Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40151) FaTHI válasza arnikusz (#40150) üzenetére


FaTHI
őstag

Anno begyurtam az összes Ninjabike-ot, persze most már nem ad a mocsok!

(#40152) arnikusz válasza FaTHI (#40151) üzenetére


arnikusz
veterán

Most egyenlőre kivezették a kínálatból.

Egyet meghagytam az elég jó, de ne bánkódj úgyis esik az első napokban letolsz 4 Legendaryt, heroic Falcont és Dragonestet.

Én 2 Firecrest/3Taktikus kombót fogok előszőr megnézni, de a most célegyenesbe fordult 3 arany 3 Taktikust tervezem főként továbbra is használni, meg a Rambot.

Tegnap Dragonnesten a Ramboban a Ferro maszk volt és mindig készültem az égésere, de az csak nem zavart. :DD És mit adott a láda egy 885-ös kuka Ferrot. :W

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#40153) Anonymus23 válasza arnikusz (#40152) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mintha Snip3rnek esett volna a patch után is egy valahol.
Jó tudom, neki a loot generátor nem volt még bekalibrálva megfelelően :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#40154) arnikusz válasza Anonymus23 (#40153) üzenetére


arnikusz
veterán

1.6.1. patch első hetében előfordult, még Hamisnak is élő twitchen utána kivették hétvégére. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#40155) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#40153) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Igazából 3 esett de mindegy. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40156) Elims válasza arnikusz (#40144) üzenetére


Elims
veterán

"...július 4.-5. free cuccokról."

Ez hol lesz??

Senki nem tudja a frissítést? :-(

(#40157) foxymaxy válasza arnikusz (#40144) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Nem dobnál nekem egy tompsont, adok helyette egy tenebraet ;)

e pluribus unum

(#40158) arnikusz válasza Elims (#40156) üzenetére


arnikusz
veterán

Odasétafikál az Agent a BOo vendorhoz hátra és kaphat csicsafestést meg rucikat emoteokat.
Foxymaxi ezek nem a Tommy Gunok. Tenebrae is volt kettő az egyik ment a Reclaimerhez a Liberatorral együtt azt ne felejtsétek megvenni a h3ten.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#40159) foxymaxy válasza arnikusz (#40158) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Vicc volt :P
Egyébként én is reclamerben használom ;)

e pluribus unum

(#40160) akoska07 válasza Garsza (#40146) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én nem keverek semmit,tudom mi mit jelent.

Újra el fogom olvasni,de szvsz én emlékszem jól.

A chc mindig 100% lesz,ha távcsőbe nézel.

Nem tudom ki tesztelte pts-en,de a 60% chc az elég sokszor chd kellene legyen,tapasztaltuk más fegyverekről.

És pts-en alig lőttem chd,szinte csak mázlival,és a 60% nem ezt adja.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#40161) arnikusz


arnikusz
veterán

Itt a csont július 4-5 és dupla hétvége.
[link]

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#40162) Garsza válasza akoska07 (#40160) üzenetére


Garsza
veterán

Nem!
100% hogy úgy van ahogy mondom.

MarcoStyle itt magyarázza.

PTS -en meg nem működik szerintem a Deadeye.

[ Szerkesztve ]

(#40163) Lefty válasza foxymaxy (#40157) üzenetére


Lefty
addikt

Ezt a thompsont hasznalja valaki erdemben? Nekem csak a stashben poshad a medved, tenebrae meg az ilyen tobbi mellett.

(#40164) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Íme a nagy emote! :D

A deadeyeról:

Eddig 100% crit esélyed volt scopeba nézve! Most ez csak fedezékben lesz meg! Ha fedezéken kívül vgy akkor csak 60% lesz a crit esély!
A hatos bonus:

Ha fejlövést adsz le akkor lövésenként megnő a ceit dmg. Tehát eddig kb 156 krit dmg lehetett most ez felugorhat 256-ra ami elég durva!

Szvsz a striker jelen pillanatban op és nem is marad így ahogy a deadeye sem fog így maradni!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#40165) arnikusz


arnikusz
veterán

Édemes még a sima heti ládát is vadászni,adott megint egy MDR-t jó lesz az elektronikás Firecresthez a másik helyett.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#40166) szatyor1972


szatyor1972
tag

A kis távfutó bajnok 7:50-től [link]

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#40167) Snip3r_HUN válasza szatyor1972 (#40166) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Bemakrozott futás,GG :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40168) Csaba_HUN válasza szatyor1972 (#40166) üzenetére


Csaba_HUN
csendes újonc

Ezzel mi a gond amúgy?

(#40169) Snip3r_HUN válasza Csaba_HUN (#40168) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Csak annyi hogy olyan gyorsan tud futni mintha kék ultit nyomott volna,és ha közben még oldalaz is alig van hitreg ha valaki lövi.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40170) Csaba_HUN válasza Snip3r_HUN (#40169) üzenetére


Csaba_HUN
csendes újonc

Az ok de harc kozben is hasznalja?tudsz olyan videot mutatni ahol ezzel elonyt szerez vagy emiatt nyer ill. ezert nem tudjak lelőni?

(#40171) Snip3r_HUN válasza Csaba_HUN (#40170) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ja hogy még nekem kell bizonygatni azt amit a videóban láttál,értem... :U Ha teszem fel rugóként menekülsz és valaki bemakrozva futva követ téged,szerinted mennyi esélyed van arra hogy lehagyd ? Elárulom semmi,vagy ötször botlottunk bele HeisenTheMeme-be aki ugyan ezt csinálja ha rugó / ha üldöz valakit,ezt múltkor már linkeltem videóként.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40172) TommyS_27 válasza Csaba_HUN (#40168) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Az hogy a Mengelke csinálja! Ha más csinálná nem lenne téma itt... csak ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#40173) bombibmw válasza TommyS_27 (#40172) üzenetére


bombibmw
veterán

--------- ;)

[ Szerkesztve ]

(#40174) Lifer092 válasza Snip3r_HUN (#40171) üzenetére


Lifer092
senior tag

Jajjj, Meme barátom de szeretem... Tegnap összefutottam vele délután, meg a haverjaival, megkérdeztem hogy megy még a makrózás? Nem válaszolt, inkább megmutatta hogy igen! :DDD

Csaba_HUN:
Bizony, nem kis előnyt szerez ezzel harcban! Pláne ha úgy rángat is hozzá hogy konkrétan 6 ember körbeállva nem tudja lelőni... Meme barátom is ilyen. - Ha valaki manhunt vagy rugóként fut így, esélyed nincs utolérni ha csak nem makrózol te magad is. - Egy személyes példa kb. 3 héttel ezelőttről, futok-futok (nem rugóként) láttam a térképen hogy a távolban kb. 0.4km-re rugóznak, ezért ellenkező irányba futottam, mert értékes (kivételesen) loot volt nálam, én meg egyedül voltam. Egyszer csak azt látom magam mögé pillantva hogy már mögöttem vannak, futok, ránézek a térképre, mögöttem felvillan a halálfej kb 40 méterre, majd 30, majd 20, és végül..... lefeküdt mindkettő mert lelőttem. :DDD :DDD Na de nem is ez a lényeg, hanem hogy ennyit jelent a makrózás.... Undorító dolog de igazából mindegy is, mert amíg ebben a játékban adott a lehetőség ilyenekre, ezeket ki is fogják használni... :U

[ Szerkesztve ]

(#40175) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#40172) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bárki csinálja ugyanolyan szaralak csíter.

;) - The Power of the Light Side

(#40176) Snip3r_HUN válasza TommyS_27 (#40172) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

20:40-től te is érdekesen szaladsz... ;)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40177) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#40176) üzenetére


akoska07
nagyúr

Érdekes vagy sem, a csapattársa az elképzelhetetlen sebességgel sosem érte utol. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#40178) #35434496 válasza akoska07 (#40177) üzenetére


#35434496
törölt tag

:DDD

(#40179) arnikusz válasza akoska07 (#40177) üzenetére


arnikusz
veterán

Ismeritek a szillogizmust. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#40180) persil


persil
nagyúr

De most ezek a szerencsétlenek kajak képesek youtube-ra olyan videót feltölteni, amiben a vak is látja, hogy csal...?

Csaba_hun
"Az ok de harc kozben is hasznalja?tudsz olyan videot mutatni ahol ezzel elonyt szerez vagy emiatt nyer ill. ezert nem tudjak lelőni?"

Neked meg csak gratulálni tudok ehhez a hülye hozzáálláshoz. Most őszintén, ha "harcban nem használja" de minden más esetben igen(amit amúgy nem tudok elképzelni, mert az egész játék egy harc, ergo ha így fut, akkor így fut, nem hiszem, hogy harcban gyorsan kikapcsolná a fair play érdekében) akkor előnyben van velem szemben. Az, hogy ez az előny 1%, vagy 3000% az teljesen lényegtelen. Csalás, függetlenül attól, hogy mire és mikor használja.
Mengelke meg amúgy is egy kis autista féreg, a fórumozók fele agyonverné, ha tehetné, a csalásaitól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40181) akoska07 válasza #35434496 (#40178) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD

#40179 arnikusz :
Hát hogyne,ezzel fekszünk ezzel kelünk. :D

#40180 persil :
Nem értem mi a gond... :D

Az a béna már jó régóta a demizsönben aki nem csal vmit.

Mengelke meg amúgy is egy kis autista féreg ( :DDD), a fórumozók fele agyonverné (rosszul tudod az arányt,közvélemény kutatások alapján ez már megduplázódott :DDD), ha tehetné, a csalásaitól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#40182) Csaba_HUN válasza TommyS_27 (#40172) üzenetére


Csaba_HUN
csendes újonc

Ja ertem.akkor nem kell vele foglalkozni.sok az irigy gondolom.en nem ismerem,lattam par videojat,de abban nem lattam hogy csalt volna.a stilus az egyedi azt adom :) de ez még mindig csak egy jatek...

(#40183) #35434496 válasza Csaba_HUN (#40182) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ezért kár volt regisztrálni. :U

(#40184) Csaba_HUN válasza #35434496 (#40183) üzenetére


Csaba_HUN
csendes újonc

?

(#40185) Lifer092 válasza Csaba_HUN (#40182) üzenetére


Lifer092
senior tag

Te hallod magad amúgy? Csak kérdezem.... :U

1.: ...."sok az irigy gondolom" -> Mire? :U A makrós futásra, meg a csalásokra? Ezt te sem gondoltad komolyan, remélem...

2.: ...."a stilus az egyedi azt adom" -> Erre már csak annyit tudok írni hogy: Jóvan'. :U

(#40186) Dave567 válasza TommyS_27 (#40172) üzenetére


Dave567
addikt

Ha magyar csinálja ezt az szégyen, ennyiii.
De sajnos már a nyelved kicsit barnás.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#40187) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Annyira vicces, (vagy inkább szánalmas) hogy útáltok valakit, de azért nézitek a videóit. Ennél már csak az viccesebb, hogy használjátok annak a csapatnak a dumáit akiket lenéztek! ( ujjazd magad..., baszó, üllyé bele, stb! Ez szerintem ciki! Olyanok vagytok mint régen az a sok idióta akik szarozták a Győzike showt közben meg minden nap azt leste és arról beszélt... ;)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#40188) Madoc válasza TommyS_27 (#40187) üzenetére


Madoc
veterán

Ez igen, szépen visszavágtál. Csalás vs ti is használjátok azokat a szavakat. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#40189) Csaba_HUN válasza Lifer092 (#40185) üzenetére


Csaba_HUN
csendes újonc

De milyen csalaSOK?Makros futast lattam,es még?
Es azt sem irtam hogy helyes ahogy beszel,vagy viselkedik,pusztan diplomatikusan annyit irtam erre hogy,egyedi.
Es te hallod e magad?

[ Szerkesztve ]

(#40190) TommyS_27 válasza Madoc (#40188) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Macro futas igen van! És milyen többi csalásra gondolsz? :D nyilván az xboxon sok csalóval találkoztál és van tapasztalatod! ;)

Azt is érdekesnek gondolom, hogy ha valakinek nem egyezik a meglátás/vagy szóvá tesz valamit (pl nem jók a buildek amiket kiraktok ) akkor azt törlik, mert flame keltés! De minek kell itt ezen csámcsogni? Az nem flame keltő? :) csak mert most ezen megy a "vita"!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#40191) Madoc válasza TommyS_27 (#40190) üzenetére


Madoc
veterán

Szövegértési problémáid vannak. Én azt írtam hogy szépen visszavágtál a csalásos vádakra. Egy szóval nem mondtam soha hogy bárki is csal. :DD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#40192) bombibmw válasza Madoc (#40188) üzenetére


bombibmw
veterán

Ez nem csalás, hanem a játék adta lehetoőségek kihasználása.
Igaz, hogy ezért bannoltak nemrégen sok játékost és a jövőben is várható hasonló beavtkozás.
Hmmm, ez is valami, ha már a "rendes" csalókkal nem is kezdenek semmit.

(#40193) Snip3r_HUN válasza TommyS_27 (#40187) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Akkor legyen kontra is,olyan ember ne “szánalmas bohóc”-ozzon aki lelő egyszer aztán makrozva elfut hogy utol se lehessen érni,mert akkor ő sem más... Múltkor mintha így lett volna. ;)

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40194) Madoc válasza bombibmw (#40192) üzenetére


Madoc
veterán

Ismétlem magam:én nem mondtam soha senkiről hogy csal. Nem is érdekel tulzottan, csak a frappáns válaszokon röhögök.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#40195) TommyS_27 válasza Snip3r_HUN (#40193) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Biztos félt a csoda Deadeyeodtól! :) :N

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#40196) Anonymus23 válasza bombibmw (#40192) üzenetére


Anonymus23
veterán

"Ez nem csalás,"

Ööö, de az. Mivel külső programmal tudod elérni ezeket a hatásokat, és külső program használata az tiltott.
Ha valaki ezt meg tudja csinálni kézzel (folyamatosan) akkor lelke (inkább ínhüvelye) rajta.

;) - The Power of the Light Side

(#40197) arnikusz válasza TommyS_27 (#40190) üzenetére


arnikusz
veterán

Akadjunk már le erről a : pl nem jók a buildek amiket kiraktok, témáról, ha nem tetszik nem olvasod, nem tekinted meg és kész.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#40198) TommyS_27 válasza arnikusz (#40197) üzenetére


TommyS_27
senior tag

ha nem tetszik amit irok nem olvasod, nem tekinted meg és kész.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#40199) #35434496


#35434496
törölt tag

"El sem futunk már manhuntként, addig vagyunk egy helyben amíg meg nem halunk."[link]
A videót nézve azért volt futás rendesen. :K Ja és fénysebességgel. :DDD

"Engem már nem tud felizgatni az se ha elteleportál mellettem valaki." Konkrétan idegösszeomlást kapsz amikor lelőnek. :DD

ui: Mengikeee! Olyan szép a hangod, hogy a Pride rendezői V.I.P jegyet küldenek neked. :DDD
Szokásos alpári stílusú kommunikáció. :o

[ Szerkesztve ]

(#40200) arnikusz válasza TommyS_27 (#40198) üzenetére


arnikusz
veterán

:P Önálló gondolatokat .
Milyen buildben tolja kéne egy kis segedelem a fórum részére.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.