Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Fir3Fly


Fir3Fly
csendes tag

Véleményetek szeretném kérni!

Fentebb már írtam hogy kaptam egy kecsegtető ajánlatot melyre kaptam is egy próba acc-ot.

bár a letöltés 15MB/s re van korlátozva a feltöltésnek "elvileg" nincsen korlátja.

Azonban.
Torrent hozzáadását követően, szépen beindul a leech és seed, eddigi max 16MB/s volt
de nem tartósan.

Hja egy fontos amit majd elfelejtettem!Kb 7-8 percig tudta tartani a 10MB/s feletti sebességet a most 1-2 körül döcög...

Kérdés:Mi okozhatja ezt?
A fentebb már említett fizika és a több (l)user es HDD miatt?
Vagy egy ilyen próba acc be van korlátozva? aminek nagy értelmét nem látnám, hisz ezzel lehet a legjobban megtartani, magamhoz vonzani a kuncsaftot.

Vélemények?

(#452) sasa311 válasza Fir3Fly (#451) üzenetére


sasa311
veterán

Legnagyobb valószínűséggel azt, hogy egy jó torrent oldalon nem tudod huzamosabb ideig tartani az ilyen magas feltöltési sebességet, mert sok seeder szabadul rá hirtelen egy-egy nagyobb / free torrentre.
Nagyon nagy feltöltési sebességet huzamosabb ideig csak szutyok torrentoldalon tudsz generálni, ahol mindenki csak leechel.

Ez baromi egyszerű egyébként, megnézed mikor gyors a torrent, hogy rajtad kívül hány seeder / leecher van, és mikor lelassul ismét megnézed ezt.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#453) Fir3Fly válasza sasa311 (#452) üzenetére


Fir3Fly
csendes tag

Hmmm értem mit mondasz, csak egy dolgot nem :))
Ha a seederek (értsd szerveres feltöltó) szerverről tolják...
És a Gigabit az Gigabit... lehet előbb beállt seedelni mint én és ha nekem is van akkora sávszélességem miért van h valakitől szedik 25-30MB/s-el...
Ilyenkor az n számú leecher X MB/s mértékű letöltési sebessége nem egyenletesen oszlik el? feltéve h a sávszélessége mindenkinek egyenlő

Na de mind1

Gondolom itt a kliensnek is nagy szerepe van... mert ugye az jelzi a leecher kliensének h na nekem ez a csomag megvan, azt vigyed... meg gondolom még n*n^(n+1) db okai lehetnek még mindennek, ne is ragozzuk!

Egy kis reklám:
Itt bukkantam rá a szolgáltatóra!

skyn3ts@gmail.com elérhetőséggel

Levelekre 10 max 30 percen belül válaszol, készséges!
A sebesség magagáért beszél 19MB/s a rekord /3 óra alatt/
webui nekem nem tetszett, valahogy alapból olyan idegen nekem a webuis téma...
jobban preferálom a távoli asztalos esetleg VNC-s és társai megoldást.

FTP kiváló hozta a netem névleges sebességét! 1-1,2MB/s [megabájt]

Bátran ajánlom mindenkinek!

szerk.:
Übergagyi, láma kérdés: LogMeIn-t használó szolgáltatót ismer valaki?

[ Szerkesztve ]

(#454) VladimirR válasza Fir3Fly (#453) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem leszolni a webui-t ^^

(#455) nfsu17 válasza Fir3Fly (#453) üzenetére


nfsu17
veterán

A webui (amit használok) nekem sem szimpi. Se a seed számot, se a leech számot nem jelzi jól. De nem is fontos, van távoli asztal.

Hogy miért nem megy mindig 30MB-al fel? Pont azért, amit kedves kolléga előttem írt. Iyen sebességek mellett egy 40GB-os fájl is "pikkpakk" lejön, és máris lesz sok szerveres seeder. Utána meg már megoszlik a sebesség.
Talán ha egy 100GB-nál nagyobb fájlon próbálnád ki... :D ...akkor nem lenne olyan hamar seederözön.

Összességében az sem mindegy, hogy mennyi kapcsolat engedélyezett (szerintem, ezt tapasztaltam, de nem annyira értek hozzá).
Pl az én szolgáltatóm szerintem itt "vérzik" el.
Mondom a példát.
Adott 1 torrent/slot: ezt látom pl kliensben ( seed 1(1)....leech...30(457))
2. slot (és többet nem futtatok)...(seed...1(1)...leech...10(765))

Azaz egy torrentre 30 ember engedélyezett, összesen meg 40. Minél több szálat futtatok (5 a max) annál tovább oszlik ez az szám. Mi a teendő? 1-2-t lehet csak egyszerre futtatni.
És persze indulok mondjuk 20MB/s-ről, de pár óra múlva ha még 2-3MB/s-el megy, akkor örülök.
De ha mondjuk 100 emberhez tudna csatlakozni, akkor szerintem jobban kilehetne használni a sebességet.
De nagy gond, már így is sikerült annyit seedelnem, amennyire nem is számítottam.

(#456) Fir3Fly válasza VladimirR (#454) üzenetére


Fir3Fly
csendes tag

VladimirR

Idézem:"webui nekem nem tetszett, valahogy alapból olyan idegen nekem a webuis téma..."

Nem szóltam le a webui-t!

Engedtessék meg! :U
Ez nekem az egyéni véleményem, a hozzá való viszonyulásom.

nfsu17 és mindenki :D

Ezeket a szolgáltató nem engedi egyénileg beállítani?
Főleg egy egy olyan szolgáltató aki távoli asztalos kapcsolódást is engedélyez.

Általában mennyire van lekorlátozva a felhasználó ezt tuti minden erővel, pixelenként 3 testőrrel védik:DD, vagy hogy pontosabban fogalmazzak az torrent kliens?

[ Szerkesztve ]

(#457) cryman12


cryman12
csendes tag

www.vng.hu

(#458) VladimirR válasza Fir3Fly (#456) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tudom, olvastam, ezert volt ott az emotion a post vegen
csak veletlenul ismerem az adott ui keszitojet

(#459) sasa311 válasza Fir3Fly (#456) üzenetére


sasa311
veterán

Minden le van tiltva, amire nincs szükséged a torrent készítéshez / feltöltéshez / seedeléshez / letöltéshez.

De mivel ez egy seedserver ez így van rendjén :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#460) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy létezik e ingyenes seed server?
Találtam a neten free seed servet ami persze korlátozott volt a sebessége illetve a tárhelye.
De egyik sem működött!
Tud valaki segíteni nekem?

Tud ajánlani valaki egy jó, persze minél olcsóbb seed servert?

(#461) pukkancska válasza SG3rg0 (#460) üzenetére


pukkancska
tag

meg tudod mondani hogy melyek voltak azok?

(#462) nfsu17 válasza Fir3Fly (#456) üzenetére


nfsu17
veterán

Az elején kikötötték, ha elállítok valamit, akkor joguk van felfüggeszteni.

(#463) SG3rg0 válasza pukkancska (#461) üzenetére


SG3rg0
őstag

Nem nehéz rákeresni, írd be a keresőbe ingyenes seed server!

(#464) pukkancska válasza SG3rg0 (#463) üzenetére


pukkancska
tag

én 2 -ről tudok az imageshack és a webseeder. Ha esetleg másról is tudnál (mint írtad hogy egyik sem működött) azt megoszthatnád velünk

(#465) SG3rg0 válasza pukkancska (#464) üzenetére


SG3rg0
őstag

Szia ez a kettőt találtam én is, de én nem tudtam használni!
Neked működnek?

(#466) Fercsa válasza SG3rg0 (#460) üzenetére


Fercsa
senior tag

Az ingyeneseket mar leirtak elottem. Viszont ,ha minimalis raforditasssal szeretned meguszni a dolgot akkor keress meg ;)

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#467) SG3rg0 válasza Fercsa (#466) üzenetére


SG3rg0
őstag

Pü ment!

(#468) nfsu17


nfsu17
veterán

Lejár a seedserver.org-om lassan.

Végülis ajánlom mindenkinek. Nem olcsó, de nem rossz.
Bár pár napja már csak szenvedek rajta.
Mikor bejön a frissítés a trackernek automatán (30 perc) sokszor már elfelejt frissíteni. Azaz "frissít", de ezt írja ki sok percen át. És közben az adat sem számolódik el. Az utóbbi pár napban egyre többször. Nem a trackerrel van baj, 100%.
A kezdeti 30 peerhez csatlakozás már csak 15-20 körül van és a feltöltés is hamar visszaesik már 1MB/s alá.
Az első 3 hét jó volt, de ez utolsó héten már alig ment fel valami.

Mindegy, elégedett vagyok akkor is, amit akartam megvan.
Örülök is hogy már vége, nem az én világom ez. Sok odafigyelést igényelt, hogy mindig jó cuccot tegyek be és frisset.

(#469) botond87


botond87
csendes tag

.SharkNet SeeD

Helló.
Én nem értek hozzá hogy saját szerven törjem a buksim.Mivel lassu a netem.
Bele vágtam seed server bérlésbe.Találtam egy jónak tünöt SharkNet SeeD Szerver
nevüt.Meg rendeltem egy csomagot.1 napig ment majd utánna vége.Még a rendelés alatt
amint írtam válaszoltak.Most hogy rossz el tüntek.Csak a pénzem kelett nekik.
Ezt azért írtam le okulás céljából.SharkNet SeeD Szerver töl ha rendelsz te is igy járhatsz.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#470) headhunter válasza botond87 (#469) üzenetére


headhunter
addikt

"SharkNet
Üdv!
Elnézést mindenkitől az elmúlt 2 napban szerencsésen szétment a netem és csak most voltak képesek kitolni a pofájukat megjavítani. Elkezdem átnézni a problémákat és amint tudok biztosat mondani értesítek mindenkit!"

[link]

(#471) #32682496


#32682496
törölt tag

Üdv!

Frissen indult seedszerver-re szeretném felhívni a figyelmeteket, ehhez keresünk usereket. Weboldal egyelőre nincs, kontakt e-mailben vagy msn-en (hugyi2 [kukac] gmail [pont] com). A márc. 9-i héttől üzemelünk teljes kapacitással. Eddigi mérések alapján nem a sávszél lesz kevés:) (screen (3-4 percig tartott)).
Merevlemezenként max 2 user, egyedi hdd beszerelése is megoldható, ameddig a kapacitás bírja. Árlista itt.

Elérés: távoli asztal + uTorrent 1.8.2 (később 1.9) + webui, FTP korlátlan sebességű. Külön igény esetén régebbi uTorrent + webui is igényelhető.

[ Szerkesztve ]

(#472) keepernext


keepernext
csendes tag

Torrentszerver.com
nekem ez jön be már másodszorra..
3000 huf
ment fel 20megával is :DD
kép is van
jah és ne higgyetek mindent el csak próbáljátok ki először...
és többet rakjatok be..
de ez sem biztonságos mert addig a többit leállitja:)
a fenti képsorok is: egy felhasználó van gondolom
gigabites szeró egy embernek persze viszi de majd ha huszan lesznek :))

[ Szerkesztve ]

(#473) sasa311 válasza keepernext (#472) üzenetére


sasa311
veterán

jaja, Gigabites szerver 1 ember 1 vinyón :)

Csak később 20an lesznek ;]

Amúgy torrentszerver.com ma járt le.

5,05 Terabájt 30 nap alatt.

1-2 évig nem kell most seedserver.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#474) #32682496


#32682496
törölt tag

Igen, jelenleg kevés ember van a szerón, és a screen egy feltöltőtől van, de ezzel csak azt akartam jelezni, hogy az a gigabit nem 3-400 MBitet jelent... Személyes tapasztalat, hogy egy-egy user nem nagyon tölt vissza 5MB/sec-nél gyorsabban huzamosabb ideig. Innentől 1 gigabitre 20 ember nem is olyan sok. Persze akkor nem lesz 80MB/sec up, de attól még nem mondanám lassúnak.

(#475) Carlo007


Carlo007
tag

Üdv érdeklődnék milyen kliensek léteznek win servere multi useres cliens torrent fluxon kivéve ? mit ajánlatok elöre i köszi :)

(#476) Fercsa válasza Carlo007 (#475) üzenetére


Fercsa
senior tag

Ha egy-ket embernek kell akkor Azureus-hez van kulon plugin. Azert irom ,h 1-2 mert konnyen lezabalja az eroforrasaid. Van meg ha jol emlekszem ABC? kliens ahoz van webui, de nem egy mai darab igy lehet ,h tiltva van jopar helyen.. Jah es persze ott van az uTorrent, ha megirod hozza a backendet :D
Linuxon szerintem konnyebb lenne a helyzet.

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#477) Carlo007 válasza Fercsa (#476) üzenetére


Carlo007
tag

igen azu java.. win servere lenne igy elég karcsu a felhozatal.. :(

(#478) sasa311 válasza #32682496 (#474) üzenetére


sasa311
veterán

Amit linkelsz az is "csak" 700 MBit :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#479) vonatos82


vonatos82
csendes tag

Sziasztok.Én nem szoktam forumokat olvasni.Írni meg bele föként nem.De ezt elolvstam nagyrészben és elég szörnyü dolgok voltak leírva.Nem igazán akarom elhinni hogy ennyi átverés van ebben a dologban.Én is voltam több szolgáltatónál z elmult idöszakban.Nekem igazán rosz tapasztalatom nem volt.Pár hónapj találtam ezt a szolgáltató.Egy fél ór alatt megegyeztünk.Utaltam és mikor haza értem kész volt az elérésem mikor küldtem át a befizetési igazolást.Azután pár nappal késöbb ugy gondoltam szeretnék nagyobb csomagra váltani.Ez pont hétvégére esett.Jeleztem neki msn en hogy lehetne e lehetöség rá.Mondta hogy természetesen és fél órán belül megtörtént a váltás.De fizetni csak munkanap tudtam és ebböl sem volt gond.Használtam és elsö dandó alkalommal fizettem.A másik amit sokan írtatok hogy nem lehet elérni a szolgálttó.Én tudom munkaidöben mindíg msn en van és szivesen válaszol.Munkaidön kivül ha nagy gond van mobilon el lehet érni.A másik dolog a korrektséggel kapcsolatban ö merte azt mondani itt dolgozom és gyere el beszéljük meg.Voltam és tényleg olyan korrekt volt mint írásai alapján.Én feltöltö vagyok indepen ncoron spiryten.A sebességgel nem volt gond soha.Ö azt mondta egyedül vagyok egy vinyón ez valóban így is lehet mert ha huzzák amit feltettem 50mb/s al megy fölfele.Én ezt csak azért mondtam el hogy vannak még korrekt emberek és korrekt szolgáltatók

(#480) sasa311 válasza vonatos82 (#479) üzenetére


sasa311
veterán

Köszönjük, hogy beregisztráltál azért, hogy elmondd a semmit :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#481) Fercsa válasza sasa311 (#480) üzenetére


Fercsa
senior tag

Vegulis csak leirta a tapasztalatat..
Ennel sokkalta szanalmasabb mikor az 1-2 hsz-es reklamemberke beir.. a sok birka meg meg is kajalja.

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#482) headhunter válasza Fercsa (#481) üzenetére


headhunter
addikt

Szerintem arra gondolt, hogy nincs link akitől szervert bérel és így kitaláció is lehet az egész leírás, tapasztalat! :U

[ Szerkesztve ]

(#483) headhunter válasza vonatos82 (#479) üzenetére


headhunter
addikt

Szerver megrendelés? (Pl.: link) :F

[ Szerkesztve ]

(#484) Fercsa válasza headhunter (#482) üzenetére


Fercsa
senior tag

Sejtem ,h mire akarsz kilyukadni, de szerntem eleg altalanositva irt es a posztjanak a celja nem reklam volt hanem az a tenymegallapitas ,h sok a csalo es ez nem vitas.
Most ,h Ot nem vagtak at lehet szerencseje volt vagy egyszeruen tudta hova ment ergo ajanlottak neki valakit stb.. mellesleg mi ertelme lenne ilyesmit kitalalni? :U

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#485) vonatos82


vonatos82
csendes tag

Én nem akartam se felvágni se hencegni.Én csak elmondtam mit gondolok erröl az egészröl és nekem mi a tapasztalatom.Ha valakit érdekelne ez akkor nekem ott az msnem vagy ír itt üzenetet és nagyon szivesen segítek bárkinek.

(#486) VladimirR válasza headhunter (#482) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szerintem meg pont jo, hogy nem irt szolgaltatot, igy legalabb semmi oka az embernek ketelkedni abban, amit irt
sokkal kevesbe lenne hiteles, ha mellekelt volna egy linket, meg egybol egy megrendelo nyomtatvanyt is, hogy itt meg tudod rendelni te is, csak most, csak neked akciosan

(#487) vonatos82 válasza VladimirR (#486) üzenetére


vonatos82
csendes tag

Köszönöm szépen.Azért látom vannak itt olyan emberek akik értik mit miért írok.Ez a szerver szólgáltató nem arról szól hogy tömegeket vigyen oda hanem minöséget adjon.Ellentétben sok olyan álltalam ismert szolgáltatóval aki hamar akar sok pénzt keresni.

(#488) headhunter válasza vonatos82 (#487) üzenetére


headhunter
addikt

Privát üzenet elküldve! ;)

(#490) moviesite


moviesite
csendes tag

[ Ez a portál nem ingyenes reklámfelület vállalkozásoknak. A hozzászólásod töröltem. - peterkeT ]

[ Módosította: parandroid ]

(#491) pukkancska


pukkancska
tag

Sziasztok!
Szeretném felhívni a figyelmeteket, egy már másfél éve folyamatosan működő seed szerverre! Ha már van seed szervered, akkor itt a helyed, de ha most akarsz bérelni egyet ezt nem szalaszthatod el! Ha felkeltettem érdeklődésed kérd ajánlatomat: delegal@citromail.hu
Siess amíg van hely!

(#492) headhunter válasza pukkancska (#491) üzenetére


headhunter
addikt

Külföldi sávszél Mbit/sec ? :F

(#493) whiskeys


whiskeys
őstag

Rengeteg a kamu sajna, én is belefutottam párba már.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#494) keepernext válasza whiskeys (#493) üzenetére


keepernext
csendes tag

Én 5-ik Torrentszerver.com előfizetésemet kötöttem és meg vagyok elégedve.

(#495) whiskeys válasza keepernext (#494) üzenetére


whiskeys
őstag

Woltam ott, s tényleg korrektek is. /megbízható is/

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#496) pukkancska válasza headhunter (#492) üzenetére


pukkancska
tag

külföldi sávszél, akkorra mint amekkora a belföldi is. pl. 2mbit/s hazai akkor 2 mbit/s külföldi is, de küldj üzit és megbeszéljük a részleteket

(#497) pukkancska


pukkancska
tag

az én seedszerverem olcsóbb a torrentszerver-től, de ugyanolyan megbízható! Max. 2 user 1 merevlemezen (80,120,160gb)

(#498) Graves22


Graves22
csendes tag

Sziasztok. Abszolult kívülállóként nekem nagyon bejött az alábbi szolgáltató.

www.seedszerver.net

PayPal-os fizetéssel 40G/5sl 3K torrentFlux. A Flux kezelése sem bonyolult, volt 1-2 beragadt torrent a hibámból, de sajátkezüleg orvosoltam is.
1 hónap alatt leállást nem tapasztaltam, nagyon megbízhatónak ítélem meg.
Egy jó pillanatot el is kaptam .:
screenshoot
Az ujabbként feltöltött torrenteket 6-7Kval töltöm le nagyátlagban, de volt 10 feletti érték is.
Szóval érdekmentesen abszolult ajánlom a hozzám hasonló kezdőknek.

Üdv Roland

[ Szerkesztve ]

:D Nincs részlet, nincs hitel és nem cserélem fűkaszára sem :D

(#499) ego27


ego27
csendes tag

Megint én. 1 hely felszabadult. Érd.: itt

(#500) ludasmatyi válasza ego27 (#499) üzenetére


ludasmatyi
tag

Azért nem árt 1-2 dolgot tudni kedves ego27-ről.Semmi bajom vele de ha valaki köt egy egyezséget hogy 100Mbit akkor az nem 20-30-40Mbit hanem 100.Nem lehet kifogás hogy vinyó.Mert nem azért bérel valaki szervert hogy csak legyen de a kifizetett sebesség nélkül.Amúgy rendes a srác csak kicsit furcsa a felfogása az üzletről.Ami fix az fix.De legyen vele szerencséje aki bérel tőle.Csak számítson ilyesmire. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.