Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21801) Varoz válasza Fecogame (#21800) üzenetére


Varoz
őstag

Ezmiez? Én lemaradtam. Az Agárdi popstrandon lehet fürdeni? :F

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21802) #92888064


#92888064
törölt tag

Intel® Core™ i5-2320
Ár: 26 990 Ft

(#21803) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Hali!

Cpu hutot keresek ehhez a procihoz.

:R

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#21804) tzimash


tzimash
őstag

Nincs valakinek egy rossz billentyűzete? Külsérelmi nyomoktól mentes érdekelne (törött, hiányos, stb. kizárva).

(#21805) Napfénysüti válasza makro (#21785) üzenetére

Megmásztam ma a Gaviát is! Volt ahol majdnem vért hugyoztam.

Més que un club!

(#21806) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek nincs eladó 775-ös Core2Duo olcsó procija :F

(#21807) makro válasza Napfénysüti (#21805) üzenetére


makro
aktív tag

2621m magasra?! :Y

Passo Gavia egy csodálatos vidék, remélem mesélsz majd részletesen erről a túráról. :R

(#21808) Napfénysüti válasza makro (#21807) üzenetére

Igen és még Tinkoff-Saxosokkal is találkoztam fent. Iszonyat szép hely majd mutatok olyan képeket hogy lehidaltok. De kegyetlen nehéz tud lenni egy hobbi bringásnak. Ehhez képest a Kékestető egy domb...

Més que un club!

(#21809) tzimash válasza Napfénysüti (#21808) üzenetére


tzimash
őstag

Logout-on olvashatunk majd a túráról?

(#21810) Napfénysüti válasza tzimash (#21809) üzenetére

Tervben van mert erről érdemes lenne írni, nem mindennapi élmény.

Ma egyébként 76,9km-t mentünk és 1760m-t másztunk felfelé.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#21811) juliabrilke válasza Poiro7 (#21806) üzenetére


juliabrilke
addikt

Milyen elképzelés, milyen árban?

(#21812) makro válasza Napfénysüti (#21810) üzenetére


makro
aktív tag

Tényleg jó lenne egy Logout cikk :)

Az 76,9km szinte fel sem fogható, főleg ilyen nagy emelkedés mellett. Hétvégén futottam a pákozdi kavicsokhoz, ami a sík terephez képest igencsak megerőltető.

(#21813) Napfénysüti válasza makro (#21812) üzenetére

Úgy képzeld el hogy az 5%-os emelkedőt már síknak éreztük annyira csalóka volt a sok meredekebb mászás után.

Més que un club!

(#21814) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#21813) üzenetére

Més que un club!

(#21815) ftb01


ftb01
tag

Sziasztok,

Az Emerson és Vidi cégekről van valakinek tapasztalata?
Mennyire számítanak ezek multinak? Munkakörülmények, fejldődési lehetőségek ilyesmik érdekelnének, vagyis nem engem, egy ismerősőmet aki majd ide költözik..

I’ve got the chance I have to try

(#21816) Tom5 válasza ftb01 (#21815) üzenetére


Tom5
addikt

Vidi álló víz de legalább a fizu szar. Ahol én voltam ott pofára ment. :DDD Ettől függetlenül szerettem a helyet. Ha most is ott dolgoznék éhenhalnék. Operátor szint felett aki nem gyök kettő az gyorsan továbblép.

(#21817) makro válasza Napfénysüti (#21814) üzenetére


makro
aktív tag

Ejj de szívesen lennék én is ott. Akkor nem hallanám a légkalapácsot egész nap, és nem lenne trágyaszag sem :W :W

Nagyon szép hely, most már minimum 5 oldalas bejegyzést kell írnod sok-sok képpel ;]

(#21818) csaba77 válasza ftb01 (#21815) üzenetére


csaba77
csendes tag

Az Emerson multi, de most ott sem jönnek ugy arendelések, ahogy pár éve. Arra figyeljen,hogy az elején jó fizetést alkudjon ki magának.

A munkakörülmények nem rosszak.

Csibe

(#21819) Viper26 válasza makro (#21817) üzenetére


Viper26
nagyúr

Csak nem az IBM-nél vagy Te is? :DDD

iPhone 14 | FR955

(#21820) justflash válasza ftb01 (#21815) üzenetére


justflash
tag

Vidibe akkor érdemes menni ha szereted a folytonos stresszt, au átlagon felüli idiótafaktort, szeretsz heti 60-70 órát dolgozni úgy hogy 40-et fizetnek ki, vagy épp kell valami hogy ne halj éhen . Illetve ha egy évet el akarsz tölteni valahol hogy gyakorlatot szerezz, mert azt aztán lebet.

Konkrétumok:
-általánosságban 90-es évek közepe mentalitás és környezet
-nagyon jó erőforrás-gazdálkodád aka el tudod te végezni 2 ember munkáját is
-mérnöknek-technikusnak nincs túlóra, akkor se ha heti 70 órát dolgozol, esetleg lecsúszhatod de esélyed sem lesz rá
-mivel az operátorok alulfizetettek és demotiváltak ocsmány módon magas a fluktuáció, aki meg ott marad hosszú távon azoknak 90%-a nem alkalmas a feladata ellátására
-ERP szintén 90-es évek , SAP-ról ne is álmodj, saját B2 nevezetű fosputtony van ami közel használhatatlan
-baszogatás megy ezerrel és van pár cég ahol a gyárvezető simán overrideolja a quality osztályt, ez elég sokat elmond

Ez a termelés, a könyvelés és logisztikai részek átlagosak, persze ott sem kapsz versenyképes fizetést, illetve nagyon fontos kit ismersz és kivel vagy jóban.

Ja, 9 hónapot voltam technikus, 5 év alatt a 13. az adott pozícióban, és ez a 9 hónap volt a 2. leghoszabb idő amíg bírta valaki.

Az Emerson viszont korrekt cég, ha a Valve Automation üzletághoz sikerül bekerülni onnan nyugdíjba is lehet menni, de a Fisher se rossz.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#21821) makro válasza Viper26 (#21819) üzenetére


makro
aktív tag

Dehogynem, méghozzá a B szárnyban. Tegnap délután ugrált alattam az asztal a konyhában...
Felemelő érzés volt, remélem hétfőre már elcsomagolják a légkalapácsot.

(#21822) juliabrilke válasza makro (#21821) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem lehet, hogy a cég új szolgáltatás a masszázs szék és az asztal? :D

(#21823) Tom5 válasza justflash (#21820) üzenetére


Tom5
addikt

Kurvajól megfogalmaztad. ;] Tényleg ez megy ott.

(#21824) makro válasza juliabrilke (#21822) üzenetére


makro
aktív tag

Az is lehet, csak nem találom a kapcsolót az asztallap alatt :DDD

(#21825) D.Orion válasza justflash (#21820) üzenetére


D.Orion
veterán

Baszki mintha csak a volt Vidi munkaadómat írtad volna le. :U Sajnos 100%-ban igaz amit írtál.

Három évig voltam ott egy cégnél, ebből majdnem 2 évig kellett 8 óra alatt minden nap 12órát dolgozni. Mivel a munkakörömben ketten láttuk el a gépeket szerszámokkal és munkával 3 műszakra. Minden második szombaton H-P után még plusz egy munkanap, kötelező jelleggel. Aztán elég lett és eljöttem. Persze jó lett volna kitanulni még pár gépet ott(3 fajta lézergép), de már nem volt hozzá idegrendszerem.

A bérezésemmel nekem nem volt problémám, a főnökökkel is egész jól kijöttem. Csupán nem tetszett, hogy agyon dolgoztatnak. Azt nem lehet megfizetni, hogy ha a munkahelyi stressz miatt leépülsz testileg és lelkileg.

Tapasztalatot szerezni munka és emberismeret téren nagyon jó hely. De ha már mindent megtanultál, akkor azonnal pattanni kell.

(#21826) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Lehet ilyen mákos a Vidi?
Lech Poznan-t kapta. Ok, hogy erősebbek, de zárt kapus meccsen kell játszaniuk a lengyeleknek otthon.

Ki tudja, talán valami égi csoda még jöhet. :C

(#21827) LamerGyuri válasza csaba77 (#21818) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A Fisher jó hely.
Nem értem, miről beszélsz, van itt meló doszta; mi visszük a hátunkon az európai értékesítést. :U

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#21828) quint válasza juliabrilke (#21826) üzenetére


quint
aktív tag

Már csak az lehet az egyedüli gubanc, hogy az UEFA rosszul értelmezi a zárt kapus meccset: nem a nézőket kellene kitiltani a stadionból, hanem a LP játékosait :DDD

(#21829) csaba77 válasza LamerGyuri (#21827) üzenetére


csaba77
csendes tag

igennn...nem is tudtam:-))

az tuti...a csigazabálók még ennyit se gyártanak...:-)

Csibe

(#21830) deicide


deicide
veterán

Hú, hát, azért az egy meghatározó élmény, amikor először ülsz le 4K@60Hz-en 65"-on Project Cars-ozni... :Y

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#21831) justflash válasza quint (#21828) üzenetére


justflash
tag

Ultimate megoldás :tiltsák ki mind a két csapatot, menjenek be az ultrák, aztán ustawkával legyen döntés. ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#21832) Tom5 válasza deicide (#21830) üzenetére


Tom5
addikt

Ezt majd kb 90 évesen átélem. :DDD

(#21833) quint válasza justflash (#21831) üzenetére


quint
aktív tag

Az egy egészen nézhető összecsapás lenne :D

(#21834) MunezXBK válasza deicide (#21830) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

One-on nyomom, de ott is korrekt. Meg csak 46"-on. :(

(#21835) szebe válasza deicide (#21830) üzenetére


szebe
őstag

60hz, ugyanmár. Szólj, ha lesz 144 :DDD

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21836) t1 válasza deicide (#21830) üzenetére


t1
addikt

Szedjél érte pénzt :D Mennyi 15 perc ? :D
Oculus Rifted is lesz ? :)

(#21837) deicide válasza t1 (#21836) üzenetére


deicide
veterán

Beruházásnak egyelőre ennyi elég volt, de jó ötlet, belépődíjjal visszajön az ára. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#21838) gyenge47 válasza makro (#21821) üzenetére


gyenge47
tag

Üdv a B végéből :)

(#21839) makro válasza gyenge47 (#21838) üzenetére


makro
aktív tag

Részvétem :DDD

Bár az is lehet, hogy az ő bandája dolgozik:

(#21840) justflash válasza makro (#21839) üzenetére


justflash
tag

Inkább ez a brigád lesz az. :DDD ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#21841) makro válasza justflash (#21840) üzenetére


makro
aktív tag

:D Most már értem miért vannak leengedve a redőnyök, illetve már nem is fontos számomra a kilátás :DDD

(#21842) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok, a pákozd melllet lévő aluljáró derékig vízben áll szóval bicóval ne menjetek arra.) mi 2 napja futottunk bele este, az oldalán mentünk át, mivel tele volt piócával... :O

(#21843) makro válasza Jarod1 (#21842) üzenetére


makro
aktív tag

Nagyon sokan ott mennek át, erőteljesen bujkálva. Sztem jó buli :D

1 hete készült kép:

(#21844) D.Orion válasza Jarod1 (#21842) üzenetére


D.Orion
veterán

Az a furcsa, hogy nincs kint a figyelmeztető tábla és nincs is lezárva az út. Nem értem miért, éveken át mindig ki volt rakva, hogy ha elöntötte a víz. Mondjuk nem csodálkozom, hogy ebben a forróságban folyamatosan kell tölteni a tavat, de akkor is kirakhatnák a táblát.

Köszi az infót, tegnap jó, hogy nem arra mentünk a társasággal.

[ Szerkesztve ]

(#21845) makro válasza D.Orion (#21844) üzenetére


makro
aktív tag

Székesfehérvár felől le volt zárva a betontömbbel, viszont a másik oldalról nem, gondolom a büfé miatt ( vagymiaszösz van ott)

(#21846) chatran


chatran
őstag

Vettetek már e-matricát mobil alkalmazáson keresztül? Hogyan bizonyítod, hogy van matricád, megmutatod a mobilod?

(#21847) Laca73 válasza chatran (#21846) üzenetére


Laca73
újonc

A válasz sms a bizonyíték. Azt kell megőrizni. De úgy néz ki jól működik a rendszer mert nekem még sosem kellett bizonygatni...

(#21848) justflash válasza Laca73 (#21847) üzenetére


justflash
tag

Illetve az aktuális havi telefonszámla, vagy bankszámlakivonat
Mármint az hogy levonásra került az adott összeg. Magában az SMS nem bizonyít semmit, különben mindenki lehúzna egy fake sms appot és utána bemutatná hogy "hádeénfizettemcsakszararendszer", éves matricánál már simán vállalható kockázat lenne. :U

Ja, holnap reggel asszem 3-tól 6-ig offline lesz a rendszer karbantartás miatt.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#21849) Laca73 válasza justflash (#21848) üzenetére


Laca73
újonc

Most találtam...

"A visszaigazoló sms-eket nem kell megőrizni, a mobilszolgáltatók rendszerei a tranzakciókat tárolják, így a vásárlástól számított öt évig is ellenőrizhetőek. Mobiltelefonunkkal, bankkártyás fizetéssel is vásárolhatunk, elővételben is, ám ehhez telepíteni kell a mobilunkra egy programot, így azonban akár tranzakciós díj nélkül is rendelhetünk matricát."

(#21850) Sub-S


Sub-S
senior tag

Eladó WD RED 2TB 100/100 18e.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.