Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) sparc


sparc
tag

Most regeltem a serverseed.tk oldalra.
Küldtem egy 250ft-os sms-t de a válaszban nem adták meg a szerver elérhetőségét.
Ismeri esetleg ezt az oldalt valaki?
Átverés vagy tényleg működik?

(#1202) emel válasza sparc (#1201) üzenetére


emel
csendes tag

Szerintem átverés.Nézd meg az 1,3,5 csomag telefonszáma ugyanaz a 0690/619-980 aminek az ára 2000 ft , a 2,4 csomag telefonszáma pedig a 0690/647-047 aminek 1250 ft a díja.

[ Szerkesztve ]

(#1203) sparc válasza emel (#1202) üzenetére


sparc
tag

Húh, basszus remélem nem vontak le 2000ft-ot a kártyámról.

(#1204) emel válasza sparc (#1203) üzenetére


emel
csendes tag

Szerintem levonták :W mert az sms küldésénél vonják le ,kérdezd le a szolgáltatónál az egyenleged.Legközelebb ha sms-t küldesz nézd meg a tarifáját pl. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1205) dashed


dashed
senior tag

tuti kamu

Emelt dijas sms szamok

Spamoltak nekem is emailre, egybol sejtettem ,hogy kamu az egesz.

(#1206) sparc


sparc
tag

Hát ezt jól megszívtam, de az én hibám.
Valaki ajánlotta ezt az oldalt a pcforrum.hu-n, hát elég cifrákat írtam neki.
Amit linkeltetek, azon ott van hogy a szolgáltató fellép a jogsértéssel szemben.
Az pontosan mit jelent?

(#1208) sparc válasza Tyborrex (#1207) üzenetére


sparc
tag

Most már nézem ezt az oldalt.
De mentségemre legyen, hogy eddig nem nagyon volt még dolgom seedszerverekkel.
Irok is a seedszerverek.infoba hogy tegyék tiltólistára az oldalt, nehogy más is úgy járjon mint én.

(#1209) K Nándor válasza Soma01 (#1150) üzenetére


K Nándor
tag

bocsi elnéztem az oldalt és nem tudom törölni a hsz-t :o

[ Szerkesztve ]

(#1210) johnny65 válasza K Nándor (#1209) üzenetére


johnny65
csendes tag

I seed -szerver .info !
Megy egy játék Ingyen -seed szerver . Nyertem 1 hetet ami már 1 napal lerövidült a második ügy osztott szórzótt a barátunk . hogy a haver jöjjön ki győztesen most.hogy közeledik a zárás minusz - 200 pontott levont most meg letiltott az oldalról és a fórumba ezt irta .

tyborrex
Online
Sysop.
Kapcsolódott: 2009/06/03
Hozzászólások:
Pontok: 0
Indoklás

Nah mivel barátunk továbbra is ontotta magából a szart (pl.: hogyan legyen jó jelszavunk és társai) így zárolva lett.
Az nem számitott a haver mit ir . Legyen boldog ! Különben is sok a nem létező seed - szerver címek ! Pontott ne gyűjts az oldalón mert a úgy se nyersz !
Azért irtam ide mert oldalra nem engedbe ide jár tyborrex !

(#1211) Robinhofan


Robinhofan
csendes tag

Szevasztok! Tudna valaki ajánlani egy megbízható seedszerver szolgáltatást? kb 3000ftom lenne rá egy honapra, csak havonta fizetős érdekelne. Ha lehet akkor saját tapasztalatok alapján, a kiszolgálás, az elérhetőség a megbízhatóság és a sebesség függvényében. Aki tud ilyen szolgáltato(k)at, kérem segítsen mert nem szeretném ha becsapnának még ezzel is(rengeteg a csaló).

Köszönöm előre is a válaszaitokat, minden ajánlat érdekel:)

(#1212) johnny65 válasza Robinhofan (#1211) üzenetére


johnny65
csendes tag

Szia
Seedelek tudom ajánlani első körben én megvoltam mindennel élégedve .
MSN tudód tartani a kapcsolatót !

(#1213) johnny65 válasza johnny65 (#1212) üzenetére


johnny65
csendes tag

Most néztem 2 slot töltök le és fel az egyeik 6.5 MB másik 3.5MB megy a feltöltésem

(#1214) Robinhofan válasza johnny65 (#1213) üzenetére


Robinhofan
csendes tag

Melyik csomaggal? A legalacsonyabb(3000ft) is hasonló lesz, vagy csak drágábbat érdemes venni?

(#1215) johnny65 válasza Robinhofan (#1214) üzenetére


johnny65
csendes tag

Szia
Ezt a legkisebb csomaggal / 3000 FT/ értem el
De nem panaszkodhatók sikerült egy pár oldalón jelentős arányjavítás !

(#1216) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Sziasztok!

Arány javítást vállalók olcsón érdeklődni püben :)

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#1217) Dyno


Dyno
veterán

Sziasztok.

Tudnátok valami fixen jól működő seedszervert ajánlani 1v.2 hónapra kellen körülbelül 1-2TB akarnék feltölteni, 3-4K-m lenne rá, előre is kösznöm.

(#1218) K Nándor válasza Dyno (#1217) üzenetére


K Nándor
tag

Én az onlinetorrent ajánlom 200 kreditből sikerült 800Gb-ot feltöltenem ncora ennek a szervernek az a előnye ,hogy bármikor leállíthatod a klienst és korlátlan slot van de régen béreltem a torrentszerver.com-tól ott 4k ért béreltem 1 hónapot és 5TB elég szépen felment mondjuk akkor volt időm foglalkozni vele ,hogy most milyen a szerver azt nem tudom :DDD

(#1219) Dyno válasza K Nándor (#1218) üzenetére


Dyno
veterán

Ez az első amit ajánlottál szimpatikus, esetleg felvilágosítanál, hogy valóban mennyire jó?Én bithumira szeretnék seedelni, mert az itthoni 4/1mbit elég nehézkes. :R

(#1220) Dyno válasza Dyno (#1219) üzenetére


Dyno
veterán

Meg még az érdekelne hogy pontosabban hogy tudom vezérelni, elolvasta az oldalon leírtakat, de nekem kicsit érthetetlen. :B

(#1221) Challanger


Challanger
tag

Valaki van most a seedsys-nél? Ha igen, írjon már rám egy PM-et! Lenne egy kérdésem. Köszi

(#1222) Csabee. válasza Dyno (#1219) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azt ne feledd hogy mag-ra másabb seedelni mint az általad említett aszfaltra!
Bithun szinte 70%ba szerveresek vannak!

Én nem bérelknék külön aszfaltra szervert, ott non stop nézegetni kell percről percre a torrenteket hogy megérje neked a szerver bérlése! :)
Aszfaltra míg feltöltesz 100gb-ot, mag-ra raugyan annyi idő alatt 1-2TB felmegy! És ez nem vicc!
Aszfalt túl seedelt! És kevesebb a peer mint a magon!

Üdv: Csabee.

(#1223) lobo67 válasza Csabee. (#1222) üzenetére


lobo67
tag

Ezt én is megerősítem, BH-ra is lehet seedelni, de arra nagy tárhely és nagyon sok slot kell, és úgy is nyögvenyelős. Az inkább csak akkor éri meg, ha az otthoni gép sokat fogyaszt (>150W), vagy valami miatt nem lehet folyamatosan járatni, ill. ha az internet up sebessége nincs 2M. A fenti feltételek nem teljesülésekor, ha szükség van seedre, mindenképpen jobban megéri a szerver, még akár BH-ra is.
Számoljatok utána: ha a gépetek 200W-ot fogyaszt, több mint havi 6000 Ft villanyszámlát csinál. Azért már komoly seed szervert lehet bérelni.

(#1224) Csabee. válasza lobo67 (#1223) üzenetére


Csabee.
nagyúr

aszfalton kevesebb a torrent, és nehezebb az arányt tartani, mivel nincs free.. :)

Üdv: Csabee.

(#1225) dashed válasza Csabee. (#1224) üzenetére


dashed
senior tag

Azert ha regi torrenteket seedeltek, ottvan a 4xes szorzo.. Nekem most ilyen regi torrentekbol a heten pl idaig osszejott 350G feltoltes.
Ez 4 nap ugye, ez egy honapban (30 nappal szamolva), tobb mint 2 terra.Ami nem csak szimpa metek eredmeny, hanem a valosagban is megvan..

Gyakoratilag kb 1-2 honapja amit leszedtem azok vannak meg szerveren es abbol megy szepen az aranyjavitas.. Semmi ujat nem szedek le csak azert hogy menjen a feltoltesem. (persze ami kell azt leszedem)

Ezt csak azert irtam ,hogy igenis lehet szepen, szinte semennyi odafigyelessel feltolteni bhra.. Csak hat ehhez ugye kellenek a regi torrentek.

[ Szerkesztve ]

(#1226) Challanger


Challanger
tag

Szerintetek létezik, hogy csak ennyivel menjen???? (akár le, akár fel....ez biza kevés)
A kapcsolatokat is láthatjátok, van seeder bőven, úgyhogy legalább a letöltésnek villámgyorsnak kellene lennie.

KÉP

(#1227) dashed válasza Challanger (#1226) üzenetére


dashed
senior tag

Attol fugg, hanyan vagytok egy vinyon?
Amugy ha 5 torrentet toltesz egyszerre ne csodalkozz ,hogy belassul a vinyo..
Egyszerre egy torrentet tolts le es nezd meg mekkora letoltesi sebessegnel kezd el a lemez overloadolni.. Ott megfogod es belimitalod a letoltest 1-2 MB-al ala.. Igy jonni is fog ahogy birja es nem oli meg kozben a feltoltesedet sem.

ui. amugy a sebesseg meg nem minden sot... minek 10-20-30 megaval letolteni? 5 Megaval is pikk pakk lentvan minden, es esetleg meg a feltoltes is megy kozbe.. Nekem is volt 50 Megas letoltesem , egyszer jot vigyorogtam rajta ,de elorebb nem jutottam vele.. En azt mondom ha mar 4-5 Megaval jon lefele mindig(birja a vinyo stb)es kozbe megy rendessen a feltoltes is ,akkor tobb nem kell..Persze 40Gigas Bluray ripnel jol johet de nem hiszem ,hogy olyan sokan szednenek ilyen rippeket.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1228) K Nándor válasza Dyno (#1220) üzenetére


K Nándor
tag

Vezérelni egyszerű regelsz feltöltesz valamennyi pénzt, klienseimet kiválasztod amelyik csomag kell megcsinálja abba belépsz torrent hozzáadása és meg még van pár beállítás de semmi érthetetlen szerintem de ha kipróbálod akkor úgy is megtudod milyen :DDD

(#1229) Challanger válasza dashed (#1227) üzenetére


Challanger
tag

Na mindjárt kipróbálom, hogy csak 1 letöltés megy.
Egyébként azt írják, hogy egy vinyón 2 ember kap helyet. Na most abban a csomagban, amire előfizettem jelenleg ki van írva: szabad helyek száma: 1. Ezek szerint egyedül vagyok...

Az addig rendben, hogy lejön az anyag (akár 5 megával...de még annyival se nagyon jött...betonról!!! nem is értem hogy lehet), de utána sokszor még 1-es arányig sem megy vissza!!!! Ez így nagyon szar, mert még rosszabb lesz az arányom! És gyakran a feltöltés sebessége olyan értékekre áll be, mint az itthoni 512k-s feltöltésem. Értem én, hogy sok a seed szerveres a torrent oldalakon, de azért ez így akkor is vészesen kevés. Év elején volt már seed szerverem másik szolgáltatónál, ott szálingóztak is az adatok. Igaz az "csak" 100/100-as volt. Most gondoltam kipróbálom az 1000/1000 sebességet...lehet nem kellett volna.

Na jó ennyi pofázás után megnézem, mit produkál egy szálon. :)

(#1230) dashed válasza Challanger (#1229) üzenetére


dashed
senior tag

22 torrentet toltok bh-ra jelenleg 300Kval.. Sokat ne varj folyamatossan;) Rengeteg seed szerveres, akik huznak le mindent ha kell nekik, ha nem..

Amugy ,ha a csomagra van meg egy hely az nem azt jelent,hogy te egyedul vagy a vinyon.. Pl ha van 5db vinyo a szerverben amire rarak 10 embert(ebbol a csomagbol) maris lehet ,hogy nem te vagy egyedul a vinyon :)

Ez a Gigabit meg parasztvakitas.. 10-20 embernel maris nincs meg fejenkent a 100 Mbit se:)
Persze ertem en ,hogy nem tolt lefele mindenki egyszerre..

(#1231) K Nándor válasza dashed (#1230) üzenetére


K Nándor
tag

És valószínűleg nem teljes Gigabit-et bérelnek havi 60kért hanem osztottat amin több szerver is van :DDD

(#1232) Challanger


Challanger
tag

Akkor ez most tanulópénz volt:( Pedig az előző seedszerver tényeg olyan faszán ment...
Most meg 10KB/s UP....fasza. Ennyit én is tudok itthon:S
Na mindegy berakok 5 torrentet, azt menjen egy hónapig, nem fogom itt cserélgetni 2óránként- Már k*rvára idegesít.

(#1233) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

A Bhra tényleg nagyon nehéz feltölteni, de azért ha valaki épp úgy fogja ki nem gáz.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#1234) Csabee. válasza dashed (#1225) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Bocsi, én erről nem tudtam, régen nem vagyok bihumen tag:)

Üdv: Csabee.

(#1235) Dyno válasza Csabee. (#1222) üzenetére


Dyno
veterán

Egész jól megy, amúgy ki milyens ebességet ért itt el onlinetorrenten?Én a bithunter csomaggal lefele max 17mb/s felfele 4mb/s.

Amúgy bh-ra tegnap éjfél óta sikerült 25gb feltenni plusz gigára 15gb-t.

(#1236) Dyno válasza Dyno (#1235) üzenetére


Dyno
veterán

Na upolom az eredményeket 17mb/s le 10mb/s fel.és ezek bh-ra.

(#1237) K Nándor válasza Dyno (#1235) üzenetére


K Nándor
tag

nekem max le 39mb/s fel 25mb/s Bithunter csomaggal ncora

(#1238) Csabee. válasza Dyno (#1235) üzenetére


Csabee.
nagyúr

az átlagos 200kb-os upnak felel meg kb, nem túl jó.
Én anno mikor régen csináltma iylet akkor napi 4-600GB ot feltettem :)

Üdv: Csabee.

(#1239) lobo67 válasza Csabee. (#1238) üzenetére


lobo67
tag

600GB/nap BH-ra????
Na az sem most volt, te jó régi motoros vagy a szakmában.

(#1240) Csabee. válasza lobo67 (#1239) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:) Nem most volt igen! Ncore-ra raktam fel anynit bithura a napi max 300körül volt! :)

Miből gondolod hogy régi motoros vagyok?:)

Üdv: Csabee.

(#1241) lobo67 válasza Csabee. (#1240) üzenetére


lobo67
tag

Mert mostanában BH-ra jó ha 100 felmegy naponta egy jó szerverről.
Az nC tud akár 900-at is egy kis odafigyeléssel.

(#1242) Csabee. válasza lobo67 (#1241) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen, :) ez így van, több perr több torrent, nagyobb sebesség, és forgalom!

Bár már kinövi magát a szerver korszak is lassan, mer jön a digi meg a chello és nem lesz szükség semmi ilyesmire!

Én rászoktam a youtube nézegetésre :D

Üdv: Csabee.

(#1243) Def26 válasza Csabee. (#1242) üzenetére


Def26
félisten

Nem is tudtam, hogy neked volt BH reged. Szívesen vettem volna egy meghívót. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1244) dashed válasza Def26 (#1243) üzenetére


dashed
senior tag

dupla bukta ;)

"A meghívás jelenleg szünetel."

(#1245) Def26


Def26
félisten

Első alkalommal regisztráltam seed szerverre. Kicsit ódzkodtam tőle, mert soha nem próbáltam ilyesmit. Nem tudtam mi az a webUI sem.
Az oldal a bitfarm.hu amin a legkisebb csomagjukat kértem ez 16Mb/16Mb -es és 20Gb tárhelyet kaptam 2 torrentet tudok seedelni. 2250FT volt 1 hónapra.

Vélemények róluk?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1246) Csabee. válasza Def26 (#1245) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem rosszak, de a 16mbit-el nem érsz semmit kb..!
A lényeg az hogy minél nagyobb legyen a le fel töltésed! Mert 16mbit-el elég lassan jön a cucc le és akkor feltölteni nem fogsz tudni 16mbit-el ami valójában 1600kb/s körül van!
Valószínűsítem hogy nem dulpex a csomag!
Van olyan hely ahol 1gbit/1gbit a fel le töltés, igaz elosztják több emberre, de ha te ügyes vagy akkor sokkal jobb eredményeket elérsz! :)

Üdv: Csabee.

(#1247) Def26 válasza Csabee. (#1246) üzenetére


Def26
félisten

Várom a tippeket, hogy lehet ügyes. Mit értesz ez alatt? Figyeljem sűrűn a trackert, hogy mikor jön ki nagyobb free?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1248) Csabee. válasza Def26 (#1247) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen, figyelni kell sokszor, csak nehogy begolyózz tőle, mert ha nagyon megy a szerver akkor képes az ember, és nézi a szervert nagyon sűrűn!

Üdv: Csabee.

(#1249) Def26 válasza Csabee. (#1248) üzenetére


Def26
félisten

Köszi az infót. Csak nem golyózom be tőle. :B

Te használtál seed szervert?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1250) Dyno válasza Csabee. (#1238) üzenetére


Dyno
veterán

Nem megabitet írtam, hanem ennyi megával ment fel.gigára meg bh-ra 3nap alatt 330gb ment fel.

(#1237) K Nándor :És szerinted érdemesebb probálkozni nagyobb csomaggal?

Lehet én azért nem érek el ilyen sebességet, mert több torrentet futtatok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.