Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40174) Lifer092 válasza Snip3r_HUN (#40171) üzenetére


Lifer092
senior tag

Jajjj, Meme barátom de szeretem... Tegnap összefutottam vele délután, meg a haverjaival, megkérdeztem hogy megy még a makrózás? Nem válaszolt, inkább megmutatta hogy igen! :DDD

Csaba_HUN:
Bizony, nem kis előnyt szerez ezzel harcban! Pláne ha úgy rángat is hozzá hogy konkrétan 6 ember körbeállva nem tudja lelőni... Meme barátom is ilyen. - Ha valaki manhunt vagy rugóként fut így, esélyed nincs utolérni ha csak nem makrózol te magad is. - Egy személyes példa kb. 3 héttel ezelőttről, futok-futok (nem rugóként) láttam a térképen hogy a távolban kb. 0.4km-re rugóznak, ezért ellenkező irányba futottam, mert értékes (kivételesen) loot volt nálam, én meg egyedül voltam. Egyszer csak azt látom magam mögé pillantva hogy már mögöttem vannak, futok, ránézek a térképre, mögöttem felvillan a halálfej kb 40 méterre, majd 30, majd 20, és végül..... lefeküdt mindkettő mert lelőttem. :DDD :DDD Na de nem is ez a lényeg, hanem hogy ennyit jelent a makrózás.... Undorító dolog de igazából mindegy is, mert amíg ebben a játékban adott a lehetőség ilyenekre, ezeket ki is fogják használni... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.