Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20401) Tom5 válasza Viper26 (#20400) üzenetére


Tom5
addikt

Nem jó ajtón kopogtatsz. Ő pont nem az a típus... :U

(#20402) deicide válasza Viper26 (#20400) üzenetére


deicide
veterán

Nyilván nem azért cserélem, mert ők azt mondták, hanem mert én is érzem, hogy néha procilimitbe ütközik a rendszer.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20403) Viper26 válasza deicide (#20402) üzenetére


Viper26
nagyúr

Értem, és sorry. :R

Más.:

Tudjátok miért nem nyertünk?

Hát EZÉRT! :DDD :DD

iPhone 14 | FR955

(#20404) D.Orion válasza deicide (#20399) üzenetére


D.Orion
veterán

Úgy se hajcsssssaaaa kiiiiiií! :)))

(#20405) deicide válasza D.Orion (#20404) üzenetére


deicide
veterán

Pedig 5960X-re nem váltok akkor sem, mert azt a platformváltást már lehet nem bírná ki a 2010-ben telepített windows7 és nincs kedvem újrahúzni. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20406) Pancsermeste válasza deicide (#20405) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Win7 azt is kibírná...
Én is csak a DX12 miatt kényszerülök majd leváltani. Már próbálkozom is megbarátkozni a Win10-zel, de egyelőre nem nagy sikerrel. :N

-= Pancsermeste® =-

(#20407) deicide válasza Pancsermeste (#20406) üzenetére


deicide
veterán

Jó tudni, akkor még az LGA2011.et később kipróbálom. :)
DX12 már ennyire a nyakunkon van?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20408) Pancsermeste válasza deicide (#20407) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Bizony! És jótékony hatással lesz a proci használatra is. 1 szál helyett 8 szálat fog használni az új api, (bár egyelőre csak 6 szálat)

-= Pancsermeste® =-

(#20409) Viper26


Viper26
nagyúr

Ez most hogyan van akkor?
Win10-zel együtt jön majd a DX12?

Az mondjuk jó kérdés mikor lesz olyan VGA ami támogatja is.

iPhone 14 | FR955

(#20410) Pancsermeste válasza Viper26 (#20409) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Igen, Win10 már DX12-vel jött. Talán Win8 is megkapja a támogatást, Win7 nem valószínű.. bár jó lenne.
A VGA-d DX12 kompatibilis. (a mostani hardverekre gyúrják az API-t, nem kell új vasakat venni)
Csak a DX12 progikat kell kivárni...

-= Pancsermeste® =-

(#20411) bim válasza deicide (#20407) üzenetére


bim
veterán

Ne aprózd el, már most legyen LGA2011. ;]
Szerintem nem nagyon lenne érezhető az a váltás amit tervezel. :F

(#20412) deicide válasza bim (#20411) üzenetére


deicide
veterán

Játékok alatt csak 5-10% lesz, de az nagyjából mindegy, hogy 1150 vagy 2011, mert 2560x1600-as felbontáson azért még sokszor inkább VGA limit van, viszont azért néha már kevés a 2600K. Igazából ha a proci nem is sokkal lesz gyorsabb, a Z97 miatt lesz M.2-m, meg 6db natív SATA3 portom, ami így is megváltás lesz, mert most csak 2db SATA3 van és hozzá 3db SATA3-as SSD. :)
Pénzbe meg nem kerül, így aztán legfeljebb egy rövid kitérő lesz az 5960X előtt. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20413) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Mennyit erhet ez a controller (642)?

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#20414) juliabrilke válasza JohnnyX (#20413) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem bántásból, de az értéke közel 0Ft.
Sörért,csokiért még talán elcserélheted a PCI-X-es csodát.
Itthon nem egy ilyen van, ajándékba osztogatják. :(

(#20415) bim válasza deicide (#20412) üzenetére


bim
veterán

De én miért NEM dolgozok ott nálatok?! ;] :P :DDD

(#20416) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Üdv.
512GB mSATA Samsung SM 840 841 Pro vagy SSD érdekelne valakit esetleg?

Üdv, Gabesz

(#20417) deicide válasza bim (#20415) üzenetére


deicide
veterán

Más a szakterületed.

Közben összedobtam a cuccot, a win7 csont nélkül ette az új platformot, a BIOS pedig hülyebiztos, pár kattintás és 4.8GHz-en is voltam. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20418) mdk01 válasza justflash (#20381) üzenetére


mdk01
addikt

Még nem sikerült megköszönnöm az ajánlást úgy, hogy köszönöm. :)
Igazából három címem volt, az egyik az általad is ajánlott Indi car, a második a zámoly utcában lévő Kiss István, a volt tüzéppel majdnem szemben, és a harmadik pedig az auchan-nál, még a körforgó előtt balra valamelyik utcában.
Elmesélem a történetem mert úgy érzem megéri. Suzuki swift 2001 1,3 GLX
Elmentem az Indi car-ba, mert 200m-re van a munkahelyemtől és hát te is ajánlottad, meg kulturáltnak néztek ki, úgy gondoltam biztos tudják mit csinálnak. Oda mentem kérdeztem tud-e egy gyors állapot felmérést csinálni ingyen, hogy tudjam, egyáltalán a generátorom xart be, vagy az aksi zárlatosó?. Azt mondta, hogy ingyen nem tudja megmondani 2000,- -ba kerül. Hát mondom oké azt még túlélem, csak tudjam meg most akkor mi a rossz. Beviszi a kollégájának 15 perc után kiderült, hogy az "állórész" a hibás és hát azt cserélni kellene, meg ahhoz hogy kivegyék ki kell venni a csapágyakat etc, etc. szóval 30-33e. Hát mondom az nem kevés(az autó értékét nézve), és úgy voltam vele futok még 1-2 kört, mert előtte volt már gondom autószerelőkkel.
Átvittem a Kiss Istvánnak a Zámolyi utcába, mert őt eléggé dicsérték, csak neki elég egyszerű műhelye van nem tudtam mire számítsak.
Nála is bepróbálkoztam, hogy esetleg ingyen nem csinálna-e egy állapot felmérést kíváncsi voltam ő mit mond, nem akartam megtéveszteni a korábbi infóval. Azt mondta ingyen megnézni persze. Ott hagytam nála, mert nem tudott vele azonnal foglalkozni, eléggé tele voltak munkával, a fiával cisnálják ketten. Másnap felhívott és mondja, hogy a diódákból egy tönkrement az neki az elsődleges baja és ha ezt kicseréli akkor derül ki, hogy a fesztültségszabályozót is cserélni kell-e, mert annak a működését befolyásolja a dióda, és míg az nincs rendbe addig nem tudja azzal mi a helyzet.
A lényeg, hogy ez tök más információ, mint az indy car-os és ezt inkább elhiszem mert mondta, hogy kimérte, ráadásul volt is ideje foglalkozni vele, és tényleg foglalkozott vele, mert szét volt döntve a generátor, mind ezt ingyen.
Azt mondta egy dióda sor 5000,- + 2000 munkadíj, és ha a feszültségszabályozó is rossz akkor az még 7000,-. Viszont ha azt cserélni kell akkor azért nem kér plusz pénzt belefér a 2000,- Nagyon rendes, lelkiismeretes, türelmes szerelő mert elmondott mindent mi milyen állapotban van. Megkérdeztem a korábban említett "állórészről" és azt mondta annak nincs baja, mert akkor kormot/szénport látna a tekercsen és látatlanban megmondta, hogy nem ment sokat az autó, mert amúgy jó állapotú rajta minden. Amúgy tényleg mert 118k km van az autóba.
Szóval a lényeg, hogy bárkinek ajánlom nagyon szimpatikus hozzáértő szaki.

....és ne értsd félre, köszönöm az ajánlást, csak én így jártam és ezt megszerettem volna osztani.:)

A google-nak meg Székesfehérvár, Zámoly utca, Kiss István Autó generátor, önindító javítás

[ Szerkesztve ]

(#20419) juliabrilke válasza bim (#20415) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért csak kb. 826426 munka lehetőséged lenne arra, hogy ilyen konfigod legyen, nem kell ott dolgozni.
Bár én biztos másra költeném a pénzt a helyedben. :D

(#20420) bim válasza juliabrilke (#20419) üzenetére


bim
veterán

Ha nem gyengélkedne ilyen piszkosul az építőipar akkor nekem is lehetne mint a régi szép időkben. Mondjuk már csak nézegetném mert főként netezni használom a gépet. Mit kezdenék két titan-x-el? :F

(#20421) deicide


deicide
veterán

No, akkor mivel az új platform működőképes, innentől vihető az alábbi félgép:

MSI Z68A-GD80 G3 (13k)
i7-2600K (50k)
Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev2 (4k)
OCZ Vertex4 240GB (100%-os, 22k)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20422) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Intel T7200-as processzorok eladóak 2500Ft darabáron.

(#20423) rekop


rekop
senior tag

Eladó S775-ös alaplapot keresnék, fehérvári átvétellel.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#20424) juliabrilke válasza rekop (#20423) üzenetére


juliabrilke
addikt

Milyen elképzelés van? Mire kellene?

(#20425) rekop válasza juliabrilke (#20424) üzenetére


rekop
senior tag

Egyszerű netezős gépbe lenne(meghalt a régi alaplap), s775, ddr2(2 slot elég), pci-e, win7 kompatibilitás, ennyi igazából.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#20426) juliabrilke válasza rekop (#20425) üzenetére


juliabrilke
addikt

P5AD2 Premium vagy Gigabyte GA-EP41-UD3L(?), ennek a hálókártyája nem megy.

(#20427) rekop


rekop
senior tag

Ment privát!

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#20428) bim


bim
veterán

3Mp körüli régebbi de jól működő fényképezőt keresek munkáim fotózására mert bedöglött ami volt.
Lényeg hogy olcsó legyen. ;]

(#20429) tzimash válasza bim (#20428) üzenetére


tzimash
őstag

[link]
12Mp, 4x zoom.
Alkuképes.

(#20430) gyenge47


gyenge47
tag

UPC másnál is haldoklik?

(#20431) Rellind válasza gyenge47 (#20430) üzenetére


Rellind
senior tag

(#20432) Motion_Blur válasza Rellind (#20431) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nálam ez az oldal se jön be, de az url-ben ott a lényeg.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20433) -conrad- válasza Motion_Blur (#20432) üzenetére


-conrad-
addikt

Semmi gond, továbbra is fikázzuk csak a digi-t. :D

(#20434) Rellind válasza Motion_Blur (#20432) üzenetére


Rellind
senior tag

[link] Ajaj... :U

(#20435) sedo


sedo
tag

Hali!

Valaki esetleg tud ajánlani megbízható autószerelőt Fehérváron, akire bátran rá lehetne bízni egy nagyjából 15 éves, benzines VW Polot? Sajnos már túl van 1-2 kevéssé sikeres javításon.

Köszi!

(#20436) Jarod1


Jarod1
addikt

hol lehet lapravágatni fehérváron általom megadott méretre bútorlapot? Obi látom még nincs kész..

(#20437) quint válasza sedo (#20435) üzenetére


quint
aktív tag

A fókát és a crv-t is a Gugásvölgyi utca 13-ba (22-323-371) szoktam vinni. Szólni szoktak, ha valami nem várt apróságot találnak, a kicserélt alkatrészeket megmutatják, ha akarom, nézhetem is a teljes munkát. Zűrös hibám még sosem volt, vagyis azt nem tudom, hogy az ilyesmiben mennyire jók.

(#20438) hzsolee válasza Jarod1 (#20436) üzenetére


hzsolee
őstag

Erfa

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#20439) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Újpest meccsre megy valaki, akihez be lehet társulni?

(#20440) #49155328 válasza bim (#20420) üzenetére


#49155328
törölt tag

Gyengélkedik az építőipar ?
Tavaly 7db családi házat építettünk + alvállalkozóként amit még bevállaltunk.
Idén kb. 4 házat mondtunk már vissza, mert nem fér bele. :Y

gyenge47 nemvolt semmi fennakadás, itt száraz-réten tuti nem.

[ Szerkesztve ]

(#20441) bim válasza #49155328 (#20440) üzenetére


bim
veterán

Úgy látszik te jobb helyen vagy mint én. Én nem vagyok irigy ember. Nekem is van munkám de nem annyi és nem olyan áron vállalt mint amennyit és amennyiért szeretnék vállalni. Egy vékony, gazdag réteg építkezik aki az építőipar elenyésző hányadát képes csak lekötni. Szerencsés aki ebbe a csoportban van. Ezen felül vannak az uniós pénzből készülő beruházások ahol ha nem állsz a tűz közelében akkor nem jutsz munkához. Most éppen közel egy éve csak unió által finanszírozott munkákat csinálunk ahol a sokadik emberek vagyunk a sorban akik ténylegesen létrehozzák a produktumot. Gondolhatod mi marad nekünk abból a pénzből....

(#20442) honda23 válasza bim (#20441) üzenetére


honda23
aktív tag

Ez sajnos így van, fejvadász cégek adják ki a munkákat bizonyos százalékért, vagy uniós pénzből finanszírozott munka, amiből úgy sem a kisember fog kapni, vagy olcsó javítgatások maradnak feketén.

Akik építkeznek, azoknak a fele a nagy hitelezés miatt pedig csődbe megy és eladó lesz az új ház éveken belül...

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20443) Jarod1


Jarod1
addikt

ha azt látom hogy a vonatról a Törökbálinti tónál lévő baromi nagy lakótelep ott áll befejezetlenül..akkor szkeptikus vagyok..

(#20444) #92888064


#92888064
törölt tag

egy halom hibás/rossz alkatrész gyűlt össze az évek alatt, amik már csak útban vannak. ha valaki lát benne fantáziát, akkor viheti egyben a csomagot ingyen.

rossz videokártyák:
9800gt gigabyte pcie
all in wonder ati 7500 agp
asus 6600gt agp
x1950 pcie hűtés nélkül (ez teszteletlen)

alaplap:
giga g31 atx-es lap 5 púpos kondival (teszteletlen)

proci:
am2 3500+ 1 magos proci (pár láb minimálisan hajlott, foglalatba belemegy)

odd:
2db IDE/ATA fekete dvd író (teszteletlen, csak takaróelemnek használtam ezeket, fekete 5,25" takaróelemet elfogadok)

Pancsermeste jelentkezett érte.

[ Szerkesztve ]

(#20445) #92888064


#92888064
törölt tag

működő alkatrészek:

2x1gb ddr2 533 mhz ram. 1000ft/db

x2 5000 @ fx 5000 4 magos phenom 2, 3000 mhz-re húzva phenom 2 x4 940-nek felel meg. 2 hónap alatt egy olyan érdeklődő volt, akinek megfelelő lapja lett volna, de utánvéttel elvből nem üzletelek. ddr2, acc/ucc/ncc lap kell a magfeloldáshoz.
8000 forintot kérnék a 4 magosítható phenom 2-ért, és ajándékba adok egy réztalpas, hőcsöves gyári hűtést.

[ Szerkesztve ]

(#20446) sedo válasza quint (#20437) üzenetére


sedo
tag

Köszi!

(#20447) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Van a Digi-nek valamilyen terjeszkedési ütemterve Szfvárra?
Konkrétan arra gondolok hogy Feketehegyen várható-e belátható időn belül kiépítés. Mert ahogy nézem a Digi oldalán vannak utcák ahol 1-2-3, max. pár cím ahol elérhető a szolgáltatás, de sok utca bent sincs a listában. Azt se értem hogy egy utcában hogyan lehet 1db házszám alatt szolgáltatás?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20448) juliabrilke válasza Motion_Blur (#20447) üzenetére


juliabrilke
addikt

Sarok épületről van ró, aminek az egyik oldala másik utcára néz.

(#20449) Motion_Blur válasza juliabrilke (#20448) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem, utca közepe.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20450) juliabrilke válasza Motion_Blur (#20449) üzenetére


juliabrilke
addikt

Akkor képviselőről van szó. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.