Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20801) Napfénysüti válasza Kristof14 (#20800) üzenetére

Kösz a tippet! :R

Més que un club!

(#20802) D.Orion válasza Napfénysüti (#20799) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha jól rémlik Deicide is használ/használt power bankokat kérdezz rá nála. Még az is lehet, hogy van felesleges példánya.

(#20803) Napfénysüti válasza D.Orion (#20802) üzenetére

Amennyit ő megy tuti, nincs az a telefon ami neki végigtrackelné az utat. :DDD
Én múlt héten is úgy jártam Bakony200-nál hogy féltávon lemerült és így lőttek is az Endomondós adatoknak. :( A Lumiám amúgy se az üzemidejéről híres.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20804) Kristof14 válasza Napfénysüti (#20803) üzenetére


Kristof14
senior tag

nekem szokta bírni a telóm az ilyeneket, 3100-as akksival :P
a múltkor rám akartak sózni egy ilyen 2500-as power bankot, mondom neki, szerinted hányszor töltöm fel ezzel a telefonom, erre ilyet szól 2x.
tényleg??? :Y :Y

-

(#20805) deicide válasza D.Orion (#20802) üzenetére


deicide
veterán

Egyébként van, mert már csak az órát használom, telefont nem, nézek majd otthon. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20806) D.Orion válasza deicide (#20805) üzenetére


D.Orion
veterán

Te figyeljé mán ide. :D Véletlenül nem te futottál 6 óra után valamivel Pákozdról lefelé Kisfalud irányába? Fehér-fekete baseball sapka, láthatósági színes hosszú felső?

[ Szerkesztve ]

(#20807) deicide válasza D.Orion (#20806) üzenetére


deicide
veterán

Ööö, nem, ma pihenőnap van, holnap 2 órás futóverseny van Velencén. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20808) D.Orion válasza deicide (#20807) üzenetére


D.Orion
veterán

Akkor nem én voltam aki 3db 6 méteres tetőgerendát vitt haza a személyautó tetőcsomagtartóját. Holnapra sok sikert! :C
Én sajna se futni se kerékpározni nem megyek, tetőátrakás és állványozás lesz itthon az edzés holnap.

(#20809) deicide válasza D.Orion (#20808) üzenetére


deicide
veterán

Thx! Nem irigyellek, inkább futok, mint az, amit neked kell. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20810) Viper26


Viper26
nagyúr

Kettő db szekrény, egy dohányzóasztal, és egy kinyitható kanapé eladó olcsón, június második hetében vihető.

Ugyanitt egy 50cm-es Samsung síkképernyős TV szintén eladó (hibátlan), akár azonnali átvétellel, városon belül házhoz viszem amennyiben igény van rá.

iPhone 14 | FR955

(#20811) Fecogame


Fecogame
veterán

110cm-es FullHD TV olcsón eladó ( tényleg olcsón :) )

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20812) mtade


mtade
aktív tag

A héten ma hajnalban volt először összefüggő fél órám játszani kicsit.
Valaki odafönn elrendezte ezt is.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#20813) justflash válasza mtade (#20812) üzenetére


justflash
tag

27 nap működési idővel? Nem kapott egy pofont? :F

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20814) riki válasza honda23 (#20773) üzenetére


riki
senior tag

Szia. Ha még meg van a Sanimixes számlád ,mivel a termékre 5 év gari van ,jelezd a forgalmazóhoz a hibát. Nekem 4 év után is gond nélkül javították, küldtek szerelőt.

(#20815) mtade válasza justflash (#20813) üzenetére


mtade
aktív tag

Nálam tuti nem. Múlt héten vettem észre wot alatt, hogy laggol a billentyűzet, illetve furcsán meglassult az egész gép. HDS 100/100 volt. Erre meg ma ezt csinálja. ..

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#20816) cannibal válasza mtade (#20815) üzenetére


cannibal
senior tag

Ez lehet akár táp hiba is. (Nekem egy usb-s külső vinyó makkant meg, pedig alig használtam. Nálam tuti vagy a kábel, vagy az ház előlapi kivezetése tett be neki.)

[ Szerkesztve ]

(#20817) mtade válasza cannibal (#20816) üzenetére


mtade
aktív tag

Egyszer lesz majd egy nyugis fél órám, átrakom a másik gépbe a vinyót, hogy meglássam, mizu. Tápom van még sfx, azt is tudom próbázni, csak időm nemnagyon van. A vinyó garis, megpróbálom jövőhéten elindítani a pcx-be. Tényleg csak azon bosszankodom, hogy ritkán bírok csak leülni elé, és pont akkor kell ilyesmivel b@szakodni...

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#20818) cannibal válasza mtade (#20817) üzenetére


cannibal
senior tag

Én attól tartok, hiába teszed át másik gépbe a vinyót, ezen már nem fog változtatni. A gariztatást kell megpróbálni mindenképpen. Ha visszakapsz egy másik vinyót, lehet érdemes megpróbálni egy másik sata kábellel és egy másik tápcsatira tenni. (Tápot nem feltétlenül kell cserélni, ha nem noname, gagyi tápot használsz.)

(#20819) mtade válasza cannibal (#20818) üzenetére


mtade
aktív tag

Dell vostro 260s tápja. Csak nem a legalja. Sata kábel egy zsír új asrock laphoz adott kábel.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#20820) mtade


mtade
aktív tag

Köszönet Ad-m mesternek a vinyóért!

Remélem éjjel át tudom ghostolni a rosszról a jóra a rendszert, és indulhat a cucc garanciaországba. :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#20821) justflash válasza mtade (#20820) üzenetére


justflash
tag

Először a fontos dolgokat menteném át a helyedben, ha közben végleg meghal a vinyó nem fogsz örülni. :K

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20822) mtade válasza justflash (#20821) üzenetére


mtade
aktív tag

Azzal kezdtem, kisfiamnak volt csak pár fényképe rajta. Nemrég kezdtem csak belakni. :(
Februári vásárlás a vinyó, 2. gazda vagyok. Mindegy, elkészült. Öröm és boldogság...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#20823) cannibal


cannibal
senior tag

1 hónap múlva lejár a kocsim műszakija. Tudtok olyan helyet, ahol Renault -kkal foglalkoznak kifejezetten? (nem az Ugricsra gondoltam) Egy 99-es Megane Classic -ról lenne szó, szeretném korrekten felkészíttetni. Az biztos, hogy bontóst kell keresnem, mert a hátsó lámpa búra meg van repedve sajnos. Meg egy-két helyen egy kis rozsdásodás is előjött : bal hátsó ajtó alja és bal hátsó kerékív sarka. Még nem vészes, de ezt is szeretném korrektül megcsináltatni. Szegénynek még ezen kívül egy műszakit ki kell bírnia. :))

(#20824) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Adott egy Abit NF7-es alaplap.
Volna valakinek felesleges ilyen mukodo, "egyelore" nem hangos ventillatora, ami a proci mellett van azon a hidon?
Elore is koszonom!

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#20825) gyenge47 válasza JohnnyX (#20824) üzenetére


gyenge47
tag

Normálisabb passzív bordával pótolható.

(#20826) JohnnyX válasza gyenge47 (#20825) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Bordam az talan lenne negyszogletu, de nincs rugos felfogatom hozza, alaplapon sem latok kampokat hogy rarakjam, azert gondoltam csak ilyen venti johet szoba.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#20827) Pancsermeste válasza JohnnyX (#20826) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Az NF7 egy nagyon jó kis lap volt anno, de az a kerregő az északi hídon, nem sokáig bírta.
Én valami ilyesmi zalman bordára cseréltem.

-= Pancsermeste® =-

(#20828) justflash válasza JohnnyX (#20826) üzenetére


justflash
tag

A rugós genyó 1db fogó segítségével kiszedhető és újrahasznosítható. ;)

Egyébként talán tudok szerezni hasonló méretű ventit, de azzal is mókolni kéne.

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20829) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Eladó :B

Ezen felül van bontatlan Nokia XL típusú Android alkalmazásokat futtatni képes 5" méretű kijelzős telóm, ennek ára 20eHuf és egy Olidata ES678 17" monitor (felbontása 1280 x 1024.Nem mai darab, de tökéletesen működik. Egy pixelhiba van rajta, filmnézésnél nem feltűnő. Van rajta VGA és egy DVI csatlakozó is.), ami 5eHuf.

Csere nem érdekel!
Amennyiben nem tetszenek az árak, akkor javasolj egyet priviben.
Fórumot nem igazán olvasok, így érdeklődni kizárólag privát üzenetben kérlek :R

(#20830) D.Orion válasza Pancsermeste (#20827) üzenetére


D.Orion
veterán

:K Én is ezekre cseréltem cseréltem a szárnyas kékre(AN7 lapon) és a sima állóra(NF7).

(#20831) honda23 válasza JohnnyX (#20824) üzenetére


honda23
aktív tag

Neked még megy az a venti?
2-3 év után csapágyas lett.
Nekem már 6 éve meghalt...
Igaz, azóta a lap is elhalálozott.

[ Szerkesztve ]

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20832) honda23 válasza riki (#20814) üzenetére


honda23
aktív tag

Köszi, de sajnos a főbérlőnél van a blokk, az meg már ki tudja, hol van, de megoldottam univerzális zuhanyváltóval.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20833) JohnnyX válasza honda23 (#20831) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Nem az enyem, de ezen mulna a felujitas.
2400+ Athlon van alatta.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#20834) Varoz válasza cannibal (#20823) üzenetére


Varoz
őstag

Ehhez minek rönós? :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20835) cannibal válasza Varoz (#20834) üzenetére


cannibal
senior tag

Gondoltam nem árt, ha olyan nyúl hozzá aki látott már rönót. :DDD Mondjuk a korrektség és a lelkiismeretesség fontosabb. :R

(#20836) makro


makro
aktív tag

Sziasztok, futáshoz / bringázáshoz használt már itt valaki pulzusmérős karórát, vagy telefonnal összeköthető pulzusmérőt? Vannak egész olcsón kapható készülékek, érdemes ezekre költeni, vagy mindenképp valami márkásabbat nézegessek?

(#20837) cannibal válasza makro (#20836) üzenetére


cannibal
senior tag

Nekem van egy Puma pulzusmérős óra. Még a Spárban adták a pontok után. Az életemet nem tenném rá, de alkalmilag használva meg nem érdemes befektetni egy komolyabba szerintem.

(#20838) Napfénysüti válasza makro (#20836) üzenetére

Futáshoz van egy Decathlonos 6000 Ft-os pulzusmérőm. Nekem jól jött és nem volt drága, eddig bevált.
Bringához meg pont most nézek egy komolyabb cuccot ami mér pulzust is de annak kegyetlen ára van... :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20839) deicide válasza Napfénysüti (#20838) üzenetére


deicide
veterán

Ha már itt tartunk, valakit nem érdekel Garmin FR210 pulzusmérős GPS-es futós/bringás óra? 1.5 hét múlva jön az utód, ezért megválnék tőle. 30-35k körül.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20840) Napfénysüti válasza deicide (#20839) üzenetére

Tuti jó kütyü én is most pont Garmint nézek, az Edge 510 bundle tűnik befutónak. Nálad mi lesz az új szerzemény?
Mint márka elégedett vagy vele, bevált? Mert elég rendesen megkérik az árukat szóval ennyiért már elvárom hogy kapjak is valamit. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20841) deicide válasza Napfénysüti (#20840) üzenetére


deicide
veterán

Igen, tökéletes szerkezet, de úszni nem tud. A Garmin Fénix 3-ba pedig első látásra beleszerettem és 5 perc alatt rendeltem meg Zergééktől. :DDD
Specifikációk alapján nagyon komoly a cucc, barométees magasságmérés, még pontosabb gps, 50 (!) óra üzemidő low power GPS módban, testreszabható óraszámlapok, ANT+, stb. És vízálló 100 méterig.
Nyáron el akarok kezdeni úszni is, mert anélkül nem leszek ironman, ahhoz pedig kell egy vízálló cucc.

Az 510 is jó nagyon, egy bringásnál láttam. :K
Csak jól fel kell rögzíteni a kormányra, le ne essen. :)

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20842) Napfénysüti válasza deicide (#20841) üzenetére

Zerge nem túl drága bolt? Én is nézegettem de tuti német webshopról rendelem majd.
Most meglestem és az Edge 510 bundle Zergééknél 111.500 Ft akciósan németből meg 300 euro lenne. :U

Mondjuk a Campagnolo Zondát is németből vettem, spóroltam vagy 15-20.000-et így. Sajnos jobban megéri kintről rendelni.

Ez a Fénix 3 igen durva cuccnak tűnik már. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20843) deicide válasza Napfénysüti (#20842) üzenetére


deicide
veterán

Új a termék, még nem is kapni igazán, hiánycikk a 160 ezres ára ellenére, meg fázok is a külföldi rendeléstől, inkább legyen mo-i a garancia, ne kelljen postázgatni.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20844) tzimash válasza deicide (#20843) üzenetére


tzimash
őstag

Nincs valakinek egy kb 50x60cm-es (kicsit nagyobb, kicsit kisebb belefér) OSB lapja feleslegbe? 8-12mm vastag. Ha van esetleg egy-két kisebb 10x15cm körüli az is érdekelhet.
Gyerekjáték lenne belőle, szóval mindenképpen szennyezés mentes, lehetőleg nem bontott érdekelne.
Árban megegyezünk, pl. óriás milka, sör, 40x40-es venti, esetleg kp.

(#20845) deicide válasza tzimash (#20844) üzenetére


deicide
veterán

Ez a szerencsenapod, pont van. De Sukorón. :DDD

szerk: Bár nem, nem jó, mert csak 28cm széles, ellenben jóval hosszabb...

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20846) Viper26


Viper26
nagyúr

Diginek van valamilyen keresője, hogy melyik utcákban érhető el?

Kinyitható kanapéból van valahol normális választék városon belül?

iPhone 14 | FR955

(#20847) juliabrilke válasza Viper26 (#20846) üzenetére


juliabrilke
addikt

Klikkelj rá, mintha a szolgáltatást meg szeretnéd rendelni.
Ott tudsz keresni városra, utcára, mindenre.

(#20848) tick


tick
aktív tag

4x114,3 R13 lemez- vagy R13-14 alufelnit keresek. (alu esetén 13ashoz 2db, 14eshez 4db nyári gumi is érdekel) ET 45 a cél.

Everything that has a beginning... has an end

(#20849) makro válasza cannibal (#20837) üzenetére


makro
aktív tag

Szeretném rendszeressé tenni a futást és bringázást is, ehhez kellene valami cuccli. Kb 10K-t szánnék rá, viszont tényleg semmi tapasztalatom. Már annak is örülnék, ha valaki pár mondatban összefoglalná pontosan miként működnek.

(#20850) Napfénysüti válasza makro (#20849) üzenetére

Decathlonban vannak ennyiért pulzusmérős órák nekem is onnan van. Felteszed a mellkaspántot és folyamatosan kijelzi a pulzusod. Van amelyiknél beállíthatsz zónákat ahol csipog ha elérted a határát.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.