Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) headhunter válasza gofry (#1350) üzenetére


headhunter
addikt

Tudnál neki szólni, hogy 1 új megrendelő keresi, több mint 1 hete? :U (MSN felvétel megvolt, mail is ment a címére.)

Mennyire vagy megelégedve szolgáltatásával? (Sebesség, ár, kiesési idő, stb...?)

[ Szerkesztve ]

(#1352) Kekmen


Kekmen
senior tag

Egyet nem értek. Ha új megrendelőként (amikor pénzt hozol valakinek) sem lehet megtalálni több napon át valakit, akkor mit vártok majd akkor, ha esetleg leállás lesz, vagy gond a géppel? :F
Néhány éve már én is a "szakmában" vagyok, de ilyesmi eszembe sem jutna, hogy ne válaszoljak bárkinek még akkor is ha, nem tudom már elhelyezni.
Ha valakit komolyan érdekel, van egy kiadó helyünk, de ne 2-3 ezer forintban gondolkodjon. :)
Privátban szívesen adok felvilágosítást bárkinek.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1353) headhunter válasza headhunter (#1351) üzenetére


headhunter
addikt

Sikerült beszélni vele, üzlet nem jött létre!

[ Szerkesztve ]

(#1354) gofry


gofry
senior tag

Srácok, ha külföldre kell jó sávszél oda mit javasoltok?

(#1355) Chandler


Chandler
senior tag

Hello,

Tudnátok nekem olyan szervert javasolni, ahol olcsón (max 3,5 k) van olyan csomag, hogy korlátlan torrent futhat? Tárhely elég csak 20 gb körül, a sebesség is elég 20-30 mbit/s, csak az a lényeg hogy korlátlan számú torrentet futtathassak egyszerre.

(#1356) muni


muni
csendes tag

üdv létezik még ez a boxerseed? mert ha igen akkor elég bunkónak tartom hogy rejtve bevan jelentkezve msn-en de szándékosan nem válaszol

[ Szerkesztve ]

munwalker

(#1357) headhunter válasza muni (#1356) üzenetére


headhunter
addikt

Nála van szervered vagy most akarsz rendelni tőle?

(#1358) muni válasza headhunter (#1357) üzenetére


muni
csendes tag

rendelni akartam töle már többszöris de soha sem jelzett vissza még annyit se hogy bocs nincs hely....

munwalker

(#1359) whiskeys válasza Chandler (#1355) üzenetére


whiskeys
őstag

Engem is érdekelne, mert a skynetszerver elég gagyinak bizonyult...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1360) Minike


Minike
csendes tag

sziasztok.

a seedsys-nel vagyok de nagyon szar, hiba volt.

lattam vannak sokkal jobban

olyan 10.000ft es 250gb folott mit ajanlotok ahol tenyleg joa feltoltes.

koszonom

(#1361) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek tapasztalatim seedszerver témában.

seedserver.org -ról rendeltünk haverommal szervert, 3500 pízért, 4 torrent, 20GB helyjel... nos eltelt pár nap mire meg lett az account, de végülis csak elkészült, bár emailre nem válaszoltak egyszer sem. Elején döcögős volt mert ha teljesen leszedtünk egy torrentet, akkor a letöltés teljesen elvette a sávszélt és feltöltés szinte semmi nem ment - régebben másik szerón a kettő együtt ment, szóval úgy trükköztünk hogy a torrentnek csak egy részét szedtük le, és akkor az elején ment a seed rendesen a normálisabb torrenteknél. olyan 30-35MB/s volt a max sebességet, amit azért pár percig tartani tudott, de a nagy átlag az olyan 4-8MB között mozgott.

100 szónak is 1 a vége: a döcögős indulás után elégedettek voltunk.

Peace

(#1362) whiskeys


whiskeys
őstag

Én írtam 2nek is, de még válasz sem jön. Akkor ha az elején ez van, mi történik ha már a pénzem is használja? Sajna megbízhatatlan a sok üzemeltető... :-(

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#1363) Soma01 válasza whiskeys (#1359) üzenetére


Soma01
veterán

Régen jártam már itt, de úgy látom még mindig jó helyen vagyok és jól választottam mikor a jelenlegi szolgáltatóhoz mentem. Tudom, hogy már szinte elcsépelt dolog dicsérni az onlinetorrentet de nekem nagyon bejön és mások is jókat írnak róla. Van saját belső fórum, segítenek egyből ha gond van, mailben is...Van ajánlói jutalék (partnerprogram) is, de nem túl drága amúgy sem. Ötleteket elfogadnak a szerver jobbá tételéhez és amennyiben lehetséges, meg is oldják a módosítást, fejlesztést.

Szóval amiket írtatok annak az elvárásnak pontosan megfelel ez a csomag: Bithunter 130 kredit(Ft)/nap, 100 GB tár, korlátlan slot, akár 50+ Mbit/s, 1-2 fő/HDD Link az oldalhoz...

Én már hónapok óta ott vagyok és első sorban a korlátlan slot és a nagy tárhely miatt mentem oda. De a sebességgel is elégedett vagyok, de eleinte az nem számított nálam.

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy van e akinek NEM jött be ez az oldal valami miatt, mert szerintem nem sok negatívuma lehet, legalábbis nem vettem észre eddig. Ár - érték aránya nagyon jó szerintem! (A sebességben lehet van jobb szerver, de annak megvan az ára is) Lehet tényleg van jobb, de én még nem találtam meg, mert ami jobbnak tűnt az kamu volt, meg lehúzás, de szerencsére nem lettem áldozat.

(#1364) Soma01 válasza lobo67 (#1241) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem kb. 1 hét, 1 terra a BH-ra. De ahhoz ott kell lenni.
Ezen a héten nem ültem előtte sokat így kicsivel kevesebb lesz, de 900 giga meg lesz szerintem vasárnap éjfélig.
NC-ra meg a többire többszörösét lehet felnyomni. Pláne ha ott ülsz előtte és egyből szeded, seedeled.

[ Szerkesztve ]

(#1365) Minike válasza Soma01 (#1364) üzenetére


Minike
csendes tag

Szia en most probalgatom eddig nem rossz.

Korrekt weblap.
Nagyon gyors kiszolgalas, fizetes minden.
Jo a torrent kliens.
Sebesseg valtozo.

Egesz korrekt legalabb is a többihez képest.

Köszi.

(#1366) Soma01


Soma01
veterán

Annyi gondot azért leírnék, nem tudom más szervereken mennyire gyakori a leállás, de itt van egy szerver (az új) amin hetente karbantartás van mostanában. Nem volt ez mindig így, de mostanában így van. A krediteket jóváírják amit a leállás idejére levont autómatikusan a rendszer. Szóval korrektek. De ha áll a szerver, az szívás... hiába adják vissza a krediteket.

(#1367) Soma01 válasza Minike (#1365) üzenetére


Soma01
veterán

Úgy látom amiket írtál fentebb, az alapján te a Exclusive csomagot választhattad. Az kb. 9000ft/hó 300 GB tárhely, korlátlan slot, akár 200+ Mbit/s, 1 fő/HDD.
Ez van neked?

(#1368) emre33


emre33
addikt

seed szerveren melyik utorrent verziót érdemes használni?

2.0-el nem vagyok hátrányba?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1369) Minike válasza Soma01 (#1367) üzenetére


Minike
csendes tag

2 mátrixra beneveztem msot feltoltottem 3000 kreditet, es 2 nap alatt felment 400giga NC-re:D ennyit emg er aztan megint 1 évig szarok az arányra.

Néha nehezen nyitja meg a webuit- de nem is kell piszkalni.

(#1370) Csabee. válasza emre33 (#1368) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem nem vagy vele hátrányba.

Üdv: Csabee.

(#1371) Kantorpe válasza Minike (#1360) üzenetére


Kantorpe
tag

Szia,

seedes topicban olvastam az irasod, ha spec csomag kell, akkor keresd a warpseed -et, vagy seeder -t. Lehet egyezkedni, es korrektek, de szerintem januarban erdemes, ha meg nem talaltal azota.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#1372) Csabee. válasza Kantorpe (#1371) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Karácsonykor mindenhol free leech várató szerintem most érdemes.

Mondom én aki nem fog bérelni :DD

Üdv: Csabee.

(#1373) Dyno válasza Soma01 (#1366) üzenetére


Dyno
veterán

Nálam most valahogy nagyon szar, főleg ha bh-ra akarok seedelni, valamikor baromi jól megy, 10-15mb/s, de valamikor emg állandóan 100%-os a diszkterheltség és még a kliesbe belépés is percekbe telik, aztán a rosszabb amikor kiirja hoyg valami alocatted memory vagy mi és nem csatlakozik a trackerhez.Most vagy akivel egy vinyón vagyok használja el az egész vinyót, de nem értemaz egészet, most is friss torrenteket futtatok és emgy fel 800kb/s-el..... :(

SSD-sre akarnék előfizetni de sosincs szabad.

Arról mondjuk fogalmam sincs melyik szerveren vagyok, bár igaz ftp2-t ír a kliensemnél, de ez így baromi kaka....

Korábban mikor novemberben béreltem szerver 1-en voltam, akkor a 2-es még teszten volt, akkor baromi jól ment volt hogy 25mb/s stabilan fel, lefele meg 60mb/s.

(#1374) Soma01 válasza Dyno (#1373) üzenetére


Soma01
veterán

Most nekem is ez van. Szerintem le van terhelve a rendszerük. Már írtam nekik levelet, remélem megoldják.
Próba képen csináltam magamnak még egy szervert ami nyilván tök üres volt és az is lassú volt. Szóval most szerintem valami globálisabb gond van. Régen volt már ilyen.

(#1375) emre33 válasza Dyno (#1373) üzenetére


emre33
addikt

seed szervernél mindenképp külön hdd-n legyetek. Egész seed szervernél a hdd szük erőforrás.

Ja és nem várjatok 5-10Mb/sec nagyobb sebességet ha több torrentet futtatok.
Ja jön lefelé egy torrent, akkor a többit kapcsoljátok ki.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1376) Kantorpe válasza Soma01 (#1374) üzenetére


Kantorpe
tag

Nemtudom jelenleg hol vagy, de ha mar most levan terhelve, mi lesz a szokasos unnepi "roham" alatt ?

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#1377) Dyno válasza emre33 (#1375) üzenetére


Dyno
veterán

It nem arról van szó, de le is írtam, max 5-6torrentet futtatok, csak valamikor összvissz 800kb/s-el megy fel, de már írtam is hogy valszeg azért mert a 2-es szerveren avgyok...

(#1378) Csabee. válasza Dyno (#1377) üzenetére


Csabee.
nagyúr

1 szálon éred el a legnagyobb sebességet, minél több torrentet futtatsz annál szarabb a helyzeted! Persze ha saját szervered van full konfigod azon mehet akárhány szál kb.. mert nincs terhelés alatt! De amit itt az emberek bérelnek arra tömegesen csatlakoznak és a hdd-t tördelik ezerrel.

Üdv: Csabee.

(#1379) Dyno válasza Csabee. (#1378) üzenetére


Dyno
veterán

Ez így mind világos, bár nem tudom most mit értetek félre leírtam mi a problémám, bár igaz november végén is egyszer 2-es szeróra kerültem akkor is voltak ezek a megszakadásos problémák....és írtam, hátha tudtok valamit.
Többet emg azért futtatok mert ha nem vagyok itthon nem tudok több torrentet betenni, ezért ha mondjuk nicns letöltő megy fölöslegesena torrent, inkább legyen emg a fix 10mb/s up(ami emg is szokott) mint holgy álljon üresbe.
Csak érdeklődtem hoyg másoknak is szar aki 2-es zserón van, korábban 1-esen semi gondom nem volt, volt hogy 10-12torent futott egyszerre le tudtam szedni 20mb/s körül fel közben egyidejűleg 10-12mb/s, ha emg csak seedeltem 15-20mb/s, ezzel emg is voltam elégedve.

(#1380) Soma01 válasza Dyno (#1379) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem most minden Ok. Amúgy vagyok mind2 szerveren. De nekem a régin lévő kliensek lassabbak.
Ezek a lassulások olyan hullám szerűen jönnek, pár óráig rossz, aztán jó. Mintha valaki több száz gigát hash-elne.

(#1381) Dyno válasza Soma01 (#1380) üzenetére


Dyno
veterán

Ezek a lassulások olyan hullám szerűen jönnek, pár óráig rossz, aztán jó. Mintha valaki több száz gigát hash-elne.

Van benne logika, nálam is ez a helyzet.fél8-9 között tők jól ment 2torrentet futtatam lefele jött az egyik 11mb/s-el, és mellette mentek föl együtt 12mb/s-el és a diszkterheltség 14% volt, most meg megint kaka 2mb/s le 500kb/s fel és 85%-os a diszkterheltség..... :(((

(#1382) Soma01 válasza Dyno (#1381) üzenetére


Soma01
veterán

Olvass belső fórumot is. Ott leírták,hogy egyesek nagyon megfektetik a vasat azzal, hogy 1000 peer számokat állítanak be Torrentenként!! Ezért korlátozás várható, nyilván valami ésszerű számra.

A uTorrentes szervereken mennyi szokott lenni a max peer szám torrentenként?
Akiknek van szervere, az írja már meg, Vagy ha tudja valaki az írja már meg a véleményét, hogy mi lenne az ésszerű max peer korlát! Szerintem olyan max. 50 peer.

(#1383) Soma01


Soma01
veterán

Amúgy nekem most jó a sebesség és disk terhelés is normális.

Neked?

(#1384) Dyno válasza Soma01 (#1383) üzenetére


Dyno
veterán

Hát most nekem olyan tűrhető, 5torrent fut egy jön lefele.
le: 2,5mb/s fel:5mb/s.

Diszkterhelstég 100%.

(#1385) Csabee. válasza Dyno (#1384) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De saját hdd-d van?

Üdv: Csabee.

(#1386) Dyno válasza Csabee. (#1385) üzenetére


Dyno
veterán

Bithunteren vagyok tehát 2-en vagyunk rajta.

ui:Most a peer-t nem tudom megemelni 4-ről... :(

(#1387) Soma01 válasza Dyno (#1386) üzenetére


Soma01
veterán

Bithunteren max peer most 10 lesz, mert sokan 1000-es peer számokat állítottak be és e miatt kifeküdt a rendszer. Szóval lett némi korlátozás, de aki ésszerűen csinálja a dolgokat, annak visszaadják az állítgatás lehetőségét.

(#1388) Dyno válasza Soma01 (#1387) üzenetére


Dyno
veterán

Most matrixra fizettem elő, valahogy jobban megy mint a bithunter, igaz itt is 10peer-re vagyunk korlátozva.

(#1389) Kantorpe válasza Soma01 (#1382) üzenetére


Kantorpe
tag

A kinek mennyi beallitas felkeresre reagalva a csekboxos resz nallam az alabbi szamokat tartalmazza, 999 200 20, ez a gyari beallitas x5.
Mindezek melett ~400 sloton fut valami.

Ezekre a szamokra gondoltal ?

Az en gepem ezek melett eleg jol produkal.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#1390) Soma01 válasza Kantorpe (#1389) üzenetére


Soma01
veterán

Ez hol is van pontosan? Az uTorrentben, hol?

(#1391) Minike válasza Soma01 (#1387) üzenetére


Minike
csendes tag

Ne szivassatok, matrixon voltam max 4mb volt felvele, msot exclusive amine gyedul vagyok es 2mbittel megy ez vissz mi van mar?

(#1392) Soma01 válasza Minike (#1391) üzenetére


Soma01
veterán

Én csak egy felhasználó vagyok ott és azokat írom amiket én tudok. Az üzemeltetők döntenek, nekik írj hogy ha gond van.
Amúgy hová seedelnél? bH? Mert oda most nagyon nehéz jó sebességgel seedelni.

(#1393) Minike válasza Soma01 (#1392) üzenetére


Minike
csendes tag

mindenhova szarul most. bh nc

(#1394) Soma01 válasza Minike (#1393) üzenetére


Soma01
veterán

Én is arra a kettőre szoktam. De most csak bH-ra. De nekem sem megy rendesen, ahogy szokott. De nézd meg mennyi seeder ill peer van 1-1 torrentnél. Rengeteg, sokkal kevesebb szokott lenni, most mindenki szed mindent, ha kell ha nem.
Azért azt megkérdezném, hogy akinek máshol van szervere, annak hogy megy most?

Amúgy most a szervereim elég jól mennek.

[ Szerkesztve ]

(#1395) Dyno válasza Soma01 (#1394) üzenetére


Dyno
veterán

BH-ról például jól tudok szedni 20mb/s.De vissza csak max 2-3mb/s.

Én gt-re seedeltem havernak, egész jól ment 6-7mb/s.De ott meg most elfogyott a letöltő.

[ Szerkesztve ]

(#1396) Csabee. válasza Dyno (#1395) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A BH az köztudottan overseedelt oldal.

Üdv: Csabee.

(#1397) Soma01 válasza Csabee. (#1396) üzenetére


Soma01
veterán

Ezek elég jó árak szerintem. Vagy csak kezd telítődni a piac?

Figyelem Seedszerver Akció!

Ha most bérelsz seedszervert nagy akcióban lehet részed

50gb 8slot 4.000FT
80gb 12 slot 5.000Ft
160gb 22 slot 7.000FT
320gb 35 slot 8.000ft
160gb korlátlan slot 9.000ft
320gb korlátlan 10.000ft
500gb korlátlan 12.000ft

Amúgy hogy állnak a szervereitek, most a BIX rekordok és ennek okozói a sok Free Leech idején?

(#1398) _Voyage_ válasza Soma01 (#1392) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

4mb/s-el megy bh-ra 4 napja, mióta freeleech van, és a szerver max sebessége 5mb/s.
És a maradék 1mega meg nc-re megy.... :)
Ismerősnek fullon megy a szervere, kb 12mb/s-el tolja csak bh-ra, 17-20-al meg nc-re... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#1399) Janusys


Janusys
csendes tag

Sziasztok.
Üzemeltetek pár oldalt, pár ezer regelt taggal.

Keresnék valakit akinek van saját szervere.
Hosszabb távú kóperáció céljából.
Mindenkinek kifizetődő lenne.

Üdv.
Janus

skype: sat.janusys.org

(#1400) Soma01 válasza _Voyage_ (#1398) üzenetére


Soma01
veterán

Akkor én a saját max-hoz képest elég gázul állok. Fel 3 megával tölök 10-12 helyett. Mondjuk ez azon is múlik, hogy mennyire viszik az adott cuccot.
De állítólag a net szolgáltató sem ad most annyit amennyire szerződtek az oldal üzemeltetői.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.