Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) Meggyi001

Olvasgassatok már bele légyszíves sráscok, hogy mit tegyek még bele, vagy mi pontatlan, ötletek, tippek, bármi: uleFone Power téma összefoglaló piszkozat

https://gamergep.hu/

(#2452) tatita válasza Meggyi001 (#2451) üzenetére


tatita
tag

"2: Akkumulátor hiba -> Itt már több esetről hallottam Magyarországról, kb 2-4-et. Pedig hát elvileg minőségi Sony akkumulátor elvileg."

Itt az egyik "elvileg" szót kiveheted, szerintem.

(#2453) ubiessuni válasza Meggyi001 (#2451) üzenetére


ubiessuni
tag

Szerintem nagyon jó lett, köszönjük, így első olvasásra nem találtam hiányzó dolgot.

(#2454) Meggyi001 válasza ubiessuni (#2453) üzenetére

Köszi.Remélem szerdán, a munkaszüneti napon be is tudom fejezni. Ha eszetekbe jut még valami, írjátok meg.

https://gamergep.hu/

(#2455) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Lehet csak én veszem észre, de ha jönnek a frissitések, akkor olyan 0.2-0.4 Gb tárhelyet is képes a kis piszok el foglani! De nekem nem root-olt a telóm!
Más minden rendeltetés szerint müködik, és remélem fog is amig az aksija kitart!
De az össze foglalón nem olvastam az aksi életben maradásásról dolgokat, csak a kezelésével, üzemeltetésével kapcsolatban jelent meg pár sor!
De ahogy nézegettem szét lehet kapni, nem kalapáccsal, és arra lennék kíváncsi, tartalék aksit lehet-e kapni, szerezni????????
Ha tudja valaki ossza már meg velem akár priviben is!!
Köszi!!
Sziasztok!!

(#2456) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#2455) üzenetére

[link] [link] Sok akksi van alin meg ebay-on, youtube-on meg sok ilyen videó.

https://gamergep.hu/

(#2457) Ghard válasza Meggyi001 (#2456) üzenetére


Ghard
őstag

Az a leírás nem gyenge:
Compact size, easy for you to carry during travel.
Easily fits in your purse or bag

Mintha csak be lehetne pattintani mint régi telefonoknál :D

(#2458) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Teljesen rapszodikus lett a töltés, fél5kor megébredtem ma, és olyan 45%-on feltettem töltőre a telefont, 97%-ig töltött 6.10-ig. Kicsit lassúnak találom. Szerintem a gyorstöltés megint nem működik. Ez minek a hibája lehet? Telefon, akksi, töltő?

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#2459) tatita válasza zitrone88 (#2458) üzenetére


tatita
tag

Nem használsz másik kábelt? Nekem néha úgy tűnik, mintha az eredetitől eltérő kábelekkel másképp töltene. De lehet ez csak illúzió.

(#2460) Zöldbéka válasza Meggyi001 (#2456) üzenetére


Zöldbéka
tag

Köszi Megyi, nézem majd, de remélem olyan 2-3 évet bír majd az eredeti is!!
Hi!!

(#2461) zitrone88 válasza tatita (#2459) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Igen ez így van, én is tapasztaltam, csak most a sajátjával ilyen :/

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#2462) HuaweiU8500 válasza tatita (#2452) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

A másik telonal kezd jelentkezni az akku probléma...aggodom...igy

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#2463) tatita válasza HuaweiU8500 (#2462) üzenetére


tatita
tag

Azon gondolkozom én is, hogy lehet ez, ha minőségi Sony akksi van benne. Mi nyírhatja ki?

(#2464) Meggyi001 válasza tatita (#2463) üzenetére

Nem értem mi van ezekkel az aksikkal :Y :F :W

https://gamergep.hu/

(#2465) HuaweiU8500 válasza Meggyi001 (#2464) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Az érdekesség, h helyfuggo, amikor gyenge a térerő akkor nem jön elő...de lehet h valami véletlen...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#2466) tatita válasza HuaweiU8500 (#2465) üzenetére


tatita
tag

Most az enyém 51%-on van. 15 és fél órája van bekapcsolva. 2 óra 20 perc képernyőidő. Viszont 2 óra 30 perce megy a hotspot. Azelőtt 82%-on volt. Mobilnet folyamatosan bekapcsolva, szinkronizálás is megy. Úgy néz ki, nekem még bírja, viszont a hotspot ennyi idő alatt 30%-ot lerántott.

(#2467) HuaweiU8500 válasza tatita (#2466) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

A mienk 90%-ról simán kikapcsol... és csak töltőn kapcsol vissza... de ez csak néha jön elő... félek akku..bár 10 eur egy új akku Alin

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#2468) tatita válasza HuaweiU8500 (#2467) üzenetére


tatita
tag

Lehet érdemes lenne egyre beruházni.

(#2469) tatita válasza zitrone88 (#2433) üzenetére


tatita
tag

Nekem is megjött az új szilikon tok. Ez tényleg passzentosabb, mint amit adtak hozzá. Bő két hét alatt meg is érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#2470) tatita


tatita
tag

Volt/van valakinek térerő problémája?

(#2471) tatita


tatita
tag

Mi van, mindenki bulizni ment? :)

(#2472) ubiessuni válasza tatita (#2470) üzenetére


ubiessuni
tag

Eddig nem nagyon vettem észre ilyesmit, de mire gondolsz pontosan?

(#2473) Meggyi001 válasza tatita (#2470) üzenetére

Azért nem válaszoltam rá, mert nekem nincs és nem is volt. Ez gondolom nagyban függ a lakóhelytől.

Az akksi cella készenlétnél meg tudod nézni, hogy volt e jel nélküli idő.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#2474) tatita válasza ubiessuni (#2472) üzenetére


tatita
tag

Nem tudom a szolgáltatóval van-e baj vagy a telefonnal. Az adatforgalom néha megszűnik, nincs 4G 3G sem. Aztán egyszer csak visszajön. Rövidebb, hosszabb ideig tűnik el. 1 perc, 5 perc. Mintha korábban nem tapasztaltam volna ennyiszer, voltak alkalmak, de ritkábban. Állítólag itt jó a lefedettség.

(#2475) tatita válasza Meggyi001 (#2473) üzenetére


tatita
tag

Köszi, majd holnap(ma) megnézem, most vettem le a töltőről és még nincs adat. Furcsa, ezt megnézni még nem jutott eszembe :) Akkor valószínűleg a szolgáltató a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#2476) Meggyi001 válasza tatita (#2475) üzenetére

Hát....oké, hogy Power 2, meg Drpid 7.0/7.1, ez tök jó.....de se dedikált kamera gomb, se infra.... jó, dedikált kamera gomb még elmegy, hogy nincs. Meg virtuális gombok? :Y Na ezt rühelltem a többi telefonnál...[link]

https://gamergep.hu/

(#2477) ubiessuni válasza Meggyi001 (#2476) üzenetére


ubiessuni
tag

Hát ez érdekes lett..., őszintén szólva nem tetszik. 😥

(#2478) Meggyi001 válasza ubiessuni (#2477) üzenetére

És azt még nem is látom, hogy pl van e értesítési led. A meglévő powert kellett volna fejleszteni sztem, de hát ők tudják, mármint ami benne volt eddig is, csak az meg lehet az akksi rovására ment volna, fene tudja...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#2479) SharpSA válasza Meggyi001 (#2476) üzenetére


SharpSA
veterán

A virtuális gombokat 7-es droidon be lehet kapcsolni, remélhetőleg itt is csak így van... Különben ez így nekem sem tetszene. Ott van a hely az ujjlenyomatolvasó mellett.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2480) ubiessuni válasza Meggyi001 (#2478) üzenetére


ubiessuni
tag

Ugyan ezt gondolom én is.., ezt kellett volna tovább vinni, szerintem nagyobb durranás lett volna. Led-et én se látok, még egy minusz pont. Nagy kár érte rossz úton indultak tovább...

(#2481) Meggyi001 válasza SharpSA (#2479) üzenetére

Be lehet azt már 4.0-tól vagy 4.1-től, nem is emlékszem már.... Hát én azt sejtem, ha itt eleve be volt kapcsolva, akkor más gomb nincs, de nem értem igazán most.... mégsem......a home gomb, ha home gomb egyáltalán, abban van ugye az ujjlenyomat-olvasó, de az szokott lenni a home gomb is, de két home gomb meg nem szokott lenni.

https://gamergep.hu/

(#2482) SharpSA válasza Meggyi001 (#2481) üzenetére


SharpSA
veterán

Na majd kiderül hogyan is van az valójában. Az biztos, hogy a képernyőn levő navibar nekem sem jön be. Illetve az LG G6-on ahogy megoldották a hosszabb kijelzővel, talán még rendben van, de a fizikainál jobb nincs szerintem.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2483) RonPécs


RonPécs
csendes újonc

Sziasztok.

Januárban vásároltam egy Ulefone Powert, fehér/fa színben.
Sajnos híváskor ha bluetooth-ról lekapcsolok, és kézibeszélővel beszélek, nem hallatszik a hangom, csak a hívó félt hallom! (újraindítás után jó lesz).
Nem tölt fel néha(98%) estétől reggelig sem, nemhogy pár óra alatt 100%!
Max. 1,5 nap a teljes feltöltéssel...
Néha recseg, halk alig hallanak!

Tudnátok-e szoftverfrissítést ajánlani, vagy bármi mást ami javíthatna a dolgokon?

(#2484) zitrone88 válasza RonPécs (#2483) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Szia,

A hangerő gondra van megoldás: ITT

Az a 98% meg olyasmi lehet, hogy feltölt 100%-ig, aztán nem tölt tovább, így lemerül 2%-ot, és pont akkor nézel rá. Ez a jobb verzió, ha hiba, akkor nincs ötletem :)

Nálam sem bír igazán 2 napnál többet, tegnap pl 90ről 11%-ra merítettem egy nap alatt, de nyüstöltem is. Más teló már kilehelte volna a lelkét is :D A készenléti ideje nálam is elég ergya, de, ha képernyőidőről van szó, elég jól bírja.

Bluetoothhoz nem tudok hozzászólni, azzal én sem vagyok kibékülve, kihangosításra zenehallgatáskor, és 8bit do controllerhez használom max, de mindig mindenhez elkezd kapcsolódni, és egy élet kivárni, mire abba lehet hagyatni vele, és csak ahhoz kapcsolódni, amit épp használni kívánok.

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#2485) Meggyi001 válasza RonPécs (#2483) üzenetére

Helló. Milyen droid van rajta? 5.1 vagy 6.0? És mikori dátumú a biztonsági hibajavító csomag?

https://gamergep.hu/

(#2486) RonPécs válasza Meggyi001 (#2485) üzenetére


RonPécs
csendes újonc

Szia.

Android 6-os van rajta, és 2016.09.5 hibajavító csomagja...

(#2487) Meggyi001 válasza RonPécs (#2486) üzenetére

Ahha...ennél már van újabb rom is. Első körben egy friss tiszta rom flesselést ajánlok, előtte adatok mentése. Lehet amúgy bek@kilt a töltőd nem?

https://gamergep.hu/

(#2488) Kristyon


Kristyon
csendes tag

Üdv, urak.

Úgy nézem már lehet gyúrni az Ulefone Pwer 2-re. :)

(#2489) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

Határtalanul szívok az akkuval (?). A kikapcsolgatás után már csak töltőn hajlandó bekapcsolni. Az egyik ismerős hasonlóan működő telójában levő akkut kicseréltem - sajnos egyik sem lett jobb. Most a gyorstöltővel 3 óra alatt sikerült 10 %ra tölteni (9V, 600mA).. Most az a kérdés, h 4000 Ft-ot megér, h rendelek egy új akkut bele. Vélemény?

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#2490) HuaweiU8500 válasza Kristyon (#2488) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Ha lenne már eu stockban 55ért, az már jó vásár lenne... Kíváncsi leszek a Blackview P2/Oukitel K6000 Plus versenytárs hogy alakítja az árakat...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#2491) nagyarcz


nagyarcz
tag

sziasztok! újabb problémával szembesültem az Ulefone powerrel kapcsolatban, mégpedig az történt,hogy látja ugyan a sim kártyákat, mobilnet, sms minden működik,de telefonálás esetén mikor rámegyek a hívásra, rögtön eldobja a hálózatot, hívás befejezése címszóval. Próbáltam régi, új, mindenféle rommal, simkártyából 3mal is,de semmi, a hibajelenség fent áll. Van erre valami megoldás esetleg?
olvastam neten egy cikket, nem tudom, hogy ezzel helyrehozható vagy valami hardver hiba van, itt a leírás:

Write down your IMEI numbers that you can find under your battery

Go to the engineer mode by using the dialer and dial: *#*#3646633#*#*

Go to connectivity

Go to cds information

Go to radio information

Select Phone 1 for IMEI 1 and Phone 2 for IMEI 2

Select the preferred IMEI you want to recover.

Type the following command then Press Enter or click SEND AT COMMAND echo ‘AT+EGMR=1,7, “IMEI_NUMBER” (More information at here). If you get errors saying “Sending Failed” or “module not supported for device errors” When you get the AT+EGMR. Make sure you leave a space between ‘AT+EGMR= (and) the IMEI Number. For example > ‘AT+EGMR=[space]”2345XXXXX”

Now Click SEND AT command, you’ll get response “AT command is mSent”

Now restart your POWER.

Várom a véleményeket, észrevételeket! :)
üdv

[ Szerkesztve ]

(#2492) zitrone88 válasza nagyarcz (#2491) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Ez inkább arra való, hogy visszaírd bele az imei számot, ha eldobta a teló. *#06#-el nézd meg, hogy van e imei számod (2), valószínűleg lesz, mert, ha nincs, akkor nem egészen ez a hibajelenség, bár hasonló. Itt valami más gond lesz.

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#2493) nagyarcz


nagyarcz
tag

az általad írt megoldást néztük, nincs IMEI szám :( mi lehet a probléma?

(#2494) tatita válasza nagyarcz (#2493) üzenetére


tatita
tag

Rootoláskor elszállt(?).

(#2495) tatita


tatita
tag

https://youtu.be/NIYZleLwC1Y

Egy kis érdekesség :)

(#2496) Meggyi001 válasza nagyarcz (#2491) üzenetére

Flesselésnél formáztad is? Akkor is el szokott szállni...

https://gamergep.hu/

(#2497) zitrone88 válasza nagyarcz (#2493) üzenetére


zitrone88
aktív tag

1. Menj be az Engineering Mode-ba ezzel a kóddal: * # * # 3646633 # * # *
2. A tárcsázóba írd be
3. Engineering Mode megjelenik
4. Menj a CDS info-ba (Connectivity fül)
5. Menj a Radio-ba
6. válaszd a Phone1-et (Az első IMEI számhoz)
7. Van egy parancssor fent, ami így kezdődik: "AT+" oda írd be: "AT +EGMR=1,7,"IMEI_1" (az IMEI_1 helyére írd az IMEI számod a telefonod dobozáról, és figyelj, hogy az AT után legyen szóköz, amit te másoltál be, abban asszem nem volt)
8. Nyomj a "send command"-ra
9. Indítsd újra a telefont
10. Ugyanígy járj el az IMEI_2-nél, csak a második IMEI számod írd be.

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#2498) kesigomu


kesigomu
csendes újonc

Hát eddig minden jó volt. Eddig. Műxik a telefon, de a mai nap, ahogy kézbe vettem a hátlapon alul fel van púposodva a telefon. Azért ez kicsit elrontotta a kedvemet...

[ Szerkesztve ]

(#2499) SharpSA válasza kesigomu (#2498) üzenetére


SharpSA
veterán

Az szerintem az akku lesz...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2500) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Mingyárt robban, nagyon azt akarja!!!!
:U :DDD :F :((

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.