Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21201) Delerium válasza Viper26 (#21199) üzenetére


Delerium
senior tag

Dodoban talán van, Ybl garázssoron.

"I fight for the Users"

(#21202) Viper26 válasza Delerium (#21201) üzenetére


Viper26
nagyúr

Dodo?

iPhone 14 | FR955

(#21203) szebe válasza Viper26 (#21202) üzenetére


szebe
őstag

dodo

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21204) #49155328 válasza Viper26 (#21199) üzenetére


#49155328
törölt tag

Vadászboltokban kapsz, bár egy forgótárassal jobban jársz. ;)
Egy viselési engedélyt kell hozzá kérvényezni.

(#21205) Motion_Blur válasza chatran (#21198) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Da Vinci Pizzéria

Naggyon jó pizzáik vannak, csak mostanában elérhetetlenek telefonon!
Nem tudja valaki hogy miért?

más: ha olajat szeretnék cseréltetni az autóban (megvan az olaj + szűrők), hova érdemes mennem? tavaly az Szaki olaj-hoz mentem ahol ugyan megcsinálták, de kb. leb*sztak a lábamról hogy miért nem náluk vettem meg az olajat (mert az általam vitt ENEOS Premium olaj az egy rakás sz*r, Castrolt vagy Agipot kellett volna venni :D). És az olajcsere is kb. 5 perc volt. Nem tudom hogy ez így okés-e, de korábban ahol voltam hagyták kicsöpögni rendesen.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21206) juliabrilke válasza Motion_Blur (#21205) üzenetére


juliabrilke
addikt

(#21207) honda23 válasza Motion_Blur (#21205) üzenetére


honda23
aktív tag

Akkor üzenem annak a nagy tudású idiótának, hogy jelen pillanatban az Eneos és a Motul a legjobb olaj, a castrol és agip a vicckategóriát súrolja, ráadásul a castrolt orrba szájba hamisítják.

Kicsöpögni nem fog teljesen, akkor hagyhatnád fél napot is emelőn levett olajszűrővel, ez ma már kb 10-15 perces művelet felöntéssel együtt.

Attól függ, milyen autó, én most vagy hondához, vagy az újcsórira viszem.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#21208) justflash válasza #49155328 (#21204) üzenetére


justflash
tag

Paprikasprayhez nem kell viselési, a gázpisztoly meg nemtudom, nagy, nehéz,szar gyorsan előkapni, meg ha elveszik és beleküldik az arcodba a tárat 5 centiről az elég kellemetlen. :U

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#21209) D.Orion válasza justflash (#21208) üzenetére


D.Orion
veterán

Paprikaspray mindenre elég. :K

(#21210) Varoz válasza Motion_Blur (#21205) üzenetére


Varoz
őstag

Dilettáns barmok! Pont a Castrol? Amit a legjobban hamisítanak? No komment.
Eneos meg az egyik legjobb olaj!
Ezek most vagy komplett elmebetegek vagy csak az bökte a csőrüket, hogy nem tőlük vetted. Csak puhapöcsök ezt nyíltan megmondani....

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21211) chatran válasza justflash (#21208) üzenetére


chatran
őstag

Mielőtt hülyeségeket írtok, azért nézzetek utána a dolgoknak. Pl. itt
A nagy és nehéz problémára meg születtek olyan gázpisztolyok, mint pl a Weihrauch HW88 SA.

(#21212) bim válasza Motion_Blur (#21205) üzenetére


bim
veterán

Miért nem csinálod meg magad? Ha jó helyen van a szűrő akkor fel se kell emelned az autót. Hétvégén én is cserélni fogom. Én sem fekszem alá hanem leveszem a jobb első kereket és onnan szépen elérhető a leeresztő csavar. Ha kitekertem az emelővel szépen leeresztem az edényre és így kicsit megdől a leeresztő nyílás irányába a verda. Szűrőt kitekered és ott hagyod akár több órára is és szépen kicsöpög. Majd szűrő gumija finoman megolajoz és visszateker. Leeresztő csavar is visszateker. Légszűrő kicserél és feltölt olajjal a rendszer. Miközben elvégzed át tudod nézni gondos gazda szemével a jószágot.
Én mondjuk pont castrol olajat vettem a táltosomba. :D Ez nálam így alakult. Sokáig gyári Fordot vettem de azt túl hígnak találtam. Nem tudok hozzá szólni a hamisításhoz mert mindenhol le van ragasztva castrolos zárjeggyel mint a cigi. :F Azt írták hogy hiteles nagykertől szerzik be az olajat bármit is jelentsen ez.

(#21213) #49155328 válasza justflash (#21208) üzenetére


#49155328
törölt tag

Két másodperc míg előkapom, ugyan ennyi idő alatt ki is ürül az arcodba. :B
Ha meg kifogy hozzádvágom. :D
Nincs tapasztalatod így ne általánosíts.

chatran áhh, nagy és nehéz. :N

Az olajcseréről meg annyit, hogy a Szaki is meg a Szakonyi is az olajból él (ezért is csináltak saját céget a srácok, van benne lóvé meg jól is tették sose bírtam ezt a Szakonyi gyereket.), kb 50-60 %-al drágábban adják az olajat pl. a Maximolhoz képest.
Ennek ellenére nagyon sokan járnak hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#21214) cannibal válasza SzalaiG (#21170) üzenetére


cannibal
senior tag

(#21215) ferensz válasza Motion_Blur (#21205) üzenetére


ferensz
senior tag

Visszakoltozott Oroszlanyra, bar itt azert megvan a maga hire, nekunk meg nem sikerult jo pizzat enni naluk. Vagy mas volt rajta, mint amit kertunk, vagy nagyon keson es hidegen hoztak ki.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#21216) makro válasza chatran (#21198) üzenetére


makro
aktív tag

Én is azt mondanám, hogy Róma egy átlagos pizzéria.

(#21200) LamerGyuri :C

(#21217) Viper26 válasza LamerGyuri (#21200) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem nekem lesz amúgy...

Egyébként miért nem mész el sztendáposnak?

Jah, várj, már tudom.. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#21218) Napfénysüti

Plútó önkiszolgáló étteremben szokott enni valaki? Hétvégén próbáltam ki egész jónak tűnik.

Més que un club!

(#21219) Compaku


Compaku
tag

Fehérváriaknak 32.000ft ért oda adom :) Újszerű, garis, biztosításos GoPro Hero 2014 ajándékkal

PÜ-re illik válaszolni!

(#21220) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Eladó régi ATX toronyháza van valakinek?

(#21221) LamerGyuri válasza juliabrilke (#21220) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Mennyire torony?
Most készülök 2 gépet házastól kitenni a kuka mellé.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#21222) juliabrilke válasza LamerGyuri (#21221) üzenetére


juliabrilke
addikt

link

Hasonló mondjuk. Az a lényeg, hogy a táp magasabban legyen, illetve felette legyen még kicsi üres hely.

[ Szerkesztve ]

(#21223) LamerGyuri válasza juliabrilke (#21222) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Akkor ez most nem nyert, ezek sima ATX házak.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#21224) juliabrilke válasza LamerGyuri (#21223) üzenetére


juliabrilke
addikt

Akkor most így jártam. :R

(#21225) Varoz válasza Napfénysüti (#21218) üzenetére


Varoz
őstag

Mi rendszeresen ettünk ott. Bátyám még mindig. Nagyon jó, nem túl drága, nem is kicsi adag. Teljesen vállalható és finoman főznek. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21226) Napfénysüti válasza Varoz (#21225) üzenetére

A mai kaja is nagyon jó volt azt hiszem rendszeresen hozok onnan. :K
Főleg most hogy ide költöztem 100m-re tőle. ;]

Més que un club!

(#21227) Varoz válasza Napfénysüti (#21226) üzenetére


Varoz
őstag

Na? Hova is? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21228) Napfénysüti válasza Varoz (#21227) üzenetére

Még nem végleg csak becsajoztam és félig-meddig már itt vagyok a budai úton az Intersparral szemben. :)

Més que un club!

(#21229) mtade válasza Napfénysüti (#21228) üzenetére


mtade
aktív tag

Üdv a környéken... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#21230) Viper26 válasza Napfénysüti (#21226) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hm, onnan hozni is lehet?

iPhone 14 | FR955

(#21231) Napfénysüti válasza Viper26 (#21230) üzenetére

Igen, vihetsz saját éthordót meg kérheted hogy ők adjanak műanyag dobozba elvitelre de utóbbinak van költsége.

Més que un club!

(#21232) Napfénysüti

Érdekelne valakit Xbox 350 Slim 250Gb-os gép 2db wireless controllerrel?
Meg lenne egy MS Wireless Wheelem is.

Ha valakinek kérdése van írjon privit nyugodtan.

Més que un club!

(#21233) kem válasza Napfénysüti (#21228) üzenetére


kem
addikt

Haha en is laktam ugyan ott kozel 1 evig hasonlo indittatasbol :D
Talan Dudai 6x volt es a hetediken a szepsegszalonna mellett.

Köszi!

(#21234) Gaaabeeesz válasza Delerium (#21201) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Üdv. Másnál is szar a UPC?

Üdv, Gabesz

(#21235) Delerium válasza Gaaabeeesz (#21234) üzenetére


Delerium
senior tag

Ha már válasz lett és UPC-s is vagyok, itt nincs semmi gond. Ybl ltp.

"I fight for the Users"

(#21236) Timyyy


Timyyy
őstag

Üdv!
Segítséget szeretnék kérni olyan valakitől, akinek saját cége van amiben ő maga az ügyvezető igazgató!
Páromnak és nekem van egy cégünk, most vált lehetővé céges autó vásárlása, erről szeretnék pontos és konkrét dolgokat megtudni, hogyan is működik ez a folyamat a valóságban!
Bármilyen szalonban lehetőség van nem magánszemélyként autót venni? Illetve a 4 év értékcsökkenés után amikor is 0%-ra le lesz majd írva az autó, hogyan tudom megvenni a sajátomnak?
Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!!
Ja, és még egy apróság! Termèszetesen szenélyautóról van szó, választhatok nekem tetszőt, de fontos lenne, hogy mielőtt döntök, ki is tudjam próbálni biztosan kézre áll-e nekem. :) lehet hogy hülye kérdés de még sosem vettem új autót!!!

Nagyon megköszönném a választ, akár privátban is jöhet! ;)

(#21237) Fecogame válasza Timyyy (#21236) üzenetére


Fecogame
veterán

Ja, és még egy apróság! Termèszetesen szenélyautóról van szó, választhatok nekem tetszőt, de fontos lenne, hogy mielőtt döntök, ki is tudjam próbálni biztosan kézre áll-e nekem.

Erről az adott szalont kell megkérdezned :) A többiben sajnos nem tudok segíteni.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21238) #92888064 válasza Timyyy (#21236) üzenetére


#92888064
törölt tag

4 év után is az aktuális piaci értékét figyelembe kell venni eladáskor, szóval nem 0 forintért fogja eladni a cég neked. ha személyautó, akkor az áfáját nem vonhatod le, de eladáskor nem is kell fizetni. ezzel kapcsolatban a könyvelődet kell kérdezni, mert neki az a dolga, hogy ilyenekben segítsen.
amúgy a cégeknél mostanában a diesel navara a sláger, mert vételár és az üzemanyag áfája is levonható.

[ Szerkesztve ]

(#21239) #00809728


#00809728
törölt tag

Hullám térkővet keresek 4nm-t

(#21240) Varoz válasza Napfénysüti (#21228) üzenetére


Varoz
őstag

Vagy úgy. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21241) Timyyy válasza #92888064 (#21238) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi a válaszokat! És miért pont a navarával van csak így?? Kisebb és szebb autóra gondoltam...

(#21242) gabyka válasza Timyyy (#21241) üzenetére


gabyka
aktív tag

Mert 5 személyes és mégis lehet teherautó? :) El lehet rá számolni mindent. De tényleg, a könyvelővel érdemes lenne beszél/get/ned

(#21243) bim válasza Timyyy (#21241) üzenetére


bim
veterán

Csak a platós dízel elszámolható ha jól tudom ezért játszik a Navarra. Sokan vesznek egy müszakis roncsot és ráírják a kilométert miközben mással mennek.

(#21244) #00809728 válasza Timyyy (#21236) üzenetére


#00809728
törölt tag

Isuzu jőtt most ki egy 5személyes+pakolos formával.Az egyik ismerösöm most vett.
Bement a szallonba és ott mindent elmagyaráztak neki és meg is vette.

(#21245) Motion_Blur válasza bim (#21212) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi! Szakonyinál megcsinálták az olajcserét 1500 pénzért, szépen ahogy kell, nem kapkodva.... ja és nem küldtek el az anyámba az ENEOS miatt :))

Korrektek, csak ajánlani tudom őket.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21246) juliabrilke válasza Motion_Blur (#21245) üzenetére


juliabrilke
addikt

Értelmes emberek felfogják, hogy egyszer cseszik át a vevőt vagy hülyének nézik, akkor oda soha a büdös életbe nem mész vissza. Inkább korrekt módon dolgozik és lesz visszatérő vásárlója.

(#21247) justflash válasza juliabrilke (#21246) üzenetére


justflash
tag

Ehhez azért értelmes vevő is kell. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#21248) Timyyy


Timyyy
őstag

gabyka & bim &Dodi72 köszi a válaszokat! Még pár hét visszavan mire aktuálissá válik a téma, persze a könyvelő lesz az első lépés, csak gondoltam addig is előre érdeklődök, mire lehet számítani. :)

(#21249) Jarod1


Jarod1
addikt

érdekel valakit Bestbyteban vásárolt JBL flip hangszóró?

(#21250) csaba77


csaba77
csendes tag

tud valaki Jó mobil szervizt fehérváron?

Csibe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.