (#940) üzenetére


dashed
senior tag

Mostanaban van mar vmifele kulfoldi sav boxer-nal?
Mert ha akad, akkor rakerdezek erre a 6500 -os csomagra nala. Kivancsi vagyok :K

[ Szerkesztve ]

(#942) Voyage válasza dashed (#941) üzenetére


Voyage
aktív tag

Külföldöt nem nagyon használom, de mikor igen, 5-6MB/s megvan stabilan, 8-10 se ritka. :K
Egyébként amit mutattam előbb statot, onnan most bannoltak, mert le mertem írni, hogy maguk alatt vágják a fát, amiért odamentek a userek, azt most mind tönkreteszik.
Sebaj, generálom a negatív hangot: ez a 1st oldal volt! Ha lehet, kerüljétek! :K

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#943) lobo67 válasza adriankoooo (#939) üzenetére


lobo67
tag

A példánál maradva: Összesen 34-en leechelik (vagy seedelik, ha letöltesz), ebből 7-tel vagy éppen kapcsolatban. A zárójel letöltésnél mutatja, hogy éppen hány peer-nek van meg az egész torrent.
Most is van, akinek több mint 5MiB-al megy, hajrá Piri néni!!!

[ Szerkesztve ]

(#944) janos666 válasza Voyage (#942) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Engem régebben azért dobtam ki párszor, mert magyaráztam, hogy nem jól van ez így, hogy 1.05 alatt nincs kérési lehetőség, fórum, stb. Hisz ugye zárt a rendszer, nem lehet mindenki 1.0 felett, vagy mindenki épp 1.000000, vagy ha valaki affölé megy, máris lentebb kell csúsznia valakinek 1.0 alá, aztán akik nem hitték el, hogy nem lehet minden user 20-as arányú, azoknak magyaráztam, míg ki nem dobtak. :DDD

Mondjuk ez már régen volt, ma már leszarom. Eddig csaltam az arányommal, most meg befizettem egy seed szerverre, és feltolok annyit, hogy pár hónapra bebiztosítsam az itthoni sávszéllel való korlátlan letöltést.

Amúgy úgy látom kár volt 5Mb-os csomagot vennem 3 slothoz, mert egyszerűen nincs most olyan torrent bh-n vagy nc-n, hogy 1Mb/s fölé menne a seed. De több slottal sem mennék sokkal többre, csak ha 20Gb-tól több helyem lenne, viszont ha minden duplázok, már az ár is a duplája. Akkor inkább fizetek kevesebbet és tartom 2 hónapig is, az biztosabb.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#945) Voyage válasza janos666 (#944) üzenetére


Voyage
aktív tag

BH-n nekem elég sűrűn minden seedelt cuccom 1mb/s felett volt, előbb tettem fel egy 40gb-s packot, 37mb/s-es speed volt... :)
1st-n meg KRob a nagy sz#rkeverő, bh-n meg is kapta a warnt.... :DDD

Egyébként pl én adok ki szervert, havi 2k-ért adok 50gb helyet, 8 slotot, és max speedet. :)
Sajátjaimból adok ki, szóval ha vkit érdekel... :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#946) janos666 válasza Voyage (#945) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, de nekem nincs feltöltő jogom bh-ra. :(((

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#947) Voyage válasza janos666 (#946) üzenetére


Voyage
aktív tag

Lehet mindent kérni, ha gondolod, talán segíteni is tudok. ;)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#948) K Nándor válasza janos666 (#946) üzenetére


K Nándor
tag

Szerintem se zavarnak el ha feltöltő akarsz lenni :DDD

(#949) adriankoooo válasza lobo67 (#943) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Koszi :)

Tegnap estetol 45GB ment fel, ez mennyire jo/rossz arany?

(#950) headhunter válasza adriankoooo (#949) üzenetére


headhunter
addikt

Nem kell mindenáron e-penisben gondolkodni! :Y

Van akinek a napi 1 TByte is kevés. :DDD

Az 50-100 GByte/nap egy seedszervertől elfogadható.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.