Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) whiskeys válasza bencsikgab (#1950) üzenetére


whiskeys
őstag

kérdezd meg tőlük, de a legjobb szolgáltató, árban és stabilitásban is. válaszolnak mindenre.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1952) Mr Bond 007 válasza bencsikgab (#1950) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

KATT
Ezek a vasak. Szerintem látszik hogy nem Pistike rakott be egy pc-t a szerver terembe :N

Én is őket preferálom.

[ Szerkesztve ]

(#1953) bencsikgab válasza Mr Bond 007 (#1952) üzenetére


bencsikgab
tag

Köszi,ez így megvan. Írtam nekik, elsősorban az volt a kérdés,hogy milyen diskeket és milyen raid konfiguráció t használnak.

Elképesztő,hogy ilyen alacsony árak mellett is megéri nekik..

(#1954) whiskeys válasza Mr Bond 007 (#1952) üzenetére


whiskeys
őstag

Pontosan

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1955) Dongatto01


Dongatto01
tag

Szép estét forumozók.
A véleményetekre lennék kiváncsi.Tudni illik,hogy kint élek Németorszogban ahol szigoruan tilos a torrentezés és már számtalan esetet olvastam,hogy akiket elkaptak ijen 800-1000 euros bírságra büntettek.
Kérdésem az lenne,hogy ha szerintetek egy seed szervert kibérelnék,és onnan majd a saját gépemre ftp kapcsolaton keresztül töltenék le,szerintetek ezt is büntetnék? Vagy ez így ebben a formában is szabálytalan vagy illegális? :F :F

(#1956) Dongatto01


Dongatto01
tag

[link]

[link]. -->itt a harmadik pont

(#1957) Kekmen válasza Dongatto01 (#1955) üzenetére


Kekmen
senior tag

Szia!

Nálunk van néhány ilyen felhasználó, aki konkrétan Németországból csatlakozik. Ha FTP-vel töltesz le abból még nem hallattam, hogy bármi gond lett volna. Az erre vonatkozó német törvényeket nem ismerem, de valószínűleg ott is a visszatöltés főleg, ami illegálisnak minősül. Valószínűleg a kinti szolgáltatók a protokoll alapján szűrnek és figyelik a publikus oldalakat is, de olyanról még nem hallattam, hogy FTP kapcsolatot korlátozott volna bárki is, tehát szerintem (is) ez egy bevált, jó megoldás a kint élő magyarok számára.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1958) bencsikgab


bencsikgab
tag

seedserver.co 50%-os kupon: 50SEED

"Gigabites szervereken, AES adattitkosítás mellett magas minőségű seed szerver szolgáltatást kínálunk."

[ Szerkesztve ]

(#1959) Soma01


Soma01
veterán

Tudja valaki, hogy mi van az onlinetorrent oldallal? Nekem még az e-mail is visszajön!

(#1960) bencsikgab válasza Soma01 (#1959) üzenetére


bencsikgab
tag

Engem ez fogadott:

Tisztelt Ügyfelünk!
Jelenleg karbantartás van.
A szolgáltatások újra elérhetőek lesznek ma estére.

(#1961) Soma01 válasza bencsikgab (#1960) üzenetére


Soma01
veterán

Most már engem is. De tegnap este meg ma reggel kicsit megijedtem.

(#1962) bencsikgab válasza Soma01 (#1961) üzenetére


bencsikgab
tag

Ők adnak számlát? Csak kíváncsiságból kérdezem.. :)

(#1963) Soma01 válasza bencsikgab (#1962) üzenetére


Soma01
veterán

Már működik rendesen a szolgáltatás.

Számlát még nem kaptam, de nem is kértem tőlük. De valami igazolást szoktak adni elektronikus formában. De tudnak számlát adni az biztos, mert van más szolgáltatásuk is. Úgy tudom szerver bérlés vagy valami honlap vagy weboldal üzemeltetésről adnak.

(#1964) bencsikgab válasza Soma01 (#1963) üzenetére


bencsikgab
tag

Van nekik, pont ezért lepett meg,hogy itt is szerepel a cégnév.

(#1965) bencsikgab


bencsikgab
tag

Sziasztok!

Egy olyan problémával állok szemben,hogy 100 letöltődből csak 30-hoz tudok kapcsolódni. Melyik sor vonatkozik erre az értékre az rtorrent.rcben? Jelenleg így néz ki a beállítások ablakom.

Köszi!

(#1966) Soma01 válasza bencsikgab (#1965) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem így van:
30 (ezt szoktam fentebb is venni, mint ahogy nálad is van)
100
200
1
-1
-1

[ Szerkesztve ]

(#1967) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Akció a seed.st-n érdemes megnézni!!!

Oct 23: 1gbit-hybrid (400GB) for $15/mo and 1gbit-max (2TB) for $30/mo fall sale. While supplies/servers last!

(#1968) whiskeys válasza Varesz_86 (#1967) üzenetére


whiskeys
őstag

Köszönöm a jelzést. ;-)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1969) Varesz_86 válasza whiskeys (#1968) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Különben érdekes hogy a legdrágább csomagot egyszer nem láttam 10mb felett haladni holott a 400as hssd pik pakk jó torrentel 20-30 mega között halad, a másik meg szinte mindig 100%-os terhelésen van.. és 3-5 mega között megy

(#1970) whiskeys válasza Varesz_86 (#1969) üzenetére


whiskeys
őstag

Nekem is volt hogy leterhelt volt amin voltam. Reklamáltam, atrakott máshova, s ott tökéletes gyorsaság volt

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1971) DeepCruise


DeepCruise
újonc

Sziasztok. Tudna nekem valami belföldi Seed szerver csomagot ajánlani sms fizetési lehetőséggel?
ha van ilyen hogyan működik az eljárás?
Előre is köszönöm!

(#1972) Soma01 válasza whiskeys (#1970) üzenetére


Soma01
veterán

Ott mi számít jónak?
Csak hogy tudjam viszonyítani az enyémhez...

(#1973) whiskeys válasza Soma01 (#1972) üzenetére


whiskeys
őstag

Volt átlagos 5-10 mega között a legolcsóbb csomagban

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1974) Soma01 válasza whiskeys (#1973) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi!
... a 400-as csomag meg 30MB/s körül...
Akkor én jó vagyok a pénzemért... kb.25$-ért, kb.700 Gb tárhely és a sebesség ilyesmi. De van, hogy jó, friss torrentnél gyorsabb is.

(#1975) Fercsa


Fercsa
senior tag

Unnepekre uj csomagok erkeztek, extra kedvezmennyel. Erdeklodjetek privatban vagy az alairasomban szereplo utolso linken.

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#1976) zulu_mester


zulu_mester
tag

Sziasztok!

Belépve a seed. st-re a következő hibaüzenetet találtam: Torrent list not yet aviable, connection to rTorrent not established. és No connection to rTorrent. Check if it is really running. Check $scgi_port and $scgi_host settings in config.php and scgi_port in rTorrent configuration file.

A seed.st-nél valaki találkozott már hasonló problémával? És ha igen akkor mi a teendő? Előre is köszi.

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1977) whiskeys válasza zulu_mester (#1976) üzenetére


whiskeys
őstag

Írj az adminnak

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1978) t-zotya


t-zotya
csendes tag

Elvileg van egy restart felület is amikor előfizetél akkor kaptad a hozzáférést is és ott újra tudod indítani.

(#1979) zulu_mester válasza whiskeys (#1977) üzenetére


zulu_mester
tag

Írtam már az adminnak, de lassan 2 napja semmi válasz. :(

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1980) whiskeys válasza zulu_mester (#1979) üzenetére


whiskeys
őstag

Pedig szokott válaszolni. Írj újra neki

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1981) zulu_mester válasza t-zotya (#1978) üzenetére


zulu_mester
tag

És ez a restartos dolog az oldalon hol található meg?

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1982) zulu_mester


zulu_mester
tag

2X is restartoltam, de semmi változás :(

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1983) t-zotya


t-zotya
csendes tag

Akkor valami gubanc van. Meg kell várnod akkor az admin válaszát.

(#1984) bencsikgab válasza zulu_mester (#1979) üzenetére


bencsikgab
tag

Ez a hátránya a nagyobb szolgáltatóknak :N

(#1985) zulu_mester válasza bencsikgab (#1984) üzenetére


zulu_mester
tag

Sajnos igen. :( És "kissé" csalódtam is bennük, azóta sem kaptam semmi választ tőlük és a probléma is fennáll még mindig.

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1986) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Én 30 dodért bérlem 1gbit-max csomagot, annyit szerintem megér hosszú távon is...

(#1987) steeveenson válasza Varesz_86 (#1986) üzenetére


steeveenson
újonc

Sziasztok!
Ahhoz, hogy a saját nevemre adja a feltöltést, ahhoz a szervergéppel kellene letöltenem a torrent fájlt az oldalról vagy szimplán elég ha a gépemre letöltött torrent fájlt felmásolom a szerverre és onnan elindítom a seedet?

Köszi!

;)

(#1988) bencsikgab válasza steeveenson (#1987) üzenetére


bencsikgab
tag

Szia!

Az oldalak a torrentfájlban található passkey alapján azonosítanak, nincs jelentősége hogy hova töltöd le magát a torrentfájlt.

(#1989) steeveenson válasza bencsikgab (#1988) üzenetére


steeveenson
újonc

Köszönöm :))

;)

(#1990) erikke17


erikke17
őstag

Üdvözlet.

Sosem béreltem még seed szervert, de egyszer ki kell próbálni... :D

Mit ér meg jelenleg? 1hónap vagy 1 hét?
Mert ahogy nézem seed.st 1 hónap drágábbra jön ki mint egy hazai pl. a totalseed. Vagy minőségben elmaradt seed.st-hez képest?

Ja még annyi seed.st-nél mikorra készül el?

De mondjuk seed.st-nél 7 dollár egy hétre 1gigabites ssd-s szerver ahol 30MB/s az átlag sebesség...
Azzal már lehet huncutkodni..

Előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1991) whiskeys válasza erikke17 (#1990) üzenetére


whiskeys
őstag

Azonnal elkészül az accountod.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1992) bencsikgab válasza erikke17 (#1990) üzenetére


bencsikgab
tag

Hello!

Ha csak ki szeretnéd próbálni, célszerű az egy hetes csomagot választani,bár ha nem lennél velük megelégedve,akkor szerintem visszafizetik a szolgáltatás árát. A 100-as csomagoknál egyértelműen feltüntetik,hogy nincs pénzvisszafizetés,azonban ez a gigás csomagoknál már nem szerepel.

A totalseeddel kapcsolatban nekem nincs tapasztalatom, talán hátrányként lehetne felhozni a titkosított storage hiányát..

(#1993) erikke17 válasza whiskeys (#1991) üzenetére


erikke17
őstag

Értem köszi :)

RaptureZ - Igen először egy heteset szeretnék próbálni.
Viszont nem találtam semmi konkrétumot milyen fizetésik lehetőségek vannak. PayPal biztos de azom nincs, utalással lehet?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1994) Varesz_86 válasza erikke17 (#1993) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Master card, visa, paypal... amúgy nekem 2TB-os csomagom van és érdekes módon ha a lemezterület foglaltság 91% fölé megy akkor addig hibaüzenet van és nem megy a szerver még nem törlök le valamit, nálatok ilyen van?

(#1995) bencsikgab válasza Varesz_86 (#1994) üzenetére


bencsikgab
tag

Én nem tapasztaltam ilyet, igaz,hogy a seedserver.co-nál 'vagyok'.

Olyan azonban előfordul,hogy az ext4 fájlrendszer miatt a hozzáadott torrent lefoglalja (lefoglalná) a méretének megfelelő lemezterületet a szerveren és ezért a kliens lefagy. Persze ez csak abban az esetben fordulhat elő,ha nincs elég hely a lemezen.

Nem tudom,hogy a seed.st milyen verziójú binárisokat használ, nálunk 0.9.2-es rTorrent illete 0.13.2-es libtorrent van, ruTorrent 3.6-tal.

[ Szerkesztve ]

(#1996) Mr Bond 007 válasza Varesz_86 (#1994) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem tapasztaltam ilyet.

(#1997) t-zotya


t-zotya
csendes tag

Sziasztok.

tal0ne seed szerveresnél szeretnék bérelni szervert pár hónapra. Csak megakadályoz egy Ország megadása pont mert nincs Magyarország/ Hungary se és ellenőrzik a címet IP alapján. Mit tudok tenni vagy hogyan tudom megoldani a bérlésemet??Köszönöm a válaszokat.

(#1998) whiskeys válasza t-zotya (#1997) üzenetére


whiskeys
őstag

Seed.st nem jó?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1999) scent válasza t-zotya (#1997) üzenetére


scent
csendes tag

Tuvixhosting-ot tudom ajánlani. Megbízható és elég gyors és árakban is korrektek. Érdemes kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#2000) Soma01 válasza t-zotya (#1997) üzenetére


Soma01
veterán

Ez ugye nem kerülte el a figyelmedet?

NOTICE: Effective immediately !!
The trackers cztorrent.net & ncore.cc are banned due to the high amount of DMCA complaints related to them.
If you need to run torrents - please don't order, they won't work in our servers.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.