Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

Hello!

Tud ajánlani vki árban és minőségben is elfogadható szervert?
Csak belföldi használatra kellene és ha már a 4MB/s-t tudja nekem az bőven megfelelő, nem kell hogy 15/20MB-tal menjen....
Jöhet privben is az ajánlás...
Kössz!

(#1502) rt06


rt06
veterán

uj rTWi verzio, foleg hibajavitasokkal

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1503) rt06


rt06
veterán

meg tudna dobni valaki egy *.torrent.hu admin elerhetoseggel?
elore is koszonom

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1504) proScout


proScout
tag

(#1505) rt06 válasza rt06 (#1503) üzenetére


rt06
veterán

senki?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1506) Dajkusz


Dajkusz
tag

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni, olyan problémám van, hogy :

A baráti körömnek csináltam egy privát seedszervert, ami igazából web és ftp szerver is. windows 7 alat futt mindez. 7-en vagyunk, külön külön mindenkinek saját fiókja, távoli asztali elérése + webui van.
7 példányban van külön mappában az utorrent,ami idáig nem is baj, viszont a problémám, ha a feladat ütemezőben beállítom minden fiókhoz, hogy rendszerindításkor indítsa el minden emberkének a hozzátartozó utorrentet, akkor szépen el is indul egytől egyig, és megy az összes webui. Viszont, ha távoli asztalival is akarja használni akkor beloggolás után is el kell neki indítani az utorrentet, mert nem látja azt, ami már éppen fut, és ezért ha mégegyszer elindítja akkor az teljesen új kliens, és ha előtte rakott be webui-ba letöltést az ebbe nem látszódik, és felkiáltó jellel kiírja, hogy ezen a porton már fut egy másik is ezért változtasson portot.

Szóval sok felesleges rizsa után az a lényeg, hogy van-e rá mód, hogy beloggolás után lássa a már futó klienst.

Azt viszont kifelejtettem, hogy mind a 7 utorrent elinduljon indulásnál az csak úgy jött össze, amikor feladatkezelőben megadom, hogy mit indítson akkor így írtam be:
"C:\utorrent2\uTorrent\uTorrent2.exe" /RECOVER
a felhasználóknak feladat kezelőben sem mutatja, hogy fut.

Mindenképp ragaszkodom a windows beépített távasztalához.

(#1507) Soma01 válasza Dajkusz (#1506) üzenetére


Soma01
veterán

Nem vagyok profi, de nekem ez gyanús.
Azt hogy is oldottad meg, pontosan, hogy elinduljanak a torrenk kliensek?
A fiókok autómatikusan bejelentkeznek? Ha nem, akkor ezért nem látja. Egy fiókból kár indítani 7 klienst, külön könyvtárból.
Szerintem a gép bekapcsolásakor minden fiókot be kell jelentkeztetni onnan elindítani a klienseket, így nem lesz gond. És ezért sincs a feladatkezelőben a listában az utorrent.

(#1508) Dajkusz válasza Soma01 (#1507) üzenetére


Dajkusz
tag

Feladatütemezőben oldottam meg, minden fiókhoz hozzá rendeltem a hozzátartozó utorrent indítását és beállítottam, hogy rendszerindításkor induljanak, ne pedig bejelentkezéskor.
Minden restart után bejelentkezni 7 fiókkal gáz.
ui.: egy fiókból 1 van indítva, nem 7.

(#1509) Soma01 válasza Dajkusz (#1508) üzenetére


Soma01
veterán

Nem tudom, hogy a feladatütemezőben lehet e ilyet csinálni, mert nincs win7-em. De szerintem egyszerre 7 fióknak be kell jelentkezni, hogy menjen, ha távoli asztalt akartok. Erre van patch, mert elvileg ezt nem tudja a win7, csak a szerver változat. itt a link: [link]
Szóval ha ez engedélyezve van, akkor még be is kell lépniük, de ezt talán meg lehet oldani autómatikusan. Legalább is egy felhasználónál meg lehet tutira.

SZERINTEM!

(#1510) Dajkusz


Dajkusz
tag

A távoli asztallal semmi gond mind 7ünknek megy egyszerre is akár.
Azzal a patch-el kezdtem a szervert csinálását...

[ Szerkesztve ]

(#1511) Soma01 válasza Dajkusz (#1510) üzenetére


Soma01
veterán

Akkor azt kellene kipróbálni, hogy bejelentkeztetni minden felhasználót, ha lehet autómatikusan és a saját profiljukból (saját indítópultból, vagy mi ott a neve?) indítani autómatikusan a utorrentet.

(#1512) Soma01


Soma01
veterán

Nem tudom, hogy ez segít e és megy e win7 alatt: [logon.exe link]

(#1513) Soma01 válasza Soma01 (#1512) üzenetére


Soma01
veterán

Rájöttem. Nem kell bejelentkezni szerintem, csak elég a "runas" ha van ilyan win7 alatt.
Ha nem jó így, akkor meg kell oldani a bejelentkezéseket.
De a utorrentet nem kell "recover" paraméterrel indítani.

(#1514) #32682496 válasza Soma01 (#1513) üzenetére


#32682496
törölt tag

RunAs továbbra is abban a fiókban fogja mutatni a klienst, amelyik elindította, csak az adott felhasználó nevében fog futni. Kb ugyan az mint a feladatütemezős megoldás.

(#1515) Soma01 válasza #32682496 (#1514) üzenetére


Soma01
veterán

Gondoltam. Akkor nincs más hátra, el kell indítani valami logon segédprogival vagy paranccsal a többi felhasználói felületet is. Ha nincs más, akkor manuálisan, de nem hinném, hogy ne lenne rá valami más megoldás is.

(#1516) Soma01 válasza Soma01 (#1515) üzenetére


Soma01
veterán

Ez lesz a jó: PsExec :D
Ha megy win7 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#1517) Dajkusz válasza Soma01 (#1516) üzenetére


Dajkusz
tag

Holnap megpróbálom ezt a progit, majd írom a fejleményeket.

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#1518) Dajkusz válasza Soma01 (#1516) üzenetére


Dajkusz
tag

Még nem sikerült kipróbálnom, mert közbe más gondok is adódtak, de amint tudom kipróbálom és írok mi a helyzet.

(#1519) hajas16


hajas16
csendes tag

Helosztok akit érdekel olcsó seed szerver az érdeklődjön nálam email-ba csecsiadam91@gmail.com

csomagok:

Mikró:

* Dedikált 100megabit fel/le
* 20gb tárhely
* 5db torrent futtatható
* 1db Ftp elérés
* Távoli Asztal és WebUI elérs
* 1500ft/hó

Médium:

* Dedikált 100megabit fel/le
* 60gb tárhely
* 10db torrent futtatható
* 2db Ftp elérés
* WebUI elérs
* 3000ft/hó

Mega

* Dedikált 100megabit fel/le
* 120gb tárhely
* 15db torrent futtatható
* 2db Ftp elérés
* Távoli Asztal és WebUI elérs
* 400ft/hó

Giga

* Dedikált 100megabit fel/le
* 200gb tárhely
* 20db torrent futtatható
* 2db Ftp elérés
* Távoli Asztal és WebUI elérs
* 5000ft/hó

(#1520) hajas16


hajas16
csendes tag

helosztok akit érdekel seed szerver az olcsón az érdeklődhet email-ba a csecsiadam91@gmail.com

Csomagok

Mikró:

* Dedikált 100megabit fel/le
* 20gb tárhely
* 5db torrent futtatható
* 1db Ftp elérés
* Távoli Asztal és WebUI elérs
* 1500ft/hó

Médium:

* Dedikált 100megabit fel/le
* 60gb tárhely
* 10db torrent futtatható
* 2db Ftp elérés
* WebUI elérs
* 3000ft/hó

Mega

* Dedikált 100megabit fel/le
* 120gb tárhely
* 15db torrent futtatható
* 2db Ftp elérés
* Távoli Asztal és WebUI elérs
* 400ft/hó

Giga

* Dedikált 100megabit fel/le
* 200gb tárhely
* 20db torrent futtatható
* 2db Ftp elérés
* Távoli Asztal és WebUI elérs
* 5000ft/hó

(#1521) Dajkusz válasza hajas16 (#1520) üzenetére


Dajkusz
tag

a mega csomag érdekel, ha az az ára ami ki van írva xD :DD
10 csomag van belőle? mert akkor 10 kellene

[ Szerkesztve ]

(#1522) dashed válasza hajas16 (#1520) üzenetére


dashed
senior tag

akkor 100megas vonalon van a szerver jol gondolom? hany ember ul max a szerveren ossz vissz ?

(#1523) hajas16 válasza Dajkusz (#1521) üzenetére


hajas16
csendes tag

igen 4000ft/hó és az kapod ami oda van irva a többit privátba teszt időt lehet kérni

(#1524) hajas16 válasza dashed (#1522) üzenetére


hajas16
csendes tag

igen 100mb/s net van szerveren és max 5 ember van 100mb/s re leosztva

(#1525) Soma01 válasza Dajkusz (#1521) üzenetére


Soma01
veterán

Úgy engem is! :DDD

Amúgy hogy áll a szervered?

(#1526) hajas16 válasza Soma01 (#1525) üzenetére


hajas16
csendes tag

ezt most hogy érted hogy, hogy áll????

(#1527) Dajkusz válasza Soma01 (#1525) üzenetére


Dajkusz
tag

hajas16: a kérdés nekem szólt :D, amúgy a mega csomaghoz 400ft-ot írtál nem 4000-ret mind2szer :D

Soma01: Felraktam a progit elindítottam bármelyik futtatható file-t benne mind elindította a cmd-t de lefutott és bezáródott. kb ennyi volt a próbálkozásom idáig vele:D de majd még rászánom magam és megcsinálom, ha tudom.
A szerver az már nagyon nagyon régóta megy restart nélkül :D kicsit be van lassulva, de nincs kedvem újra belépegetni a fiókokba egyenként, mert az legalább 5 perc.. xD

(#1528) hajas16


hajas16
csendes tag

helosztok akkor akit érdekel a seed szerver vegyen fel msn re a mega csomag elírtam bocsánat mindenkitől 4000ft/hó uzsidoboz14@freemail.hu

(#1529) Soma01 válasza Dajkusz (#1527) üzenetére


Soma01
veterán

Akkor nincs nagy baj. Ha megy a szerver akkor nincs nagy gond ezzel a belépkedésekkel.

Rákérdezek még egy srácnál, majd írok ha megtudtam valamit.

(#1530) Dajkusz válasza Soma01 (#1529) üzenetére


Dajkusz
tag

Hát jaja fut így, csak tudod... ha a lustaság fájna .... xD

(#1531) tomcsika12


tomcsika12
csendes tag

Sok seed szervert kipróbáltam. Egy van amit mindenki kerüljön el, az a seedzona.
Ezen kívül voltam még a myseedszerver-en, az nagyon korrekt mind árban és szolgáltatásban is, és amit külön tudok ajánlani az a seedbox.

(#1532) zoli03


zoli03
őstag

Kipróbáltam a SeedWeb.ws W10 csomagját. A feltöltés elvileg 1000 kB/s, de 2 slot van és egy slot maximum 500 kB/s-ra van korlátozva, ezt a sebességet, ha van letöltő, mindig hozza. A letöltés elvileg korlátlan, ha seedelnek rendesen akkor körülbelül 4000 kB/s-mal tölt le, néha kicsit többel. PayPal-os fizetéssel a megrendelés után egy órával már használhattam is a szervert.

(#1533) #32682496


#32682496
törölt tag

Felszabadult néhány Normál, és Pro csomag.
www.seedelek.com

(#1534) Kekmen válasza hajas16 (#1520) üzenetére


Kekmen
senior tag

Nem mostanában voltam errefelé, de néhány mondatban reagálnék erre (ezekre) a hozzászólásokra, csak jótanácsképpen.
1. Sehol, semmilyen formában ne add meg a neved, ha ezzel szeretnél foglalkozni. Én pl. 1 perc alatt megtaláltalak iwiw-en. ( A rózsaszín nyakkendős képed nagyon vadító, csak a jólneveltségemen múlt, hogy nem linkeltem ;] )
2. Ha már belefogtál, csináld tisztességesen. Mi az, hogy max. 5 ember van 100Mbit-re leosztva? És ha 5 ember kér "Mikró" csomagot? 5X1500=7500Ft, még a havidíjnak a fele sincs meg nagyjából?! Hülyeséget ne irkálj, inkább akkor ne írj semmit.
3. Szakmai felkészültség? Számtech alapok általánosban vagy valami hasonló szak szakközépben?! Linux esetleg vagy a terminálkiszolgálókat bűvölöd (persze ezt sem hivatalosan)? :)
4. Sok kezdőt "leosztottam" már, (lásd a honlapunkon, hogy miért), te korrektnek tűntél, csak nem jól fogtál hozzá. Tanulj meg helyesen írni.
5. Ha a nagy haszon reményében csinálod, akkor azt javaslom, hogy most hagyd abba, mert ez így nem fog működni. Ha nem, akkor akár még segítek is pár dologban. (persze csak ha jókedvem lesz :P )

Egyelőre ennyi tőlem, mint "régi motoros".

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1535) Ádám18


Ádám18
csendes tag

helosztok szeretnék ajánlani egy jó szervert náluk vagyok 2 hete és eddig nagyon megvagyok elégedve nagyon korrekt csapat teszt időt rögtön adtak és most itt a honlapjuk nézelődjetek szerintem megéri és egy saját képem amit pár perce csináltam
Honlap: http://seedspeed.c8.hu/ Kép: http://kepfeltoltes.hu/100404/Szerver3_www.kepfeltoltes.hu_.png (szerintem elég jó és volt ennél gyorsabb is)

(#1536) headhunter válasza Ádám18 (#1535) üzenetére


headhunter
addikt

Szerintem az árak magasak! :F

Seed20 20GB 5 3500Ft
Seed40 40GB 8 4500Ft
Seed60 60GB 10 7000Ft
seed100 100GB 12 9000Ft
Seed150 150GB 16 10000Ft
Seed500 500GB 25 15500Ft

[ Szerkesztve ]

(#1537) Ádám18 válasza headhunter (#1536) üzenetére


Ádám18
csendes tag

szerintem ár érték arányhoz nagyon jó ez a 4 szerverem és ár értékhez nagyon jó sebeséget adnak nemtom én 3000ft csomagom volt már sokszor és sehol se értem el a 60-70 mb/s et

(#1538) rt06


rt06
veterán

tovabbra is erdekelne *.torrent.hu admin eleretoseg

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1539) Kekmen válasza Ádám18 (#1535) üzenetére


Kekmen
senior tag

Hányszor regisztrálsz még be?

[link]
[link]
[link]

Vlad.: Csak ezt találtam de ez gondolom nem jó: [link]

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1540) rt06 válasza Kekmen (#1539) üzenetére


rt06
veterán

Hi!

koszi, sajnos en is csak ezt talaltam
lehetoseg szerint olyat kerestem volna, ami kozvetlenebb, de nagyon ugy tunik, nincs mas

Udv: VladimirR

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1542) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Valaki tudna ajánlani egy olcsó és megbizható seedszerverrel foglalkokozó honlapot?!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1543) hordani96 válasza gyuromoj (#1542) üzenetére


hordani96
csendes tag

Hello!

Én őket tudom ajánlani: http://seedweb.ws

Én 2 hónapja vagyok náluk és gondom nem volt még a szerverrel. Ha elakadtam az admin segített.

Szerintem jó áraik vannak és a sebességbe is azt adják amit igérnek.

SMS-el is lehet fizetni ami jó dolog, ha azonnal kell egy seed szerver.

(#1544) Kekmen


Kekmen
senior tag

Szabadult föl egy helyünk, keressetek bizalommal: KRS-Servers

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1545) ad_seed_serv


ad_seed_serv
csendes tag

Sziasztok

Ha valaki netán otthoni "barkács" seed szerverre pályázik:

http://hardverapro.hu/apro/p2_256mb_ram_30gb_2_5_hdd_seed_szerver/hsz_1-50.html

Nekem kb 2 hónap alatt 1T-t töltött vissza :)

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#1546) KAMELOT


KAMELOT
titán

hello!
nem tudom jó helyre e írok!?
Olyan kérdésem lenne hogy ha szerver gépet veszek arra lehet e telepíteni VISTA-t vagy WIN7-et???

Köszönöm előre is a válaszokat!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1547) Kekmen válasza KAMELOT (#1546) üzenetére


Kekmen
senior tag

Lehet, csak nem érdemes!

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1548) #32682496


#32682496
törölt tag

Sziasztok!
Felszabadult néhány hely a Seedelek-nél
Csomagok

(#1549) kenguroo válasza KAMELOT (#1546) üzenetére


kenguroo
tag

Inkább valami mást, ha lehet, a vista még asztali gépeken is rossz nem még szerverben, ha rámhallgatsz rakj rá inkább valami windows server verziót vagy linuxot.

(#1550) beteg válasza zoli03 (#1532) üzenetére


beteg
őstag

én is futok most velük egy "próba" hónapot. Eddig egész normális. Ha elkapja, megy napokig 500-al, de ha nem, akkor is 3-400 al.
Nem úgy, mint a seedszerver.info. Ott jó, ha 70 kB/s -al megy. De jellemzően inkább 1-2,4-el. írtam nekik, hogy ez így nem túl jó, de csak a sablon szöveg jött vissza a seeder/leacher arányról. Aztán mondjuk jófejek voltak, mert megírták, hogy utána néztek és megduplázták a feltöltésemet, de továbbra is 1-2 k a felmenet :) Szóval őket nem ajánlom senkinek.

Csak futni kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.