Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


Ubuntu Linux Összefoglaló

Hivatalos Ubuntu dokumentáció



Amennyiben kérdésed lenne, kérünk, add meg a szükséges adatokat a hiba minél pontosabb leírása mellett:

-számítógép típusa, hardverek pontos megnevezése (különösképp videókártya, vagy hálózati egységek)
-a használt rendszer pontos neve, verziója, a grafikus felület
-mikor és hogyan jelentkezett hiba, mi váltotta ki (program telepítés, frissítés, ...)
-eddigi próbálkozások a megoldásra (ha voltak ilyenek)

A hardverinformációkat legegyszerűbben úgy gyűjtheted össze, ha megnyitod a Terminál nevű programot a menüben. Ide írd be a következő parancsokat (mindkettő után nyomj Enter-t):

lspci
lsusb

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30998) ubyegon2 válasza Syl (#30997) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ha egy újonc Linuxos vele beszél először, tuti megutálja a platformot és rohan vissza a vindózhoz

Szerintem max az én pofámra lesz allergiás. Sértő nem szoktam lenni, de persze ettől még megsértődhetnek mások, de ne pszichologizáljunk most. Indulj ki magadból, ha tudtam segíteni, vigyorogva megköszönted, ha sikertelen maradtál, kivetítetted arra, aki hozzád szólt! Ha nem szóltam hozzá, akkor engem képzeltél el, amint szidalmaznám a Unityt, ha hozzászólnék!

Igazad van, sokkal jobb, ha senki nem szól hozzá semmihez, ami megoldódik, az OK, ami meg nem, az nem is fontos annyira! uff

Amúgy én azon leszek, hogy ne velem beszéljen senki először. Legyetek ti is azon! :R

Kis időre visszavonulok, hagyok teret másnak is, lev258 szakin kívül persze!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.