Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) E-Maxx válasza Kekmen (#350) üzenetére


E-Maxx
tag

Igen, ez a bajom nekem is, mert ha max ilyen 3000, akkor nem foglalkozok vele egyáltalán, de 3 hónapot kifizetni, és utána semmit nem kapni... :U Mert egyébként havi 3000-es csomag, 50gb, 5slot, stb...De így hogy 3-at fizettem, így olcsóbb lett, 500-al...Na bumm, de akkor is... :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#352) nfsu17


nfsu17
veterán

Pici seedszerver.org tapasztalat.

Nem rossz, még alig telt el 24 óra, de kellemeset csalódtam. Elég jó.
100Mbit fölé se le, se fel még nem ment és ha töltök le, szinte 0 a feltöltés, de ha seedbe megy át, akkor akár 6-7-8MB is lehet az up. Egyszerre többet szintén nem célszerű tölteni, mert össze-vissza megy a sebesség, és ha töltök le egy anyagot, de van egy amit seedelek, akkor a seed is alig csorog 50-60-al. De alig 20 óra alatt már felment 70GB, ami kezdésnek egész jó, főleg úgy, hogy egész nap nem nyúltam hozzá, és nem tudtam betenni friss, jól seedelhető torrentet.

Tegnap írtam nekik este 9 körül, hogy a távoli asztalt nem érem el. 27!!!! perc múlva visszaírtak, de hát sokra nem mentem vele, mert nem javult meg. Utána pár perc múlva megint írtam, de azóta nincs válasz és a távoli még mindig nem megy. DE azért a webui megy, szóval működik végülis a cucc, ftp is elérhető.

Apropó: segítenétek, hogy kellene elérnem a távoli asztalt? Kaptam egy címet, megvan a jelszó, felh. név, de nem tudok belépni, mert "a távoli asztal levált".

(#353) Fercsa válasza E-Maxx (#348) üzenetére


Fercsa
senior tag

Az a baj ,h a hatosag se fog semmit tenni ,mert tizerzer forint alatti osszegrol van szo ami "csak" szabalysertes es nem buncselekmeny.
Arrol nem beszelve ,h egyedul vegig vinned az egesz "cecot" hat szvsz nem fogja megerni ,de ha talasz mast is akit megkarositott akkor tobb eselyetek van/lenne..
Ahogy kekmen irta megvolt a tanulopenz.

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#354) Kekmen válasza nfsu17 (#352) üzenetére


Kekmen
senior tag

Na jó azért a szervert használni is tudni kell azért. Értem ezalatt, hogy ha töltesz le 8-9MB/s-el, akkor ennyiért ne várd hogy még vissza is menjen közbe. Ír és olvas egyszerre a vinyó, betelik a cache és nem fog felfelé menni semennyivel. Miután leszedted persze megugrik, mert akkor már csak olvasás van. Szerintem korlátozd be a letöltési sebességed, kezd mondjuk 3MB/s-ről 500k-s lépésekben fölfelé, aztán ha jelentősen visszaesik a seed, akkor már sok, ezt neked kell kitapasztalni. A föntieket webUI-ban is megtudod csinálni.
Távoli asztal? Ha bejön a bejelentkező ablak és jó a felhasználóneved jelszavad, akkor beenged. Ha valami hiba van akkor kiírja, hogy rossz név esetleg nincs engedélyezve a távoli a profilodra.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#355) nfsu17 válasza Kekmen (#354) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszi. Persze, itthon már kitapasztaltam az utorrentet, csak azt hittem...mindegy mit hittem...köszi.

Az utolsót írja. Nincs engedélyezve, lépjek kapcsolatba a rendszergazdával. Ez megtörtént egyszer, de nem lett jó, másodikra még nem jött válasz. Addig kezdek valamit webui-val.
Köszi.

(#356) meili válasza sasa311 (#349) üzenetére


meili
tag

Te már be tudsz lépni? Mivel nekem már megjelenik a távoli asztal bejelentkezés, de nem akar beengedni a felhasználó nevemmel és a jelszóval.

(#357) sasa311 válasza meili (#356) üzenetére


sasa311
veterán

Nekem még nem is aktiválták a szolgáltatást.
Hétfőn délután fizettem be nekik az OTP-be, kedden mikor hazajöttem akkor láttam, hogy befizetés után kérik írjak nekik emailt. Arra válaszoltak tegnap, hogy nem megy a móka.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#358) sasa311


sasa311
veterán

Kedves Felhasználók,

Sajnos a core02 szerveren a Win2003 rendszer adta meg magát, újratelepítés és a fiókok, házirendek, stb. újbóli létrehozását követően tegnap éjszaka óta újra üzemel a szerver. Az adataitok megmaradtak, nem veszett el semmi. Mégegyszer elnézést a kellemetlenségért.

Annyi változás történt a megszokott környezethez képest, hogy a partíciók az Asztalra vannak mount-olva, tehát mindenki a saját Asztalára tud tölteni (természetesen a file-ok a partíciótokon tárolódnakm nem a C: -n). Törléskor Shift+DEL –t használjatok és akkor nem kerülnek a file-ok a lomtárba, hanem azonnal törlődnek.

Üdvözlettel:

TorrentSzerver.com / Ügyfélszolgálat

WWW: http://www.torrentszerver.com
E-mail/MSN: info@torrentszerver.com

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#359) nfsu17


nfsu17
veterán

Szerveres szakértőktől kérdezném, hogy az is elfogadott dolog, hogy ha van százX peer, de csak 15-20-hoz hajlnadó csatlakozni? Seedeknél nem ennyire rossz a helyzet.

(#360) nfsu17


nfsu17
veterán

Á, elegem van.
Visszaírtak, hogy leellenőrizték a távoli asztalom és náluk minden jó.

Mi a fákkot csináljak még, hogy betudjak lépni?
Megvan a link, beírom ahova kell (gondolom oda kell) és nem kapcsolódik. Asztal levált. :O

Mit kell beállítani, hogy menjen?
Routerem van, számít?
WEBUI közben megy, számít?
Kerio-m van, számít?
Avast van, számít?
Nem csináltam még ilyet, de nem gondoltam volna, hogy ennyire bonyolult.

Kérlek segítsetek. :R

(#361) #39131392 válasza nfsu17 (#360) üzenetére


#39131392
törölt tag

Nekem volt úgy ,hogy Firefox alatt nem ment a webui, IE alatt viszont igen.

(#362) nfsu17 válasza #39131392 (#361) üzenetére


nfsu17
veterán

Most már megy a távoli asztal is. :)
Igaz én semmit nem módosítottam, úgyhogy ők gondolom viszont valamit igen.

(#363) mexel


mexel
veterán

Boxerseed másnál is megállt?

(#364) Csabee. válasza mexel (#363) üzenetére


Csabee.
nagyúr

boxerseed-el szoktak gondok lenni úgy hallottam .. :) bár én nem béreltem senkitől :) csak hallomásból tudom .. :)

Üdv: Csabee.

(#365) sasa311 válasza mexel (#363) üzenetére


sasa311
veterán

naés a torrentszerver.com megy? :F
Mert nálam nem

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#366) muni válasza E-Maxx (#348) üzenetére


muni
csendes tag

most pont 250 megabittel seedelek egy pakkot amit feltettem. ez egy kis oldalon van!!

munwalker

(#367) ego27


ego27
csendes tag

Még van egypár üres hely, ha valakit érdekel. [Info]

[ Szerkesztve ]

(#368) nfsu17 válasza muni (#366) üzenetére


nfsu17
veterán

Az "elég" korrekt. Nekem "nagy" oldalra is alig súrolja a 100Mbitet, de inkább 50 körül flangál. És az áraik is jobbak, sokkal jobbak.

A próbalehetőség az hogy működik?
Mert ha lejár az egy hónapom, szerintem ide fogok váltani ha még lesznek. :D

És azt megtudod mondani, hogy az összes kapcsolat (beállításokban) az mennyire van téve?
Mert szerintem az sem mindegy. Legalábbis itthon lehet úgy gyorsítani, hogy több emberhez tudok csatlakozni.

És még annyit :D , hogy miközben töltesz le, de valami miatt belassul, viszont lenne bőven peer akinek tudnád feltolni, akkor van rendes megabájtos upod akkor? Mert folyamatosan látom a komoly seederek sebességét, hogy míg leér nekik egy dvd, addig már visszatették 3x minimum. Azaz pl le 5MB fel meg akár 15MB is lehet. Nálam ez nem működik. :(

Esetleg ha írnál egy kisebb beszámolót képekkel, akkor lehet több embernek segítenél. Bár az sem jó gondolom, ha hirtelen nagy mennyiségű ember zúdul egy kisebb cégre, mert abból megint csak sebességcsökkenések lesznek, nem?

(#369) ganczroland


ganczroland
csendes tag

sziasztok!

Vki tudna nekem segíteni? Komplett szervert szeretnék magamnak bérelni amihez admin jogokkal hozzá férek! Esetleg vmi olcsó host vagy nem toom!

Előre is köszi!

(#370) sasa311 válasza nfsu17 (#368) üzenetére


sasa311
veterán

Azaz pl le 5MB fel meg akár 15MB is lehet. Nálam ez nem működik

--> Az ilyesmihez több dolog kell:

- Gigabites sávszél
- az, hogy EGYEDÜL használj egy vinyót
- az, hogy EGY, max két torrent dolgozzon egyszerre.

A winyóknak fizikai korlátaik vannak, ha fut 15 torrent egyszerre ha megszakad se tud 15 helyről olvasni saját magán egyszerre. :))

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#371) ronaldo


ronaldo
őstag

Ha jól néztem a topicban még nem esett szó a quickfood szerverről. quickfood.hu, 2200ft-s csomagjukat használom (25gb, korlátlan down, 4000kb/s up, 2 slot) és egyelőre elégedett vagyok. A 2 slot kicsit kevés meg a 25gb is (igaz lehet apránként is bővíteni de úgy eléri a 3000ft-t mint a legtöbb alternatívánál), ugyanakkor sasa rávilágított a lényegre. Lehet 10Gbit-es sávszél is, az olcsóbb csomagokban osztott vinyó van, örülni kell ha kis ideig nem megy a másik seedje, akkor tud repülni a sajátod. Amúgy elég gyorsan aktiváltak, leállás még nem volt. (ez a 11. nap)

Legközelebb lehet kipróbálom a saját hdd-s verziót (vagy a quickfoodnál, vagy máshol), ott van lehetőség bármikor 25-35MB/sec-es upra.

(#372) sasa311 válasza sasa311 (#370) üzenetére


sasa311
veterán

kb így :)

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#373) sasa311 válasza ronaldo (#371) üzenetére


sasa311
veterán

Ja ahogy látod a képen én mostmár csak 4 torrentet futtatok, teljesen felesleges 6-ot, mert nem a sávszél korlátoz, hanem az, hogy a vinyó uTorrent szerint gyakorlatilag non-stop 100%-on pörög és egyszerűen nem bírja.

Persze a vacak torrent file sose fog max sávszélen felmenni, ahoz az kell, hogy egyedüli seeder legyél sok/vagy nagy sávszélű leecherre.

Amúgy úgy számoltuk haverral, hogy ahogy most vagyunk ( torrentszerver.com ) 2en egy vinyón Gigabiten ~ 3,8-4,2 TERA feltöltést fogunk csinálni, ami valószínűleg évekig elég lesz kettőnknek is. Úgyhogy annyira nem sajnáljuk azt sem, hogy nem non-stop 20Mega a seed "csak" 4-5 :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#374) nTom


nTom
aktív tag

a torrentszerver com-ot használom már 2 hónapja, az első kettő hét fasza volt. Lefelé akár 25 megával is jött, felfelé is láttam 5-10-között. Utánna voltak leállások is, de mostmár megy folyamatosan (core05). Viszont a sebesség az első időkhöz képest jelentősen csökkent. Igaz hogy csak 3ezret fizetek, lehet ezért is, de letöltésnél mindig azt látom hogy "disk overloaded" 100%-on vagy a közelében, eléggé ingadozik a letöltés, akár pár kiló-pár mega között.Azon gondokodom hogy nézek másik szolgáltatót.

(#375) muni


muni
csendes tag

ma kivételesen ideges vagyok rájuk me most bővítenek de nem emgy. remélem jóvá lesz írva ez a nap is.

nem nagyon akarom igazából hogy sokan legyünk ott.
megpróbálok minden kérdésre válaszolni.
az összes kapcsolat 1000re van beállítva ha jól emlékszem. peerek torrentenként 100 és 25 vagy 50 rekesz van torrentenként felfelé. +nyit még egy szállat mindig 90százaléknál
mikor letöltesz olyankor is tölt fel mint állat még külföldi oldalra is.

az elmúlt 2 napban viszont valami nincs rendben. a táv asztal tiszta bug lett,sőt tiszta bug lett az egész. távaztalrol lekerült a firefox mert valaki beszopott egy vírust.

ma dél óta nem megy és bármennyire is jó de ha estig nem lesz jó és mégegyszer kimaradás lesz akkor váltok sajnos és szerintem mások is.
hozzáteszem 5000ft-ért van 70giga táram,25slotom és van hogy 250megabittel seedelek tartosan mikor másik szerveres húz tőlem. átlagban azért egy jo 40-100 megabit között mozog ami nagyon jo és nem csak ár miatt!

lehet maradok itt de nem tudom még. nincs tapaszaatlatuk benne az az érzésem.

munwalker

(#376) nfsu17 válasza muni (#375) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszi.

Én megvagyok velük elégedve (ahol vagyok), eddig nem volt leállás és már most elég szép feltöltést csináltam, pedig még 1 hét sem telt le. A hónap végére felmegy annyi, hogy többet nem is kell nekem egyelőre szerver.
Egyre többet vagyok 50Mbit felett, gyakran a 100Mbitet is súrolja.
De érezni, hogy sokan vagyunk a vinyón/sávon, mert a legcélszerűbb egyetlen egy torrenttel "haladni", ott szépen megy le/fel, de ha több van bent, akkor már semmi extra.

(#377) muni válasza nfsu17 (#376) üzenetére


muni
csendes tag

most már jo. saját vinyón vagyok :)

munwalker

(#378) Hunter2 válasza Kekmen (#354) üzenetére


Hunter2
addikt

Nem kell szépíteni , jóeséllyel túl van terhelve a szerver gép.Nálunk is volt ilyen mihelyt nagyobb gép került alá minden normálisan ment.

(#379) Kekmen válasza Hunter2 (#378) üzenetére


Kekmen
senior tag

Nem szépítés volt ez, 3-4000 Ft-ért senki ne várjon csodát, hiába van kiírva nagybetűkkel, hogy Gigabit, úgy is telepakolja emberekkel a vinyót és egyértelmű, hogy túlterhelődik. Ezért kell jól megválogatni, hogy kitől béreltek...

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#380) RexpecT


RexpecT
addikt

Olcsón jót: server-seed.com
Paypallal fizettem küldtem e-mailt 4 percre rá válaszolt, egy óra múlva már működik.

Akinek elég 500-600GB/hó feltöltés annak nagyon érdemes :K .Azt az 1k-t nagyon megéri.

[ Szerkesztve ]

(#381) Bazsee89


Bazsee89
csendes tag

Sziasztok!

Én is a torrentszerver.com-ról bérelek szervert és maximálisan meg vagyok vele elégedve. A 3000 ezres csomagjukat használom, ami bőven elég ahhoz hogy megfelelő arány tudjak magamnak csinálni. Friss torrenteknél a rendszeres sebesség 5MB/15 MB.
Viszon az ellt 2 napban a core05-ös szerveren vmi gáz lehet. Távoli asztal kapcsolaton nem tudom megnyitni a utorrentet és a webui sem működik. Írtam nekik mailt de még érdemi válasz nem érkezett.
Ettől függeltlenül a jövőben is náluk maradok feltéve ha rendbe hozzák a dolgot minél előbb.

BH10 voltam...

(#382) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Szevasztok ! Nem tudom jó helyen érdeklődöm, olyanban tudnátok segíteni nekem,hogy haverral be szeretnénk tenni valahova egy szervergépet saját célra futna rajta 5-6 játék meg 5-6 weboldal ! Bár ha lenne rá igény akkor tovább is mennénk ! Tehát valamien szerver konfiguráció kéne ami elbírná ezeket . Elődre is köszönöm a segítséget !

(#383) RexpecT válasza Zsozsooooo (#382) üzenetére


RexpecT
addikt

Pl.:
[link]

(#384) nfsu17


nfsu17
veterán

14 nap utáni seedserver.org tapasztalat. Nem reklám, nem kapok érte semmit, őszintén leírom amit tapasztaltam eddig.

40GB tár, 5 slot, Gbit.

Kimaradás nem volt eddig, az elején voltak nehézségek, az e-mail-re pikkpakk válaszoltak.

Sebesség: jó torrenttel a 100Mb+ sem kizárt. Le is, fel is (nem egy időben).
Ilyenkor nem célszerű mást futtatni. Meg amúgy se célszerű még az 5-öt se egyszerre. 2-3-al szépen megy fel fejenként megabájtokkal.

Nem a legolcsóbb, de stabil szolgáltatás, jó sebességekkel.

Elégedett vagyok.

(#385) Maarki


Maarki
aktív tag

Hellotok
Azért írok ide mert én igen is bérlek seed szervert és igen a SeedSYStől és nem csalódtam bennük korrekt megbízható partnerek ha valami gond van akkor ki írják komentbe hogy szarvan a palcsintába ki írják mennyi idő és teljesítik és nem úgy csinálják mint a többi "cég" hogy nem ment így jártál buktad a napot időt pénzt hanem a ki eset napot időt megkapod :) szóval ennyit erről én míg bérlek tőlük fogok és az eddigi rekord mit elértem az 34mb/s volt :)

(#386) ego27


ego27
csendes tag

Még akad egy-két kiadó hely. Itt nézz körül.

(#387) headhunter


headhunter
addikt

Külföldi sávszéles seedszervert keresek.

Ajánlatokat privátban!

[ Szerkesztve ]

(#388) dag


dag
tag

Van itt valaki "dobokai" -nál? itt a ph-n hírdetett... Kiváncsi lennék hogy ti meg vagytok elégedve -e a szolgáltatással.

(#389) Seso


Seso
csendes tag

sziasztok,
en most valtottam seed szerv. szolgaltatot, mert kulfoldi iranyban nem tudtam seedelni vagy csak lassan...gondoltam kiprobalom a VIPSEED-et. van vnkinek tapasztalata? miota atutaltam a penzt siri csend... most mar vagy 4 napja...

(#390) sdccds56


sdccds56
csendes tag

Én ezidáig a BladeNet seedszervert használtam. Igaz itt is napokat kellett várni az account elkészültéig, de korrektek - gyorsan egy email váltással a torrentklienst is átcserélték Utorrent 1.6-ról 1.8-ra. :C
A sebességgel sem volt gondom, viszont az ftp-jük elég lassú volt.
Én javarészt blurayeket töltöttem le és seedeltem vissza. A serverre letöltött bluray állományok, amelyek esetenként 40-50 GB méretűek voltak rendkivül lassan jöttek le, max. 600kb/sec a gépemre.
Nálatok milyen sebességű a használatos seedszerver ftp kapcsolata??

Most olyan seeedservert keresek, ahol az ftp sebessége nagyságrenddel nagyobb. Tudtok ilyent ajánlani???

Üdv.

(#391) emre33 válasza Csabee. (#364) üzenetére


emre33
addikt

Több hónapja boxerseed-nél vagyok, semmi gond nincs vele.
Atom stabil, 40Mb/sec el lehet érni. Korrekt

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#392) Seso válasza sdccds56 (#390) üzenetére


Seso
csendes tag

en is BladeNet-nel vagyok / voltam. korrektek, gyorsak csak kulfoldi trackerre nem mukodik.

de ez a VIPSEED... csak tudnam megszopatni oket vhogy...

(#393) Seso


Seso
csendes tag

kulfoldi savszeles ajanlatok nekem is johetnek, nem varok tovabb...

kosz

(#394) nfsu17 válasza sdccds56 (#390) üzenetére


nfsu17
veterán

Én a seedserver.org-nál vagyok. Az ftp hozza a netem max sebességét...7500kbitet.
A le/fel meg akár 200Mbit+ is lehet, bár nem sokáig.
Egyetlen hátránya, hogy hiába van többszáz leech, csak 30-hoz kapcsolódik 1 szálon. 3 szálnál meg nem érdemes többet futtatni, mert csak lerontják egymást.

(#395) AmperMan


AmperMan
csendes tag

Pár szót ejtenék én is
Elsőként 1Gbit az 1024 Mbit amit 128Mb/s nak felel meg! Ez már egy komolyabb vinyónak is a a maximális terhelés háromnegyede.
Elsőként ne azt nézzük, hogy ááá it egy gigabites szeró egyből rohanok...Mert egy gigabittel soha az életbe nem fogsz letölteni!(Legfeljebb ha saját szerver) Meg gondolj bele egy gigabites vonal ára több mint 50e forint..(Pontosan nem tudom most mennyi)Tehát neki így nincs haszna.. Sokkal reálisabb ha legfeljebb olyat néztek ahol azt írják 100Mbit ami olyan 10Mb/s sebességnek felel meg amit még a vinyók is bírnak még ha többen is vannak rajta..
Ajánlott felkeresni pár embert az adott "szolgáltatónál" és megkérdezni tapasztalatikat...

(#396) #39131392


#39131392
törölt tag

1 hónap után a torrentserver.com ról. Az első két hét katasztrófa volt,de utána rendbe rakták azt a gépet amin mi voltunk. Max letöltés nekem durván 10 MB/s feltöltés 4-5 MB/s volt.Becsületükre váljon, hogy vigaszdíjként plusz (majdnem) egy héttel meghosszabbították a hozzáférést.
Ja és a Gigabites szerveres dumát én sem eszem többé meg.Csak jól hangzik :D

[ Szerkesztve ]

(#397) dag válasza Maarki (#385) üzenetére


dag
tag

Azért ez a pár napos reg elég "reklám" szagú :( de kövezz meg ha tévedek :)

(#398) headhunter válasza #39131392 (#396) üzenetére


headhunter
addikt

http://torrentszerver.com

"MIDI seed server 80 GByte tárhely + 1 Gbit + 7 slot havi díj: 5.000 Ft"

Nekem ez csomag volt 1 hónapig, pár újrainduláson kívül nem volt vele gond, FTP jött 800-820KByte/sec-kel folyamatosan.

Belföldre megfelelt, de a külföldi sávszél náluk is gyenge, 1-3 Mbit/sec/gép.

Ezt szolgáltatót valaki ismeri, tapasztalat?

[link]

Megfelelő külföldi sávszél, akkor egyik szolgáltatónál sincs? :F

[ Szerkesztve ]

(#399) sasa311 válasza #39131392 (#396) üzenetére


sasa311
veterán

Én is a torrentszerveren vagyok.

Első 3 hét jó volt, 300 MBit felé is mentem többször és stabilan.
A mostani hét elég gyenge, szerintem haldoklik a vinyó amin vagyok de igazából nem érdekel, már 2,6 Terát felseedeltem, 1-2 évig nem kell seedserver :)

Tapasztalat, hogy gyorsan és korrekten válaszoltak minden e-mailre, napközben pár perc alatt, hétvégén is pár óra után.
Hiba az indulásnál volt, elírták a user nevet és nem engedett be de 15 perc alatt megoldották adategyeztetés után.
Összességében korrekt.

P.Gomes: itt TÉNYLEG Gigabites sebesség van. Csakhogy ha el is olvasnád mire fizetsz be akkor tudnád, hogy 15-20 user osztozik 1 GBit sávszélen :) Tehát az userenként 50 Mbit. Persze mivel a legtöbb user közelse használja ki még ezt se ezért valójában 200-300 között ugrál.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#400) sasa311 válasza headhunter (#398) üzenetére


sasa311
veterán

Seedserver-szolgáltató de egy weblapra nem tellik, csak egy ***.uw.hu -ra? LOL

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.