Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21251) makro


makro
aktív tag

A Mártírok útján lévő autómosóval kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Eddig a nagy Teszkó mellett szoktam mosni a kocsit, talán ideje lenne váltani :)

Bármi egyéb ötlet?

(#21252) Varoz válasza makro (#21251) üzenetére


Varoz
őstag

Én csak azt használom. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21253) Viper26 válasza makro (#21251) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az kézi, vagy milyen?

iPhone 14 | FR955

(#21254) Varoz válasza Viper26 (#21253) üzenetére


Varoz
őstag

Kézi. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21255) makro válasza Varoz (#21252) üzenetére


makro
aktív tag

Ott is sorba kell állni, vagy annyian nem szoktak lenni?

(#21256) Varoz válasza makro (#21255) üzenetére


Varoz
őstag

Soha sem álltam még sorban. Mindig volt hely. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21257) joeetm


joeetm
tag

Hali mindenkinek, tudnátok ajánlani valami helyet fehérváron ahol tudnék enni egy jót úgy hogy nem hagyom ott a fél tárcám? :) (nem vagyok túlságosan ismerős errefele, csak idekerültem nyárimunkára) előre is köszi :) :R az kimaradt, valamikor úgy délután ~5-6 után lenne opcionális

[ Szerkesztve ]

_Az a hülye aki nem normális_

(#21258) Fecogame válasza joeetm (#21257) üzenetére


Fecogame
veterán

Attól függ, mit szeretnél enni. Én a Pasa Kebabot ajánlom az uszoda mellett.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21259) Napfénysüti válasza Fecogame (#21258) üzenetére

Az szerintem is jó. Múltkor gyros tálat ettem, igen szép adagot adtak valami 100Ft körülin összegért. Alig győztem megenni és ízre se volt rossz.

Més que un club!

(#21260) Varoz


Varoz
őstag

Nem tudom, hogy van-e különbség a Pasák között, de a Sarlóiból ettem és kössz, a büdös életben nem ennék onnan többet...

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21261) Viper26 válasza Varoz (#21260) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az ott valamiért tényleg moslék. :U

iPhone 14 | FR955

(#21262) juliabrilke válasza Varoz (#21260) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ott másik nagymama csinálja a kaját. :DDD

(#21263) Jarod1


Jarod1
addikt

bestbyteban tavaly vásárolt jbl flip érdekel valakit?

(#21264) makro válasza Varoz (#21256) üzenetére


makro
aktív tag

Kocsimosás letudva, végre tiszta a jószág. Tényleg nagyon jó hely, még a rádiót is lehet hallgatni sikálás közben.

Teljesen meg vagyok elégedve, ezentúl mindig ide fogom vinni a kocsit. Mondjuk azt nem értettem, hogy a matricán az állt, hogy "100 HUF = 65s", de 100s-et kaptam. Ez mindig így van? :D

Jah és ami most nagyon zavar, hogy 2 helyen nem jött le a madárpiszok... nem tudom miféle jószágból jött ez ki, de hogy még körömmel sem tudtam levakarni :O

[ Szerkesztve ]

(#21265) D.Orion válasza makro (#21264) üzenetére


D.Orion
veterán

Langyos víz csodákra képes. Körömmel meg nem vakarjuk a fényezést. Mint ahogy dörzsi szivaccsal sem.

(#21266) makro válasza D.Orion (#21265) üzenetére


makro
aktív tag

A fényezésen lévőt nem bántottam, csak az üvegfelületről próbáltam levarázsolni. Valami ultradermes vízzel még nekimegyek, aztán meglátjuk mennyire makacs.

Persze, dörzsivel fémig ;]

(#21267) A@ron válasza csaba77 (#21250) üzenetére


A@ron
tag

Fehérvár GSM, Piac téri Meki seggében ;) Mondd hogy mi küldtünk a T-Mobile-tól az Auchanban levő üzletből, egyből jön az okoskedvezmény ;] :B

(#21268) Varoz válasza makro (#21264) üzenetére


Varoz
őstag

Én is szeretek oda járni. :)
Sose figyeltem, hogy 100Ft-ért mennyit kéne adjon, de azt tudom, hogy maga a gép az 100-ig megy fel. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21269) csaba77 válasza A@ron (#21267) üzenetére


csaba77
csendes tag

köszönöm:-)

Csibe

(#21270) Fecogame válasza A@ron (#21267) üzenetére


Fecogame
veterán

Én oda többet nem megyek. Legutóbb 6 (!) hétig volt ott ismerősöm telefonja, beázás miatt.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21271) kem válasza A@ron (#21267) üzenetére


kem
addikt

Nem ajanlom a meki melletti gsmet. Anno 2-3x voltam ott a Motorola Defy+ommal aminek kijelzo elotti gorillaglasst kellett cserelni. a telefon elvileg 1 meterig vizallo, nekik megis sikerult ugy rarakni az uj uveget, hogy 1-2 nap alatt olyan porreteg lett alatta , hogy nem lehetett latni a kepernyot. ne is probaljatok meggyozni rola, hogy mert ami egyszer mar eltort az nem vizallo blabla. de igen, ezt is meg lehet szerelni tokeletesen. annyira nem ertettek hozza a vegen kiderult, hogy a ragasztot fel kell melegiteni mielott osszerakjak a hazat es nyomni kell amig megkot. megbizhatatlan gyokerek es meg nekik allt foljebb. semmit nem vinnek oda ezen tapasztalatok alapjan. itt londonban barmelyik sarki kisbodeba jobban megcsinalja a felszemu bangladesi forma.

Köszi!

(#21272) gabyka válasza A@ron (#21267) üzenetére


gabyka
aktív tag

A nejem a telefon hangszóróját akarta kicseréltetni ott mert recsegett. Mondták, hogy szólnak ha megjön. Erre küldtek egy sms-t, hogy mehet, majd a boltban közölte egy elég slendrián modorú suttyó, hogy bocsi de mégsem jött meg. Ezért ment be Anya Velencéről... :(((

(#21273) A@ron válasza gabyka (#21272) üzenetére


A@ron
tag

ajjaj :( , akkor mondjatok valami alternativat, mert most már én is kíváncsi lennék, bár hála istennek személyesen még sose volt szükségem a "szolgálataikra", de hozzank mondjuk eddig pozitív visszajelzes jott és ismerősök, vevők akiket odaküldtünk ők se panaszkodtak.

(#21274) kem


kem
addikt

Erdekel valakit DDR2 Server ram? 4Gb-od modulbol van jopar. Ezenkivul 2007 koruli regi Macbookbol is van elado kicsit hibas. :))

Köszi!

(#21275) juliabrilke válasza kem (#21274) üzenetére


juliabrilke
addikt

Milyen ramok vannak, illetve milyen áron?
Megnézem, hátha hasonlók vannak a mostani gépekben.

(#21276) szebe


szebe
őstag

Mobil Világ GSM a Kajzi alatt? Vagy ott már csak Samsungokkal foglalkoznak?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21277) Fecogame válasza szebe (#21276) üzenetére


Fecogame
veterán

Mindenféle telefonnal foglalkoznak, rosszat még nem hallottam felőlük. Ismerős is ott dolgozik, jó hely.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21278) anzo válasza A@ron (#21273) üzenetére


anzo
senior tag

A Mobil Világ -ot tudom én is ajánlani.

(#21279) ferensz


ferensz
senior tag

Ez nem erdekelne valakit: http://gyulaimemorial.hu/idorend? Tudom, hogy kedd, de hatha van hozzam hasonlo semmirekello home office keretein belul dolgozo kartars :D (telefonrol nem tudok linkelni)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#21280) szebe válasza ferensz (#21279) üzenetére


szebe
őstag

Ha nem lenne a ffi. kalapácsvetés olyan "korán", akkor simán elég lenne kimenni 5 környékén. Akkor a ffi. gerellyel beindul a tüzijáték :K
Haverokkal kimegyünk valószínűleg, a nevezési lapot nézegetve még szurkolhatunk ismerősnek is :D

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21281) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

Hol lehet holnap - szombaton fényképet azonnal előhívatni Fehérváron? :U
Előre is köszi a tippeket!

(#21282) honda23 válasza SzalaiG (#21281) üzenetére


honda23
aktív tag

Médiaban, pendrive-on beviszed, azt kinyomtatod, több méretben is választhatsz. Árat már nem tudom, két három éve volt már... Minősége jó volt.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#21283) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok, van valahl pláza környékén olyan tisztítócég ahova el tudnék vinni öltönyt tisztíttatni?

(#21284) Motion_Blur válasza Baga1983 (#21283) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Konkrétan a pláza végében.
Mister minit.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21285) Baga1983 válasza Motion_Blur (#21284) üzenetére


Baga1983
senior tag

:R

(#21286) Napfénysüti

Hol érdemes venni 40*40*3mm-es zártszelvényt? 10m-t kellene szereznem méretre vágva.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#21287) mtade válasza Napfénysüti (#21286) üzenetére


mtade
aktív tag

Dunafémnél a Sóstói úton.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#21288) justflash válasza mtade (#21287) üzenetére


justflash
tag

+1

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#21289) gabyka válasza A@ron (#21273) üzenetére


gabyka
aktív tag

Mobil Világ +1 csak jó tapasztalataink vannak Velük

(#21290) D.Orion válasza Napfénysüti (#21286) üzenetére


D.Orion
veterán

Ikarus telep
Dunafém
Tasnádi út

Ezt a hármat ismerem, nem tudom melyik olcsóbb. Dunafémhez szoktunk menni.

(#21291) honda23


honda23
aktív tag

Akit esetleg érdekelne egy szőlő, móri borvidéken található, csendes, szép környezetben, Vértes alatt, présházzal, pincével, hétvégi házzal.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#21292) zolee1988


zolee1988
tag

Múlt hónapban volt kiírva kuponkód a Tesco online bevásárláshoz, az ehavit tudja valaki? 😃

(#21293) kem válasza juliabrilke (#21275) üzenetére


kem
addikt


Ezekbol van 1-1 marekkal, meg meg par xeon 2.33/8M/1333
arban megegyezunk :)

Köszi!

(#21294) juliabrilke válasza kem (#21293) üzenetére


juliabrilke
addikt

FBDIMM ramok, xeon procik mellé valóak.
Opteron nem szereti őket sajnos. :(

(#21295) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Aki ért a focihoz, az elmondaná, hogy mai kupadöntőn mi is volt a taktika? :U

(#21296) pető bá' válasza juliabrilke (#21295) üzenetére


pető bá'
őstag

ne sz.pjunk ki nagyon..

"... and I hope you have a great day!"

(#21297) D.Orion válasza juliabrilke (#21295) üzenetére


D.Orion
veterán

Taktikus Sanyi bácsi se adhatna ere választ. :)
Meccs első pá percét láttam, utána csak hallgattam. Mosolyogva nyugtáztam mind a két gólt. :D Harmadiknál már öcsém is nevezett.

(#21298) Tom5


Tom5
addikt

Corsair VX 450 Dobozával és minden kiegészítőjével 5K-ért eladó. Annyi, hogy a 8-tűs CPU dugónál a műanyag csokiból az egyik kábel kijár. Rácsatlakoztatod az alaplapra kábel utólag bedug. Nekem is így ment a táp hibátlanul. Kis kézügyességgel és eltökéltséggel a hiba orvosolható.

(#21299) juliabrilke válasza Tom5 (#21298) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szép napot!

Nos, akkor ez ezennel le is foglaltam.
Szerintem privát üzeneted érkezett. :U

(#21300) D.Orion válasza juliabrilke (#21299) üzenetére


D.Orion
veterán

Oh, hogy a nyakad nyúljon meg! :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.