Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20151) Gaaabeeesz válasza Varoz (#20150) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

ok:) megpróbálom ;) De ettől miért lenne szükségem más struktúrára?:D

Üdv, Gabesz

(#20152) cellpeti


cellpeti
veterán

olyan embert/helyet keresek itt Fehérváron, akit/amit ti is nyugodt szívvel ajánlotok laptop kipucolására, újrapasztázására. Tudtok ilyet?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20153) D.Orion válasza cellpeti (#20152) üzenetére


D.Orion
veterán

Shankeesham szfvári és sok éves személyes tapasztalatom alapján legyen szó bármiről pl. laptop takarítás vagy hardver javítása, ő első osztályú munkát végez.

(#20154) LamerGyuri válasza D.Orion (#20153) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Zrínyi utcai szerviz vagy az Inex? :DDD ( ;] )

szerk.: és ha ő még nem ismeri?

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#20155) D.Orion válasza LamerGyuri (#20154) üzenetére


D.Orion
veterán

Jaj ez annyira szakállas vicc. :))

(#20156) pető bá' válasza Varoz (#20150) üzenetére


pető bá'
őstag

lett volna pár hét, mire bejutok a szolgálatóhoz.. :D
általában a régi SIM-ek valóban szokták dobálni a hálózatot, erre lehet hivatkozni. Az enyém is van vagy 6-7 éves, de nem volt vele ilyen gondom :)

szerk: Ha már ide írogatok: F Astráról lenne egy szett eladó téli gumi 175/70 r13; Kleber, nem futott 3-4000 km-nél többet, lemezfelnivel együtt. Képeket tudok küldeni :) Helyileg Dunaújváros-Sárbogárd, de Szfv is megoldható :)

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#20157) mdk01 válasza cellpeti (#20152) üzenetére


mdk01
addikt

Youtube-on ha megnézed a szétbontást akkor sztem te is megtudod csinálni.
Nekem is sikerült egy Lenovo T500-as ventijének megzsírzása, pedig ahhoz a fél gépet le kell bontani, akkor sztem neked is menne egy kifújatás és pasztázás.:)

[ Szerkesztve ]

(#20158) D.Orion válasza mdk01 (#20157) üzenetére


D.Orion
veterán

Szerintem ő csak közvetítő lesz. :U Szerintem.

(#20159) LamerGyuri válasza mdk01 (#20157) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ez valami új módszer? Én eddig csak portalanítottam és újrapasztáztam, padoztam, ha kellett.
Zsír. :)

bár Bacsis lekvárja után miért lepődök meg... :D

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#20160) DarthSun válasza LamerGyuri (#20159) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

A ventillátor csapágyházára értette, bár én abba hajtóműolajat szoktam csepegtetni de gondolom a gépzsír is jó.

(#20161) makro válasza LamerGyuri (#20159) üzenetére


makro
aktív tag

Varrógépolajat vagy folyékony szilikont szoktam használni ventihez. A hűtő bordáit ne csak levegővel fújd ki, hanem valami ruhával is törölgesd át.

(#20162) Jarod1


Jarod1
addikt

Csatlakozom a forum témához, elsejétől fehérváron melózom, ha valaki tud vmi jó albit Nem horror áron az ne kíméljen..

(#20163) Dare2Live válasza Napfénysüti (#20111) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Kérdés ad e többet. Volt anno is karbon meg XTR és tudtuk nemcsak sokkal drágább de pro versenyre van.
Míg egy jó acél váz örökélet, jó alu váz 10+év addig a karbon törik akár az első rendes esésnél, nem lehet napra rakni mert nem bírja... és ha kevésbé is de ez az XTR. Versenyszet. Arra van. Nem volt elsődleges szempont a tartosság.
Mindeközben egy első tízben lévő CCs übermenschnek amitől én csúcskoromban is távol voltam se volt karbon váza...

Ha országutiba akar vki csúcs gépet [link] karbon és full dura ace. Nagyon nincs 1misi felett. Ha vki pro versenyző és ezen múlik, hogy országutin 12 vagy 11edik hajrá. Mi hobbi amatörök ettől fényévekre vagyunk.

Hobbi amatőr kategóriában montira pl [link] Tökéletes játszós gépnek tűnik egy ilyennel egy 10évet aktívan el lehet túrázni a mecsekben, lehet vele örültködi, sok maratont végig lehet vele tekerni... Jobb lenne ha karbon lenne és xtr? Nemhogy jobb rosszabb.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20164) Dare2Live válasza Jarod1 (#20162) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"jó albit Nem horror áron"

lassan ki lehetne tenni Szvárra a megtelt táblát. jó/nem horror albi nincs árak csak azért nem BPiek mert itt fele akkorák a keresetek mint BPn.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20165) Napfénysüti válasza Dare2Live (#20163) üzenetére

Egyértelmű hogy csak profi szinten éri meg a csúcsgépekért vagon pénzeket kiadni. Hobbi sportra elég bőven olcsóbban is venni (ami még itthon persze mindig nem olcsó egy átlagembernek).
Pont tegnap beszélgettem egy barátommal aki menne triatlonra esetleg fél ironmanre később és most bringát keres, ő valami 180k-ért nézett most ki egy Gepidát mert kezdésnek nem akar túl sokat költeni.
Ezzel egyébként én is így voltam, elsőre bőven jó nekem az aluvázas Focusom ezt is imádom hajtani alig várom hogy róhassan már a kilómétereket. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20166) makro válasza Jarod1 (#20162) üzenetére


makro
aktív tag

Egyik munkatársam most keres albérlőtársat. A részleteket átdobom majd privátban.

(#20167) juliabrilke válasza makro (#20166) üzenetére


juliabrilke
addikt

Milyen áron vannak most 1,5/2 szobás albérletek?
50k?

(#20168) makro válasza juliabrilke (#20167) üzenetére


makro
aktív tag

Én 1,5 szobásban vagyok, 50K.

Olyan 50K körül kezdődnek elhelyezkedéstől és felszereltségtől függően.

(#20169) zsotesz81 válasza juliabrilke (#20167) üzenetére


zsotesz81
senior tag

én is 1,5 szobásban vagyok, szintén 50k

(#20170) mdk01 válasza LamerGyuri (#20159) üzenetére


mdk01
addikt

Igen, a venti zsírzásra gondoltam, de ezt is írtam. :) Kerregett már nagyon, és így még egy kicsit kilehet tolni az idejét.

(#20171) mdk01 válasza makro (#20168) üzenetére


mdk01
addikt

50k + rezsi?

(#20172) Napfénysüti válasza mdk01 (#20171) üzenetére

Igen annyi lehet a reális nekünk is pont ennyibe fáj az albi.

Més que un club!

(#20173) deicide


deicide
veterán

Tegnap nem volt valaki a vidámparki tó környékén délelőtt/kora délután? Jó kis futóverseny volt őrültek számára, 2/4/6/12 óra egy 1100 méteres körön. Én 4 órát gyötörtem ott magam, pár méter híján 48 körön keresztül. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20174) D.Orion válasza deicide (#20173) üzenetére


D.Orion
veterán

Először is neked nagy gratula! :R

Másodsorban ki képes 12órát futni anélkül, hogy minimum egy oroszlán üldözné. :Y

[ Szerkesztve ]

(#20175) deicide válasza D.Orion (#20174) üzenetére


deicide
veterán

Thx!
Pedig egész sokan voltak 12 órán, a győztes pici híján 140km-t futott... :Y

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20176) justflash válasza D.Orion (#20174) üzenetére


justflash
tag

"Jó kis futóverseny volt őrültek számára..." :) ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20177) makro válasza mdk01 (#20171) üzenetére


makro
aktív tag

Igen, így jövök ki ~40K-ból per hónap.

D.Orion: Az, akit egy medve üldöz :DDD

(#20178) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Jó mobilszervízt hol találok Fehérváron?
Egy múzeális N6131-en kellene valószínűleg antenna végfokot cserélni.

(#20179) justflash


justflash
tag

Fejhallgató jack cseréhez tudtok ajánlani valakit? Ilyenen kéne lecserélni, ~20 csatlakoztatást bírt ki. :(

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20180) Zin


Zin
senior tag

4 GB Micro SD Kingston eladó.Telefonba volt,alig használt,mivel 12GB-os a telefon RAM-ja,csak fotókat tároltam rajta.Árat ti irjatok privibe és megeggyezünk!

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#20181) cellpeti


cellpeti
veterán

500GB noti HDD keresek, akinek van kérem jelezze :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20182) MunezXBK válasza PhilBrick (#20178) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Gáspi, Teleki suli mellett.

(#20183) Viper26


Viper26
nagyúr

Ez még aktuális infó, vagy változott volna?
Mármint hely, elérhetőség, stb... :F

iPhone 14 | FR955

(#20185) Bocsek


Bocsek
aktív tag

Autóhifi boltot tudtok nekem ajánlani? A berényin van egy azt tudom, hol van még? Beépítőkeretet keresek...

(#20186) Rick4 válasza Bocsek (#20185) üzenetére


Rick4
félisten

Biztos, hogy a neten 5 perc alatt olcsóbban találsz, mint helyben, és másnapra a kezedben a cucc.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20187) Bocsek válasza Rick4 (#20186) üzenetére


Bocsek
aktív tag

Lehet hogy olcsóbb a neten, találtam is 1600 plusz postáért. Úgy már 3200Ft, még ha 2500 Ft is a boltba, akkor is megéri...

(#20188) Napfénysüti

Valakinek bringa így a szezon kezdetén?
RockMachine Thunder 50
Topikosok 50k-ért vihetik. :R

Més que un club!

(#20189) Rick4 válasza Bocsek (#20187) üzenetére


Rick4
félisten

Persze.. 4-5 ezer lesz a boltban. :D Szerinted ők hogy rendelik? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20190) Bocsek válasza Rick4 (#20189) üzenetére


Bocsek
aktív tag

nagykerből? én meg kiskerből?

(#20191) Rick4 válasza Bocsek (#20190) üzenetére


Rick4
félisten

Innentől a döntés a tiéd. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20192) makro


makro
aktív tag

Jalapeno vagy hasonló paprikát ültet közületek valaki? :U

(#20193) siti válasza makro (#20192) üzenetére


siti
senior tag

nem, de ha valaki gondol ilyenre, gondoljon rám is, ültetnék én is párat.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#20194) Bocsek válasza Rick4 (#20191) üzenetére


Bocsek
aktív tag

Voltam a berényi úti autóhifisnél, nem tudott pontos árat mondani, mert nem volt raktáron, de 1500-2000Ft között lesz, akárhogy is nézem az elég jó ár netes viszonylatban is, ugyanis amiket találtam azok 1800-3000Ft között voltak. Az autórádió ami neten 27-35ezer között van, az itt 30 volt. Szóval netes vásárlás előtt a helyi üzletekben is érdemes körbenézni, pl garanciás ügyeket is egyszerűbb így intézni, nem beszélve arról hogy így nem a pesti, vagy a szlovák szürkeimportos vállalkozók zsebét tömöd, hanem egy helyi vállalkozást.

(#20195) mtade válasza Bocsek (#20194) üzenetére


mtade
aktív tag

Az egy jó hely, érdekes a figura, de elég sok mindenben képben van...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#20196) Bocsek válasza mtade (#20195) üzenetére


Bocsek
aktív tag

Igen, egyből tudta milyen beépítőkeret kell, meg azt is hogy milyen adapter kell még a fejegységhez.

(#20197) Rick4 válasza Bocsek (#20194) üzenetére


Rick4
félisten

Én szegedi vagyok, itt ilyen opción nincs, Székesfehérvár se lehetne különb. Ennek ellenére úgy látszik kivételek vannak. Ez a csóka a rendes áfa fizetés mellett 15%-kal kevesebbért adja a cuccokat, mint a szürkeimportos pestiek. Gratula.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20198) Laca73 válasza makro (#20192) üzenetére


Laca73
újonc

Hali! Lacko 99 Moruga skorpiont termesztett még tavaly. Tőle vettem magot. Írj rá hátha!

(#20199) makro válasza Laca73 (#20198) üzenetére


makro
aktív tag

Köszi, már írtam is pm-et.

siti: Összeszedem majd miből mennyi van, a felesleget pedig el tudom osztogatni az érdeklődők közt.

(#20200) PhilBrick válasza makro (#20192) üzenetére


PhilBrick
őstag

Igen, már vetettem ilyeneket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.