Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19001) Varoz válasza freemanone (#18998) üzenetére


Varoz
őstag

Mennyire vagy mozgékony? :DD
Semmi kedvem kimozdulni, de ha eljössz érte akkor akad itt 1, meg 2 gigás is. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19002) SzalaiG


SzalaiG
addikt

15-17" TFT-t vennék karácsonyra. :)
Olcsót és jót. ;)

(#19003) gabyka válasza madarasz92 (#18995) üzenetére


gabyka
aktív tag

Van egy hitachi hts421240h9at00 és egy fujitsu mhv2060at, 2k illetve 3k.

(#19004) DarthSun válasza juliabrilke (#19000) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

T-Com- os vagyok, ennél fel kellett hívni egy support-számot, be kellett diktálni a modem serial- ját, amire a telefon csatlakozik és aktiválták. Lehet hogy Digi- nél is hasonlóan működik.

(#19005) zolee1988 válasza freemanone (#18998) üzenetére


zolee1988
tag

Szia, nekem van, a fiú kolesz mellett lakom.
Sört szeretem :)
Írj privátot, megadom a számom.

Más: SATA-s laptop HDD olcsón valakinél? Apósnak vettem egy laptopot, de rossz a HDD.

[ Szerkesztve ]

(#19006) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Széll Kálmán téren jár mostanában valaki kocsival? 3 dolgot kellene elhozni.

Vagy ha tudok valakit szerezni, akkor a környékről kell valakinek valamit elhozni?

(#19007) rekop válasza zolee1988 (#19005) üzenetére


rekop
senior tag

Ment egy p.ü.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#19008) freemanone


freemanone
őstag

köszi srácok, ment pü! :R

(#19009) bacsis válasza bacsis (#18974) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

NAhh tegnap elvoltunk a gémeskútban, Sukorón.. háát kár hogy sötét volt és xart sem láttunk a tájból, de azért volt boldogság meg ami kell :) a hely tényleg elég korrekt, jó volt a kaja is, szal vihetitek ti is az asszonyt :))

(#19010) Napfénysüti válasza bacsis (#19009) üzenetére

Mondtuk hogy jó hely. Nappal nyáron meg a kilátás is remek. :K

Més que un club!

(#19011) Tom5


Tom5
addikt

Gef 560Ti-t (vagy hasonló kaliberű AMD-t kersek) max 20K-ért.

(#19012) Varoz válasza juliabrilke (#19006) üzenetére


Varoz
őstag

Ha az Oktogon beleférne akkor lehet. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19013) gyenge47 válasza Tom5 (#19011) üzenetére


gyenge47
tag

Az nem irreális kicsit?

(#19014) Tom5 válasza gyenge47 (#19013) üzenetére


Tom5
addikt

(#19015) juliabrilke válasza Varoz (#19012) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért az elég messze van onnan. :DDD

Kocsival lehet felmegyek, mert valamit el kellene hoznom.

Tom5: az Asus kártya nem 560ti volt? :)

[ Szerkesztve ]

(#19016) Varoz válasza juliabrilke (#19015) üzenetére


Varoz
őstag

4km neked messze van? :D
Több, mint 5 km-re járok minden nap dolgozni. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19017) juliabrilke válasza Varoz (#19016) üzenetére


juliabrilke
addikt

Pesten kocsival azért sokkal nagyobba szorzó a távolságokra. :DDD
De legtöbb esetben a vadbarom/km² mutató is sokkal magasabb.

(#19018) DarthSun válasza juliabrilke (#19017) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Én hiányoztam a suliban mikor az SI mértékegységeket vettük. Ezekszerint nem pótoltam rendesen mert a vadbarom/km² - re nem emlékszem :DDD :DDD , de ahogy belegondolok teljesen reális volt bevezetni.

(#19019) juliabrilke válasza DarthSun (#19018) üzenetére


juliabrilke
addikt

Új mértékegység, hiszen az idő múlásával és a vadbarmok számának drasztikus növekedése tette indokolttá a bevezetését.
A teljes populációt tekintve egyes helyeken nagyobb létszámban található meg ez az állatfaj. Emberre veszélyes!

(#19020) freemanone válasza juliabrilke (#19015) üzenetére


freemanone
őstag

nem-nem, az egy hd7850 volt! :)
Jövőhéttől valószínűleg már éles üzemben. :))

(#19021) Varoz válasza juliabrilke (#19017) üzenetére


Varoz
őstag

Tudom, sűrű forgalom, az egy főre eső f.szkalapok száma meg a végtelenhez konvergál. :D :DDD

Bár nap, mint nap tapasztalom, hogy Fehérváron is sok a hülye. Nem is szeretek kocsival bemenni dolgozni, mert agyérgörcsöt kapok tőlük. :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19022) deicide válasza Varoz (#19021) üzenetére


deicide
veterán

Fehérváron talán több is. A Budapestiek, habár tahók, legalább vezetni és haladni tudnak. Fehérváron ez nem megy. Vagy csak én szoktam hozzá túlságosan a fővárosi őrülethez. Bár péntek este a Materiál Centertől végig a Róbert Károlyon és a Hungárián 90-el verettem, ritka alkalmak egyike, amikor kevesen voltak. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19023) Varoz válasza deicide (#19022) üzenetére


Varoz
őstag

"A Budapestiek, habár tahók, legalább vezetni és haladni tudnak. Fehérváron ez nem megy."

Teljesen egyetértek. Egyszerűen, mint a zombik, csak tötyögnek, meg bambulnak. Minden reggel külön meg kell fontoljam, hogy merre is menjek, mert a sok állat miatt elkések. Olyan, hogy egy lámpás kereszteződésben állunk és a kretének miatt, ha zöld lesz átjut 2 autó. 2? LOL Ki tudnám lőni őket az űrbe.....
Ez még csak az egyik, a másik meg a másik telibe sz*rása. Kihajt eléd, bevág eléd stb. Persze menni nem megy, úgy kell tolni, mert 50-es korlátnál nem képes 40-nél többet kierőltetni magából.
A múltkor egy ilyen farok miatt kifogtam 3 pirosat. Meg tudtam volna ölni a végén....

Utóbbi időben rá is szoktam arra, hogy lesz*rjam én is őket. Kicsit is eltötymörgi már vágok be elé. Lónak a fülét a valagukba. Majd ha megtanulnak közlekedni....

Mondjuk kerékpárral se jobb. A reggeli munkába menetel alatt csupán 3-4x akarnak elgázolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19024) deicide válasza Varoz (#19023) üzenetére


deicide
veterán

Pontosan ezeket látom én is, bár hetente csak egyszer járok általában Fehérváron, de az is kiborít. Az én személyes kedvencem a ruhás piacnál levő kereszteződés szombati napon, ott vajon mennyi az idióta/négyzetméter/perc mutató? :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19025) Varoz válasza deicide (#19024) üzenetére


Varoz
őstag

Na, most akkor képzeld el ezt minden reggel, amikor munkába járok. Ráadásul 8-ra járok, amikor a legtöbb állat kint van az utakon. :O

Én a Géza legvégéből járok ki a Szárcsára. Ebből a Lövölde-Horváth István a legkritikusabb.
Néha a Budain szoktam menni, hogy elkerüljem, de sokszor az is tele van a sok állattal.
Most meg csinálják az aluljárót a Széchenyin és egy jó ideig 2 sávos lett a 2x2. Na az még egy lapáttal rátett az egészre.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19026) Varoz válasza Varoz (#19025) üzenetére


Varoz
őstag

Egyszer lesz egy amcsi SUV-om gallytörő ráccsal, ezeknek annyi. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19027) justflash válasza Varoz (#19026) üzenetére


justflash
tag

Kraz! ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#19028) Napfénysüti válasza Varoz (#19026) üzenetére

Már csak műanyag rácsot lehet feltenni ha jól tudom.

Més que un club!

(#19029) Varoz válasza justflash (#19027) üzenetére


Varoz
őstag

Tankolás ügyileg meredek lenne az amcsi is, nem, hogy egy KraZ. De Jó ötlet, vérszemet kapok tőlük és nem visznek sárgaházba, akkor előjöhet ez is. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19030) forras2


forras2
őstag

Beteszem ide "is", hátha van itt valaki, aki hódol eme hobbynak :))
Tegnap és ma vaddisznó hajtáson voltam. Azt leszámítva, hogy valszeg tüdő gyulladás lett a 2 nap vége, a véget nem érő esőzés miatt, és teljesen bőrig ázás miatt, de nagyon élveztem a dolgot. Első 1 órában teljesen szét áztam, és utána még hosszú órákat kellett ebbe a ruhában lenni. Tegnap a teríték tartalma 15 disznó volt. 13 vadász volt és 91 lövés törte meg a csendet, 1 a 6-hoz volt az aránya a lövés/találatnak, ami nem mondható túl jónak. Este végeztünk, így értelmes képet nem tudtam csinálni, de a legnagyobb disznó fejét lefényképeztem.

1 gyönyörű kan.

A mai nap terítéke 25 disznó lett, és 1 róka. 10 vadász volt, összesen 78 lövés dördült el, úgy hogy nagyjából 1 a 3-hoz volt az aránya a lövés/találatnak, ami pont az előző nap fele, így teljesen jónak mondható.

És 1 kép a mai eredményről.

(#19031) juliabrilke válasza forras2 (#19030) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ilyen lövési aránnyal COD/CS/Battlefield multiban elég hátul végeznétek. :DD

(#19032) Tom5 válasza juliabrilke (#19031) üzenetére


Tom5
addikt

:DD :DDD ;] :O

(#19033) forras2 válasza juliabrilke (#19031) üzenetére


forras2
őstag

Eme játékokban utána tudsz futni a "vadnak", illetve nem a "semmiből" ugrik eléd pár száz méterre a vad, amit csak a nagy hejjhejjhejj és a hopphopphopp szavak üvöltő hangja előz meg! :D

(#19034) justflash válasza juliabrilke (#19031) üzenetére


justflash
tag

Nem is értem, 40 kill, mikor a 25. után jöhet a tactical nuke... ;] :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#19035) Napfénysüti válasza forras2 (#19030) üzenetére

Mi lesz a sorsuk?

Més que un club!

(#19036) gyenge47 válasza Napfénysüti (#19035) üzenetére


gyenge47
tag

Gondolom ez egy felajánlás volt a topiclakóknak, mint szilveszteri pörköltözés ;]

(#19037) forras2 válasza Napfénysüti (#19035) üzenetére


forras2
őstag

Megy fehérvárra a Vadex-hez. Ott valszeg feldolgozás, és megy eladásra. De hogy a kan disznókkal mi lesz, azt nem tudom.

(#19038) A@ron


A@ron
tag

Kedves Kollegák!

2 colnál nagyobb kijelzőjű, ámbátor megbízható, nem ormótlanul kinéző, és patent állapotban levő nyomógombos telefont keresek. Eredeti doboz + tartozékokért plusz pont jár :) PÜ-ben keressetek :)

(#19039) A@ron válasza SzalaiG (#19002) üzenetére


A@ron
tag

Samsung 17 col 9k? Évek óta csak áll, nem volt sokat járatva előtte sem.

(#19040) SzalaiG válasza A@ron (#19039) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ment privát. :)

(#19041) honda23


honda23
aktív tag

Eladó egy Tissot classic dream ezüst színű karóra.

Teljesen új, 2 év gyári garival, dobozával, mindennel együtt.
45e Ft

Eladó egy használt Sony cdx-gt410u usb-s fejegység, távirányítóval, csak a rádió része nem működik.
8e Ft

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#19043) makro válasza forras2 (#19030) üzenetére


makro
aktív tag

Diana kegyes volt, szép kis terítéket sikerült összehozni. :K

A megfázás gyorsan összeszedhető, főleg több órás mászkálással az esőben. Kb az első 30 percben kiizzadsz, jön egy kis kellemesnek vélt szellő, aztán már meg is van a program másnapra . ;]

[ Szerkesztve ]

(#19044) forras2 válasza makro (#19043) üzenetére


forras2
őstag

Igen. Ma voltam dokinál. Mandulagyulladás és tüdőgyulladás :D

(#19045) justflash válasza forras2 (#19044) üzenetére


justflash
tag

Homeopátiás gyógymód érdekel? 53 fokos, tiszta barack. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#19046) makro válasza forras2 (#19044) üzenetére


makro
aktív tag

Jobbulást!

Hajtottál vagy leállóként sikerült összeszedned? :DDD

(#19047) forras2 válasza justflash (#19045) üzenetére


forras2
őstag

Van saját szilva meg törköly, köszi :D

makro
Hajtottam! Vasárnap az elég "laza" volt, szinte végig szál erdőben mentünk, 1-2 bokrosabb rész volt, meg 1 ahol bedöntött fákon, meg gallyakon kellett átverekedni magunkat. De viszont szombaton. Olyan kökény dzsungelen kellett átvágnunk magunkat, volt olyan hely, ahol csak 4kézláb tudtunk haladni :D

[ Szerkesztve ]

(#19048) makro válasza forras2 (#19047) üzenetére


makro
aktív tag

Négykézláb nem pálya, félek a szembejövő vonattól ;]

(#19031) juliabrilke: Csak az új grafikus motort mentek tesztelni :P

(#19049) forras2 válasza makro (#19048) üzenetére


forras2
őstag

Volt rá példa, hogy hiába kiabáltam, nem akartak eltérülni, nekem kellett félre állnom. 3 babos disznó meg 1 sima nyíl egyenesen futott felém, persze puskás hajtó a környéken nem volt :D

(#19050) kem


kem
addikt

Sziasztok!
Keresem a kovetkezo dolgokat:
Kanapè
Règi rozsdàs motor
Szönyeg
Fotel
Dohànyzò asztal
Bontott ajtò tokkal
Fogas
Valakinek van esetleg valamelyik a kornyeken? :))

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.