Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44001) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Hali,

Tudtok helyet/embert ahol holnap rá tudnak nézni egy beteg PC-re, esetleg pénz ellenében kijönnek? Nem kapcsol be tegnap óta, de áramot ad ki rendesen az USB portokra. Megpróbáltam megnézni, de ez már nem az én szintem.

Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#44002) efemm válasza OPiiPO (#44001) üzenetére


efemm
tag

Nekem több olyan gép is volt a kezem alatt, ahol csak a bekapcsoló gomb ment tönkre. Ilyenkor meg szoktam cserélni a reset gombbal az alaplapra csatlakozó vezetékét.
A PcPro-Alba -t szoktak itt páran ajánlani használt gépeknél, és van szervizük is. Vidd be, megnézik.
http://pcpro-alba.hu/szamitogep-laptop-szerviz/

(#44003) hzsolee válasza OPiiPO (#44001) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát kimenni nem tudok, de szívesen ránézek. Mondjuk attól nem lesz jó, de egy ötösért akár kétszer is ránézek ... ;] :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#44004) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

az a baj, hogy vagy megcsinálnám 20perc alatt vagy végig kell menni és kitesztelni ami lehet újabb 20perc vagy 3+h. annyi időre kimenni valahová ááá nem.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44005) OPiiPO válasza OPiiPO (#44001) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi mindenkinek, délutánra megoldódott - DVI kábelt kellett cserélnem.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#44006) pető bá'


pető bá'
őstag

Eladó iPhone XS - független, szürke, 64GB, 82% akksi, hibátlan. Igény esetén vezeték nélküli töltővel (asztali tartó, 7,5W). Képeket később teszek fel :)
itt aprón vettem kb 1,5 éve, addig végig Spigen Thin Fit 360 tokban volt, később is végig tokban-üvegfóliával használtam, mikrokarcmentes.

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#44007) pető bá' válasza pető bá' (#44006) üzenetére


pető bá'
őstag

"... and I hope you have a great day!"

(#44008) szebe


szebe
őstag

Eladó 1060 [link]
Topikkedvezmény 5k

De van komplett gép is [link]

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#44009) hzsolee


hzsolee
őstag

Tart valaki/ismerőse tengerimalacot, hörcsögöt, nyulat, tökömtudja mit... Van egy kis felesleg. Táp, alom, széna. Jutányos áron vihető... Az alom 2db, a széna 1, a táp bontott, de nem sok hiányzik, viszont szünetmentes 😁

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#44010) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

üres fehérjés... doboza valakinek nincs?

lassan jön az olajcsere ideje és abban szoktam elvinni MOL ig a fáradt olajat.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44011) mdk01 válasza Dare2Live (#44010) üzenetére


mdk01
addikt

És mit csináltál a tavaly kiürült olajos kannával?

(#44012) Jarod1 válasza mdk01 (#44011) üzenetére


Jarod1
addikt

biztos visszaaktiválta fehérjének ;]

(#44013) Dare2Live válasza mdk01 (#44011) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

úgy szokott menni bemegyek a kútra mondom van használt autó olajom le szeretném adni. Erre aszondják rakjam a gyüjtő mellé majd mennek. Én meg odarakom és eljövök.
Ezt csinálom vele. :)

[link]

szerk: a használt sütőolaj is leadható (sött le kéne adni),

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44014) szebe válasza Dare2Live (#44013) üzenetére


szebe
őstag

Sütőolajra van most asszem városi program, raktak ki egy csomó konténert [link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#44015) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Hozzám került (mondjuk azt szivességi fizetés :) ) gyanánt egy 8GB ddr3, sempron 190 2500mhz, vga: AMD 6570 + dvd író/olvasó, táp+ház konfig

Rászorulónak odaajándékoznám.

Amim nincs hozzá és hátha vki bedobná:
-fölös/elajándékozható ssd. semmi komoly 6.000ftért kapok új 128gbst.
-monitor. legjobb vmi 17"os 1280*1024s lenne de persze fhds is jó.

hddt nem akarok bele azzal a felhasználói élmény erősen romlana.

Ha összeáll még szükségem lesz egy gyerekre aki karácsonyra boldog lenne egy ilyen konfiggal vagy rászoruló családra...

a vga az sajnos nagyon gyenge benne 10éves far cry és hasonlók amikre jó. Ott is kb 1280*1024es felbontással.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44016) r0b3r válasza Dare2Live (#44015) üzenetére


r0b3r
senior tag

Ha gondolod keresd meg a Simon PC szervizt Gárdonyban. Az online oktatás kezdetén több mint 100 laptopot és PC juttatott el rászoruló családoknak, felajánlásokból és saját készletből, illetve saját finanszírozásból. Egy komplett PC-t én is vittem neki és jó helyre került. :) Ugyan már nem foglalkozik vele olyan mértékben mint 2 éve, de ha más nem is, ötlete biztosan lenne, hogy kinek érdemes eljuttatni. :K

(#44017) honda23


honda23
aktív tag

Sziasztok

Tudtok ajánlani egy jó vízszerelőt?
Liv laguna rendszerben kellene szelepeket cserélni.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#44018) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hej
Környező településeken valahol szokott lenni városi karácsonyfa? (Gárdony/Agárd/Szabadbattyán, ilyesmik)
Ami nincs túl messze, az lehet megérne egy képeslapot :)

Köszi minden tippet :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#44019) Andris837 válasza r0b3r (#44016) üzenetére


Andris837
senior tag

+1 Simon Janinak. :R Én is felajánlottam egy monitort, ami szintén jó helyre került. Megold mindent, felújítja, telepíti és el is juttatja a rászoruló részére a gépet. :K biztos nem mond nemet a felajánlásra.

Simon PC Gárdony

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#44020) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

köszönöm a tippeket jövő héten leadom.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44021) hzsolee


hzsolee
őstag

Használ valaki nfc gyűrűt? Nem találtam neki totyikot pedig biztos van. 🙄 Alapból fizetéshez kellene, de jó lenne ha az rf is működne. Jakcom r4-et néztem, de több videóban is látom, hogy nem tudja az ajtóval betanítani, holott a leírásban benne van.
Ha valakinek van tippje esetleg más megbízható gyűrűre, jöhet. Hobbitok kíméljenek... olyan nem kell. 😁

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#44022) Varoz válasza hzsolee (#44021) üzenetére


Varoz
őstag

Ez mire jó? Fizetni is lehet ezzel? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#44023) hzsolee válasza Varoz (#44022) üzenetére


hzsolee
őstag

Elvileg...ha van zsé a számládon 😉

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#44024) hcl válasza hzsolee (#44023) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Úgy nem kunszt... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#44025) Varoz válasza hzsolee (#44023) üzenetére


Varoz
őstag

Galaxy Watch se megy pl. csak trükközéssel, pedig az tudja amúgy.
Meg az, hogy NFC még nem egyenlő azzal, hogy a fizetés is megy róla. Nem véletlen kérdeztem. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#44026) hzsolee válasza Varoz (#44025) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát már sokadika van... igazából a kártyám sem működik ilyenkor valamiért 😂
Hátha a Lidliből egy gyűrűvel tudok ezt azt elhozni...már ha gyorsan futok :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#44027) MunezXBK válasza hzsolee (#44026) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Te vagy az, Frodó?

(#44028) Varoz válasza hzsolee (#44026) üzenetére


Varoz
őstag

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#44029) hzsolee


hzsolee
őstag

No, azt látom az nfc nem a hobbitok, és érdemi tanácsot nem kapok itt a megyében :D :D
Nincs más hátra veszek, azt' ha nem működik beb@szom a tűzbe... :DDD

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#44030) Varoz válasza hzsolee (#44029) üzenetére


Varoz
őstag

Azért ha ezt a szöveget látnád akkor kezdj félni! :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#44031) hzsolee válasza Varoz (#44030) üzenetére


hzsolee
őstag

Köszi az aggódást drágaszágom 😁😁😁

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#44032) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

IBM (Kyndryl)hez nem akar vki dolgozni jönni?

Legtöbb pozi ITs de más is van bőséggel. Elég egy érettségi + vmilyen szintű angol. Bérek még mindig átlag felettiek, van poziban/fizuban mozgás felefele. Munka általában office 8-17ig de aki műszakozni szeret az is van. Van HO (én pl több mint 1.5éve HOban vagyok) ami azért nem rossz de aki akar :) be is mehet dolgozni.

akit érdekel dobjon rám egy privit.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44033) chatran válasza Dare2Live (#44032) üzenetére


chatran
őstag

Egy érettségi + vmilyen szintű angoltudással rendelkező emberkét mostanában mennyi kezdőfizuval vesznek fel?

(#44034) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok! Nem lenen valakinek eladó ATX ház, valami korszerűbb (korszerűbb= nem ilyen P4 kaliber) és valami 500-600-as táp egyben? 20ezer Ft-ig bezárólag

(#44035) rita7107 válasza Dare2Live (#44032) üzenetére


rita7107
aktív tag

Persze, mert csak az érettségizett ember a jó IT-s. : :W
Végeztem 6 (3+3) osztályt (a 8-on felül. :D ), de pont rossz időben. Mire elértem a 2. 3-at megvonták a kedvezményt. Sőt még papírt sem kaptam róla, hogy befejezzem (honvédség 1989). Utána meg kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy (munka után 4 ember folyamatos otthon ápolása)

(#44036) freemanone válasza rita7107 (#44035) üzenetére


freemanone
őstag

Nyugodj meg, ha csak ennyi a gond mehetsz. Nem Te lennél az első akit 8 általánossal és angollal és jó IT tudással felvettek.

(#44037) Dare2Live válasza rita7107 (#44035) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

freemanone kb jól mondja. megy privi...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44038) rita7107 válasza freemanone (#44036) üzenetére


rita7107
aktív tag

:R

(#44039) sheep válasza rita7107 (#44035) üzenetére


sheep
addikt

Van olyan ismerősöm az IBM-ben akinek 8 osztálya van, az angolja sem a legjobb, de olyan szinten jó IT-s szakember hogy azonnal felvették, és szépen lépked előre a ranglétrán.
Szóval ez pont az a hely ahol nem a papír számít, szerencsére!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#44040) Dare2Live válasza sheep (#44039) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

én korábban kkvknek dolgoztam nekem nagyon pozitív az amit ahoz képest itt tapasztalok. pont most jött fel / nekem sokat számított, hogy amikor gyerek bölcsibe ment engedélyezték a 6-14et ami baromi nagy segítség volt mert 15:15re ott voltam kipihenten minden nap a bölcsiben. Aztán amikor ovis lett a 8-16ot. Meg ha meló megvan volt, hogy 9hónapig nem beszéltem managerrel. Aztán megdicsértek jól csináltam és így tovább. Ha meg vmit elszúrtam néha egész elképesztő az a pozitív hozzáállás ami fogadott. Nem az én hibám. Csináljunk rá processt máskor ne forduljon elő. Szerveznek rá oktatást, hogy megértsük. Had ne mondjam, hogy egy magyar KKVnál ha csinálsz egy 3milliós kárt mit kapsz érte... bár lehet én fogtam ki rossz kkvkat. Táppénz detto. Nem avval hívnak fel, hogy mikor jövök már mertha nem kirúg hanem, hogy pihenjem ki magam és ha jól érzem magam akkor is ha szeretnék nem kell bejönnöm HOzzak amíg akarok. Szabit is kb akkor veszem ki amikor akarom és nem "beírunk elöző két hétre szabit ok.?"

Persze megvannak bőven a multis hülyeségek itt is. Process über alles, ITIL, többedszerre elvégzendő kötelező oktatások...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44041) sheep válasza Dare2Live (#44040) üzenetére


sheep
addikt

Jaja, ez így van. Köszi amúgy a linket, átnyálazom a melókat majd!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#44042) run4fun


run4fun
tag

Nálam is lehet érdeklődni, én is megkaptam a Kyndryl-es levelet :DDD

(#44043) Napfénysüti válasza run4fun (#44042) üzenetére

Dettó. :DDD

Més que un club!

(#44044) A@ron


A@ron
tag

Látom, tobzódnak itt a kollégák, hajrá, jópár helyre kellenek most az új emberek :))

(#44045) Andris837 válasza run4fun (#44042) üzenetére


Andris837
senior tag

El tudnád küldeni a levelet nekem is? :) :B

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#44046) OPiiPO válasza run4fun (#44042) üzenetére


OPiiPO
addikt

Én nem kaptam meg a Kyndryl-es levelet :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#44047) eami válasza A@ron (#44044) üzenetére


eami
addikt

jujj mi lesz itt ha befut egy érdeklődő xD

(#44048) fant0mi


fant0mi
addikt

Fejpénz van, hogy ennyi a toborzó?

[ Szerkesztve ]

(#44049) juliabrilke válasza fant0mi (#44048) üzenetére


juliabrilke
addikt

Gondolom rájöttek a cégnél, hogy az elvándorlás mértéke kicsivel magasabb a kelleténél és fejpénzt nem csak akkor kell adni, ha tripla feketeöves Developert hozol.

(#44050) Dare2Live válasza fant0mi (#44048) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ha sokat akarnak felvenni jellemzően.
de bekerülni is ekkor a legkönyebb.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.