Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20751) Gaaabeeesz válasza Varoz (#20750) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Tárgytalan

[ Szerkesztve ]

Üdv, Gabesz

(#20752) Varoz válasza Gaaabeeesz (#20751) üzenetére


Varoz
őstag

Na, miről maradtam le? :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20753) Gaaabeeesz válasza Varoz (#20752) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Nem is neked akartam írni, csak félre kattintottam :)

Üdv, Gabesz

(#20754) Varoz válasza Gaaabeeesz (#20753) üzenetére


Varoz
őstag

Értem. Akkor nem maradtam le semmiről. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20755) tick


tick
aktív tag

régi swifthez vennék 2 db acél/lemez felnit, valakinek esetleg feleslegbe?

[ Szerkesztve ]

Everything that has a beginning... has an end

(#20756) D.Orion


D.Orion
veterán

Aqua Computers...

holnapig ha nem tisztázódik a balfaszságuk, akkor bemegyek és ráborítom valamelyik ott dolgozóra azt a kicseszett pultot.

05.04. vasárnap rendeltem tőlük egy MSI 970 Gaming alaplapot.
Hétfőn délután a megfelelő módon lemondtam a rendelésemet, email formájában. Mivel hétfőn felkerestem a nagyobb webshop áruházakat és 4 helyen is azt a visszajelzést kaptam, hogy ez az alaplap ideiglenesen nem elérhető, bizonytalan mikor lesz.
KEDDEN! délben visszaigazolták, hogy rögzítették és 3 napon belül átvehető.
Gondoltam magamban ezek balfaszok, nem olvassák a levelet. Küldtem nekik még egyet.

Azóta semmi.

Most az imént kiválasztottam náluk egy másik alaplapot ami elérhető elvileg itt Szfváron is.
Megrendeltem nyitom a mailt és látom, hogy két levél van!
Ott a múlt hét hétfőn lemondott alaplapról a rendelés, hogy 3 napon belül megérkezik(ugyanaz amit kedden küldtek). És ott a most rendelt is!
Írtam nekik egy kevésbé kulturált levelet, hogy kivel szórakozzanak és, hogy mielőbbi választ várok.
Holnap délelőtt megyek be a kettes számú alaplapért és meg fogom kérdezni az ott lévő eladót, hogy ugyan nézze már meg ki volt a balfasz fent a központban.

Ennyire egy elbaszott support-ot.... :W

[ Szerkesztve ]

(#20757) LamerGyuri válasza D.Orion (#20756) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ha tényleg van nekik, akkor én lehet, rárepülök. Szólj már vissza, mi lett a vége.
Egyébként a pesti központ folyamatosan cumiztatja a fehérvári boltot, nem a pult mögött álló srácok tehetnek róla.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#20758) justflash válasza D.Orion (#20756) üzenetére


justflash
tag

Ha egyszer rögzítve van a rendelés, kapod az értesítést. Kiküldeni nem fogják, sikeresen lemondtad, csak a muksó elfelejtett még egyet kattintani. :)

Detto ugyanígy voltam mikor a TV-m vettem náluk.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20759) sandor906 válasza D.Orion (#20756) üzenetére


sandor906
tag

Gyuri jól írta, plusz mivel webshopos vásárlás, nem 3, hanem 14 napod van indok nélkül elállni a vásárlástól, illetve visszadni a terméket. Ha mondod a srácoknak, hogy van egy érdeklődő a nem megvásárolandó lapra, akkor vissza sem küldik a központba. Az e-mailban szokott olyan is szerepelni, hogy 3 napod van átvenni, utánna törlik az igényedet, valami ilyesmi rémlik....

GhostDragon#24437

(#20760) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Tudtok jó villanyszerelőt ajánlani, aki normális és nem kér el horribilis összegeket? :D . Tegnap a nagyszobában lévő 5 konnektorból 4 megmakkant, ráadásul valami cicergő hangot is hallottam, úgyhogy jól meg kéne nézetnem.

(#20761) makro válasza zsotesz81 (#20760) üzenetére


makro
aktív tag

Húúú, az jól jönne nekem is. Valami nem kóser a lakásban, ha a csillárból kitekerek egy izzót, a többi elkezd halványan világítani :F

(#20762) D.Orion válasza LamerGyuri (#20757) üzenetére


D.Orion
veterán

Épp most hívtak. Bent van az MSI is a boltban, lebeszéltem velük elhozhatod ha kell. Én most megyek be a kettes számú rendelésemért.

(#20763) Napfénysüti

Ha vásároltam egy terméket tegnap számlával és ki se bontottam akkor amennyiben ma így visszaviszem és nem találok másikat helyette visszakérhetem a pénzem?

Més que un club!

(#20764) deicide


deicide
veterán

Az új Betmen játék érdekelhet valakit/valakiket? Ha igen, privátban lehet jelentkezni, szokott minőség, olcsóság van. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20765) Fecogame válasza Napfénysüti (#20763) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha netes váráslás/redelés volt: Igen, 14 napon belül
Ha nem netes, akkor csak ha jófejek :) MM-ben visszaveszik, máshol nem tudom.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20766) sandor906


sandor906
tag

Ez válasz lehet az áru visszavételének kérdésére..., bár lehet, hogy csak a netes vásárlásoknál.

GhostDragon#24437

(#20767) Napfénysüti válasza Fecogame (#20765) üzenetére

Praktikerben vettem személyesen csapot. Csak erre ma mondja afőbérlő hogy cseréjem drágább, minőségibbre mert a vízszerelő szerint ez fél év múlva folyatni fog.
Igazából első körben megpróbálnék ott keersni egy minőségibb csapot az üzletben ha engedik hogy ráfizetéssel drágábbra cseréljem. Csak ha nem lenne normális akkor gondolkodnék a pénz visszakérésén de akkor ezek szerint erre nincs sok esély.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20768) justflash válasza zsotesz81 (#20760) üzenetére


justflash
tag

Tudok csak nem ér rá. ;]

Egyébként szvsz sorba vannak kötve és az elsőből (amelyik működik) kicsúszott a továbbmenő vezeték, 1db csavarhúzó segítségével javítható.

@Napfénysüti: érdemes bemenni, praktikerbem rugalmasak szoktak lenni.

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20769) D.Orion válasza Napfénysüti (#20767) üzenetére


D.Orion
veterán

Mind a ráfizetés mind a sztornó esetében nagyon készségesek az ilyen áruházak. Praktiker, Baumax, Obi mind-mind gond nélkül állt hozzá ha nálunk is cserélni kellett valamit.

Szerk.: Kerékpárosban szerkesztve válaszoltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#20770) Napfénysüti válasza D.Orion (#20769) üzenetére

Amúgy ki se bontottam a dobozát szóval tök érintetlen az egész csomagolás. Remélem tényleg jófejek lesznek.
Azt mondta a főbérlő Kludi vagy Mofém csapot nézzek bízom benne hogy lesz náluk. Vagy ha nem akkor nézek valami 10k körülit az már csak minőségibb (ez 4500 volt).

Més que un club!

(#20771) honda23 válasza Napfénysüti (#20770) üzenetére


honda23
aktív tag

Kludi és Mofémen kívül az összes xar... Viszont az áruk horror, 30-40-50e ft is lehet egy zuhanycsaptelep.

Mondjuk cégemnél minden csaptelep Kludi, mégis nagyon sok meghal belőlel...

Én is szívok ezzel az albiban sajnos, de én már okosan átszereltem, jó lesz ez így nekem, amíg még itt vagyok.

[ Szerkesztve ]

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20772) Napfénysüti válasza honda23 (#20771) üzenetére

Sikerült egy Kludira kicserélni igaz még 10500-at rá kellett dobni. De ezt majd levonjuk az albérleti díjból. :)

Més que un club!

(#20773) honda23 válasza Napfénysüti (#20772) üzenetére


honda23
aktív tag

Sajnos a praktiker is már rossz kínai termékeket árul.

Én nem tudom rábeszélni a főbérlőmet, vett tavaly egy Sanimix zuhanycsaptelepet, ami január 3-án a kezemben maradt, eltört... Univerzális zuhanyváltóval csináltam meg, de így sem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20774) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv!

Nem is olyan rég valaki említette, hogy gokart pályán dolgozik. Barátomnak nemsokára 30. születésnapja lesz. Arra gondoltunk, hogy mi lenen ha kicsit száguldoznánk.

Szóval? :D Kit is keressek? :B

(#20775) Fecogame válasza D.Orion (#20774) üzenetére


Fecogame
veterán

Jobb fent kereső --> gokart --> [link]

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20776) Napfénysüti válasza honda23 (#20773) üzenetére

Na pont egy olyat hoztam el elsőre. De a vízszerelő javasolta hogy Kludi vagy Mofém legyen a csak azért kellett kicserélni. Mondjuk ez volt a legolcsóbb a két márkából és így is 15000-be került szemben a 4500-as kínaival.

D.Orion: Varoz a gokartos. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20777) gyenge47


gyenge47
tag

Melyik papírbolt van nyitva 5 után is? Plaza-s ugye bezárt.

[ Szerkesztve ]

(#20778) Varoz válasza D.Orion (#20774) üzenetére


Varoz
őstag

\o

2500/fő, 9 perc. Ezen az áron tudtok gokartozni. Illetve a kedvezmény úgy van, hogy vagy 3x9 6000 vagy ha vagytok 6-an és mindenki megy legalább 2x akkor 2000/fő/9 perc. :)
Jöhettek bármikor, minden nap nyitva vagyunk este 7-ig. Esetleg ha többen jöttök, akkor előtte odaszóltok, hogy egyrészt tudjunk róla, másrészt ha esetleg sokan lennének akkorra. Ami nem gond, csak akkor várakozási idő van.
Itt egyébként minden infót megtalálsz. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20779) D.Orion válasza Varoz (#20778) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszi, bedobom az infót a szervező csoportba. :R

(#20780) makro válasza justflash (#20768) üzenetére


makro
aktív tag

Köszi a tippet, hétvégén megnézem hol az a kicsúszott vezeték :R

(#20781) quint


quint
aktív tag

A bajnoki cím kapcsán valamelyik nap beszélgettünk a Vidi esélyeiről a BL-ben... Itt egy friss cikk, a közepén egy esélylatolgatás, hogy miként lehetne a Vidi kiemelt, a cikk végén pedig egy táblázat a különféle bajnokságok átlagos és az adott liga legnépszerűbb csapatának nézőszámáról.

(#20782) honda23


honda23
aktív tag

Mivel már egy hete kerülgetem a hűtőmet, ezért még mindig eladó, fórumosnak 30 helyett 26é-ért vihető.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#20783) Napfénysüti válasza quint (#20781) üzenetére

Épp ma beszélgettünk kollégámmal hogy a várható távozókat figyelembe véve túl sok esélyt a BL-hez itt nem kell fűzni.

Més que un club!

(#20784) juliabrilke válasza Napfénysüti (#20783) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nagyon remélem, hogy nem megy el mindenki, akit szóba hoztak, mert akkor nagoyn minőségi emberekkel kellene őket pótolni. Nálam pl. Calatayud megszerzése kész főnyeremény volt. :(

(#20785) D.Orion válasza juliabrilke (#20784) üzenetére


D.Orion
veterán

Márpedig akiről eddig írtak nb1.hu-n az mind megy. Niko-t nem tudom ki és hova fogja leigazolni, kétlem, hogy ajánlat nélkül muszájból ittmaradna. Az tény, hogy nyugathoz képest nem olyan technikás hogy ott kapkodnának érte. Érdekes, hogy az akadémiáról alig-alig kerülnek ki igazán jól képzett és erős focisták. Néhavan egy-egy, de sajna nem úgy, hogy 50ből 10 átlagos, 35 jó, 5 kiváló. Én gyengének tartam az utánpótlást, és ebben az öregek/edzők/tulajdonosok a hibásak. Elrontják a gyerekeket, mind képzési hiányossággal, mind a pénzzel.

Meg kell nézni pl. a kis Kovácsot. Gyors, technikás, de nádszáll. Nem tudom elhinni, hogy két év alatt senki nem volt képes 8-10kg izmot pakolni a gyerekre.

[ Szerkesztve ]

(#20786) juliabrilke válasza D.Orion (#20785) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az addig nem baj, ha pár focistán tudunk keresni. Pár embernek meg ügye lejár a szerződése.
Viszont ha szerzünk pár spanyol/portugál arcot, akik vagy beválnak vagy nem, meg a kölcsönadott embereket visszahíjuk, akkor megszívjuk.
Niko másodosztály nyugaton szerintem max. Vagy ő is megy több pénzért bárhova, mint mondjuk Alves.
Kis Kovács meg olyan, mint a Dombi Debrecenben. Gyorsan előre és rúgják fel ha tudják. :DDD

Akadémiából meg eddig nem sokat nyertünk. Pár embert, de nem nyújtanak folyamatosan jó teljesítményt.

[ Szerkesztve ]

(#20787) André


André
tag

Sziasztok!

Van egy nagyobb szatyornyi hazsnált cd tokom, slim, normál vegyesen és rengeteg papirtok.
Nem akarom még kidobni, hátha vki tudja hasznosítani közületek, szal ingyen vihető.

Továbbá alaplapi usb, firewire kivezetések, svideo és rca vga kivezetések szintén ingyen vihetőek.

Aztán még vagy 10db rossz optikai meghajtó is elvihető, pata dvd-írók és cd-írók vegyesen.

Bizonytalanul működő dlink wifi router, olcsó kategóriás, hibás tápokból is van pár, alaplaphibás komplett P1 számítógép, amik szintén szabadon vihetőek.

És egy nyalánkságot is le tudok hozni a padlásról, ha vki gerjed ilyenre: kb 9 éve nem próbált, de akkor még működött 286-os gép monochrom monitorral. ;]

(#20788) André


André
tag

Unotron C5100R típusú sosem használt, még fóliában mélyalvó rádiós egerek ezresért vihetők 2db AAA elemmel.

(#20789) Tom5


Tom5
addikt

Kúrva Chrome nem működteti a javat. Már mindent engedélyeztem manuálisan, minden enable és mégse. Mi a rákot csináljak? Eredeti 8.1 64 Bit.... :W

(#20790) Kristof14 válasza Tom5 (#20789) üzenetére


Kristof14
senior tag

Adóbevallás?? :D
Azt nem is azt nem is fogja.
Firefox-al megy.

-

(#20791) sedo válasza D.Orion (#20785) üzenetére


sedo
tag

Én egyébként ezeket a "szupertutibiztosan előre tudom, hogy mi lesz a csapat körül, mert annyira belsős információim vannak" hozzászólásokat nem értem. Természetesen nem csak erre és nem is csak a te üzeneteidre gondolok. Azért jó pár ilyen belsős információ bizonyult már tévesnek az elmúlt pár évben ami itt a ph fórumon vagy éppen bárhol máshol megjelent.
Én is be tudom írni, hogy biztosan tudom, hogy Gyurcsót tutira leigazolja a III. kerület, mert vágynak vissza az első osztályba, és ehhez sokat kell erősíteniük. Aztán max ha nem jön be, akkor majd nem beszélünk erről többet.

(#20792) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Cseréptető Javításához keresek szakembert. Székesfehérvári családi ház.

(#20793) quint válasza Tom5 (#20789) üzenetére


quint
aktív tag

NPAPI engedélyezése, utána menni fog.

(#20794) justflash válasza Tom5 (#20789) üzenetére


justflash
tag

Ne használj Chrome-ot. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#20795) D.Orion válasza sedo (#20791) üzenetére


D.Orion
veterán

Most vagy neked vagy nekem vannak szövegértelmezési problémái. :) Egy szóval se írtam, hogy belsős infó. Sőt azt írtam, hogy nb1.hu-n olvasható. Szóval úgy vélem nem az én hozzászólásomra akartad ezt válaszolni. ;) Egyébként belsős infókat se fociból se jégkorongból nem szoktam megosztani. Csak olyanokat amik már pl. kevesbé nyílt fórumokon vagy csoportokban terjednek. De olyat soha nem írok le ami pl. egy pár fős személyes beszélgetésben hangzott el.

Jégkorong: Fehérvárhoz érkezhet egy nagy szponzor aki tökéletesen illene a profilba. De ez annyira 50-50, hogy említeni se érdemes. :)

(#20796) Napfénysüti

Hordozható külső akku/töltő telefonhoz szerintetek kapható valahol Fehérváron emberi áron?

Més que un club!

(#20797) JohnnyX válasza Napfénysüti (#20796) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Amolyan powerbank?
Mintha Mediaban lattam volna.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#20798) Kristof14 válasza Napfénysüti (#20796) üzenetére


Kristof14
senior tag

edigital-ba vettem nem egyet, asszem 3 van itthon összesen.
működnek.
de kétség nélkül sokkal jobban jársz, ha megrendeled netről.

-

(#20799) Napfénysüti válasza JohnnyX (#20797) üzenetére

Igen olyan kellene. A telefonom akksija sajnos a hosszabb bringázásokat már nem bírja végigtrackelni és jó lenne ha egyet be tudnék mellé tenni.
Árban nem tudjátok mibe kerülnek? Néztem neten is de jövő hét végéig jó lenne beszerezni, lesz egy Fehérvár-Szeged távom. :)

Hírtelen találtam egy ilyet: [link]
Esetleg tapasztalat? Vállalható ennyiért?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20800) Kristof14 válasza Napfénysüti (#20799) üzenetére


Kristof14
senior tag

Edigital
ezeket nézegesd meg, nem tudom, hogy milyen az tracer, még nem találkoztam vele, nekem 10400-as yoobao-m van és simán tölti még mindig azt amit az elején tudott.

[ Szerkesztve ]

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.