Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#6937) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy ezt mind az élősködőknek köszönhetjük , direkt összevásárolják a még garanciális de sérült példányokat és bepróbálkoznak vele
Főleg a vga-k esetén probléma ez , olyat keresnek aminek 5éves garanciája volt anno és eltüntetik a barkácsolás nyomait vagy egyszerűen átrakják a garancia matricát egy másik sértetlen hibásra és küldik is vissza , na ugye ezeket cserélni már nem lehet így jön a pénz vissza vagy levásárolás
Egy elavult vga-nak aminek ma már semmi értéke visszakapja az eredeti árát

És minél több a próbálkozó annál bizalmatlanabb a cég

Amúgy megoldódott az én egér kérdésem is levásárolthattam az árát vagy visszautalták volna
Én vettem két egeret is GIGABYTE GM-M7700B Fekete, LOGITECH Performance Mouse MX ,

Amúgy jó tanács ha vesztek valamit és nem egyezik az ipon és a gyártó oldalán a garancia idő, akkor kérdezettek rá az ipon-nál , mert elég sok az ilyen hiba az oldalon.

A fent említett két egénél is ez a helyzet, ipon oldalán giga 1év gyártó 2év , MX ipon 2év gyártó 3év , rákérdeztem és mind kettőnél a gyártói a helyes, és a legszebb hogy hiába javítja át ügyintéző akivel leveleztem mert következő adatbázis frissítésnél ami automatikus visszaáll
Így rendelés után egyből ment a email a rendelés számmal hogy figyeljenek a garancia időkre, és a helyeset írják rá

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.