Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33001) hcl válasza sheep (#32987) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, eddig oké, én is mászkáltam a sövénynél, de te közel is mentél? Mert azt nem tudom, mennyire lehet.
Én meg éjszaka is járok fotózni... :D

@Velencei tó téma : Egyáltalán befagyott? :Y
Tavaly láttam nádvágókat, azok frankón mászkáltak rajta.

Mutogatni való hater díszpinty

(#33002) sheep válasza hcl (#33001) üzenetére


sheep
addikt

Én mindig odamegyek a kastélyhoz a bringával. van egy kis ösvény a bokrok között ami oda visz, nem a kapun megyek be.
De még sosem találkoztam ott senkivel.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#33003) hcl válasza sheep (#33002) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

OK, köszi :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#33004) mdk01


mdk01
addikt

Köszi a Velencei tavi infót. FB-n lehet látni embereket a jégen, pl. a corzónál.

Csalai kastély:
Én is be szoktam menni már többször voltam. Oldalt meg lehet állni a kisösvénynél. Egészen a csalai patakig el lehet sétálni.Emberrel nemigazán szoktam találkozni.

(#33005) siti válasza Laca73 (#32996) üzenetére


siti
senior tag

tegyük hozzá, hogy nálunk nem folyik a csapból, mert ami fröcsögés megy politika meg soros párhuzamos kapcsolások révén, nincs tv és rádió helyett is inkább Rutkai Bori szól (gyerkőcnek most ez a kedvenc) így amikor kifelé sétáltunk vettük észre a "jól látható" helyen kirakott A4-es cetlit, hogy tilos a jégre menni. Ez arra elég, hogy mi szóltunk, de ha a lejárókra húznak keresztbe egy tejes zacskó kordont, akkor talán észre is vesszük és nem fogjuk áttörni. (kb mint amikor nem volt víz és mondták, hogy hát kiírták a honlapjukon, hogy egy hétig tolózár csere lesz, meg az önkormányzat honlapján is kint van, meg ott kirakták a faliújságra is, törvényben előírtak szerint, ja, csak a falu nem tudott róla... azt hogy emailre jön egy ilyen az képtelenség, hiszen megadtam mindegyik közműsnek, Szíjjárt meg a haverjai pedig simán fel tud hívni, ha akar valamit a néptől...)

(amúgy fagyott egész hétvégén, vasárnap napközben is -1 -2 fok volt, ott lakom, három hőmérő meg a madáritatóba befagyott víz nem téved)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#33006) hcl válasza mdk01 (#33004) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Oldalt"?
Én a műúton mentem, arra gondolsz?
A Császár-víznél mentem be a kastély melletti rétre.

@siti : Ugyanez vadászidénnyel. A/4 -re kiírva az erdőben, mikor ne mászkálj. Pont nem vettem észre tavaly, de nem lőttek le :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#33007) siti válasza hcl (#33006) üzenetére


siti
senior tag

Naja, csak ott ha kimennek, akkor lőni is fognak mindenre, ami mozog. Itt meg úgy képzelem el, hogy pénteken ráment a vizügyes, nem szakadt be, megfúrta, 7cm, hümmögött egyet, majd szólt hogy nem bír el senkit a jég, majd kisétált. Aztán hétvégére így maradt. :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#33008) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Használt KRUPS Dolce Gusto kapszulás KV / forró csoki stb főző eladó. Írj privit, ha érdekel!

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#33009) hzsolee válasza hcl (#33003) üzenetére


hzsolee
őstag

Na azért csak óvatosan a mászkálással! Egy bari ad neked tanácsokat! Ő nem feltűnő, ha a rekettyésben sündörög.... :D mondjuk egy bringázó birkát azért megnéznék :U

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#33010) justflash válasza hzsolee (#33009) üzenetére


justflash
tag

Parancsolj. ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#33011) hzsolee válasza justflash (#33010) üzenetére


hzsolee
őstag

...EGY bringázó birkát...
és nem olyan képet, hogy egy niggát a bringán fedez hátulról egy, miközben a haverja a fejét lefogja :D

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#33012) justflash válasza hzsolee (#33011) üzenetére


justflash
tag

Hogy neked mennyi bajod van...

TESSÉK:

Mielőtt megint reklamálnál VAN RAJTA PEDÁL és éppen nem jó a gyújtás, úgyhogy bicikli! ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#33013) hzsolee válasza justflash (#33012) üzenetére


hzsolee
őstag

...A kerékpár olyan, legalább kétkerekű jármű, amelyet emberi erő hajt, és ezt legfeljebb 300 W teljesítményű motor segíti. A kerékpáron a kerékpárt nem hajtó személy is szállítható erre alkalmas ülésen.... Nem a pedál a fontos. Volt osztálytársam aki pedál volt, mégsem lett kerékpár...
Szóval: :(

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#33014) siti válasza hzsolee (#33013) üzenetére


siti
senior tag

Tehát ha bírka pedáloz, akkor az nem kerékpár mert nem emberi erő hajtja?

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#33015) hzsolee válasza siti (#33014) üzenetére


hzsolee
őstag

Pláne :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#33016) mdk01


mdk01
addikt

:DDD

(#33017) justflash válasza hzsolee (#33013) üzenetére


justflash
tag

Amennyiben rossz a gyújtás úgy a motor nem segíti a meghajtást.

Illetve ismerek néhány (igazából elég sok) embert, akik agyilag egy birka szintjén vannak, ebből kiindulva pedig a birka emberivel egyenrangú értelemmel rendelkező létforma, tehát birkaerő = emberi erő.

:DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#33018) Jarod1 válasza justflash (#33012) üzenetére


Jarod1
addikt

jééé egy fidesz szavazóó..

(#33019) hcl válasza hzsolee (#33009) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

LOL, ezt gondoltam én is :D

@siti : Ő sem lát a jövőbe, tehát ha közben valamiért kicsit vékonyabb lesz (pl. olvadás) akkor nem akarja, hogy őt megvágják... Ha 15 centi lenne, akkor gondolom engedélyezné.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#33020) justflash válasza Jarod1 (#33018) üzenetére


justflash
tag

Én vagy a birka? :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#33021) Jarod1 válasza justflash (#33020) üzenetére


Jarod1
addikt

Természetesen a birka..

(#33022) justflash válasza Jarod1 (#33021) üzenetére


justflash
tag

Ez esetben a birka ügyvédje meg fog keresni hírnévrontâs miatt. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#33023) Jarod1 válasza justflash (#33022) üzenetére


Jarod1
addikt

keressen...az igazság szabaddá tesz..

(#33024) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Valakinek telefontok?
Tök új, asszony ájfónhoz vette, csak nem megy bele az ájfón. Viszont bármihez jó, ami pár mm-el kisebb, mint egy iPhone 5s. Ezresért vihető.

Mutogatni való hater díszpinty

(#33025) justflash válasza hcl (#33024) üzenetére


justflash
tag

Van flexem kölcsön, kis igazítás a telefonon és már jó is lesz. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#33026) hcl válasza justflash (#33025) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkor már a tokon :D Tágul aaaz :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#33027) szebe


szebe
őstag

7.10-kor (már/még) nem működött a bíróságnál a lámpa.
Na ami ott megy, ízelítő abból, milyen lehet keletebbre a közlekedés :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#33028) LamerGyuri válasza szebe (#33027) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Rendőr bácsik közbeléptek, írányítanak, már nyugi van.
Na de ami a nagy Tesconál van (legalábbis 10 perce még), ott se megy a lámpa; balra kifordulni szinte lehetetlen.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#33029) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Eladó dógok :
- 1TB 3,5" WD winyó (volt rajta pár bad sector, HDD Regenerator óta nincs - ez inkább cserélhető 2,5" 320 vagy 500GB 2,5"-osra - bármire, ami nem Seagate :D )
- OBD2 bluetooth modul, autó hibakódolvasó, amire a telefonod BT-al csatlakozhatsz. Teljesen új.
- Canon 1100D-hez való utángyártott akku + USB akkutöltő. Teljesen új.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#33030) Slapy válasza hcl (#33029) üzenetére


Slapy
aktív tag

Szia, odb2-es cucc pontosan milyen?

[ Szerkesztve ]

(#33031) hcl válasza Slapy (#33030) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

2000.

Mutogatni való hater díszpinty

(#33032) Slapy válasza hcl (#33031) üzenetére


Slapy
aktív tag

Az jó ár :) de nem erre irányult a kérdésem! Van nekem is egy elm 327 mini, ami v2.1 ha jól emlékszem...de app szerint még se teljesen az ...olyat keresek ami működik rendesen ;)

(#33033) hcl válasza Slapy (#33032) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Áh. 1.5-ös :)
2.1-re én is láttam, hogy van, akinek nem megy.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#33034) Slapy válasza hcl (#33033) üzenetére


Slapy
aktív tag

Jaja enyemnél is 1.5-nél van a legtöbb zöld, de ott se mind, úgyhogy passz hogy hányas :D

(#33035) hcl válasza hcl (#33029) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A winyó 100% / 97% HDD Sentinel szerint.

Mutogatni való hater díszpinty

(#33036) hzsolee válasza Slapy (#33034) üzenetére


hzsolee
őstag

Ezt melyik app-al nézitek? Amivel próbáltam 1.5-öt az enyémhez nem is ír...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#33037) Slapy válasza hzsolee (#33036) üzenetére


Slapy
aktív tag

Ugyanezzel néztem én is és igazad van nem ír 1.5-öt, rosszul emlékeztem

(#33038) Slapy válasza Slapy (#33037) üzenetére


Slapy
aktív tag

Enyém így néz ki :D

(#33039) hzsolee válasza Slapy (#33038) üzenetére


hzsolee
őstag

Aha, most már csak azt kéne tudnom, mi mit jelent :D
Mondjuk nekem mindegy, a kocsin ki tudom ütni a hibát azt' csók...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#33040) 1stVikman válasza hzsolee (#33039) üzenetére


1stVikman
senior tag

Amelyik több protokollt támogat, az a "jobb". :)
Nekem van mindkét fajta, mert először rendeltem 2.1-t, mondván a nagyobb szám biztos jobb. :DDD
Sok mindent vitt, de voltak hiányosságai. Pl. két forddal és egy opellal nem tudtam mit kezdeni.
Aztán nemrég vettem egy 1.5-t, ami már kommunikál a dpf-el is. :)

(#33041) hzsolee válasza 1stVikman (#33040) üzenetére


hzsolee
őstag

Aha, értem. :R

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#33042) sch_a


sch_a
addikt

A lámpák csak az én agyamat húzzák fel akárhányszor közlekedni kell a városban? Zöldhullámot itt nem ismerik? Komolyan mintha az lenne a cél hogy konkrétan az összes lámpánál meg kelljen állnod.

(#33043) MunezXBK válasza sch_a (#33042) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Taxisok mondták, hogy 30-cal vagy 70-nel közlekedve zöldhullám van. :D

(#33044) hcl válasza 1stVikman (#33040) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A DPF-fel biztos nem, max. ismeri azokat az utasításokat, amikkel a DPF adatokat le lehet kérni :D De ez is fura, mivel az ELM327 csak egy OBD2 illesztő, kb. a drótot helyettesíti.

(Megvenni nem akarja esetleg valaki? :D )

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#33045) rekop


rekop
senior tag

Lenne egy eladó Raspberry Pi2-m, hátha érdekel valakit. ;)

(#33046) Slapy válasza hcl (#33044) üzenetére


Slapy
aktív tag

Dobsz fel egy képet amit mi dobtunk? Aztán ha jobban néz ki mint enyém akkor megveszem ;)

(#33047) hcl válasza Slapy (#33046) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

[kép]

Mutogatni való hater díszpinty

(#33048) A@ron


A@ron
tag

Március havi helyijáratos összvonalas felnőttbérlet olcsósítva eladó kollegámnál. Ára erre a hónapra 4000 forint, tekintve, hogy pár nap már eltelt. Érdeklődni csak telefonon: 06302013118

(#33049) Slapy válasza hcl (#33047) üzenetére


Slapy
aktív tag

Ismét nem erre gondoltam :D plusz úgy nézem olyan mint enyém :(

(#33050) hcl válasza Slapy (#33049) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Külsőre persze hogy ugyanolyan :)

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.