Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Keeperv85 válasza Meggyi001 (#2200) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Öhm... kell ahhoz egy önkéntes vállalkozó. Még azonos hardverek esetén sem biztos, hogy elindul a másik rom, vagy nem lesz tégla adott esetben a készülék. Valaki tolja rá: a PMT nem számít, az lehet eltérő... Csak ne az legyen, hogy nem szóltam előre!

(#2202) cadj92 válasza Meggyi001 (#2200) üzenetére


cadj92
csendes tag

Kb. ITT beszélnek róla a legtöbbet, ulefone poweres topic. De a postod (ahol a TWRP skineket raktad fel) után kicsivel már szó esett róla, pár oldallal korábban a linkeltnél. :)

(#2203) Meggyi001 válasza cadj92 (#2202) üzenetére

Nofene....ahogy nézem, ez tényleg egy u. power. :Y .... hm, a cherry-sek csináltak volna egy új romot rá, vagy belepiszkáltak, hogy jobb legyen? :F Valakinek télleg ki kéne próbálni :K :B ;] :D

De amúgy tök jó stratégia, hogy ha az eladások lelassultak, "átbrendelik", aztán megint el lehet adni belőle jó pár ezer darabot. Ettől a kis trükktől függetlenül, jó kis teló ez. Valahogy kéne szerezzek még egyet mert, nem tudom ez után majd mi lesz 1-2 év múlva. Sajnos a Power 2 kiesik ha tényleg nincs benne infra és dedikált kamera gomb.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#2204) toti50


toti50
csendes tag

T.Fórumozók!

2016.januárjában vásároltam Ulefone Power készüléket.
Szeretném használni a mirroring alkalmazást, de még eddig nem sikerült összekötnöm a telefont a TV készülékkel!

Kérek segítséget, a fenti problémám megoldására!

(#2205) Meggyi001 válasza toti50 (#2204) üzenetére

Helló, üdv itt nálunk. MHL funkcióra gondolsz, micro usb -> HDMI - > TV összekötéssel? Sztem azt nem tudja. Amúgy meg vagy elégedve a telóval? Akksi meddig bírja? Root, stb van e?

https://gamergep.hu/

(#2206) jobbiik


jobbiik
csendes tag

Sziaszok

Ki kell cserélnem a kijelzőmet ,mert kb. az 1\3-a nem működik a tetejétől.
Ezt a videót találtam a munkamenetre [link]
A szétszerelés 7:40 -ig tart,Csakhogy a kijelzöt nem mutatja hogy hogyan kell eltávolítani és visszahelyezni a fém kerethez.Az aliexpressröl keret nélkül jön az új.
Valakinek van ezzel tapasztalata és megosztaná?

(#2207) Dauer


Dauer
csendes tag

A legújabb gyári rom:
https://drive.google.com/file/d/0B8NC4kBpjQhYSHJJbm96VVY0ZkU/view

(#2208) toti50 válasza Meggyi001 (#2205) üzenetére


toti50
csendes tag

Szia! Amiről kérdeztem, az a tükrözés, vagyis a mirocast,a play-ből kb.10 alkalmazást letöltöttem,de semmi
eredmény nem volt!

A telefon alkalmazásokban ilyen nem létezik!
A tv okosító az rendben van /fire stick/ jól működik!

Az Ulefone Power 5.0. androiddal érkezett! Azt hallottam, hogy ezt a funkciót lehagyták, ezt kellene valahogy beindítani!
Családomban, Sony, LG készülékekben az 5.0.-van, és gyorsan rákapcsolódik a TV-re!

A 6.0. verzióban már alapban benne van, a nagy márkákban! Sony,LG,Samsung !

A Power.-ben v.kinek ez működik?

Egyébként,ez az első okos-telefonom, /1 év!/ így szinte még most ismerkedem ezzel a technikával.

Játékra nem használom, netezek és telefonálok, hetente egyszer töltöm!

Üdv: István

(#2209) Meggyi001

(#2207) Dauer: Köszi a linket :)

(#2208) toti50: Ehhez amúgy milyen tv kell?

https://gamergep.hu/

(#2210) jfcvfc válasza toti50 (#2208) üzenetére


jfcvfc
tag

A lehúzható menüben van olyan hogy tartalomátküldés. Tehát a telefon képét látod a tv-n. Na az nekem működik ha arra gondolsz.

(#2211) toti50 válasza jfcvfc (#2210) üzenetére


toti50
csendes tag

Szia!

Megnéztem, de tartalomátküldést nem találok!

Te mikor vásároltad a készüléket? Melyik Android fut rajta?

(#2212) toti50 válasza Meggyi001 (#2209) üzenetére


toti50
csendes tag

Szia!

A TV LG sima, nem okos! Ezért kaptam karácsonyra Fire Stick/AMAZON/ tv okosítót!

Gyerekeim telefonjai, Sony, LG gyorsan rákapcsolódtak a tükrözés alkalmazással a tv.re, nekik benne van gyárilag ez a program!/mirroring/

Az én Ulefone Power készülékem 2016.01.19.-én érkezett, és 5.0. android van rajta!

Lehet ezt frissíteni, pl.5.1.-re? Abban már benne lehet?

(#2213) jfcvfc válasza toti50 (#2211) üzenetére


jfcvfc
tag

6-os android van rajta.

(#2214) jfcvfc válasza toti50 (#2212) üzenetére


jfcvfc
tag

(#2215) jobbiik


jobbiik
csendes tag

Nekem android 5.1 van és benne van a lehuzható menüben is.
plussz Beallitasok-Megjelenítés-Tartalom átküldése

(#2216) jfcvfc


jfcvfc
tag

Tudtok ajánlani egy időjárás app-ott? Városkijelzős, frissítőst.

(#2217) jobbiik válasza jfcvfc (#2216) üzenetére


jobbiik
csendes tag

Sense flip clock weather használom.

(#2218) Meggyi001 válasza jfcvfc (#2216) üzenetére

[link]

(#2212) toti50 : De hogyan kell ilyenkor csatlakozni a tv-hez? Wifi-s vagy mi? Nem értem :B . Ilyet még csak hdmi kábellel csináltam.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#2219) tatita


tatita
tag

Nekem is van tartalomátküldés, még az 5.1-es tabletemen is. Viszont nem használtam soha.

(#2220) tatita válasza tatita (#2219) üzenetére


tatita
tag

A kezelőfelület-hangoló menüben lehet megjeleníttetni.

Talán wifi directen keresztül megy?

[ Szerkesztve ]

(#2221) jfcvfc válasza tatita (#2220) üzenetére


jfcvfc
tag

Egy wifi hálózaton kell lenni a tv-vel mindenképp. Aztán tartalomátküldés- további beállításpk.
Itt megjelennek az eszközök. Lehet csatlakozni de a másik eszközön el kell fogadni a csatlakozást. Kb. mint a bluetoothnál.
Köszi az app ajánlásokat!

(#2222) toti50 válasza tatita (#2219) üzenetére


toti50
csendes tag

Mindenkinek köszönöm a kommenteket amit küldtetek!

Most kaptam meg a hivatalos választ a gyártótól, hogy az én készülékemben nincs benne az a funkció!!!

Üdv.

(#2223) Con_Sole


Con_Sole
csendes tag

Sziasztok!
Nézte már valaki a 12.06-os ROM-ot?
Nincs kedve valakinek (mondjuk aki ért hozzá és van ideje :) ) egy TWRP flashelhető változatot készítenie belőle? Már csak azért, hogy ne kelljen egy komplett szőnyegbombázást végrehajtani a telcsin.

(#2224) Meggyi001 válasza Con_Sole (#2223) üzenetére

Én most tettem fel, még semmi nincs rajta belakva, csak most el kell menjek, azt utána majd nézem, hogy a root / twrp működik e. A twrp-ből flesselhetős változat jó ötlet, csak nem tudom, hogy ilyet csinált e már valaki. Én még nem, utána kell olvasni a dolognak.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#2225) Meggyi001 válasza Meggyi001 (#2224) üzenetére

Root + TWRP + Xposed mükszik, megy a belakás lassan... :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#2226) Lenovo spec.


Lenovo spec.
csendes tag

Sziasztok!
A következő problémával találkozom pár napja. Android 6.0 van fent.
Ha újra indítom a telefont az nem bootol be rendesen, újra indítás után az összes alkalmazás amit használtam még megy nem zárja be... és nem működik a gyors töltés.
Valakinek valami ötlet esetleg?
Köszönöm :-)

(#2227) Meggyi001 válasza Lenovo spec. (#2226) üzenetére

Ilyennel még nem találkoztam. Factory resetet próbáltad?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#2228) Keeperv85 válasza Lenovo spec. (#2226) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Ha újra indítom a telefont az nem bootol be rendesen << >> újra indítás után az összes alkalmazás amit használtam még megy nem zárja be

Némi zavart érzek az erőben... avagy: honnan tudod, hogy mi megy, ha be sem bootol?

[ Szerkesztve ]

(#2229) Lenovo spec. válasza Keeperv85 (#2228) üzenetére


Lenovo spec.
csendes tag

Szia!
De amikor be bootol, van hogy rögtön újra indul a telefon, van hogy 6-8* fel villan az ulefone power felirat mire be tölt a telefon.

(#2230) Lenovo spec. válasza Meggyi001 (#2227) üzenetére


Lenovo spec.
csendes tag

Nem próbáltam még eddig.

(#2231) B_I_G


B_I_G
tag

Sziasztok!

hangszórót próbált már vki cserélni? bevállalható házilag?
szétszedős video alapján forrasztós móka :/

fél éves a telefon, elkezdett recsegni, már alig van hangja...

[ Szerkesztve ]

(#2232) tatita válasza B_I_G (#2231) üzenetére


tatita
tag

Szerintem, ha eddig nem foglalkoztál ilyesmivel és nem vagy biztos a dolgodban, ne most kezdj el szerelővé válni. Senki nem fogja tanácsolni, hogy vágj bele. Azt te tudhatod, menne-e vagy sem.

(#2233) tatita válasza jobbiik (#2206) üzenetére


tatita
tag

Erről is az a véleményem, mint itt fentebb. Képzett, esetleg tapasztalt ember kell hozzá. Eddig mindenki, akinek elromlott a kijelzője, garanciában oldotta meg. Nem ismerek senkit, aki házilag cserélte volna. Videót pedig eddig én sem találtam, pedig biztosan cserélhető keret nélkül is, ha úgy lehet kapni az újat hozzá.

(#2234) Nikaré válasza tatita (#2233) üzenetére


Nikaré
őstag

Lehet azért vetődnek fel ilyen kérdések mert nincs garancia a telefonra.

(#2235) jobbiik válasza tatita (#2233) üzenetére


jobbiik
csendes tag

Garanciában 20 euro lett volna a visszaküldés kínába a posta szerint,és még egy csomó papírt ki kellett volna töltenem.Féltem attól is hogy visszafele még esetleg megvámolnak, ugyanis mikor kaptam átcsúszott a rostán.A gearbest 30 euro refundot adott.

(#2236) tatita válasza Nikaré (#2234) üzenetére


tatita
tag

Lehet félreértesz, magam is az otthoni javítás pártján vagyok. Ha az enyémnek akármilyen baja lesz, 100% hogy saját kezűleg fogom kicserélni a kijelzőt vagy ami elromlott rajta. Viszont számomra ez nem okoz különösebb fejtörést, van rutinom és cuccaim is hozzá.
Annak nem ajánlom, aki nem rendelkezik kellő tapasztalattal, ismerettel a művelethez. Forrasztani például nem veszélytelen egy telefon belsejében. Ezért szerintem más sem fogja javasolni ezt az utat, mert senki sem vállalja a felelősséget az esetleges kudarcért, ami teljesen jogos is.

[ Szerkesztve ]

(#2237) zitrone88


zitrone88
aktív tag

hejho!

megint orvendeztet valamivel a teloka.. valami Media player telepitest dobalgat fel random, nem tudom, mitol fugg, meg nem fedeztem fel semmivel osszefuggest.. de mar megerett a kerdojelre, mert ugy latszik, nem marad el... valakinek hasonlo? (kuldok majd kepet, ha feldobja ismet)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#2238) Meggyi001 válasza zitrone88 (#2237) üzenetére

Oké, kérünk majd képet róla ha lehet.

https://gamergep.hu/

(#2239) tatita válasza zitrone88 (#2237) üzenetére


tatita
tag

Van vírusirtód? Ha igen, csinálj egy teljes vizsgálatot, én is így vetettem véget az őrületnek.

(#2240) zitrone88 válasza tatita (#2239) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Az eset a következőket találta:

Egyik sem távolítható el :/

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#2241) Meggyi001 válasza zitrone88 (#2240) üzenetére

Melyik rom is van fent neked most?

https://gamergep.hu/

(#2242) zitrone88 válasza Meggyi001 (#2241) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Tudnám mit köll nézni :D ... Ez így segít?

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#2243) Meggyi001 válasza zitrone88 (#2242) üzenetére

07.18-ai.... Security patch fent van?

https://gamergep.hu/

(#2244) cadj92 válasza zitrone88 (#2242) üzenetére


cadj92
csendes tag

0718, utolsó sor, ott még volt Search Service, az szedi le ezeket a progikat.

Arról van egy ota update szeptemberi verzióra, amiben elvileg már nincs benne ez a progi, de nekem nem volt fent az update.

Nekem most a flashelhető, decemberi "v2" van fent, eddig csak jókat tudok róla mondani. Akksi mintha jobb lenne, nincs benne vírus (ESET szerint), frissebb security patch (dec 5.).

Az ujjlenyomat olvasóra vagyok kíváncsi, mert eddig nem használtam, mert wakelockolt, de látom ezen a téren is raktak be újdonságokat, lehet alkalmazásokat is nyitni, fényképezni ujjlenyomattal, talán wakelock téren is javítottak. Még csak pár órája használom, de eddig mindig felismert, réginél kellett tapicskolni, hogy beengedjen, de persze lehet, hogy csak bénán vittem be az ujjlenyomatokat...
Régi fajta, matt ujjlenyomat olvasóm van.

[ Szerkesztve ]

(#2245) zitrone88 válasza cadj92 (#2244) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Az a fura akkor, hogy ezt csak most kezdte el pár napja.. Pedig már sok hónapja van ez fent.

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#2246) cadj92 válasza zitrone88 (#2245) üzenetére


cadj92
csendes tag

Én nem tudom mikor jön elő, mert amikor még nekem is 0718-as volt, rootoltam a telót és Titanium backuppal kigyomláltam mielőtt elkezdett volna töltögetni, de olvastam olyat, hogy valahogy 50-100 ki-be kapcsolás után kezd töltögetni. Aztán, hogy mennyire a fantázia szüleménye ez, azt nem tudom...

(#2247) tatita válasza zitrone88 (#2240) üzenetére


tatita
tag

Ezek szerint a telefonod önveszélyes :)

Még ilyet nem láttam...

(#2248) bloggiold válasza tatita (#2247) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Nálunk is ezt produkált. Frissítés és takarítás, ahogy páran már itt írták helyrerakta a telefont.

https://fontecone.blog.hu/

(#2249) Con_Sole válasza zitrone88 (#2237) üzenetére


Con_Sole
csendes tag

#1975, #1976-os hozzászólás. Azóta nincs gond.

(#2250) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

Sziasztok, 6.0-ás gyári legfrissebb... a hibajelenség h 75-80% akkunál kikapcsol, és csak töltőre dugva kapcsolható vissza. Tapasztalt hasonlót vki? Ha igen megoldás? Köszi

Más: 5.1 es szoftver: mdnsd eszi az aksit... megoldás? köszi

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.