Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Spiler666


Spiler666
csendes tag

Kipróbáltam a myseedserver -t és a véleményem, hogy ügyesek a srácok, olcsóak a csomagok..(most ezt nem tudom hogy akció vagy mindig ennyi) de nekem nagyon bevált :) egyszer érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

NÉZZETEK BE HOZZÁM! ;) OLCSÓBB MINT MÁSHOL! ELADÓ TERMÉKEIM: http://hardverapro.hu/tag/spiler666

(#1802) BacardiR válasza dzsenfy (#1800) üzenetére


BacardiR
újonc

Kipróbáltam a Rushseed-et. Nagyon tetszik! Megy rendesen a fel-le töltés!!!
A srácok nagyin tudják a dolgukat, mindenben segítenek!
Ajánlani tudom én is!
[link] az elérhetőségük! :)

[ Szerkesztve ]

(#1803) Norby01


Norby01
csendes tag

Új prémium dedikált csomagok a TotalSeed-nél, rtorrent, rutorrent, titkosítás, nagy sebességek, újabban már SSD csomagok is, és mindez olcsón! Katt: TotalSeed Seed Szerver

www.HostingBazis.hu - Domain, Webtárhely, Webszerkesztés, SSL, VPS, TeamSpeak

(#1804) goodluck válasza Norby01 (#1803) üzenetére


goodluck
tag

Ők azok akiket senkinek nem ajánlgatnák mint "szolgáltató"
szolgáltatás: 0
helpdesk: 0

Mailt írsz nekik nem válaszolnak..... Lehúzos kö....g bagázs!!!

[ Szerkesztve ]

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#1805) whiskeys válasza Norby01 (#1803) üzenetére


whiskeys
őstag

Ez olcsó? Hmm...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1806) pitbullpapa


pitbullpapa
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék kipróbálni egy seed szervert.
Csak egyedül kicsit drága, nem akar valaki közösen bérelni egyet?
Innen gondoltam ------> http://rushseed.com/
3-an ha lennénk az jó lenne, mert akkor ez megfelelő hozzá:
500 GB Korlátlan 1 ügyfél / HDD 7 500 Ft/hó
Így 2500Ft lenne/fő.
De ha lennénk 4en akkor meg ez:
1 TB Korlátlan 1 ügyfél / HDD 9 500 Ft/hó
Így 2375FtFt lenne/fő.

Emailt vagy privit írjatok ha valaki közösködne :)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: PitBullPaPa

(#1807) AlyArkhon válasza pitbullpapa (#1806) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Sziasztok !

Pont azon gondolkodtam hogy kellene egy seed server mert külföldön dolgozom és kintről nem egyszerű kezelni az itthon folyamatosan futtatot gépet. Páran írtátok hogy ez a rushseed egy elég megbízható cégnek tűnik. Annyit szeretnék kérdezni hogy webui-n keresztül németországból is el tudom érni a seed servert ha bérlek egyet ?

Előre is köszönöm !

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1808) Mr Bond 007 válasza pitbullpapa (#1806) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Én ossztott csomagon voltam náluk (4 user/hdd) de 50-100Kbyte/sec-nél többet vártam... Ahogy nézem nem is voltam aktív és a kutya nem töltöttött tőlem. Az ftp is csak 4 mega/sec-el ment. (állítólag gigabites vonal és korlátlan ftp sebesség van) A legkevésbé sem voltam elégedett vele. Átlagban még 1.0-s arányt se tudtam vissza tolni. Akkor ez most mire jó? Max arra hogy 48 órán át alibinek menjen.
Valóban csak 2300 volt 1 hónapra, de alig többért a szeedserver.net-nél anno kaptam rendes feltöltést (8-10 mega megvolt). Itt meg 1x volt kb 2 percre 6-7 megás up egész idő alatt. Az átlag olyan 50-100kbyte/sec.

Csak azért mondom hogy felejtsd el a 4 user/hdd-t :D Az otthoni netem többet ér mint az. :)

[ Szerkesztve ]

(#1809) whiskeys


whiskeys
őstag

Seed. st miért nem jó nektek?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1810) Mr Bond 007 válasza whiskeys (#1809) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ez nagyon jól megy! :C Köszi!
Az a baj annyi mindent ajánlottak már itt hogy nem lehet mindet végig próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#1811) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Rushseedre reggeltem be is fizettem jött is a vissza igazolás meg van minden id jelszó csak éppen még belépni nem tudom mert azt írja ki hogy hibás felhasználói adadtok. :DDD Mennyi idő kell amíg tényleges is el lehet érni a seed részemet ? Elvileg mindenhol azt írja hogy aktív már minden .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1812) Mr Bond 007 válasza AlyArkhon (#1811) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Kapni fogsz üzenetet emailben is ha megy. Nekem aznap kész volt.

(#1813) AlyArkhon válasza Mr Bond 007 (#1812) üzenetére


AlyArkhon
őstag

kb fél óra alatt elkészült minden csak nem azzal a jelszóval működött a belépés amit megadtak , hanem egy előzőleg megadottal :DDD Úgy nézem így első használatra hogy működik minden korrektul :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1814) whiskeys válasza Mr Bond 007 (#1810) üzenetére


whiskeys
őstag

ez a legjobb. a hazaiak csak lehuzások. mindent próbáltam már. rohadt drága itthon a szerver...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1815) AlyArkhon válasza whiskeys (#1814) üzenetére


AlyArkhon
őstag

100 gigát havi 5000 ért ez neked nem drága ? :DDD Most fizettem 15000 et 250 gigáért 3 hónapra szerintem akár hogy is nézzük korrektebnek tűnik. Letöltés feltöltésről egyenlőre annyit tudok mondani , hogy amikor a torrenteket elkezdtem letöltetni akkor röpködtek a 10 megas letöltési értékek , de feltöltésnél is láátam hogy 10-11 megával tölti visszafelé. Nem hinném hogy gond lenne a szolgáltatással, inkább helytelenül kiválasztott torrent okozhat kis feltöltést. Legalábbis reméljük így lesz .. :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1816) Mr Bond 007 válasza AlyArkhon (#1815) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Szerintem te el néztél valamit. :D
(ssd-s csomag van annyiért de ott 40 Mbyte/sec-et kapsz)
Btw ugyanennyiért van 400-as csomag is ami nekem is van. Hozza a gigabitet fel és le is.
10Mbyte az csak 100 mbites kapcsolat. Nem mintha baj lenne vele, csak akkor úgy is kéne hirdetni.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1817) AlyArkhon válasza Mr Bond 007 (#1816) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Én igazából ha jól emlékszem nem találtam pontos információt a sávszélességre vonatkozóan, csak annyit írtak hogy " . Minden szerverünk 1 Gbit/s internetkapcsolattal rendelkezik " és hogy sávszélesség korlátlan. Tehát igazából nincs pontos adat. Egyébként ha csak 10 megabittel töltene felfelé folyamatosan én már akkor is boldog lennék . :DDD plussz nem megy itthon a gépem szóval mindenképpen megfelel. Ha 3 hónap vége meg még odébb van . :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1818) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Érdekes hogy kb amikor mar csak egy két torrent van amit tölt lefelé akkor jönnek csak ilyen értékek

Na mind 1 , majd kiderül hogy hogy vállik be .

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1819) whiskeys válasza AlyArkhon (#1815) üzenetére


whiskeys
őstag

Ezt nekem szántad? Mert nem értelek.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1820) Mr Bond 007 válasza whiskeys (#1819) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

El nézte az árakat. Ssd-s csomagot nézte ami 100 giga és 5500/hó.
Nem nagy üzlet az a 15k 3hónapra 250gigával. 5500ért már 400-ast kapott volna. És nem is kellett volna hozzá 3 hónapra lekötnie magát. De hát ő tudja.

(#1821) AlyArkhon válasza Mr Bond 007 (#1820) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Végül is igazatok van 80 gigaval több lett volna ahely. Az anyagi részét tekintve szinte ugyan az 3 hónapra. Sávszélesség ? 40MB/s átlag. Rushseednél mennyi ? Nem találtam infot róla leírásban korlátlan szerepel, nyilván van korlát. Letöltésnél amint azt linkeltem is tolta már 20 megával is miközben felfelé is tölött. S egy dolog ami nekem a Rushssed mellett szólt hogy magyar üzemeltető.
Akkor most melyik a jobb ? :DDD Szerintem egyik sem jobb .... jelenleg ez megfelel .. :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1822) whiskeys válasza Mr Bond 007 (#1820) üzenetére


whiskeys
őstag

Ja, magyart a budos életbe sem vennék soha....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1823) Mr Bond 007 válasza AlyArkhon (#1821) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Hogy jött ki az a 80?

(#1824) AlyArkhon válasza Mr Bond 007 (#1823) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Igaz , 150 giga az. :DDD
A lényeg a lényeg. Csak működjön non stop és akkor nincs értelme végig járni az összes seed servert , pláne külföldit keresgélni.

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1825) whiskeys válasza AlyArkhon (#1824) üzenetére


whiskeys
őstag

Amit én ajánlottam az nagyon jó. De ha neked a drágább magyar kell, úgy te tudod....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1826) ajozsix


ajozsix
csendes tag

Akárki akármit mond, én a PowerOfSeed-re esküszöm!
Nagyon korrekt banda, még aznap megvan az accountod! Nem raknak egy agyon terhelt gépre!
Külföldre is elég kellemes a sávszél. Van távasztal is ami egy plusz pont!

15percen belül válaszolni szoktak a mailre! Egy próbát megér, nem fogtok benne csalódni!

(#1827) AlyArkhon válasza ajozsix (#1826) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Lehet kipróbálom azt is , miért is ne :D RushSeed el sincs semmi gond 6 nap alatt feltöltött nekem 700 gigát szerintem teljesen korrekt. Egy apró problémám volt illetve van vele ( lusta voltam még írni hogy oldaják meg ) van 2 olyan file amit nem tudom sem webes felületről törölni sem pedig htp kliensel. Ezen kívűl minden okés .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1828) Mr Bond 007 válasza AlyArkhon (#1827) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

1.5 terránál tartok :) Szintén 6 nap

[ Szerkesztve ]

(#1829) AlyArkhon válasza Mr Bond 007 (#1828) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Na írjad le hogy te hol bankolsz ? :DDD
( mindamellett sokat számít hogy mennyi időt vagy gép mellett honnan hova milyen torrentet tolsz vissza ) megsaccolom hogy én sem itt tartanék ha nem 2 naponta tudtam volna ránézni egyszer-egyszer az Ncorera , de azért csak kipróbálnám hogy hasonló körülmények közt mennyit tol amit te használsz :D

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1830) Mr Bond 007 válasza AlyArkhon (#1829) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Pedig én is csak átlag napi 30 percet szántam rá ;) Csak meg kell saccolni mi az amire vevő lesz a nép mikor épp felrakják.

(#1831) whiskeys válasza AlyArkhon (#1829) üzenetére


whiskeys
őstag

Ncore - ra miért a sok feltöltődés? 48 óra Seed elég

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1832) AlyArkhon válasza whiskeys (#1831) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Miért ne ? :D Egyébként meg a Legendhez szeretnék előre feltölteni ..Illetve a napi helyezést követem nyomon hogy mennyire kell seedelni a Legend ranghoz.

Bond : Végl is akkor mit is használsz ?

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1833) whiskeys válasza AlyArkhon (#1832) üzenetére


whiskeys
őstag

Seedelj sokat, sokáig. Én is legend vagyok.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1834) AlyArkhon válasza whiskeys (#1833) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Én is az voltam Ncore on csak ugye közös lónak túrós a háta :DDD Hugom meg unokatesóm is használták az accountomat ezzel nem is volt gond , csak akkoriban ugye a " gép nemenjen egész nap csak amíg letölt " nézet miatt én szívtam ugye.
De most nem lesz ilyen mert ezt az accountot még az asszonynak sem adom meg . :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1835) whiskeys válasza AlyArkhon (#1834) üzenetére


whiskeys
őstag

Helyes

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1836) Mr Bond 007 válasza AlyArkhon (#1832) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

(#1837) bencsikgab


bencsikgab
tag

szerverem.hu-tól bérel valaki? Hivatalosan nincs kint,hogy ad bérbe,de több ismerősöm is bérel onnan, mindenki mást mond róla..

[ Szerkesztve ]

(#1838) wayneso


wayneso
csendes tag

Az elmúlt három év tapasztalatát osztanám meg mindazokkal akik seed szerver bérlésre adnák a fejüket. Több szolgáltatót is kipróbáltam ez idő alatt és a tapasztalataim elég vegyesek. Egy dolog viszont igaz , olcsó húsnak híg a leve. Ne várjon senki kis pénzért nagy csodát , ( http://www.urbanlegends.hu/2010/12/puskas-kis-penz-kis-foci-nagy-penz-nagy-foci/ ) . Kisebb szolgáltatóknál én speciel mindig megszívtam, de hogy kik is szerintem a kis szolgáltatók? Én először a seedszerverek.info oldalán próbáltam tájékozódni hogy kitől is érdemes bérelni. Mondanom se kell hogy az ő " ranglistájukba " beletört a bicskám. Volt olyan szolgáltató aki miután kifizettem a csomagot eltünt. Volt olyan aki fizetés után 3 nappal küldött egy szívhez szóló emailt hogy a NAV lefoglalta a hostingtól a szervereiket és hogy ezzel vége, de kedvesen hozzá fűzte hogy ha tovább kajtatnék a pénzem után akkor az addig titkosított adataimat kiadja a NAV-nak. Természetesen blődség volt az egész, az viszont nem hogy 1 hét múlva más néven hirdette a seed szerver szolgáltatásait. (Az úriembert még a mai napig szívesen megvendégelném két hatalmas csicskalángosra.) Ezek után gondoltam kipróbálok egy régi nagy nevet a szolgáltatók közül . Na itt a sebességgel nem volt gond , de az ügyfélszolgálat az katasztrófális. Ügyfélszolgálat alatt értendő az a nem túl udvarias ( és így túl szépen fejeztem ki magam ) , értetlen és mindenbe belesza.ó emberke aki visszaírogatott egy-egy panasz után , mert ugyan mit képzelek hogy a pénzemért rendes szolgáltatást várok. Szóval volt jó pár szolgáltató akit kipróbáltam , de nem azt kaptam a pénzemért amiről az elején szó volt. Így sodort az internet a KRS-Servers-hez. Elolvastam a honlapjukon a tájékoztatót és szembetűnően más volt mint a többi szolgáltató leírt sablon szövege : gigabites kapcsolat, korlátlan slot... ect. Ők garantált sebességet biztosítanak , nem a többiekkel osztott nagy számokat. Fanyalogva ugyan ( keveseltem a sebességeket és a slotokat ) de kipróbáltam őket, mondván egy próbahónapot kifizettem már a semmiért is. A véleményem abszolút pozitív lett és a próbát kiállta. Feltöltött adatmennyiségben nem maradtam le a " korlátlan " szolgáltatóknál elért eredményeimhez képest, bár igaz hogy ehhez többször kell cserélgetnem a bent lévő torrenteket, de ez nálam nem probléma. Amikor valamilyen problémám adódott ( így több mint egy év távlatában egyetlen egyszer volt ) , akkor nagyon rövid időn belül orvosolták a problémát pedig nem használok MSN-t csak régimódian emailt. Egy szó mint száz a KRS-Servers az egyetlen szolgáltató ami megfelelt az én igényeimnek . Amit ígérnek azt korrekten teljesítik, segítőkészek és rendelkezésre állnak mindig. Nekem ők A Szolgáltató -k akikről példát vehetne a többi hogyan is nevezzem ... szolgáltatócska . Biztosra veszem hogy van még más normális szolgáltató is kis hazánkon belül avagy kívül , de őket próbálja ki más, én már lehorgonyoztam Kekmen -éknél. Még mielőtt kitörne itt egy heves szópárbaj hogy miért is írtam én ide ilyen reklámszagú hozzászólást. Elárulom az én szuverén véleményemet osztottam meg itt hátha megkönnyítem azok választását akik seed szerver bérlésen gondolkodnak. Még mindig jobb egy ilyen vélemény mint az egymondatos izzadtságszagú hozzászólások. Ha többen leírnák a személyes tapasztalataikat akkor kevesebb kókler szolgáltató lenne a piacon és aki nem ide való annak felkopna az álla. És így utószóként bárkitől is bérel valaki seed szervert az ne a szolgáltatók ígéretének higgyen , hanem próbálja ki egy hónapig a szolgáltatást és a saját szemével győződjön meg arról hogy mi az igazság. A puding próbája az evés, és ez mennyire igaz itt is! Egyszer mindenki megtalálja a neki megfelelőt , hosszabb - rövidebb időn belül.

[ Szerkesztve ]

(#1839) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Halihó. :D

Gondoltam kipróbálom a seet.st -t is , meglepődve tapasztaltam hogy paypalos fizetés után egyből át is dobott egy oldalra miután bejelentkeztem már ugye az ruTorrent oldalon voltam ahol el is tudtam kezdeni a letöltögetést. Viszont kb 15 perc múlva mindösszesen ennyi amit látok pedig már javában elkezdte a letöltéseket.
[link]

Nem stabil a kapcsolatom ? Mi akarna ez lenni ? Mégiscsak kell várni ?

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1840) AlyArkhon válasza AlyArkhon (#1839) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ah everíthing is okey :DDD :R

Valami kreált egy apró hibát ami miatt megakadt az egész. Jó hogy van restart lehetőség , meg is oldotta a problémámat. :D

Kb 1 óra használat után már kezdem érteni miért mondtátok hogy seed.st :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1841) whiskeys válasza AlyArkhon (#1840) üzenetére


whiskeys
őstag

Ugye.
:-)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1842) szlovibuki válasza AlyArkhon (#1840) üzenetére


szlovibuki
tag

Tudnál mutatni képet, hogy mennyivel megy? Melyik csomagot választottad?

(#1843) AlyArkhon válasza szlovibuki (#1842) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Jelenleg nem vagyok gép előtt de pár perce ránéztem telóról. 675 giga fix 4 GB os sebesség 9 dollár per hét. Ezt választottam most kipróbálni . Majdnem végzett 250 giga letoltessel, jelenleg is tölt még 2 filmet per 10-12 mb al miközben a feltöltes is egész szépen megy. Szerintem tényleg nagyon korrekt. :K

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1844) AlyArkhon válasza szlovibuki (#1842) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Most néztem éppen pár perc és végez is a letoltessel, aztán tudok majd feltoltesrol pontosabb infot adni.

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1845) szlovibuki válasza AlyArkhon (#1844) üzenetére


szlovibuki
tag

Köszi a választ!

Én délután fizettem be smsben (elvileg) 1 hónapra a filestreamnél (kb 500 ft), a pénzt rögtön lekapták a kártyámról, aztán a 2.22 $ helyett csak 0.75 $-t írt, hogy annyim van...írtam a supportnak, 1-2 nap és vagy visszakapom a pénzem vagy jóváírják a pénzt és megkapom a szolgáltatást...(azt mondták utóbbi tűnik sanszosnak). Mind1. Annyi biztos, hogy ilyet még 1x nem játszok. :)

(#1846) ajozsix válasza AlyArkhon (#1840) üzenetére


ajozsix
csendes tag

Ezekkel az a baj, hogy ha FTP-n magamhoz le akarom tölteni a cuccokat akkor baromi lassú!
Így nálam ez kihúzva!

(#1847) Sify válasza ajozsix (#1846) üzenetére


Sify
senior tag

Régebben tényleg így volt hogy seed.st-ről az FTP használhatatlan volt. De most már jó, legalábbis nálam.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#1848) Mr Bond 007 válasza szlovibuki (#1842) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ha a 400 Gigabyte-os tárhely csomagot választja ott 16Mega körül van a feltöltés. Ha az ssd-set ott csak 100 giga a hely, de kb 44Mb/sec az upload. Mind2 1 áron van. (7 dolcsi/hét vagy 25/hónap)

(#1849) AlyArkhon válasza ajozsix (#1846) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Egyébként annak mi értelme hogy a torrent oldal helyett inkább tfp ről akarod letölteni ? Eleve azt már egyszer seedeled ha fent van a seed servereden , a te saját sávszélességed meg ugysem fog változni , ergo nem fogod gyorsabban letölteni .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1850) Sify válasza AlyArkhon (#1849) üzenetére


Sify
senior tag

Én sem akarok otthon semmiféle torrent programot futattni. Ezért van a szerver..onnét meg FTP-vel meg csak lehúzom a gépemre.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.