Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#5823) dethroner válasza Gyuri27 (#5795) üzenetére


dethroner
veterán

El vagy azért tévedve. Volt egy vga-m az ipontól, amivel sok gond volt. Kétszer cseréltél (elvileg újra, de minden alakommal csak a bontott vga-t kaptam zacskóban, pedig visszaküldtem minden tartozékot, még a dobozt is), a második csere kártyát is több alkalommal javították pár hónap alatt. Ekkor azt mondtam elég, elegem van a kártyából, visszaviszem személyesen, tegyék be gépbe, és ha valóban szar, kérem vissza a pénzem. Tehát nem váratlanul odaállítottam és azonnali kipróbálást kérve vertem az asztalt, hanem kértem adjanak egy időpontot amikorra odamehetek és van idejük rám. Először jöttek azzal hogy nincs kapacitás sok a meló, nincs szabad gép, majd amikor kezdtem kicsit határozottabb lenni és mondtam x napon odamegyek és addig nem jövök el amíg pontot nem teszük ennek az ügynek a végére, akkor előálltak egy e-on karbantartással és hogy nem lesz áram stb. Odamentem, áram volt, nagy keservesen szereztek hardvereket is és 3 perc múlva megállapították hogy valóban rossz a kártya. Mondjuk utána a követelésem érvényre juttatása nem volt még teljesen sima, de erről már volt szó. A lényeg, az egyszerűbb eldöntendő kérdéseket miszerint jó vagy rossz a termék tényleg pár perc alatt el lehetne dönteni, ha volna bennük erre hajlandóság.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.