Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20451) Motion_Blur válasza juliabrilke (#20450) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is arra gondolok hogy valami csókosoknak behúzták :D :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20452) Napfénysüti válasza juliabrilke (#20450) üzenetére

Tuti ilyesmi lesz.

Més que un club!

(#20453) juliabrilke válasza Napfénysüti (#20452) üzenetére


juliabrilke
addikt

Pár városban van ilyen, hogy külterületen véletlen pont addig van közvilágítás, szennyvíz hálózat és beton út kivezetve, ahol pár VIP emberke lakik.

De már késő siránkozni, hogy miért nem a politikai pályát választottátok. :P

(#20454) Napfénysüti válasza juliabrilke (#20453) üzenetére

Ne is mondd, Móron 3 házzal odébb lakik a volt polgármester aki országgyűlési képviselő. Neki szabad volt a tüzifáját kb 1 évig kint az utcán tartania apámnak meg 5 nap után már szóltak hogy el kéne onnan takarítania... :(((
Persze buzi f*d*szes, fater rühelli is. :DDD

Més que un club!

(#20455) sandor906 válasza Motion_Blur (#20449) üzenetére


sandor906
tag

Helló!

Melyik utca? Mert, ha az Adonyi, akkor tudom az okát.

GhostDragon#24437

(#20456) Motion_Blur válasza sandor906 (#20455) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Virág utca.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20457) justflash válasza juliabrilke (#20453) üzenetére


justflash
tag

Csúnya gonosz összeesküvéselmélet. Uniós pénzből épült az infrastruktúra, pont ott fogyott el a keret.

Minden más csak véletlen eegybeesés. ;] :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20458) juliabrilke válasza justflash (#20457) üzenetére


juliabrilke
addikt

Mocsok Únió, nem ad több pénzt. :DDD
Én hiszek a véletlenekben.

(#20459) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

Tudtok ajánlani olyan helyet Fehérváron, ahol húsvét vasárnap délután is be lehet ülni egy fagyikehelyre? :U
Előre is köszi a tippeket! :)

(#20460) hzsolee válasza Motion_Blur (#20451) üzenetére


hzsolee
őstag

Valami csókosnak én is behúznák.... :))

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#20461) hzsolee válasza hzsolee (#20460) üzenetére


hzsolee
őstag

...behúznék...(talán így magyaribb)

Eladó fényképező

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#20462) sandor906 válasza Motion_Blur (#20456) üzenetére


sandor906
tag

Családiházas környéken nem igazán van DIGI Fehérváron, elvileg a Virág utca is nagyon messze van a földalatti hálózatától. Lehet, hogy ott csináltak az E-on villanyoszlopain mintahálózatot a közös-oszlopsoros hálózat bemutatásához, egyúttal bekapcsoltak egy benfentest is. A város nagy részén az E-on oszlopokon már van fenn bérlő, ezért újabbat nem igazán tud az E-on felengedni az oszlopaira, új oszlopsor felállítását pedíg nem engedi az Önkormányzat, meg nem is igazán lenne , hova. Az utcák egyik oldalán E-on, a másikon pedíg MATÁV (T-Com) oszlopsor van. Földalatti hálózat kiépítése pedíg kb 10 év alatt se térülne meg, ha mindeki előfizető lenne az utcákban.......A tömbházas övezet éri meg minden szolgáltatónak, Nyomvonal-hossz kiépítési költség (4-8 millió/km)/ lakás-szám a mérvadó.

[ Szerkesztve ]

GhostDragon#24437

(#20463) Napfénysüti

Futóműállításra kit ajánlotok Fehérváron?

Més que un club!

(#20464) #49155328 válasza bim (#20441) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ez így van sajnos, ha nem te vagy a sor elején nem biztos hogy marad is valami.
Aztán szaladhatsz a pénzed után, mire történne valami addigra a pénzed már a harmadik cégbe menekítik át.
A körbetartozást is felvehetnék a hungarikumok közé.

(#20465) bim


bim
veterán

MicroSD-t keresek 1-8Gb között valahol. Valakinek van elfekvőben? :F

FPSTunker: szerencsére körbetartozásban nem vagyunk benne egyelőre de cserébe nyomott áron kell vállalnunk. :U

[ Szerkesztve ]

(#20466) #92888064


#92888064
törölt tag

i5-2400 eladó! 30000,-

bódult nyulat!

[ Szerkesztve ]

(#20467) honda23 válasza Napfénysüti (#20463) üzenetére


honda23
aktív tag

T. Béla vásárhelyi út

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20468) zolee1988 válasza bim (#20465) üzenetére


zolee1988
tag

Nekem van pár elfekvő MicroSD-m, de azt hiszem csak 4GB-s a legnagyobb.

(#20469) bim válasza zolee1988 (#20468) üzenetére


bim
veterán

ment privi

[ Szerkesztve ]

(#20470) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

rétegvastagságmérőt (autóvásárláshoz) tud vki kölcsönadni?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20471) Tom5


Tom5
addikt

Konyhabútorhoz keresek mágneszárat. Azt a sima egyszerű felcsavarozhatót. Hol tudok ilyent Fehérváron venni? Mi a hivatalos neve? Rákeresve kidob mindent, persze horror áron. :W

(#20472) D.Orion válasza Tom5 (#20471) üzenetére


D.Orion
veterán

Bármelyik normális bútorkészítéssel foglalkozó boltban kapsz. Pl. Er-fa.

(#20473) Timyyy


Timyyy
őstag

Megválnék imádott iPhone 4S-emtől, ha valakit érdekelne, ne tartsa magában!
Fehér, 8 GB-s, én voltam az első és egyetlen tulajdonosa, én aktiváltam, t-mobile függő!
Adok hozzá minion-os szilikon tokot, usb-s dokkolót, eredeti dobozában a fülest leszámítva minden tartozéka megvan!
Első pillanattól kezdve elöl hátul fóliázott, és a tok még ezen felül volt rajta, tehát kiváló állapotú, akárcsak a belseje!!!!
40 + postáért vihető.

[ Szerkesztve ]

(#20474) mdk01 válasza Tom5 (#20471) üzenetére


mdk01
addikt

Mágnes csapantyú
Viszont ha van rá lehetőséged akkor inkább ezt, ezzel jobb jársz, sztem.
Amúgy igen, ERFA, például.

[ Szerkesztve ]

(#20475) Tom5 válasza mdk01 (#20474) üzenetére


Tom5
addikt

:R

(#20476) Bocsek


Bocsek
aktív tag

Fehérváron keresek valakit aki RGH-t csinál. Tudtok ajánlani?

(#20477) Viper26


Viper26
nagyúr

Autófényezőt, és kárpit tisztítással foglalkozó céget /embert keresek fehérváron, vagy a vonzáskörzetben.

iPhone 14 | FR955

(#20478) rekop


rekop
senior tag

Eladó egylemezes Zyxel NAS. Érdeklődni privátban.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#20479) Motion_Blur válasza Viper26 (#20477) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Dodi az embered ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20480) justflash válasza Bocsek (#20476) üzenetére


justflash
tag

F27, Aba. ;)

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20481) Blaise


Blaise
veterán

(#20482) Jarod1


Jarod1
addikt

Melyik fehérváron a legjobb házhozszállítós ételfutár?

(#20483) Varoz válasza Napfénysüti (#20463) üzenetére


Varoz
őstag

Bejöhetsz hozzánk is a gokartpályára. Fasza modern gépünk van. :)
Mit kellene egyébként?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20484) Napfénysüti válasza Varoz (#20483) üzenetére

Csak egy szimpla futóműállítás kell. Nemrég hoztam el a szerelőtől a gépet aztán mivel a futóműben is cserélve lett pár dolog így mondták hogy egy állítás mindenképp kellene. Csak még a téli szettem van fent ami 185/60 R154 a nyári meg 215/40 R16 így akkor lenne érdemes beállíttatnom ha a nyári lesz fent. Ott lehet játszani kell kicsit az első felső lengőkarommal is mert az állítható.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20485) Varoz válasza Napfénysüti (#20484) üzenetére


Varoz
őstag

Megoldható az is. Elvileg egy sima állítás 5000Ft.
Ha be van rohadva az meg külön óra díjas. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20486) Viper26


Viper26
nagyúr

Ilyet kapni valahol a városban?

iPhone 14 | FR955

(#20487) anzo válasza Varoz (#20485) üzenetére


anzo
senior tag

Kis teherautó (Ford Transit) befér hozzátok? Igaz a tetején van egy hűtő. :(

(#20488) deicide


deicide
veterán

Samsung T24D390EW érdekel valakit? 2db van.
FullHD Monitor/TV, PLS LED.
Árgép ár 54k környéke, legyen topiklakóknak 45k/db.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20489) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Üdv!

Egy Samsung SyncMaster S27A950D Monitor (gari már nincs rá, tökéletes állapotú) mennyit érhet manapság?

Üdv, Gabesz

(#20490) Motion_Blur válasza Gaaabeeesz (#20489) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem 80e körül.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20491) deicide válasza deicide (#20488) üzenetére


deicide
veterán

Elfogytak.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20492) honda23


honda23
aktív tag

Eladó Csókakőn csendes helyen a Vértes alatt 1740 m2 szőlő (ezerjó, otelló, tramini, chardonnay, delaware és rizling), gyümölcsfákkal (cseresznye, meggy, barack, alma, szilva, körte, dió és mandula), 30-40 m2 téglaépülettel (pince, présház, tetőtér, szoba). Villany van. Érdeklődni privátban.

Eladó 5 éves nagyon jó állapotban lévő whirpool arc 1800 felülfagyasztós hűtőgép, 115l hűtő, 40l fagyasztó. 30e Ft.

Eladó Tissot classic dream férfi karóra, nemesacél, 2 év gyári garanciával, teljesen új, 30e Ft.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20493) Clubforum2 válasza Bocsek (#20476) üzenetére


Clubforum2
tag

Szia
Tudok ajánlani,Írj rám privátot,ha érdekel.A Vásárhelyin dolgozik a srác.Egy nap alatt elkészül,és nagyon korrekten elmagyaráz mindent.Nekem Ő csinálta.Maximálisan elégedett vagyok vele.

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#20494) Varoz válasza anzo (#20487) üzenetére


Varoz
őstag

Az attól függ. Ma is volt egy Citroen Jumper, de sima. Bár ez csak eredetiség vizsga volt. De a hűtő lehet akadály. :F
Mekkora ez? Majd holnap megkérdezem mekkora fér be az ajtón.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20495) mdk01


mdk01
addikt

Hova érdemes műszakira vinnem a kocsit?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#20496) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Upc megint beszart?

Üdv, Gabesz

(#20497) ocsi19


ocsi19
senior tag

Hali

Ha valakit érdekel egy idei évre szóló ausztriai 1napos 2fős rafting-túra kupon(ár megegyezés szerint) az dobjon 1 pü-t, én sajnos nem tudom kihasználni.

üdv.: Péter

(#20498) Rellind


Rellind
senior tag

Üdv.
Delonghi Eco 310 kávéfőzőnk javításra szorul. Van kis városunkba megfelelő szaki, aki ezekkel foglalkozik?
Köszönöm :R

(#20499) Varoz válasza anzo (#20487) üzenetére


Varoz
őstag

Góré azt mondta, hogy nem nagyon. :/

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20500) mdk01 válasza Rellind (#20498) üzenetére


mdk01
addikt

Ez engem is érdekel.

Illetve az továbbra is hogy hova érdemes műszakira vinni a kocsit, vagy tök mindegy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.