Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39051) RazoR válasza qukesz (#39050) üzenetére


RazoR
veterán

Persze, mint minden karbantartás után...ja nem! :DDD

(#39052) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Vajon miért tünt el a 44-es hsz?Ez sokmindent elárul erről a topicról!

[ Szerkesztve ]

bendeguz_HUN

(#39053) Pacy válasza bendeguz76 (#39052) üzenetére


Pacy
aktív tag

Le írd meg újra ha te voltál. Biztos csak bug. :DDD ;]

(#39054) akoska07 válasza bendeguz76 (#39052) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én kértem a törlését,mert meggondoltam magam.

#39055 RECSKA :
:D
Nem is értem miről beszélsz. :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#39055) RECSKA válasza akoska07 (#39054) üzenetére


RECSKA
veterán

XD widdz-elodsz?

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#39056) Anonymus23 válasza akoska07 (#39054) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tényleg felesleges volt, csak újra jöttek volna flémelni :P

Én az elmúlt napokban csak Vasárnap találkoztam magyarokkal, egyébként szinte csak oroszok :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#39057) VTom válasza Anonymus23 (#39056) üzenetére


VTom
veterán

Én nagyon sokkal találkoztam, a boltban, az utakon, de még itt az irodában is sokan vannak. Itt meg oroszból van kevesebb.
;] :DDD

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#39058) #35434496


#35434496
törölt tag

Tegnap összefutottam max.rpm-el. :DDD

(#39059) Anonymus23 válasza VTom (#39057) üzenetére


Anonymus23
veterán

Öööö, OK, köszi ;)

;) - The Power of the Light Side

(#39060) akoska07 válasza Anonymus23 (#39056) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az a része meg van,hogy töröltettem ? :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#39061) akoska07


akoska07
nagyúr

Közepes zóna láda:

Mind kuka.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#39062) Anonymus23 válasza akoska07 (#39060) üzenetére


Anonymus23
veterán

Olvastam az eredetit is, és azt is, hogy töröltetted, azért írtam, hogy felesleges volt az eredeti, mert csak idecsaltad volna őket, de azt meg minek? :F
Így legalább csendesen folyik itt a nagy semmi...

;) - The Power of the Light Side

(#39063) persil válasza Anonymus23 (#39062) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor leirom a sikersztorimat igy ~90 jatekora utan, hogy ne csak a semmi menjen :D

Nagy nehezen osszeraktam egy teljes szettet most eloszor :D Eddig is volt persze, de teljesen hasznalhatatlan statokkal, egy-egy darabon mindent ujra kellett volna kalibralni :D Na de most vegre lett egy predatorom, nagyjabol elfogadhato statokkal... Mondjuk :D
Erre bazmeg... Hat nem kevesebb a szivossag, mint kene?! Igy most nem el a pusztito talent a fegyveren, hurra :D Porgetessel, meg modokkal sem adja ki, csak komoly aldozatok aran. Szoval kb ugyanott vagyok, mint eddig szett nelkul, skulls kesztyuvel :D

Epic fail xD

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39064) Anonymus23 válasza persil (#39063) üzenetére


Anonymus23
veterán

90 óra után?
Ilyen még 1800 óra után is előfordul. :DDD (na jó, talán nem)
Valamelyik karakteren túlszaladt az alapanyag, na mondom M4 pörgetés, kb 30-at pörgettem, olyan, ami maximum 200 ponttal kevesebb mint a lehetséges max, olyan volt kb 4, ebből egyedül 1 volt normális tálentekkel, de ez is csak PvE-re jó, arra viszont kiváló, páncélsebzés, elit+boss sebzés, meg még valami amit talán nem is kellett pörgetni.
Nekem a preador az, ami LS-ben is alíg több mint kinn. Valamelyik nap 10 millát pörgettem el, hogy az egyik 1264-es statot feltornázzam 1268-ra :DDD

Egyébként egy javaslat:
Ne azonnal kezdjél pörgetni dolgokat, hanem gyűjts össze mindegyikből 3-5 jobbacska db-ot, és akkor lehet válogatni.
Fegyverből meg pörgetni érdemes, még mindig nagyobb eséllyel lesz benne jó, semmint arra várni, hogy essen valami jó.

Sniper meg nemsoká jön vissza, úgyhogy csak a szutyok marad megint nekünk :P

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#39065) arnikusz válasza persil (#39063) üzenetére


arnikusz
veterán

Jó az Exotic/Arany szett legyen egy jó MP7 és Bullfrog.

Az elmúlt hónapban végigpróbáltam az összes szettet, de a Predator-Specialized-Savage kivételével még mindig azt vallom, hogy a fenti legjobb, így a hétvégén ha meglesz a fullos MP7 visszatérek arra DZ-LS esetében.

Megvannak-e a mellény, maszk, kesztyű, hátizsák tervrajzaid?

Ha igen akkor irány a DZ fent Landmark/Fertőzési eseményekkel alapanyaggyűjtés +Divtechekből jól tudsz craftolni és legalább mindegyikből pörgess 100-at, kivéve ha hamarabb nem jön össze.

Ahogy korábban a többiek is írták mellény (16600 ), térdvédő (16600 ), hátizsák( 13300), tok (8300) legyen rajtuk életerő a zárójelekben a max. értékek találhatóak.

Anonymus kolléga meg szedje össze magát mert mindjárt utolérem a játékórákban (1638h). :DD
Ha valakit érdekel- nem linkelem- fent van a youtube-on a másik csapat által streamelt klipp.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#39066) #75376384 válasza arnikusz (#39065) üzenetére


#75376384
törölt tag

Van valami oka hogy a Predator szettben mellény helyett táskát játszol kesztyű mellé? A barrett is sebzés bónuszt ad, míg a táska annyit szerintem nem tesz hozzá a szetthez.

(#39067) arnikusz válasza #75376384 (#39066) üzenetére


arnikusz
veterán

Nagyon egyszerű sajnos egy normális Predator táska sem esett, így maradt a specialized, pedig ott van egy 16400 életerő, 50% lőszer, 1270 tűzfegyveres- 1992 Reckless, meg a Barrett is.

Viszont ma este áthozom a 2. altra a Striker mellé a Predatort és hátha lesz szerencse.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#39068) Anonymus23 válasza #75376384 (#39066) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bogarat ültettél a fülembe, mert korábban én is barret/kegyetlen kombóval mentem, de átraktam spec táskára, mert az a kevés heal jól jött (110e vs 90e képzettség), de ki fogom próbálni visszarakva mit ad. Azóta esett már pár barret is, hátha azok között még akad jobb is, mint amit korábban használtam.

;) - The Power of the Light Side

(#39069) HKorn válasza Anonymus23 (#39068) üzenetére


HKorn
addikt

Predator szett-hez AR mellé, miért kegyetlen kesztűt raktok? Annyit számít az a plusz 7% CHC? Vagy AR-en is minden CHC-re, meg CHD-re van modolva?

Nekem AR-en általában elég alacsony a CHC (jobban szeretem visszarúgásra tenni) így nem is erőltetem, csak SMG-n.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#39070) arnikusz válasza HKorn (#39069) üzenetére


arnikusz
veterán

Én Bullfrogot használok elsődlegesként és a spéci talentje miatt is chc és chd fegyverkiegek vannak rajta.
Másodlagos meg SMG MP7, vagy NavyMP5.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#39071) Anonymus23 válasza HKorn (#39069) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bullfrognál nem játszik a pontosság/visszarúgás, M4-hez meg nem annyira szükséges (ha csípőből lősz, akkor a szórás jobban számít), mob megáll előtted hőzöngeni többnyire, player aki lelőhető szintén (szinte) statikus célpont, akit meg nehéz lelőni mert gyakorlott, az meg hülyébben mozog mint a tökrészeg szomszéd mikor kergeti a faleveleket.

Ehhez főleg HSD (PvE) vagy CHD (PvP) módosítók vannak a szokásos CHC mellett.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#39072) #35434496


#35434496
törölt tag

Azért a régi illililiillili mellett minden csaló rossz kezdő a mai napig. :DDD [link]

(#39073) #75376384 válasza HKorn (#39069) üzenetére


#75376384
törölt tag

ne úgy nézd, hogy csak 7% bónuszt ad chc-re. a 6 felszerelés közül 3 olyan van, amit szettek mellé szoktak betenni (kesztyű/mellény/táska). ezeknek vannak a legjobb talentjeik.
a predator szettben a lehető legtöbb esetre kell, minél nagyobb sebzést (és annak esélyét) kisajtolni. ha végignézed 2 cucc ad a szetthez szükséges sebzés bónuszt, ezek pedig a savage kesztyű és barrett/reckless mellény.

(#39074) atteee


atteee
tag

Havi DZ láda bár PVE-s az MDR

Samsung S7 Edge 32GB

(#39075) Dogfighter


Dogfighter
csendes újonc

Elims kérdezte, hogy milyen váltani ps4-ről pc-re.
Grafikailag nagyon jó. Brutálisan jól néz ki. Pedig ps4 pron se volt csúnya.
Minden sokkal pontosabb mármint a célzás, haladás ugrás. Részletesebbek a leírások, olyan mint ha egy kibővített divisionnal játszanék. Célozni meg kell tanulnom újból. Egérrel egész más. Jobb. Bugos. teleportáló ellenfelek , rángatódzó arcú karakterek. Legelső küldetés, még nem mentem át Manhattanba. Hívok társakat, elkezdem, 3 perc múlva meghív valaki, becsatlakozom hárman fejezzük be. Teljesen jó.
Úgy terveztem, most majd szépen lassan játszom mindent összegyüjtök kimaxolok...á dehogy már rohanok minél hamarabb mennék már pvp-ni.
Mindent összevetve nagyon megérte.

(#39076) persil válasza arnikusz (#39065) üzenetére


persil
nagyúr

Mp7-et a kis(sebb) tar miatt nem szeretem :S Pedig van egy egesz jo, egy normalis harmadik talentet kene ra porgetnem, lehet hetvegen adok neki egy eselyt :)
Bullfrogot viszont csak kepen lattam :D

Tervrajzom semmihez nincs kb :/ Akarhanyszor neztem a terminalban, sosem volt ertelmes blueprint :S Az mp7-hez sikerult megvenni, de mas hasznalhatot nem. Mashonnan meg nem lehet szerezni, azt jol tudom, ugye?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39077) #75376384 válasza persil (#39076) üzenetére


#75376384
törölt tag

Olyan nincs, hogy értelmetlen blueprint. Sose tudhatod mire jön buff v. nerf, esetleg bármilyen játékbeli változtatás, ezért érdemes mindent megvenni (gs256 lvl34).

[ Szerkesztve ]

(#39078) Snip3r_HUN válasza akoska07 (#39061) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Benéztem ma a láda miatt,Tier 2 lett mivel kimaradt majdnem egy hét,egy zöld egy sárga volt benne (exotic nem)... és ezt nevezi a Massive havi ládának ? :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#39079) arnikusz


arnikusz
veterán

State of the game technikai ok miatt elmarad. :C
Úgyse mondanak semmit.
Remélem a hétvégén​ játszható lesz azért. :F

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#39080) persil válasza #75376384 (#39077) üzenetére


persil
nagyúr

Na jo, ez nem hulyeseg, megfogadom :)

Az amugy normalis, hogy zold blueprint-bol eddig csak gs204(209 ilyesmi, fejbol meg nem mondom, de 200-210 kozott) van? :S Vagy csak en nezwm mindig rosszkor?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39081) bombibmw


bombibmw
veterán

Őőő, ez mi?

(#39082) sith7 válasza bombibmw (#39081) üzenetére


sith7
nagyúr

új dlc ? :F

(#39083) TommyS_27 válasza sith7 (#39082) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem, egy fanmade video :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#39084) persil válasza bombibmw (#39081) üzenetére


persil
nagyúr

Pont ma neztem en is, ott van a description-ben, hogy a feltolto csinalta :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39085) Elims válasza Dogfighter (#39075) üzenetére


Elims
veterán

Nem rossz az egeret húzgálva játszani?Szerintem joy-jal sokkal kényelmesebb.Nem kell görnyedni egy íróasztal előtt monitort pár cm-ről nézve.
Biztos,hogy élesebb,de ugye nem mindegy,hogy 120+cm-en nézed vagy 20-50cm-en+ott van még a jóval több hibalehetőség.. Olvastunk már párat itt.Ilyen-olyan driver stb.
Ps-be meg csak be a lemez joy-jal bekapcs a gép és kanapéról "gyerünk". :-)
De örülök,hogy neked jobban bejön. :-) Főleg a játékosok csatlakozása nagy pozitívum. (Bár ezzel kapcsolatban tudnék csinálni egy pár órás youtube videót,hogy ps-en mennyi ideig tart csatlakozni/csatlakoztatni játékosokat).

Köszi az írást! :-)

(#39086) bombibmw válasza persil (#39084) üzenetére


bombibmw
veterán

Annyira nem néztem bele. :)
Azért nem lenne rossz egy ilyen.

(#39087) Gtaati válasza Elims (#39085) üzenetére


Gtaati
őstag

Hello!

En is pc-vel jatszok de nincs monitorom, mert a lakas elrendezese nem igazan teszi lehetove, igy egy 55´´-os 4k tv-n jatszok a kanaperol kb 2,5 meter tavolsagbol es egy vezetek nelkuli xbox one controllerel, szoval azert van lehetoseg vegyiteni a konzol es a pc elonyeit, de ugye ez izles es megszokas kerdese is, hogy kinek mi a jobb :) .

(#39088) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Tegnapi nap siralmas volt, végig mentem a DZ 7-9 Boss + dropp és semmi normálisat nemdobott, aztán össze futottam egy érdekes trióval egyikre rányomtam a fürkészakna,turett kombót + 1 tár a liberátorból és még csak meg se karcolódott, ezt eljátszottuk 3x és elment a kedvem a DZ től :(

e pluribus unum

(#39089) arnikusz válasza foxymaxy (#39088) üzenetére


arnikusz
veterán

Ne vegye el a kedvedet.

Irtózatos laggolás volt egész héten.

Mi voltunk 4-en és belénkötöttek, de feküdtek és rengeteg kimentés, supply, fertőzési esemény volt.
Lett 2 DZ szint meg számtalan eladni és betörnivaló a kb. 150 cuccból ha 4 db használható + egy MP7 és esett végre egy használhatónak tűnő Striker zsák, így megnézhetem a Barrett/Savage, vagy Reckless/Savage kombót Strikeren is. Most AUG/Bullfrogot próbálgattam a Strikeren, így csapatban elmegy.

Meg összefutottunk egy palesztin gyerekkel- RAMBOO- az tapadt ránk rendesen, és megmutatta fent a Belvárosi zenénél a pajzssal bemegyek az épületbe glitch-et, amit a patch után hétfőtől használják a rugók.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#39090) Anonymus23 válasza arnikusz (#39089) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem pajzsot használt ha jól láttam, hanem simán a cover-to-cover futás megszakítását.
De ilyenkor mindig azt kérdezem, hogy vajon ki, és hogyan jött erre rá? Bár az a rész pont olyan, ahol simán használják a covert (2 shotis, 2 ügynök + boss)

De hogy engem mindig megtalálnak a palesztinok :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#39091) arnikusz válasza Anonymus23 (#39090) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen igazad van, csak a pajzsa megtévesztett.
Itt egy video róla a sok közül. [link]

Lehet, hogy a neved tévesztette meg és a pozitív Agent kisugárzásod. Viszont amikor az Operában felélesztettem mekkora kiáltással köszönte meg. :DD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#39092) Anonymus23 válasza arnikusz (#39091) üzenetére


Anonymus23
veterán

De te is menekültél amikor ordította, hogy "Dzsiiiiháááááááádddd!" :DDD
Röhögtem, amikor odajött hozzánk és ott könyörgött, hogy segítsünk mert más ügynökök le akarják lőni :DDD
Ja, mondom, de az előbb meg láttam, hogy kinyírt vagy 2-3-t közülük ;]

Az oroszok jók voltak, 3 pajzsos meg egy negyedik belénk kötöttek, feküdt mind.
Egyébként ez a nem lövök és óvatosan menekülök jó álca, aki PvPzni akar, de nem azonnal lő, azok többnyire kezdők/casual playerek, és ha azt látják, hogy nem hőzöngsz, akkor legtöbbször betámadnak, aminek a vége, hogy 9/10 fekszenek :)

Ha nincsenek csalók, akkor tényleg jó fun lett a DZ. Így is vannak 4-es összeszokott csapatok, akik ellen 1v4, 2v4 szinte lehetetlen, de el szoktak fáradni, és egy kis kihagyást meg lehet torolni, 5-6 perc alatt 1 manhunt kill elég sokat hoz a konyhára :B

Egy dolgot utálok a DZ-ben, hogy mindig, amikor be akarod fejezni, akkor van, hogy dob egy fullos cuccost, amit csak ki kellene még menteni (főleg, amikor már egy ismert szerveren vagy, és tudod mire számíthatsz), és persze a CP felé megint esik pár cucc amit csak jó lenne kimenteni :DDD, simán plusz egy óra ;]

;) - The Power of the Light Side

(#39093) arnikusz válasza Anonymus23 (#39092) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen ez a Nevezetes hely-Supply-Fertőzési esemény kész katasztrófa együtt. :DD

Visszaállok megint arra, hogy csak láda (zöld/arany) és cuccból csak akkor mentek ki ha kivételesen jónak tűnik.

Aki még a heti kínálatból nem shoppingolt továbbra is ajánlottak:

DZ9 bolt kis piros markolat
Kerman Station Pro piros pont irányzék
Camp Hudson C79
DZ East 61 St. VX távcső
Bázis Vector 45 ACP
Extended magazine blueprint- ha még nincs
DZ 5 -Extended magazine

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#39094) RECSKA válasza Anonymus23 (#39092) üzenetére


RECSKA
veterán

Aze ez a fun a dz picit sem igaz. Max a pve playereknek. Senki sem mer rugozni, mindenki shittalkozik, beledkotnek, fekszik a 4bol 1, a masik 3 elszalad...

Tegnap ejjel egy olyan szerverre kerultunk, ahol manhuntok voltak. Megcsaptuk oket. Visszajottek, es ment a puffogas, majd inkabb agyonlottuk oket. Ezutan az egesz rohadt szerver egybol ott termett, de olyan casual playerekkel, hogy csak pislogtam. 45 percen at tarttottuk a manhuntot 10-12 jatekos ellen. Se loszer, se medkit, se granatunk nem volt mar az elso 5 perc utan...

Voltak akik meguntak, voltak akik kozben tarsultak a lemeszaroltakhoz.
Kozben berugoztak tobbszor, mert csak seekr meg turret volt naluk, de az 5-6...
Lett is megint vagy 20-30 rugokill manhunt kozben :)
Ahogy lejart a manhunt, megjelent egy retardalt pocs, aki benyomta az rpm es teleport kombot, de keson jott. Megusztuk.

Nekem az tetszik, mikor lila fosokat visznek ki, hogy elorebb legyenek a ranglistan..
Aztan nezem, hogy ott van a top 20-ban 0, ismetlem 0 tulelt manhunttal...

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#39095) VTom válasza RECSKA (#39094) üzenetére


VTom
veterán

Igen, eléggé sikerült elb@szni a DZ-t :(

Mindenki a másikat lesi, meg provokálja, hogy mikor veszíti el a türelmét. Ha manhuntokra vadászol, akkor direkt eléd futnak, vagy beleugranak a gránátodba, hogy aztán 19 secesen az egész csapatot lelőhessék tizen. Vicc az egész.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#39096) akoska07 válasza RECSKA (#39094) üzenetére


akoska07
nagyúr

A vajas jutyubos csávó hol van ilyenkor,aki azt hitte,hogy az övé a játék ? :DDD
Most miért nem sír a ubi-nak ?! :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#39097) Anonymus23 válasza RECSKA (#39094) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem meg fun :DDD
De mint már korábban megegyeztünk ebben, ez egyéni preferencia.

Az biztos, hogy a korábbi játékmód helyett mást kíván tőletek is. Eddig viszonylag könnyű volt a manhunt, mert a casual playerek nem mentek vissza rátok egy bizonyos idő után, vagy egyáltalán.
De őszintén kérdezem, 1000+ óra után még mindig arra áll fel az a lényeg, hogy túlélj egy manhuntot, vagy az, hogy lövöldözz egy jót? ;)
Nem hiszem el, hogy a 45 perc manhunt után azért bosszankodtál volna, ha lelőnek, mert abból a 45 percből kihoztad amit lehetett...

Tegnap előtt 15-20x haltam 1v4, majd 2v4-ben egy négyes banda ellen, mire le tudtam lőni az egyiket, mentünk volna a többiekre is, de szervert váltott a gép. Látszott rajtuk, hogy játszani akarnak, nem mentek el a kijárattól, és megvárták míg kijövünk, nem azonnal kaptuk a turretet meg a gránátot :DDD
Számomra a játék a lényeg, és mivel most már a játék sem szintez le amikor én nem akarok mással játszani, akkor miért ne?

Shittalk
Nem éri meg komolyan venni bármelyik szájhőst...
Érdemes megkérdezni "What's your age, kid?" Többet nem szól hozzád a legtöbb ;]

;) - The Power of the Light Side

(#39098) arnikusz válasza RECSKA (#39094) üzenetére


arnikusz
veterán

Ezzel már nem fog semmit kezdeni se a Massive, se az Ubi.
Közeledik az E3-ott a többi pénzcsináló játékuk lesz terítéken.
Év végére jó esetben hozzánk vágják az 1.8-at.

Reggel olvastam egy hosszabb cikket a redditen és ott nagyon jól kiemelte az írója, hogy nem ezt kéne mindig propagálniuk, hogy megcsinálják- vagy nem- a bugokat, hanem a cheaterek ellen nem tesznek semmit.

Találkoztam olyanokkal a héten DZ-ben, hogy egy nyugodt szerveren egymást húzták manhunt terén.
Oda mentem és még udvariasan meg is kértek, hogy hagyjam őket.
Így ha egyedül vagy marad a szintezés és farmolás, mert továbbra is a DZ-ben esnek jó cuccok pl. a most használt Bullfrogok stb.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#39099) RECSKA válasza Anonymus23 (#39097) üzenetére


RECSKA
veterán

Persze hogy nem a manhunt tulelese a lenyeg. Szoktunk olyat csinalni, hogy 2v2ben hulyeskedunk, akkor elbukok annyi penzt, mint az allat, mert Tommyt nehez leolni xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#39100) Elims válasza Gtaati (#39087) üzenetére


Elims
veterán

Az viszont pazar lehet. :-)
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.