Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48030) alibiman válasza Snip3r_HUN (#48025) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ez érdekes. 2 350 000 lehet a pajzs max. életerő. Ha pl. 25 ezret sebzel egy lövéssel, 94 skulóval le kéne tudni nullázni. Ha három tárat mondtál, az kb. a duplája. Én is kérek ilyen pajzsot. :D

Amúgy ezzel a csapattal én is összefutottam. Valahogy a pajzsos csóka mögé kerültem, egészen leamortizáltam, de mivel a társaim elfogytak, össztüzet toltak rám a haverjai, aztán lett sok három forintosom. :D

Tegnap nagyon erős rugó tevékenység folyt. Lépten-nyomon volt valami adok-kapok. Volt olyan páros (később négyen lettek) akik szívósan ránk cuppantak. Jöttek, lelőttek, levágták a motyóinkat, visszajöttünk, elvettük tőlük, kimentettük. Megint jöttek, próbálkoztak, eldőltek, ez így ment vagy 4x-5x. Erős negatív mérleggel adták fel. Aztán volt olyan csóka, aki vagy 4x odajött a kimentésre, berugózott, lelőttük. Nem is értettük. Már szinte hiányoltuk, mikor elmaradt, de aztán összefutottunk egy fertőzésin. Berugóztak a haverjaim, aztán lelőttük, szerintem megszokásból. ;) Másik páros szintén. Kimentés, menetrend szerint jöttek, rugóztak, meghaltak. Aztán volt egy páros, amiben az egyik nagyon ügyes volt. Biztosan nem csalt. Egyszer sem tudtuk lelőni, négyen sem. Nagyon jól mozgott, taktikázott, healezett, turettet dobált, volt minden. A haverját többször lelőttük. Utoljára - nagyon okosan - azt csinálta, hogy a gyengébb társát hátrébb tolta, aki így messziről adott valami támogató tüzet, meg dobálta rá a heal ládát, stb. Így aztán szépen kivéreztetett minket, nomádban voltam, de nem győztem healelni magamat. A társaim megint elhullottak, egyedül meg kevés voltam vele szemben. Az ilyet becsülöm, szívesen tanulok tőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.