Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20951) justflash válasza D.Orion (#20950) üzenetére


justflash
tag

Az igen. :F

Egy fogyasztóvédelmet megér, bár kérdéses a vége. Én első körben ki sem fizettem volna.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20952) D.Orion válasza justflash (#20951) üzenetére


D.Orion
veterán

Sajnos pont olyan embert találtak meg ezzel akinek már tele volt a töke az egésszel és csak szabadulni akart, mert hét napból hetet dolgozik és kb. semmi szabadideje.
Hétfőig még alszik rá meg összeszedi a papírokat és a gondolatokat.

Pár héttel ezelőtti másik negatív:
Szfváron Sarló utcában van egy gumis valahol. Előre lebeszélt munka időpont és ár. Téli kerék levesz, csomagtartóban hazamegy. Régi nyári lemezről leugrik, helyette új nyári felugrik, majd kocsira fel
Első probléma, hogy szerelő szerint nem fér fel(téli nyári méret egyezik, nem tűnik fel neki :U ).
Második probléma, hogy a gumi nem ott lett véve, akkor más a szerelési ár. :U
Tök jó, hogy előre le volt beszélve minden.

Egyébként van ellenpélda is eme hétről:
Balesetes autó váltóproblémákkal ment az autóklubhoz szfváron. A váltókar és a váltó nem azonos sebességben ragadt meg. Vicces tud lenni.
Javítás költsége: Váltó kiszerelés, -szétszedés, javítás, visszaszerelés: 13.000Ft
És ez egy váltó, nem egy lökhárító amit a parkolóban is leveszek!

[ Szerkesztve ]

(#20953) Dare2Live válasza D.Orion (#20950) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Vagy ténylegesen és valósan megbízol a szerelőben vagy van megrendelőlap.
Rajta van mit kérsz és ezt mennyiért vállalják. Kinyomtatják 2 példányban te és ők is aláírják egyik példány nálad másik náluk.
Innen nincs vita megrendelted e vagy sem.
Ha pedig bármi eltérés van, kiderült vmi nem várt dolog szerelés közben kiballag hozzád a szerelő és rákérdez. Ha nem érted bemész a műhelybe és megmutatja.
Én amúgy soha nem kint ücsörgök hanem végignézem a szerelést.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20954) D.Orion válasza Dare2Live (#20953) üzenetére


D.Orion
veterán

Műszak előtt leadta az autót a szervizbe, meg lett beszélve minden már előre. Elment dolgozni, majd műszak után elment érte. Kapott munkalapot és szerintem megrendelő lapja is van. Mivel annak kell lennie, anélkül alapból jogszabályt sért a szerviz.

Szerk: Na lépek aludni, mert atom napom volt nekem is. Utána meg még jött ez a hír.

[ Szerkesztve ]

(#20955) Dare2Live válasza D.Orion (#20954) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha polirozást rendelt, papírja van róla akkor mi a fenéért fizetett ki egy cserét? Pisztolyt nyomtaka fejéhez vagy mi a f*?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20956) juliabrilke válasza Dare2Live (#20955) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szimplán átcseszték az illetőt, amihez még asszisztált is.
Utólag meg már adhatunk okos tanácsot...

(#20957) Jarod1


Jarod1
addikt

Digi net másnál is döglött?

(#20958) Kristof14 válasza Jarod1 (#20957) üzenetére


Kristof14
senior tag

nekem megy, nincs szerintem semmi.
mikor pontosan?

-

(#20959) szijartg


szijartg
senior tag

Lenne valakinek eladó laptopja?

(#20960) Pancsermeste válasza Jarod1 (#20957) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Lehet a sávszélesség átállás miatt volt?

-= Pancsermeste® =-

(#20961) Jarod1 válasza Kristof14 (#20958) üzenetére


Jarod1
addikt

bocs már van, csak lemeltem a router és kimozdult a LAN kábel..

(#20962) Tom5


Tom5
addikt

Ajánljatok valami jóféle hosszúhétvégézős helyet. Víz/tópart előny! :R

(#20963) justflash válasza Tom5 (#20962) üzenetére


justflash
tag

Gunaras, olcsó és jó is, szállásra a múltkor 3nap két éjszakáért két főre 20E-t fizettem.

Mondjuk nemtudom ilyen vízre gondoltál-e.

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20964) cannibal válasza justflash (#20963) üzenetére


cannibal
senior tag

Kuponnal? Mert az tényleg nagyon jó ár!

(#20965) deicide válasza Tom5 (#20962) üzenetére


deicide
veterán

Mi Horvátországba megyünk PAG szigetére a kollégákkal az Aug 20-i hétvégén Apartmanba, önellátós, de legalább olcsó, 7k/fő/éj kb. Nyilván itt még költség az oda-vissza út 1000km-e is sajnos.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20966) tzimash


tzimash
őstag

Ismertek olyan asztalost aki olcsón dolgozik? :) egy akvárium szekrényt kellene összedobni egy 96 literes aksi alá, viszonylag gyorsan :)

(#20967) SzalaiG válasza deicide (#20965) üzenetére


SzalaiG
addikt

Croatia überultramaraton? ;] Akkor csak cipőre kell költeni. :))

(#20968) justflash válasza cannibal (#20964) üzenetére


justflash
tag

Kupon? Nem esik le mire gondolsz. :F

Ha az üdülési csekkre akkor nem, kp volt, de fizethettem volna azzal is

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20969) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Sziasztok!

Oktatásra megyek júniusban 2 hétre, júliusban 3 hétre BPestre.
Szállást kell megoldanom.
Nincs véletlenül valakinek ismerőse aki kiadna nekem egy szobát, vagy olcsó szállása a környéken, ahol lakhatnék hétköznaponként a Budafoki út, vagy Rákóczi híd közelében?
Természetesen fizetnék érte.

:R

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#20970) mdk01 válasza tzimash (#20966) üzenetére


mdk01
addikt

Nahát...:)
Meg is csinálhatom neked ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#20971) #92888064


#92888064
törölt tag

i3-2100 rézmagos gyári hűtéssel eladó!
15000

elkelt!

[ Szerkesztve ]

(#20972) Jarod1


Jarod1
addikt

Üdv Ha valakit érdekelne ip telefon:

[Astra ip telefon]

Tud valaki alpinista redőnytisztítót fehérváron? 6 emeleti redőnyöket kellene portalanítani..

(#20973) juliabrilke válasza Jarod1 (#20972) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azt esetleg meg lehet vele csinálni, hogy sima telefon vonalra rákötöd és mondjuk konferencia beszélgetést vagy headsetet dugsz rá?

Látom, hogy SIP-es, de hátha.

[ Szerkesztve ]

(#20974) deicide


deicide
veterán

Canon EOS 70D érdekelhet valakit?
Van 3db ár alatt. 2db 18-135-ös obis kit és 1db 18-55-ös obis kit. Illetve külön 1db 70-200-as Obi.
A 260K-s árgépes ár helyett olyan 200 körül/db.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20975) Kristof14 válasza deicide (#20974) üzenetére


Kristof14
senior tag

nem kérdezem meg, honnan vannak :DDD :P

-

(#20976) Jarod1 válasza juliabrilke (#20973) üzenetére


Jarod1
addikt

csak LAN csatija van..

(#20977) kem válasza deicide (#20974) üzenetére


kem
addikt

Bakker most vettem 650D-t :( 170k korul atszamolva, mondjuk fix50-es Canonnal. 70-200 F4L vagy melyik es mennyiert? Hasznalt 2007 koruli macbookot beszamitasz? :)

Köszi!

(#20978) deicide válasza kem (#20977) üzenetére


deicide
veterán

f/4L USM az obi, igen. Beszámolni azt nem tudok. :)
175k-s árgép ár kontra 140 környéke az obi.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20979) szebe


szebe
őstag

Ismerősnek eladóvá vált a MacBook Pro-ja. Late 2008, 13.3-as. Képek stb. priviben!

Más: a forgalomszervezőket csókoltatom :U

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#20980) pető bá'


pető bá'
őstag

sziasztok!

Szfv-hoz kapcsolódik, ha tudtok segíteni /privátban is tökéletes/, nagyon megköszönném! :)

"... and I hope you have a great day!"

(#20981) tzimash válasza mdk01 (#20970) üzenetére


tzimash
őstag

ment pm.

(#20982) justflash válasza pető bá' (#20980) üzenetére


justflash
tag

IBM-et mondanám, egyrészt jó referencia, másrészt azok közül amit hagytál ez a legjobb.

A Vidi _nem_ multi, nagyon_nem_ multi felfogással, nagyon korrekten annyit mondanék hogy akkor se mennék vissza vidis céghez ha a homeless openen való indulás lenne a másik lehetőség. A többit szvsz magadtól is kizártad, Albacomp nagyon kezd összemenni, Simon talán jó lenne, egész korrekt cég, de hát ugye nem érdekel.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20983) D.Orion válasza justflash (#20982) üzenetére


D.Orion
veterán

Vidi céghez plusz egy minusz. ;) Egyébként sincs már sok hátra és települ pár VT cég Zala megyébe. Jaj hopp, ez nem kéne sejtenünk.

[ Szerkesztve ]

(#20984) justflash válasza D.Orion (#20983) üzenetére


justflash
tag

Nem véletlenül, az egy más világ mint ami itt van, de a veszprémi telephely is.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20985) f27


f27
aktív tag

Nincs valakinek joarasitva DDR3 ramja elado?
2x2Gb kellene.

(#20986) pető bá' válasza justflash (#20982) üzenetére


pető bá'
őstag

írtam, hogy az én véleményemtől nyugodtan vonatkoztassatok el :)
A műanyagos cégekkel amúgy semmi gondom nem lenne, csak nem látom benne azt, hogy miért lenne érdekes 2-3-5 év után? Nem szürkül bele nagyon az ember? :F Vannak szakmai kihívások, fejlődési lehetőség? Tudod, innen 18 évesen nem látom meg benne a munkát.. :)

Érdekes módon a linkelt topicban az IBM-et eléggé kritizálta polonic, de ezért is kérdeztem be itt is ott is :)

"... and I hope you have a great day!"

(#20987) Napfénysüti válasza pető bá' (#20986) üzenetére

Én már 6 éve az IBM-nél vagyok, alapvetően elég tűrhető munkahely.

Més que un club!

(#20988) kem válasza pető bá' (#20980) üzenetére


kem
addikt

Az IBM-et ajanlom en is. Nekem 2 ev eleg volt, hogy dobbantsak a UK-be eleg jo melora. Rovid ido alatt sokat lehet ott fejlodni es megtanulni sok dolgot, de bele is suppedhedsz a langyos vizbe evekre ha ahhoz van kedved, sokan azt nyomjak :D Nem csak az oneletrajz miatt fontos hanem a kovetkezo dolgokat segit megtanulni:
Szervezeti struktura, management redszer(ek), ITIL keretredszer, ticket (munkafolyamat) management, kommunikacio (kollegakkal, ugyfellel, mas beallitottsagu munkatarsakkal ami alatt azt ertem, hogy van aki a sztorizasbo ert, van aki meg a szaraz technikai reszletekbol) mind mailben es telefonon, telefonkonferenciakon. Raadasul nagyon vicces munkahely tele furabbnal furabb emberekkel, es rettento jo peldakkal is. En a kov skilleket tudom azota beirni a CVmbe:

Problem Manager:
-Coordinate all Problem Analysts, including suppliers and external teams, to ensure timely resolution of problems
-Supporting all Finnish Customers and Executive layer of IBM by providing and presenting Root Cause Analysis for Major Incidents, Failed Changes and SLA (Service Level Agreement) Missed cases.
-Responsible for the quality and integrity of the process Problem Management.
-Interface to the other process managers. Focal point for escalation.
-Handle all incident and problem records.

Unix Linux System Administrator:
-AIX, Linux, Solaris implementation and administration, using VMware and Power virtualization with SAN storages. Supporting DB2, SAP, JBoss, Oracle servers.
-2nd and 3rd level OS support of HA and HACMP clusters on VMware ESXi and Power6, Power7 virtualzation.
-Support the application and database teams (SAP, WTX, Tibco, Jboss, DB2, Oracle, MySQL).
-Service operation and transition according to ITIL (incident, problem and change management etc.)
-On-Call support, BAU duties and training of monitoring team and newcomers
-Delivering Transition and Transformation Projects.

Köszi!

(#20989) juliabrilke válasza pető bá' (#20980) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem teljesen mindegy, hogy hol töltöd el azt a kis időt, ha úgyse ott tervezel maradni hosszú távon.

Ügyel arra, hogy profilba vágjon és minél nagyobb név legyen. Meg kérdés, hogy egyáltalán hova vesznek fel. :D

(#20990) justflash válasza kem (#20988) üzenetére


justflash
tag

Te most ide jársz káromkodni? ;] :P

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20991) pető bá' válasza juliabrilke (#20989) üzenetére


pető bá'
őstag

3,5 év annyira nem kis idő :D az IBM lesz a Videoton helyett a jelölt, de elsődleges célom még mindig az Albacomp..

köszönöm a válaszokat! :R

"... and I hope you have a great day!"

(#20992) gyenge47 válasza pető bá' (#20991) üzenetére


gyenge47
tag

Albacompra dobnék egy mínuszt a ma hallottak alapján.
IBM-ben lassan 1 hónapja kezdtem, eddig pozitív csalódás az egész.

(#20993) pető bá' válasza gyenge47 (#20992) üzenetére


pető bá'
őstag

Albáról mit hallottál? :) Ha olyan, akkor jöhet privátban is :)

"... and I hope you have a great day!"

(#20994) Fecogame


Fecogame
veterán

20000 Ft értékű vásárlás esetén 2000 Ft-os online kupon a Tesco-hoz:

HCM2E08JUN

Szívesen :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20996) Napfénysüti válasza gyenge47 (#20995) üzenetére

[törölve]

Más: Carillot kirúgták? :Y

A hozzászólást szerkesztettem, mert az eredeti téma privát üzenet lett volna.

[ Módosította: Karma ]

Més que un club!

(#20997) justflash válasza Napfénysüti (#20996) üzenetére


justflash
tag

"Ettől függetlenül megyünk tovább a megtervezett úton abba az irányba, hogy a játékosaink körül szövődött különböző érdekcsoportok befolyását visszaszorítva, a klub érdekeit előtérbe helyező, letisztult, hosszabb távú stratégiai célok mentén tudjuk felépíteni a szakmai munkát."

Foci érdekcsoportok nélkül, na persze. Valakinek szúrta a szemét. :U

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20999) Jarod1


Jarod1
addikt

Tud valaki epson nyomtató szervízt fehérváron? fejtisztítás kellene..

(#21000) kem


kem
addikt

nahh lemaradtam valamirol :D

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.