Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20001) Rick4 válasza makro (#19999) üzenetére


Rick4
félisten

Erre nem tudok mit mondani, de nem lep meg, a t-home fél éve nem tud beléptetni az önkiszolgáló ügyfélszolgálatba... :U Cserébe van itthon nyomtatóm. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#20002) makro válasza Rick4 (#20001) üzenetére


makro
aktív tag

Igen, én is beszereztem már magamnak otthonra egy működőképes nyomtatót :DDD

(#20003) run4fun


run4fun
tag

Sziasztok!

Lenne valakinek kölcsönbe 1-2 napra kipróbálásig Conax modulja tv-hez? Digi-re váltanék és ügyfélszolgálatos kiscsaj kérdezte, hogy tudja-e kezelni a tv, mert akkor ezt a modult hozná a szerelő. :)
Elmételigen kéne neki (Samu H5500), de azért biztosra mennék.

Köszi, Feri

(#20004) Rick4 válasza run4fun (#20003) üzenetére


Rick4
félisten

Megkérdezheted a digikábeles topicban is és a samsung tv-s topicban is, de szerintem simán megy.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#20005) run4fun válasza Rick4 (#20004) üzenetére


run4fun
tag

Köszönöm, pont most írtam a digis topicba. :K

(#20006) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!

Eladó lesz a VGA-m: Sapphire R9 270X
Szeretném helyben eladni, akit érdekel, privátban érdeklődjön.

-= Pancsermeste® =-

(#20007) deicide


deicide
veterán

Megosztom élményem, hozzájutottam egy itthon nem is forgalmazott nVidia Shield konzolhoz, valami brutális cucc. Azon felül, hogy a Tegra4 baromi gyors, támogatja a miracast-ot, azaz simán vezeték nélkül TV-re lőni a képet és az nVidia Shield HUB-on olyan játékokkal is lehet játszani, amik nincsenek meg és nem is nálad futnak, hanem a központi gépen, te csak streameled a játékot. Kipróbáltam a Grid-et, a Trine 2-t, hibátlanul működött a béna T-Home-os net wifijén keresztül is. Ördögi egy szerkezet. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20008) siti válasza deicide (#20007) üzenetére


siti
senior tag

a shield tabelten nagyon gondolkodom...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#20009) deicide válasza siti (#20008) üzenetére


deicide
veterán

Az is igen jó cucc lehet, ja. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20010) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

SZFvári bérlete vkinek eladó? Féláron.

IBMesek előnyben

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20011) Dare2Live válasza makro (#19999) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ha meg talál az ember akkor nincs benne papír.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20012) makro válasza Dare2Live (#20011) üzenetére


makro
aktív tag

A rutinosak tesznek el 20-30 db-ot amikor kidobálnak a nyomtató mellé pár csomagot ;]

nyomtató keresés -> papírtálca ellenőrzés -> nyomtatási sor törlése :DDD -> 5 db lap behelyezése -> sietni, mert ha látják h tettél papírt a nyomtatóba, akkor pár embernek hirtelen nyomtathatnékja támad -> örülsz ha olvasható minőségben sikerült előállítani

Most már más technikát alkalmazok, de az titok :U

(#20013) D.Orion válasza makro (#20012) üzenetére


D.Orion
veterán

Én anno a hálózatba kötött nyomtatónál néha patront is vittem magammal, ha nyomtatni akartam. :D

(#20014) ocsi19


ocsi19
senior tag

Hali,

valaki tud helyben olyan üzletet, ahol végeznek - jól - monitor kalibrációt?

Köszi! :R

(#20015) D.Orion válasza ocsi19 (#20014) üzenetére


D.Orion
veterán

Milyen monitorról lenne szó, hogy ilyen spéci igény merült fel? A legtöbb monitorhoz azért neten lehet találni beállított profilokat.

Csak érdeklődöm, mert kíváncsi vagyok.

(#20016) ocsi19 válasza D.Orion (#20015) üzenetére


ocsi19
senior tag

csak egy átlagos BenQ GW2255... hol lehet hozzá profilt találni? :)
Nekem az is tökéletes, csak nem tudtam róla... :DDD
Fotószerkesztés miatt szeretném belőni amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#20017) D.Orion válasza ocsi19 (#20016) üzenetére


D.Orion
veterán

Kiindulási alapnak ez szerintem hasznos lehet.

(#20018) ocsi19 válasza D.Orion (#20017) üzenetére


ocsi19
senior tag

meglesem, köszi.
Ugyanaz a belső?

Majd szeretném lecserélni egy DELL U szériásra később, de egyelőre ebből kell kihoznom a legtöbbet... :)

(#20019) #49155328 válasza ocsi19 (#20014) üzenetére


#49155328
törölt tag

http://prohardver.hu/tag/janos666.html

Őt keresd, minden megjelenítőhöz egyedi kalibráció szükséges letöltött színprofillal nem érsz el semmit.

(#20020) ocsi19 válasza #49155328 (#20019) üzenetére


ocsi19
senior tag

Köszönöm, írtam neki.

(#20021) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szép napot!

Megy valaki kocsival a győri vidi meccsre, akihez tudnék társulni?

(#20022) Andris837 válasza juliabrilke (#20021) üzenetére


Andris837
senior tag

Hasonló kérdésem lenne... Szívesen mennék Győrbe.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#20023) bandiras2


bandiras2
senior tag

Jó napot urak! Van valakinek elfekvőben csöves CRT monitora ócsóért? Rokongyeeknek kellene, nem baj ha kicsi, a keret 3000HUF SVGA valami plz

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#20024) Pancsermeste válasza bandiras2 (#20023) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Jó napot!
Nekem lenne egy 17"-os CRT.
Kis csokiért elcipelheted! ;)

-= Pancsermeste® =-

(#20025) bandiras2 válasza Pancsermeste (#20024) üzenetére


bandiras2
senior tag

privi lett vón

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#20026) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Eladó VGA

-= Pancsermeste® =-

(#20027) Viper26


Viper26
nagyúr

Műbizonylatos fóliázást (autó), csinál valaki a városban?

Pixel 7 | FR955

(#20028) mdk01 válasza Viper26 (#20027) üzenetére


mdk01
addikt

Majd méresd be a kocsin volt e eredetileg?
Ismerőst megvágta a rendőr, mert 75%-os volt. 70%-ról volt műbizonylat, csak azzal nem kalkuláltak, hogy a kocsin volt már gyárilag egy 5%-os és bemérte a rendőr.
Nem tudom mi igaz én így hallottam.

(#20029) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

esetleg valakinek Epson tintapatronhoz nincs resetelője?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20030) LamerGyuri válasza bandiras2 (#20023) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Itt is van egy csomó Fehérváron. Beszéltem vele, mert vettem tőle mást is; egy hét kb. és leadja, mert eddig a kutyának nem kellett egy se :)

25db régi hagyományos CRT Monitor 500Ft/db

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#20031) Rick4 válasza mdk01 (#20028) üzenetére


Rick4
félisten

Kissé meglepne, ha a rendőrök arrafelé az üvegek fényáteresztésének a hiteles mérésére szolháló berendezésekkel járkálnának, emellett a készülék használatához szükséges vizsgát szerezve, és a köhém rendeletben leírt feltételeket biztosítva méricskélnének.....

Hirtelen csak ennyi:
4. A gépkocsi szélvédőjének és ablakainak fényáteresztő képessége vizsgálatának technológiai műveletei

4.1. Követelmény

A fényáteresztő-képesség mértéke megfelelő:

a) a szélvédő esetében - kivéve a lehajtott napellenzők által takart üvegfelület - ha a fényáteresztő-képesség legalább: Tmin=75%;

b) a vezetőtéri oldalablakok üvegei (amelyen keresztül a gépjármű vezetője részére az oldalra való kilátás, valamint a visszapillantó tükrökkel a jármű mellett lévő mindkét forgalmi sávra történő hátralátás biztosítva van), valamint a személygépkocsi hátsó ablaküvege esetében legalább: Tmin=70%;

c) egyéb ablakok (utastéri, raktéri oldal és - személygépkocsi kivételével - hátsó ablakok) üvegei esetében nincs követelmény.

4.2. A vizsgálat műveletei

4.2.1. A vizsgálathoz a következő feltételeket kell biztosítani:

a) a mérést az ablaküveg legsíkabb felületén, a rögzített mérőmaszk által kijelölt helyen kell végezni,

b) a vizsgált felület legyen száraz és tiszta,

c) mérés közben 3 m sugarú körben semmilyen felület nem mozoghat,

d) a fényforrás fényerőssége és helyzete legyen állandó, a mérendő felületre merőleges és attól 1000+10 mm távolságra,

e) a fényforrás stabilizált tápegységről működjön (akkumulátor vagy stabilizált 12 V).

4.2.2. A mérés végrehajtása:

a) a megfelelő méréstartományba állított fénymérő, illetőleg Lux-Meter érzékelőjét az üveg külső felületén rögzített pozicionáló maszkon kell elhelyezni, és a stabilizálódott értéket le kell olvasni, ez t1.= ...... Lux;

b) az érzékelőt az üveg belső felületére kell helyezni a külső méréssel megegyező helyre, és a stabilizálódott értéket le kell olvasni, ez t2.= .... Lux.

4.2.3. A mérési eredmények kiértékelése:
a) a fényátbocsátási tényezőt a T1(t2/t1)x100 képlet alapján kell kiszámítani;
b) a mérést ötször kell megismételni (T1, T2, T3, T4, T5), és az így kapott fényátbocsátási tényezők közül a legkisebb és a legnagyobb értékűt elhagyva a maradék három számtani átlagát szorozva a mérési összeállításból számolt 1,08 korrekciós tényezővel kapjuk az üvegfelület átlagos fényátbocsátási tényezőjét
Ta(%) =
T1+T2+T3x1,08;
3
c) az üvegfelület fényátbocsátása megfelelő, ha Ta>Tmin;
d) a mérés elrendezését és a mérőeszköz részeinek javasolt kialakítását tartalmazó ismertetőt a Közlekedési Főfelügyelet bocsátja rendelkezésre.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#20032) coqito válasza cellpeti (#20029) üzenetére


coqito
tag

Hali, ez engem is érdekelne!

(#20033) mdk01 válasza Rick4 (#20031) üzenetére


mdk01
addikt

Hát én nem tudom, én azt mondtam ami hallottam. Állítólag a parkolóban mérték, nem tudom mi az igazság. Mindenesetre érdemes figyelni a gyári fóliára, mert nem a műbizonylat a lényeg hanem az üveg tényleges fényáteresztő képessége.

(#20034) Rick4 válasza mdk01 (#20033) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, figyelni kell, viszont hátul ha van két tükröd, akár milyen sötétítést feltehetsz. Az első ajtók ablakaival volt ott a gond az tuti, ott egy enyhe fólia is a határérték alá viszi. Nekem volt autóm, amin elől is fólia volt, igaz, az egy víztiszta, 99.9%-os UV szűrős fólia volt, sose kötöttek bele, látni se lehetett.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#20035) honda23


honda23
aktív tag

Sziasztok

Van itt valakinek Fehérváron 2003-2008 közötti 2.0-ás benzines Mazda6-ja?

Ugyanis eladtam a Hondámat, és most egy kis nyugalomra, kényelemre, családiasabb verdára vágynék.
Ha van, megmutathatná valaki, mehetnénk egyet. Hibák, szervizigények is érdekelnének.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20036) SzalaiG válasza honda23 (#20035) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hali!

Milyen Hondád volt és miért nem azt veszel megint? :U

(#20037) deicide válasza honda23 (#20035) üzenetére


deicide
veterán

2.0-s benzines Opelem van, mehetünk egy kört valamikor. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20038) Motion_Blur válasza Viper26 (#20027) üzenetére


Motion_Blur
félisten

http://www.autofoliazas.hu/

Én 5 éve nála csináltattam meg az autómat, azóta sincs vele gond és a rendőr se vette észre hogy az A-B oszlop között is van víztiszta fólia. Többi tükrös.

SzalaiG: [link] - a kék az enyém :))

+ [link]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20039) SzalaiG válasza Motion_Blur (#20038) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kép a kocsiról?

(#20040) madarasz92 válasza Motion_Blur (#20038) üzenetére


madarasz92
őstag

Én is nála csináltattam 2 kocsit is ! Korrekt munkát csinál mondjuk meg is látszik mert nyáron bementem x napon és mondta hogy csak 2hét múlva tud fogadni .
Nagyából 2óra alatt kész lett .. :)

(#20041) Viper26 válasza Motion_Blur (#20038) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszönöm, keresni is fogom amint aktuális...vagyis kb. két héttel előtte akkor. :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#20042) honda23 válasza SzalaiG (#20036) üzenetére


honda23
aktív tag

10 éve Hondázok, túl sokba volt nekem, igaz, a teljesítmény az odavágott, de mindig volt valami gond velük.
Így csütörtökön eladtam a 200 lovas fl ep3 type-r civicemet. Az országban 5-6 db volt ebből, olajgombát akartam cserélni és elrepedt a blokk, és itt el is durrant az agyam, mert a javítása 300e ft + tréler lett volna pestre...

Családi autót nézek most, két gyerkőc miatt, de a Honda olyan áron olyan autót nem kínál, 7 gen Accordok 2 millák, rettenet drágák, Mazda6 sokkal olcsóbb és kb ugyanaz a szint.

Ezért szeretnék most kipróbálni egy 6-ost.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20043) madarasz92 válasza Viper26 (#20041) üzenetére


madarasz92
őstag

Ilyenkor lehet hogy van időpont előbb is most nincs igazán fólia szezon . Szerintem.. :)
honda23: Dízel lesz ? Egyébként minden autóra lehet költeni ha megfelelően gondozod cseréled az kötelező dolgokat . :)

[ Szerkesztve ]

(#20044) honda23 válasza deicide (#20037) üzenetére


honda23
aktív tag

Őszinte leszek veled, én izomból japán párti vagyok, Honda, Nissan sportok, Mazda, Toyota, Subaru, Micsuk, olasz, francia, német(kivéve Merci és bömös, de nagyon sok a hiba mindkét autónál) nálam semmi esetre sem jöhet szóba, és a japán Suzuki sem, az Opel nálam a legalja autó, ennél nagyobb gányadék autóval még nem találkoztam, akkor sem kellene, ha ingyen adnának egyet, azonnal eladnám. Családban van jópár, most is intézek alkatrészeket az egyikhez, mert beszart és az udvaron áll már harmadszor egy év alatt...

Tudom, hogy OPC-d van, de engem ez akkor sem hat meg, mivel nekem type-r civicem volt, egyszerűen fantasztikus volt vezetni, főleg a kanyarstabilitása. És a fogyija is röhejes volt a teljesítményhez képest.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20045) honda23 válasza madarasz92 (#20043) üzenetére


honda23
aktív tag

Csakis benzines.
A város egyik legnagyobb Honda fanatikusa vagyok, és itt nem a kötelezőkről van most szó.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20046) deicide válasza honda23 (#20044) üzenetére


deicide
veterán

Hát, mindenkinek másfélék a tapasztalatai, az OPC a 3. Opelem, eddig egyik sem hagyott ott és semmi bajuk nem volt a kopó alkatrészeken kívül, pedig az előző, a GTC is már 200LE volt, mint kb a Type-R-ed. De azt elhiszem, hogy nálatok van gond az Opellal, egyik márka sem tökéletes.

Viszont az OPC egy más világ, olyan simán megy bele 150-160 körül egy elnyújtott kanyarba, mintha az ívre lenne ragasztva. Vadulva meg lehet vele etetni 13-14 litert is, a 280 ló (400Nm) kér enni szépen, de ez nem érdekel, mert az élmény kárpótol. Családi autónak persze nem alkalmas, nem is azért tartom. :)

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20047) madarasz92 válasza honda23 (#20045) üzenetére


madarasz92
őstag

Gondolom hogy tuningoltad szépen . :)
Nálam csak dízel jöhet szóban és német (kivéve Opel :P ). Úgyhogy ebben egyet értünk . ;)
Pl: A nőverem férje mesélte (német srác) hogy azért nem vesz német autót mert nem bízik bennük miután volt egy Opel Tigra-ja amit zsir újonnan vett egy évesen meg elszállt a kompjutere és nem akarta neki kicserélni az Opel . Azóta Toyota-t vesz mindig ..

[ Szerkesztve ]

(#20048) honda23 válasza deicide (#20046) üzenetére


honda23
aktív tag

A röhej, hogy a type-r családi autónak is alkalmas, ha elkezded forgatni, na akkor megjönnek a lovak rendesen.
Nekem 200 felett sem volt probléma egy elnyújtott kanyar, olyan ez az autó, mint egy gokart, nagyon jó sportgumival eszméletlen jó tapadásom volt.
Valakinek ez a márka jön be, valakinek más. Nekem 10,1-től evett 11,9-ig, de akkor már a számsor mindig kettessel kezdődött, légkondi mellett természetesen.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20049) SzalaiG válasza honda23 (#20042) üzenetére


SzalaiG
addikt

Azért nézz meg Accordokat is, bár Mazda is van a családban és egyikre sincs panasz.

Tudnál priviben adni jó Honda szerelőt névvel-címmel-telószámmal?
Van egy 2002es Civic és hozzáértő szervizbe vinnénk.

(#20050) honda23 válasza madarasz92 (#20047) üzenetére


honda23
aktív tag

Egyik Hondámat sem kellett tuningolni, mert mindegyik gyárilag jól ment és erős volt.
A tuningolás meg nem olcsó mulatság, ha már megbontod a kipuffrendszert, azonnal programozni kell az ecut.
Nálam csak benzines és japán párti vagyok.
EP3-nál egy milla, vtinél is több százezer.

Aki tuningnak nevezi sokszor azt, amit művel...

Amúgy a legrosszabb dízelek a Mazda6-ok és a Toyoták.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.