Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42001) Rellind válasza eami (#41993) üzenetére


Rellind
senior tag

Igen, gyári szoftver telepítve volt, minden frissítés megtörtént. Asztali gépem már nincs, laptopot akartam gyorsítani, ami egy másik ugyanilyennel meg is történt.

#HCL
Mennyit érne meg neked... :U

(#42002) Fred23


Fred23
nagyúr

Picike S370-es hűtője nincs valakinek fölösbe? Sörért/csokiért/olcsón. :)

(#42003) Slapy válasza Slapy (#41997) üzenetére


Slapy
aktív tag

Még reggel írtam cloud supportnak, válaszoltak és hívtak Dublin-bók (mondjuk mire felvettem volna lerakta). Intéződik az ügy! Jogosulatlan vásárlás űrlapot kellett kitölteni.

(#42004) hcl válasza Fred23 (#42002) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Este szólj rám, hátha van. Mi kéne? Hűtőburesz, venti?

Mutogatni való hater díszpinty

(#42005) hzsolee


hzsolee
őstag

Mozgat valakit egy ilyen "nyuggerfon"? Ha helyben valaki elvinné oké, de hirdetgetni nem akarom. 0 km-es, előfizuhoz adták, de nekünk nem kell...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#42006) Fred23 válasza hcl (#42004) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi! Leginkább egy nagyobb beakasztó horog (hogyishívják?) kéne már csak, de azt hiszem, erre kevés az esély, hogy találok. Socket A hűtők jók szoktak lenni S370-re is, viszont ez most egy IHS-es PIII, vagyis tán 1-1,5 mm-rel magasabb, ezért pedig nem tudom rögzíteni. Ezt a problémát kéne áthidalni -lehetőleg az alaplapi műanyag kampó megfaragása nélkül:
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""
Perpill a Socket A hűtő beakasztójának a moddolása tűnik a legjobb ötletnek.

MasterMark:
Nagyon nem szeretném, ha bármi baja lenne a lapnak, egyelőre nem durvulok vele; de ezek szerint talán kéne?!

[ Szerkesztve ]

(#42007) MasterMark válasza Fred23 (#42006) üzenetére


MasterMark
titán

Csak erősnek kell lenni. Jó irányba rakod rá a hűtőt? Van egy kivágás a socketnek.

Switch Tax

(#42008) Fred23 válasza MasterMark (#42007) üzenetére


Fred23
nagyúr

A procikupak minimum olyan magas, mint a műanyag foglalat kiemelkedő része, látszik a képen is. Ettől még a helyes irányban próbálkoztam, de nem ment. Vagy durvulás, vagy szóba jöhet még esetleg a hűtő aljának megreszelése, majd felpolírozása, de utóbbihoz sajnos most nincs eszközöm. Vagy egy nagyobb acél kampó a hűtőnek, de félek vágni és forrasztani, nem tudom, mennyire lenne tartós.

3 kávé bennem, remélem, még érthető vagyok. :)

(#42009) hcl válasza Fred23 (#42006) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van pár darab. Este szólj rám :)

Az a baj, hogy a kampónak rugalmasnak is kell lennie.

Mutogatni való hater díszpinty

(#42010) MasterMark válasza Fred23 (#42008) üzenetére


MasterMark
titán

Oké, csak mert a képen ott mögötte fordítva van. Ha nem bírod annyira lehajlítani, akkor ne erőltesd.

Switch Tax

(#42011) hcl válasza MasterMark (#42010) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

BTW az nem egy AMD Socket A hűtő? Bár én is tettem olyat 370-re...

Mutogatni való hater díszpinty

(#42012) Fred23 válasza hcl (#42009) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, majd írok privit!

#42011, hcl:
Egyelőre ezt találtam, annak is örültem, hogy van mivel próbálkozni. Régen sima FC-PGA Penyáknak jó volt a Socket A hűtő.

MasterMark:
Annyi kávé van bennem, csoda, hogy még meg tudom értetni magam.

[ Szerkesztve ]

(#42013) MasterMark válasza hcl (#42011) üzenetére


MasterMark
titán

Ja de. Ja és látom is a problémát, hogy ennek nagy kampója van, nem a kicsi. Így az oldalsó vastagabb cuccra nem megy rá.

Nem volt egyértelmű a leírásából, azt hittem túl magas azért nem megy rá.

Switch Tax

(#42014) 1stVikman válasza Slapy (#42000) üzenetére


1stVikman
senior tag

Mennyire volt erős a jelszavad, ha szabad kérdeznem?

(#42015) elder troll válasza 1stVikman (#42014) üzenetére


elder troll
senior tag

Teljesen mindegy, ha több helyen használja ugyanazt, és abból egyet feltörnek.
https://haveibeenpwned.com/

[ Szerkesztve ]

(#42016) szebe


szebe
őstag

Akinek van esetleg friss tapasztalata:
Digi mennyi idő alatt húz most be netet? TV van a részükről, na de az pont nem fog kelleni. Napok, hetek?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#42017) hcl válasza Fred23 (#42012) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azám, de azokon alacsonyabb a kupak :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#42018) Fred23 válasza hcl (#42017) üzenetére


Fred23
nagyúr

Sőt, nincs is rajtuk. :D

Azt néztem még, más hűtőből esetleg kiszedem a hosszabb fémkampót, és hajlítva (rövidítve) akár jó is lehet, ha másként nem, reszeléssel. Már ha feszül is rendesen. Egy S754-es hűtőt nézek éppen, de ha esetleg otthon vagy már, és látsz valami jobbat... :)

[ Szerkesztve ]

(#42019) Fred23 válasza Fred23 (#42018) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ooopsz, legegyszerűbb megoldás: a hűtő gyári vájatának kimélyítése: maradhat a saját beakasztója, csak szét kell szedni a hűtőt, kivenni a gyári kampót, kireszelni az alut 1-1,5 mm-t lefelé, majd összeszerelni.
Ha valamikor AMD-vel használnám megint, akkor meg ki kell tömni a kireszelt helyet.

(#42020) Dare2Live válasza Fred23 (#42018) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

gyorskötözo cpura keress ra.

iszonyat kokany de tud mukodni

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42021) hcl válasza Dare2Live (#42020) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:DDD :C

Mutogatni való hater díszpinty

(#42022) 1stVikman válasza elder troll (#42015) üzenetére


1stVikman
senior tag

Ilyen oldalakra mindig félve vagy egyáltalán nem írom be az email címem. Mert mi van ha pont ezzel gyűjtik össze őket? :U

(#42023) MasterMark válasza 1stVikman (#42022) üzenetére


MasterMark
titán

Én sem adom meg ilyen helyekre. Ez kb. az ide írd be a jelszódat és megnéztük ellopták-e.

A chrome úgyis ellenőrzi, hogy a jelszó kiszivárgott-e.

Switch Tax

(#42024) hzsolee


hzsolee
őstag

Nem értek a lovakhoz, de két ilyen marha kályhacső mellett, hogy a f@szba van zöld rendszáma ? :F

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#42025) kraftxld válasza hzsolee (#42024) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Van benne még egy aksi, amit külön lehet tölteni és magas lejtőről gurul 25km-t :DDD
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#42026) Dare2Live válasza hzsolee (#42024) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

sztem vagy olyanok hozzák a törvényeket akiknek fogalmuk sincs arról miért is hoznak tveket mi is lenne a cél.
Vagy a gazdagokat akarják megkínálni adókedvezménnyel és hogy ne kelljen a parkolás fizetésének kellemetlenségével vesződni.

de az biztos nem volt cél, hogy csökkenjen a pl CO2 kibocsátás. :) :W

amúgy egy batár GLC átlagban elvan 14-20liter körül. Tulaj nagyon nem dugja töltőre mert nem éri meg a fáradtságot. :DDD

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42027) hcl válasza MasterMark (#42023) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Öhm, a Haveibeenpwned hátterét pont lehet tudni, egy biztonsági szakember projektje :)

@Dare2Live : ADócsaló-hibrid, megesik, ha idióta a szabályozás. Azt meg ki nem tudja, hogy az EU autós szabályozása a németek által kissé... hm... befolyásolt :D
(Ld. még mérési ciklusok, stb.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#42028) szebe válasza Dare2Live (#42026) üzenetére


szebe
őstag

"de az biztos nem volt cél, hogy csökkenjen a pl CO2 kibocsátás."

De, az első 100km-en, amíg a mérés tart. :DDD
Mert ugye addig csak ~60km-t kell belső égésűről mennie a kocsinak, 30-40km-t ezek azért bírnak fullEV-ben. Ja hogy utána 600km-t elmegy benzin/gázolajról? Az az EU-s normát nem érdekli :C

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#42029) hzsolee


hzsolee
őstag

Akkor nem hiába éreztem az ellentmondást. Na, majd ha végleg kirohad alólunk a szuzi, ha száz évig nem is eszek egy ilyet veszek...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#42030) sheep válasza Dare2Live (#42026) üzenetére


sheep
addikt

Pontosan
Mindemellett pl. a Prius meg nem kaphat zöld rendszámot mert nem tud csak akksiról üzemelni, hiába eszik 3 litert :)
Dehát mi mást is várjunk a politikusoktól mint hülye törvényeket...

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#42031) loncsivik


loncsivik
újonc

Sziasztok,

Esetleg ha valakit érdekel Székesfehérváron: https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_s10_128gb_galaxy_watch_active_under/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#42032) Jarod1 válasza Rellind (#41992) üzenetére


Jarod1
addikt

Samsung magician al fw frissítés

(#42033) Fred23


Fred23
nagyúr

Erőszak nélkül ment fel; szorul, de csak annyira csak, amitől még nyugodtan lehet aludni. Köszönöm, hcl!

(#42034) hcl válasza Fred23 (#42033) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szívesen! Remélem elég lesz a hűtés, mert egy Tualatin nem szórakozik :D Azt húzni kell :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#42035) Dare2Live válasza Fred23 (#42033) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

jobb oldalon lévő kondi mindha puposodna. Ha nem stabil érdemes majd végignézni őket. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42036) gabyka válasza Dare2Live (#42035) üzenetére


gabyka
aktív tag

szerintem csak előnytelen szögből lett fotózva :)

[ Szerkesztve ]

(#42037) Komi28 válasza loncsivik (#42031) üzenetére


Komi28
senior tag

Kár, hogy nem Samsung Galaxy Watch 42mm van hozzá :)

(#42038) Varoz válasza Komi28 (#42037) üzenetére


Varoz
őstag

Az Active valami borzadály. Gusztustalan azzal az érintős széllel a lünetta helyett. Pont a lényeget vették ki belőle. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42039) Compaku


Compaku
tag

Sziasztok, eladó motyeszok:
PSVita játékok [link]
AMD Phenom X4 955 BE félkonfig, Hyper TX 3 Hűtővel, 2x4gb Hyper X rammal, Thermaltake gépházzal [link]
24" Acer Full HD Monitor [link]
Illetve keresek hibás macbookot vagy imacet(2009-).

PÜ-re illik válaszolni!

(#42040) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

10" 32GB-s tabletje eladósorban van valakinek?

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#42041) Komi28 válasza Varoz (#42038) üzenetére


Komi28
senior tag

Igen, amit néztem-tapogattam nagyon érzéken volt mindenre az oldalsó gombjai.

(#42042) Varoz válasza Komi28 (#42041) üzenetére


Varoz
őstag

Az az egyik, a másik meg az amiért nekem is Watchom van, hogy ennek óra kinézete van, nem olyan gagyi Tamagotchi, mint az Apple Watch! ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42043) Rellind


Rellind
senior tag

Jó reggelt. Vízvezeték szerelőre lenne szükségem, egy egyszerű fürdőkád csaptelep csere, én is meg tudnám csinálni de a Kludi 5 év garanciája miatt szakember kell és valami pecsétje is legyen amivel bele pecsétel a garipapirba. :F OBI ügyfélszolgálatosa ezt mondta. :DDD
Tud valaki ajánlani valakit? Köszönöm.

(#42044) Andris837 válasza Rellind (#42043) üzenetére


Andris837
senior tag

Én őt tudnám ajánlani: [link]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#42045) Rellind válasza Andris837 (#42044) üzenetére


Rellind
senior tag

Köszönöm. Tudsz adni privát számot hozzá? Székesfehérvári? Azért kérdezem mert egyszer hívtam egy villanyszerelőt, aki Oroszlányból érkezett és felszámolt egy kiszállási díjat. :((( Persze ezt előre nem mondta.
Facebookon megtaláltam. :R

[ Szerkesztve ]

(#42046) hcl válasza Rellind (#42045) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kiszállási díjat helyből is felszámolhat :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#42047) szebe válasza Varoz (#42042) üzenetére


szebe
őstag

Ez full szubjektív, nekem megfelelt anno a tényleg tamagotchi szintű Amazfit Bip is, sőt...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#42048) hzsolee


hzsolee
őstag

Volt valaki tegnap óta bótba? Megint beindult a világvége bevásárlás? Mert akkor hagyom a f@szba, inkább feltúrom a spájz rejtett zugait :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#42049) Jarod1 válasza hzsolee (#42048) üzenetére


Jarod1
addikt

Hétfőn teljes kasza, 2 hétig világvége...

(#42050) juliabrilke válasza hzsolee (#42048) üzenetére


juliabrilke
addikt

Reálisan nézve látsz minimális esélyt arra, hogy az emberek ezalatt a pár hónap alatt megkomolyodtak?

Ha közelharcot akarsz vívni valamelyik nyuggerrel a csirkefarhátért vagy valamelyik embertársadat meg akarod győzni, hogy nem kell neki a következő közel 40 évre elegendő budipapír, akkor hajrá, a hétvége a tied. :D

Jarod1: mondjuk a "csak" hét inkább csak feltételezés, semmi se garantálja, hogy nem lesz egy kis ráadás. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.