Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#4811) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Tegnap körbeértünk a csatornával és felütöttük a kúplécet is. Még kimérhettük volna a cserépsorokat de nem volt kedvem. Jöttünk haza mert reggel telefonált szerelmem hogy Masni leállt az ovinál és nem volt hajlandó újraindulni. Az hogy már a 2. autónk megy tönkre rövid időn belül teljesen érthetetlen. Nem akarok nagyon panaszkodni de olyan lejtmenetben vagyunk hetek óta aminek nem tudjuk az okát. Az autók mellett az én munkáimat amivel amúgy teljesen meg vannak elégedve a körbetartozás miatt nem fizetnek ki teljesen. Majd 1x valamikor. A szigeten a pajtát több mint egy hónapja nem fizették ki. A fele lóvé ott van még. Ennek a tetőnek is csak a harmadát adták oda de olyan jelek vannak hogy ezt sem tudják most fizetni. Mindeközben emberem van akit hetente fizetek és a családnak is élni kell valamiből erre még rájön egy két autóbedöglés ami nem kevés pénzbe kerül. Jövő héten GOKI kontroll amin lehet olyan eredmény lesz hogy azonnali műtét kell. A vírushelyzet miatt viszont be kellene költöznie szerelmemnek én pedig egyedül kellene vigyem a háztartást és a munkát is. Szóval még mehetünk lejjebb is... :(
Engem is kifejezetten zavar, de szerelmemet teljesen felőröli idegileg. Hozzá jön még naponta minimum 1 Sári hiszti de lehet hogy inkább 2-3. Érthetetlen helyzet. :F
Felhívtam a szerelőt és a turbófelújítást elcseszte a cég ahová vitték. Elvileg ma elkészül és holnap kész Csillag. Erre mondjuk már nagy összegben nem fogadnék.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.