Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) whiskeys


whiskeys
őstag

Amit Én használok 2e ft. 4 slot 20 giga, 100/100 mbit sebességgel. Gyors, megbíz6ó.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#502) proScout


proScout
tag


Semmi mellébeszélés, 1 óra tesztlehetőség! [SeedSYS]

[ Szerkesztve ]

(#503) TeeJay


TeeJay
félisten

olvasgattam itt a hozzászólásokat
én semmi ilyen weboldalas szolgáltatót nem ajánlanék

keressétek meg inkább nCore-on Boxerseed-et neki van vagy 2tucat szervere
mindegyik dedikált gigabiten, rengeteg vinyóval

én nála voltam 3 hónapot és minden oldalon a top 10-ben voltam le és feltöltési sebességgel :DDD persze ha van kitől szedni meg kinek nyomatni :R

távoli asztal uTorrent + webui
ftp korlátlan sávval és az olcsóbb csomagokban 2user van 250gigás vinyón szóval ha a másik user nem használja ki a ~120gigáját akkor akár 160-180gigáig elmehetsz nem fog szólni a tulaj.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#504) ego27 válasza ludasmatyi (#500) üzenetére


ego27
csendes tag

Nincs gond a sebességgel. Persze van akinek a gigabit is kevés ...
Mert neked, ahogy mondtam is, saját szerver kell, de még az is kevés szinte ...
Nah, mindegy, azért mert te elmentél, az 1 dolog.
Eddig aki idejött nem ment el senki, te voltál az első ...
Egyébként rajtam kívül nem tudom hányan utalták volna vissza a pénzed, arra az indokra h keves a sebesség.
Na további ..

(#505) pukkancska


pukkancska
tag

Sziasztok!

Látom sokan ajánlanak seed szervert, ami nem is gond. Na de irogatjátok hogy így Gbit meg így Gbit. Hol éltek? :) Gbit-je senkinek nem lesz, mert ez osztott több felhasználó között. Csak neked nem bérelnek százezrekért Gbites vonalat.

Csak ajánlani tudom magunkat! Itt nem gbit van hanem meghatározott le/feltöltés ami minimum a bérelt csomag sebessége de ha nincs kihasználva a szerver akkor mehet följebb is, de max 200%-ára a megvásárolt csomagnak. Gyere bérelj tőlünk! Már egy mozijegy áráért is!
A legkisebb csomagnak 2000kb/s a feltöltési sebessége. Webui és távoli asztal elérés van. A letöltési sebesség és a ftp sebesség korlátlan!
Magyarországon a legrégebben és egyben a legolcsóbban!
Kérd árajánlatunkat: delegal@citromail.hu -12 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot!
Weboldal e-mailben!
Ezt ne hadd ki!
Jelenleg még 6 ügyfélnek tudunk szolgáltatást biztosítani!
Üdv: delegal@citromail.hu
seed-szerver közösség

[ Szerkesztve ]

(#506) ludasmatyi válasza ego27 (#504) üzenetére


ludasmatyi
tag

Igen az hogy visszautaltad a pénzt külön megköszönöm.Ilyen nincs máshol.De olyan sincs hogy fizetek 100Mbit/100Mbit-ért és nincs meg a fele sem.És nem Gbit-ről beszélek.Hisz eleve 100Mbit-re vitted le a sebességet.Közös megegyezésre.Nade ha nincs meg a 100Mbit persze hogy nyervogok hisz a pénzéért mindenki elvárja az ígért szolgáltatást.Erről is ennyit. :U :U :U

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#507) ludasmatyi válasza TeeJay (#503) üzenetére


ludasmatyi
tag

Boxerseed elérhetetlen 1 hete keresem a csókát de vagy lecsukták vagy elköltözött vagy nem tudni mi van vele egyszerűen elérhetetlen. :O :O

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#508) whiskeys válasza pukkancska (#505) üzenetére


whiskeys
őstag

kicsit drága... nekem...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#509) ego27 válasza ludasmatyi (#506) üzenetére


ego27
csendes tag

Nem akarok vitatkozni.
Én a témát lezártam.
A tény: eddig senki nem ment el rajtad kívül, ill. nem panaszkodott sebességre.
Üdv

(#510) whiskeys


whiskeys
őstag

Nekem is jött egy szolgáltatótól mindig hogy csak én panaszkodom. Jött oda két ismim, nekik is rossz. Tehát ha valaki panaszkodik a sebességre, akkor mindenkinek rossz a sebesség. S ha ott maradnak, azok meg is érdemlik, hogy balfékek. Rengeteg szerver van, s lehet váltani. Hiszen nincs hűségnyilatkozat.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#511) ego27 válasza whiskeys (#510) üzenetére


ego27
csendes tag

Jaja, lehet menni a következőhöz.
Ennyi
A haverja akivel együtt volt, az maradt - érdekes neki nem rossz a sebesség.
Na, de mondom téma off.
bye

[ Szerkesztve ]

(#512) #32682496


#32682496
törölt tag

Továbbra is van kiadó accunk a szerverre, akit érdekel PM-ezzen!
Sebességről annyit, hogy tudunk adni 1 óra tesztet.
Account és arányjavítás árlista

(#513) whiskeys válasza ego27 (#511) üzenetére


whiskeys
őstag

Igy igaz, mint égen a csillag, annyi a szerver

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#514) #32682496 válasza #32682496 (#512) üzenetére


#32682496
törölt tag

Jahh, user msn-t is tudok adni :)

(#515) TeeJay válasza ludasmatyi (#507) üzenetére


TeeJay
félisten

priviben leírtam az adatait
ott tudsz tőle szervert bérelni ;)

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#516) Kekmen


Kekmen
senior tag

Nekünk is van kiadó helyünk, részletekért PM. ;)

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#517) sasa311 válasza ludasmatyi (#500) üzenetére


sasa311
veterán

100 Mbitet bármilyen vinyó röhögve kitol.... :F

Amúgy mit beszéltetek meg? Hogy neked fenn lesz tartva 100/100? Vagy azt, hogy 100/100 a server. Mert ez a nemmind1.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#518) pohár válasza Kekmen (#516) üzenetére


pohár
félisten

Kekmen, te nem a majmos Kekmen vagy? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#519) ludasmatyi válasza sasa311 (#517) üzenetére


ludasmatyi
tag

A megállapodás a 100/100 volt nekem arra is volt beállítva az utorrent.Csakhogy meg sem közelítette azt a sebességet. :(((

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#520) ludasmatyi válasza ego27 (#511) üzenetére


ludasmatyi
tag

Igen maradt nálad érdekes én kiszálltam és neki felgyorsult a le is a fel is.Ennyit erről és tényleg befejeztem. :U :U

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#521) whiskeys válasza ludasmatyi (#519) üzenetére


whiskeys
őstag

de az össz 100/100, nem tagonként.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#522) ludasmatyi válasza whiskeys (#521) üzenetére


ludasmatyi
tag

Nem a szerver össz kapacitása max. 400Mbit.Ő a pénzemért 100/100-at ígért és amíg a havert oda nem vittem meg is volt a 100/100 hisz sokszor ment 11MB/sec-el le és fel is de utána már csak a töredéke maradt.Mindegy végülis rendes volt mert a pénzt visszautalta és ez tényleg ritka mint a fehér holló úgyhogy nem panaszkodom.Korrektnek ilyen szempontból korrekt. :D :D

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#523) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jóreggelt!

mivel ebben a témában nagyon ifjú vagyok, így segítségért esedezem.
aktiváltattam magam egy seed-serveren. de nemjövök rá, hogy hogyan kell törölni azokatt a fájlokat, amiket feltöltöttem. tehát a tárhelyemből ugyanúgy kiveszik a méretét a törölt fájlok. remélem sikerült valahogy értelmesen megfogalmaznom, ha nem, szóljatok, és megpróbálom újraformázni:R
köszönettel
zk

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#524) whiskeys válasza - = Zk = - (#523) üzenetére


whiskeys
őstag

Ftp-n próbáltad törölni? Apropó! Seedparkot ismeri valaki?

[ Szerkesztve ]

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#525) whiskeys válasza ludasmatyi (#522) üzenetére


whiskeys
őstag

Mennyit fizettél ezért?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#526) ludasmatyi válasza whiskeys (#525) üzenetére


ludasmatyi
tag

Hát cirka 3000-3500Ft volt a kb. 3 hét.Bonyolult kicsit a dolog de mindegy elvileg 5000Ft lett volna 1 hónapra.De tényleg hagyjuk nincs már kedvem erről beszélgetni. :(( :((

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#527) whiskeys válasza ludasmatyi (#526) üzenetére


whiskeys
őstag

Értem. Az jó ár érte.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#528) sasa311 válasza - = Zk = - (#523) üzenetére


sasa311
veterán

Legegyszerűbb, hogyha úgy veszed ki a torrentet, hogy jobbklikk rá és
delete --> torrent + data
törlés--> adat ÉS torrent törlése

Ha már a torrentet kivetted és benn maradt az adat akkor FTP-n vagy Távoli asztali kapcsolaton át kell kitörölnöd az adatokat.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#529) El_Gringo


El_Gringo
csendes tag

Helo
Nektek mekkora az átlag sebességetek feltöltésnél? a különböző seed szolgáltatóknál
:F

(#530) - = Zk = - válasza whiskeys (#524) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem sajnos, mivel botfülű vagyok ehez a témához:U

(#528) sasa311:azt sikerül törölni, csak a webtárhelyemről nemtudom törölni az adott fájlt :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#531) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#530) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sikerült megoldanom. köszönöm:R
TC-vel FTP-n keresztül sikerült törölnöm.
köszönöm:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#532) sasa311 válasza El_Gringo (#529) üzenetére


sasa311
veterán

Torrentszerver.com -on jó torrentekkel
- átlagosan 2 Mega ( 5 terabyte feltöltés 30 nap alatt)
Ha törődsz is vele (óránként cserélgeted a torrenteket, mindig frissel) akkor 4-5-ös átlagos könnyedén lehet hozni.
- Maximálisan elért érték ennyi:

ZK:
Ha úgy csinálod ahogy mondtam akkor a tárhelyről IS le kell törölnie a programnak az adatokat. Ha nem teszi rosszul működik vagy User Error.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#533) - = Zk = - válasza sasa311 (#532) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Total Commanderrel nyitottam egy új FTP kapcsolatot, és azon keresztül töröltem:U
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#534) El_Gringo válasza sasa311 (#532) üzenetére


El_Gringo
csendes tag

Ok köszi :R

(#535) lobo67


lobo67
tag

Hello mesterek!
Azon gondolkozunk, hogy sok más internetes szolgáltatásunk mellett seed szervert is tudnánk üzemeltetni. Egy meglevő, nem éppen erre optimalizált szerverünkre feltettem 4 accountot próbából, amit ezennel, nem egy órára, hanem min. 1 hétre tesztelésre bocsájtok az első érdeklődőknek. Célom igazából az, hogy lássam, milyen terhelést okoznak a rendszernek, és kérem a használókat, hogy nem fikázva, de közöljék a rendszer használhatóságát, gyenge pontjait, és később mondják meg, hogy nekik mennyit érne egy hasonló szolgáltatás. Bejelentkezni a guest1.seed-szerver.info, ... guest4.seed-szerver.info oldalakon lehet. Usernév és jelszó guest1 ... guest4. Aki bejutott, változtassa meg a jelszavát, hogy biztosítsa magának a kizárólagos elérést. Egy user csak egy szervert használhat, különben egyet sem fog kapni. A későbbiekre is fenntartom magamnak a jogot, hogy bárkit kirughatok, ha nem tetszik, amit csinál, végülis nem fizet érte.
Csak torrentflux-ot lehet használni, és ez később sem fog változni, ne is kérjétek.
Egyelőre nincs ftp elérés, de természetesen később lesz.
Ha elindítjuk legfőbb erőssége a szolgáltatásnak a rugalmasság lesz: azonnali, instant regisztráció után máris használható, fizetni többek között bankkártyával prepaid alapon is lehet, egyenleget naponta levonjuk, így bármikor egyszerűen szüneteltethető, vagy megszüntethető a szolgáltatás.
Használjátok egészséggel.

(#536) - = Zk = - válasza lobo67 (#535) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#537) whiskeys válasza lobo67 (#535) üzenetére


whiskeys
őstag

hamar lecsaptak rá. már nincs elérhetőség.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#538) VladimirR válasza whiskeys (#537) üzenetére


VladimirR
nagyúr

olyannyira nincs, hogy user2 jelszavanak megvaltoztatasa utan be sem jon az oldal
szerk.: valami flux bug lehet, vagy flux-opera ellentet, de a bongeszo ujrainditasa utan sikerult belepni (gondolom az uj session oldotta meg a dolgot, erosen ketlem, hogy kliens oldali hiba lett volna)

lobo67:
tudom, mondtad, hogy flux van es kesz, az is marad, csak szeretnem megkerdezni, miert?
sajnos a flux (es hasonlo, web alapu tarsai) igen messze allnak az eroforrastakarekos, a gepet jol kihasznalo rendszerektol

[ Szerkesztve ]

(#539) sasa311 válasza VladimirR (#538) üzenetére


sasa311
veterán

CSAK EI-vel működik, ezt már én is tapasztaltam....

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#540) lobo67


lobo67
tag

Igen, gyorsan elfogyott mind, pontosan 4 perc alatt. Bár guest1 később olvasta végig a kiírást, de korrigálta a hibáját, így most minden korrekt.
Mivel egyszerre négyen kezdhetnek el letölteni ezerrel (bár egyelőre még nem találtak megfelelő forrást) pár óráig a szokásosnál esetleg lassúbb lehet a rendszer, de utána normalizálódik szerintem.

(#541) Gézengúz válasza lobo67 (#540) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szia!

Ha jól látom 5000/5000-ben van korlátozva...?

[ Szerkesztve ]

(#542) lobo67


lobo67
tag

Párszor előfordult, hogy látszólag megbuggyant az egész, ilyenkor nekem az segített, hogy a böngészőben töröltem az illetékes kukikat.
Azért flux, mert csak linux jöhet szóba, én mással nem szarakodok, és más linuxos megoldást nem ismerek, amit a juzerek is elfogadnak.
Ha van jobb ötletekek, írjátok le, utánanézek.

(#543) VladimirR válasza lobo67 (#542) üzenetére


VladimirR
nagyúr

esetleg erre vess egy pillantast (bar teny, igenyel nemi eallitast)
letezik hozza tobbfele webui, illetve gui is (bar neked az elobbi kell gondolom), koztuk egy magyar fejlesztesu is, mely kimondottan tobbfelhasznalos kornyezethez keszult

[ Szerkesztve ]

(#544) lobo67 válasza lobo67 (#542) üzenetére


lobo67
tag

Igen, 5000/5000, de egyelőre nincs kihasználva...

(#545) Gézengúz válasza lobo67 (#544) üzenetére


Gézengúz
addikt

ki lesz... :)

Köszönjük...

(#546) lobo67 válasza lobo67 (#544) üzenetére


lobo67
tag

Köszi, majd megnézem.

(#547) lobo67 válasza Gézengúz (#545) üzenetére


lobo67
tag

Mindenesetre a diskek izzadnak, hiába, nem erre lett optimalizálva a rendszer...

(#548) - = Zk = - válasza lobo67 (#547) üzenetére


- = Zk = -
félisten

irtam privát üzenetet:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#549) lobo67


lobo67
tag

Kb 15 perc múlva 5 percre leállítom a szervert, adok még neki némi memóriát.
Bocs a kellemetlenségért...

(#550) sasa311 válasza lobo67 (#547) üzenetére


sasa311
veterán

Pont ezt akartam írni, oké, hogy 5000/5000 a limit, viszont túlpörög jelenleg a vinyó és nagyon lelimitálja a sebességet.

Előbb betettem olyan torrentet, ami másik seedserveren 20 mega le 15 mega fel megy, itt meg 3000K le és 1500K fel arányt sikerült belőle kipréselni.

De nyomon követem pár napig.

Jól látom, hogy 250 GB / user? Egy vinyó van 4 felé particionálva?

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.