Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Mr.Skynet válasza szabz (#1698) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Így már érthetőbb a dolog, szerintem nem rossz összeállítás. Viszont a raid-el kapcsolatban most lehet én nem vagyok képbe:
- az alaplap tud valamilyen hardveres raid megoldást?
- vagy majd mondjuk egy Win Server op.r. megy majd és szoftveresen megy a dolog?
- azért kérdezem a fentieket, mert szerver op.r.-en játszani lehet, hogy picit kalandos lesz, mondjuk ez lenne a legkevesebb...

(#1702) rt06 válasza szabz (#1700) üzenetére


rt06
veterán

az a helyzet, hogy a tiedhez hasonlo osszeallitassal (5400-as lemezek raid5-ben, nas-kent hasznalva) nem igazan van tapasztalatom, igy nem tudom, kielegito sebesseget kapnal-e, ha emelle elkezdenel torrent-ezni, viszont ez akar problemas is lehet, ezert vetettem fel

raid amugy szerintem nyugodtan lehet szoftveres, mivel egyik feladata sem tul cpu-igenyes a gepnek, igy nem fog szerintem problemat okozni, ha a cpu-nak kell a xor adatokat szamolnia

szerk.:
ami meg eszembe jutott, hogy en talan egy olyan megoldast valasztanek, hogy keritek meg egy, lehetoleg minel gyorsabb, de nem feltetlen akkora merevlemezt, mint a fentebb emlitettek, s azt hasznalnam letoltesre, majd a letoltes vegeztevel az adat atkerulne a raid tombre (ezt tobbfele klienssel is meg lehet oldani, tobbnyire eleg egyszeruen)
ekkor:
- a letoltesnel nem lesz korlatozo tenyezo az 5400-as lemezek sebessege, a xor szamitas
- a lemez kevesbe toredezik, mert a letoltes befejeztevel felszabadul a hely
- a raid tomb lassabb lemezei nincsenek terhelve a letoltessel
- a letoltes befelyeztet koveto athelyezesnek koszonhetoen az adat nincs toredezve
- az adat a raid tombon linearisan helyezkedik el, igy a lassabb lemezek mellett is kielegito sebesseget tudsz kapni

az utolso ket pont miatt ezt akkor is erdemes lehet megfontolni, ha mas, gyorsabb merevlemezek mellett dontesz, mert e pontok minden esetben gyorsulast jelentenek

az egyetlen korlatja ennek a megoldasnak, hogy egyidoben legfeljebb annyi adatod lehet letoltes alatt, amekkora a kulonallo merevlemez, illetve arra a lemezre nincs "biztositasod", ha elszall megy vele az adat is, viszont csak a befejezetlen letoltesek

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1703) szabz válasza rt06 (#1702) üzenetére


szabz
tag

remek tipp thx

amúgy én is gondolkodtam vmi hasonlóban mert van pár db plusz vinyom 1tb, 2tb, 400 mb

mind 7200 asok, és azon töprengtem h 1 dokkolot v rackot teszek a 6.ik esta csatira pont a torrentezéshez mint ahogy javasoltad,

játszani meg ha évente max 3szor használom a pc ét azt is csak nosztalgiából S:

van xbox is itthon de azt sekapcsolom be havonta 1-2 alkalomnál többször

köszönöm azu építő jellegű hozzászólást :R

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#1704) szabz válasza Mr.Skynet (#1701) üzenetére


szabz
tag

sajna nem támogatja ezért oprendszeres vmi lessz,

csak ezt a takarékos lapot találtam amin 6db sata van /5 sima 1 esata/

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#1705) Kekmen válasza szabz (#1704) üzenetére


Kekmen
senior tag

Ilyen nethez bőség az 5400 rpm, főleg RAID-ben, rakd össze nyugodtan.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1706) szabz válasza Kekmen (#1705) üzenetére


szabz
tag

thx,

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#1707) Kantorpe válasza szabz (#1706) üzenetére


Kantorpe
tag

Milyen OS t kivansz hasznalni ?
Biztos atsiklottam felette, de nem lattam leirva.
Alaplapos fake raideket en elkerulnem, nehez vele kezdeni barmit ha kidoglik alola a lap.

Alapvetoen ez nagyon sima liba ugy, ha erted amit csinalsz, 0 rol ez eleg HC.

A felvetett kulon diszk otlet jo javaslat, de esetedben felesleges, a terheles amit kaphat a gep az minimalis.

[ Szerkesztve ]

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#1708) szabz válasza Kantorpe (#1707) üzenetére


szabz
tag

ha az os = operating system

akkor még nemtom win7 nekem jó lenne, mindig is win es környezet volt körülöttem előttem....

olvasgattam ez ügyben vmi freenas nevű dologról, linux is meg fordult a fejemben, de mivel van 1 flash elt xbox360 am és szeretném néha neten lanba kötni pár haverral ezért 1enlőre a win a nyerő, de mivel olyan ritkán játszanék lehet tartanék vmi vacak gépet erre a célra v. arra az időre akár leállatinamám a seedelést nemtom majd ahogy igényli a gépet a netes lan /olyasmi mint a hamachi állítólag, még semmi konkrét infom nincs csak1 haver tudja a mikéntjét./

celeron 300A volt az első procim vhogy mindig sikerült megoldanom a problémákat sok olvasással......, raidet nem csináltam még soha xal lehet h lessz pár hc pillanatom :D de ha semmi izgalom akkor minek él az ember :S

ha nem lessze külön vinyo akkor is gondoltam 1 külön partcióra az os nak, azt már vagy 10 év csak úgy használom mondjuk a raides ismereteim közelítik a 0 alulról xal még semmi nem biztos :B

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#1709) Spiler666


Spiler666
csendes tag

Seed Szerver bérlés arányjavítás!

-100/100 MBit/s
-100-500 Gb-ig bérelhető tárhely
-korlátlan szálak (persze ésszerű használat mellet)
-stabil, erős rendszer, szerverteremben elhelyezve
-segítőkész support

Ajánlatokat várok privátban.
Köszönöm.

NÉZZETEK BE HOZZÁM! ;) OLCSÓBB MINT MÁSHOL! ELADÓ TERMÉKEIM: http://hardverapro.hu/tag/spiler666

(#1710) Spiler666


Spiler666
csendes tag

A korlátlan FTP lemaradt.. de az is van!
Esetleg egyéb igényeket is teljesítünk..

Üdv :K

[ Szerkesztve ]

NÉZZETEK BE HOZZÁM! ;) OLCSÓBB MINT MÁSHOL! ELADÓ TERMÉKEIM: http://hardverapro.hu/tag/spiler666

(#1711) rt06 válasza Spiler666 (#1710) üzenetére


rt06
veterán

csak kivancsisagbol, megkerdezhetem, milyen szoftverkornyezet?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1712) Spiler666


Spiler666
csendes tag

Persze Debian, Apache, rtwi stb. A Debiant megbízhatóbbnak érzem a winnél, persze van aki másra esküszik. Beüzemelés óta gyönyörűen megy!...

[ Szerkesztve ]

NÉZZETEK BE HOZZÁM! ;) OLCSÓBB MINT MÁSHOL! ELADÓ TERMÉKEIM: http://hardverapro.hu/tag/spiler666

(#1713) rt06 válasza Spiler666 (#1712) üzenetére


rt06
veterán

rTWi rulzz ^^

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1714) Spiler666 válasza rt06 (#1713) üzenetére


Spiler666
csendes tag

=))) :K

NÉZZETEK BE HOZZÁM! ;) OLCSÓBB MINT MÁSHOL! ELADÓ TERMÉKEIM: http://hardverapro.hu/tag/spiler666

(#1715) asternoss válasza sparc (#1201) üzenetére


asternoss
csendes tag

Szia!

Tudom, hogy régi a bejegyzésed, de nem tudsz véletlenül segíteni? ezen a fórumon bukkantam rá a 06-90/647-047-es számra. Az unokaöcsém erre a számra küldött 14 db emelt díjas sms-t. nem tudod véletlenül melyik oldal dolgozik ezzel a számmal?

Előre is kösz

aster

(#1716) Spiler666 válasza asternoss (#1715) üzenetére


Spiler666
csendes tag

http://hu.spam.wikia.com/wiki/Kateg%C3%B3ria:06-90-647-347-spamek Csak ennyit találtam.. bocsi :) Az unokaöcséd miért küldött rá ennyi sms-t ?

[ Szerkesztve ]

NÉZZETEK BE HOZZÁM! ;) OLCSÓBB MINT MÁSHOL! ELADÓ TERMÉKEIM: http://hardverapro.hu/tag/spiler666

(#1717) Kekmen


Kekmen
senior tag

Sziasztok!

Vissza nem térő alkalom a Prohardvereseknek:

Egyedi csomag lett kialakítva: 400GB tár (RAID tömbön)/ korlátlan slot (ésszerű keretek között)/ 100Mbit sebesség le/föl / 2 FTP hozzáférés akár külön felh. névvel is.(megengedett hogy 2-en használjátok a hozzáférést webUI-hoz is) Ár: 10k/hó, több hónapnál kedvezmény. Mindösszesen 2db ilyen csomag van és jelentkezésnél szólj, hogy itt olvastad, egyébként csak a normál csomagok közül választhatsz.
Elérhetőség a honlapunkon: KRS-Servers vagy itt is kereshettek privátban.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1718) janessz


janessz
csendes tag

[link]

www.seedworld.hu Minőségi seed szerverek vannak nekik!

[ Szerkesztve ]

(#1719) 14Henry87


14Henry87
csendes tag

Sziasztok!

Nekem eddig az Onlinetorrent vált be a legjobban, ahogy ők is modják:

-Többféle fizetési módból választhatsz és ezek egy része online fizetés, amely azonnali hozzáférést tesz lehetővé!
-Nem kell egy egyész hónapra előfizetned, ha csak pár napig van szükséged a torrentkliensre!
-Legrugalmasabb felhasználási feltételeket nálunk találod!
-Ajánlói akciónkkal akár ingyen használhatod szolgáltatásunkat!
-FTP-n bárhonnan elérheted az adataidat!
-Így a géped nem fogyasztja éjjel-nappal az áramot, ez egyaránt jót tesz a pénztárcádnak és környezetünknek.

Regisztráljatok! https://www.onlinetorrent.net/index.php?affid=100

[ Szerkesztve ]

(#1720) fgordon


fgordon
senior tag

Azt javasolták, hogy ide írjak, nem találtam másik nagy szerveres témát.

Van valakinek tapasztalata PCI-EXPRESS-be dugható PCI-X átalakító kártyákról (riser card) ? :B

Itt nyitottam egy témát, ahol leírtam mindent, meg amiket találtam kártyákat.
A lényeg: Raid-es pci-x slot-os kártyát akarok desktop alaplapban használni amiben van sok pci-express slot, ez a szituáció. Mik az esélyeim? Működni fog?

Lehet főként azok tudják erre a választ, akik szerver-es tapasztalatokkal rendelkeznek.

Thx előre is!

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#1721) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Havi 2-3e Ft ból szeretnék valami normálisabb seed servert bérelni. Aki tud ilyet, írjon rám. :R

(#1722) mg8248


mg8248
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném... Bérelek egy szervert, és hétvégente seed szerverként szeretném használni. A gondom az, hogy 1-200k-val tölt fel (összesen), tegnap este 1-2 óráig ment 1MB/s fölé, holott speed teszten 60 Mbit/s-et mértem. Kell valamilyen külön beállítás az utorrentben? Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv,
Gergő

(#1723) qwert08


qwert08
csendes tag

sziasztok

tudna valaki segiteni abban ,hogy IP cim alapján hogy lehet megtalálni egy seed szervert ,
mert most már nem érem el öket hogy meg kérdezzem .
A felh.név mega jelszo meg van ,csak a szerver nem . Köszi

(#1724) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Listáztattam a http://www.seedszerverek.info/-n, megtetszik egy olyan, hogy Multiseed, látom a hozzászólásokat hogy mindenki elégett vele, kattintok az oldalukra, aztán arra hogy "Csomagjaink", legörgetem, hogy "80Gb, 6 slot 3000Ft", nyomom hogy BuyNow, bejön a PayPal, belépek, Pay Now, oké... és ennyi... :Y

Úgy értem ennyi, és nem több, vagyis semmit nem jelzett vissza sehol. Az eredeti megrendelős ablakban nylít meg a paypal, és az már nem dobott vissza a multiseed oldalára. Emailt is csak a PayPal-tól kaptam, a multiseed-től már nem.

Akkor most mi van? Idővel küldenek account infókat, vagy most nekem kéne utánnuk rohangálni, hogy nem jótékonyságból dobtam át a pénzt...?

Nézetm még a "Rendelés"-t, hátha oda kéne visszírnom a PayPal tranzakciós kódot, de ott csak átutalásos és csekkes befizetést lehet legörgetni.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1725) Kekmen válasza janos666 (#1724) üzenetére


Kekmen
senior tag

Ha szerencséd van, megkeresnek és megkapod a csomagod. Ha kevésbé, akkor Te járkálsz utánuk és úgy kapod meg. Ha nincs szerencséd, akkor pedig ennyivel is támogattad őket. (Egyébként elég szomorú, hogy rád terhelik az átutalás költségeit is)
Arról már nem beszélek - mert leírtam már 20 helyen 100X, hogy "Gigabit" 3000-ért nem létezik, főleg ezért: "Nincs túlzsúfoltság, egy meghajtón maximum 3 felhasználó".
Számomra ez a vicc kategória.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1726) Fercsa válasza janos666 (#1724) üzenetére


Fercsa
senior tag

Paypal-on van egy olyan, hogy dispatch, aztan paypal kivizsgalja az ugyed, de altalban visszakapod a penzed.
Sok szerencset.

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#1727) janos666 válasza Fercsa (#1726) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Reagált már a tulaj, azt mondta azért késnek az accok, mert külföldön van és ott épp túl lassú a net a távoli konfigolgatáshoz.
Mára igérte, de ma én nem voltam otthon egész nap (még most sem), hogy elérjen/raszóljak MSN-en. Mondjuk ezt tegnap is mondtam neki, hogy ma én nem leszek, és azt mondta akkor küldi e-mailben, amit még nem kaptam.
Minden esetre biztató, hogy válaszolt, holnapig még nyugodtan várok...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1728) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

x

[ Szerkesztve ]

(#1729) bLaCkDoGoNe válasza Fercsa (#1726) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Dispute nem dispatch, de egyébként igazad van. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1730) janos666 válasza janos666 (#1727) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Meglett az acc, a sebesség pedig egyelőre biztató.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1731) Fercsa válasza bLaCkDoGoNe (#1729) üzenetére


Fercsa
senior tag

Ezt beneztem, de nagyon. Nem tudom hol jarhattam abban a pillanatban :) thx a helyreigazitast :R

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#1732) Spiler666


Spiler666
csendes tag

Kiadó egy stabil szerver!
100Mbit sávszél (vagy több ha igény van rá)
500, 1000Gb tárhely. Debian 6, rtwi, ftp stb.
Kiadó egyben, vagy csomagokban. Ügyfél jelenleg nincs rajta. Privátban várom az ajánlatokat, kérdéseket.

(Tudom hogy sok megtévesztő, pénz kicsaló szerveres hirdetés van.. ha olyat szeretnél keress tovább, mert ez nem az. Itt garantáltan azt kapod amiért fizettél!)

Üdv Diesel :K

[ Szerkesztve ]

NÉZZETEK BE HOZZÁM! ;) OLCSÓBB MINT MÁSHOL! ELADÓ TERMÉKEIM: http://hardverapro.hu/tag/spiler666

(#1733) bence1885


bence1885
tag

Mindenkinek ajánlom remek seed szerver, akár egy napra is előlehet fizetni.
SMS fizetés is lehetséges. Gyors és segítőkész admin, nálam ez a nyerő.

Nézz be és regisztrálj és rendelj egy csomagot: http://aseed.hu/

[ Módosította: 7 ]

(#1734) Marshal78


Marshal78
csendes tag

Sziasztok.
Most regeltem nemrég egy nagyon jó szeed szerverre.

Akár 50+ Mbit/s sebesség is elérhető.
Nagyon korektek és 24-órában elérhetők.
Olcsó minőségi szerver akár 60ft napidijal.
Korlátlan slot használatot bisztosit.
A sebesség pedig nagyon jó ennyi pénzért.
Szerintem a legjobb amit eddig használtam.

https://www.onlinetorrent.net/index.php

[ Módosította: KrAt ]

Mindig adódik egy pillanat az emberek életében,amikor rájönnek,hogy imádnak engem.

(#1737) bala12


bala12
csendes tag

Sziasztok!
Lehet hülye kérdés de nem tudtok ingyenes szeed szervert?vagy esetleg olyat amit ingyen lehet egy ideig használni?

(#1738) rt06 válasza bala12 (#1737) üzenetére


rt06
veterán

erosen ketlem, hogy ilyet talalnal, senki nem fog neked inygen adni egy olyan szolgaltatast, amiert amugy elkerhet kemeny penzeket

imageshack-nak volt egy hasonlo kezdemenyezese, de leallitottak (bar az inkabb arra szolgalt, hogy letolteni tudj gond nelkul, nem pedig seed-elesre)

legjobb esetben is probaidoszak van, ami vegen visszakapod a penzed (vagy nem)

Marshal78: legy szives, ne spam-elj

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1739) bala12


bala12
csendes tag

Rendbe köszönöm a választ!

(#1740) Spiler666


Spiler666
csendes tag

Sziasztok. :)
Én tudok egy jó seed szervert olcsón. Ha érdekel írj pm-et.
:K

NÉZZETEK BE HOZZÁM! ;) OLCSÓBB MINT MÁSHOL! ELADÓ TERMÉKEIM: http://hardverapro.hu/tag/spiler666

(#1741) winben


winben
aktív tag

Háj, skacok!

automatizalas:
ahhoz, hogy ezt ne kelljen minden alkalommal kezzel, egyesevel elinditanod a klienseket, legegyszerubb, ha a feladatutemezoben (vezerlopulton talalhato) felveszel minden felhasznalohoz egy uj utemezett feladatot
itt allitsd be, hogy a bittorrent kliens-t inditsa el a feladatutemezo, megedig minden rendszerinditaskor (fontos: nem bejelentkezeskor), igy amint elindul a gep, elindul vele az X darab utorrent is (esetedben)
ami kulonbozik a beallitasoknal a futtato felhasznalo neve es jelszava, a tobbi allando

ha mindezekkel vegeztel egy ujrainditas utan minden felhasznalo szamara kell, hogy fusson egy utorrent.exe (feladatkezeloben tudod ellenorizni), melyekhez lehet a korabban beallitott port-on keresztul csatlakozni web-es feluleten

Ha ezekszerint csinálom, akkor bejelentkezés után csak 1 uTorrent kliens fut. Kettőt szeretnék, de csak egy megy, abc rend szerint az utóbbi. Több nem. Ha én magam indítok el egy klienst egy másik felhasználónévvel, akkor az is elindul, így megy kettő.
Ismert ez a hiba nektek?
...2.1.1-es uTorrentet használok.

(#1742) Soma01


Soma01
veterán

Melyik a legjobb torrent kliens a szervereken (Windows)? Milyet keressek? Mert úgy hallottam, hogy µtorrent 1.7-es a legjobb. A többi? Most több száz megabites sebességről beszélek, nem 100 Mbps-ról.

(#1743) winben


winben
aktív tag

Továbbá:
uTorrent webes GUI felületen nem lehet valahogy blokkolni a settings menüpont elérhetőségét?

(#1744) Soma01 válasza winben (#1743) üzenetére


Soma01
veterán

De lehet.

(#1745) Sify


Sify
senior tag

Mindenki messzire kerülje el a Aseed nevezetű szánalmas társaságot.
http://aseed.hu/index.php
Pénz beveszik majd utánna közlik hogy nincs szabad kliens várjál a sorodra. De persze ki tudja mennyit várjál?!
Semmilyen nekik irt levélre nem válaszolnak, facebookról törlik azon megjegyzéseket amely negativ vélemyénnyel vannak róluk.
Javaslatom: elkerülni jó messzire!!!!!

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1747) Sify válasza #45553408 (#1746) üzenetére


Sify
senior tag

Szia!

Grat a szerveredhez.

2. kérdés.

Ha csak webuit kaptál akkor sehogy. vagy irsz ahonnét megrendelted a szervert hogy küldjenek neked speedtest hivatkozást. de elég ha az adott oldalról ahonnét letöltesz beirod hogy seed szervered van és ez már elég.

1. ezzel tudod szerkeszteni a letöltött torrent fájl

[link]

használata gondolom nem jelent majd problémát. :-)

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1749) pschio


pschio
őstag

ha esetleg valaki olyan szervert keres amin csak max 2 emberke van (perpill egyse) az keressen meg priviben :)

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#1750) Darthforce92


Darthforce92
tag

Sziasztok kedves fórumozok! A segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék egy otthoni p3as gépből seed-szervet csinálni. Windows szerver 2003-t telepítettem rá tökéletesen működik. A szerver édesanyám irodájában foglalna helyet 40/20 digis nettel. A következő volna problémám : Velem együtt 6-an használnánk a szervert. Haverok, unokatestvérek,akiknek trágya netük van otthon. Távoli asztalon keresztül vezérelnénk a gépet. De ha 2-nél többen csatlakozunk be akkor a következő hibaüzenettel találkozok: "A terminálkiszolgáló túllépte a maximálisan engedélyezett kapcsolatok számát." Láttam, hogy sok tapasztalt szerveres van a fórumban. Remélem tudtok segíteni. Kicsit hosszan írtam le a problémát ezt azért tettem mert más alternatív ötletre is nyitott lennék, a szerver "vezérléssel" kapcsolatban. Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.