Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21501) f27


f27
aktív tag

Nincs valakinek egy feleslegesse valt ANT+ USB-je elado?

(#21502) szebe


szebe
őstag

Az összes létező taxitársaságot végigcsörgetve, Pákozd-Szfvár viszonylatra két autót kettő óra alatt sikerült prezentálni. Köszi efott, köszi minden :(
Odafele is fehér rendszámos autót tudott csak küldeni a sokadik hívott társaság, hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21503) gyenge47 válasza szebe (#21502) üzenetére


gyenge47
tag

Százezer ember azért megterheli a szolgáltatásokat na.

(#21504) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Másnál is gyorsított a UPC :F
Eddig 4 MiB/s jöttek a letöltések most 12 MiB/s :Y

[ Szerkesztve ]

(#21505) LamerGyuri válasza szebe (#21502) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Előrendelés.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#21506) D.Orion válasza szebe (#21502) üzenetére


D.Orion
veterán

Az haggyám, EFOTT-on milyen körülmények vannak. Pákozdi lakos vagyok így itthon tudok aludni és fürdeni. Délelőttös műszak után szoktam átnézni. De akik ott vannak kempingben... hát én tuti visszakérném a pénzem. Nincs ivókút az Efott területén, csak egy a kempingben. Egyik nap se kaptam üdítőt vagy sört délután 4 után, csak 40-50perc sorbanállás után. Toi-toi kevés, normál wc nincs. Fürdeni/tisztálkodni lövésem sincs hogyan tudnak. A kidőlt részegeket vagy netán rosszul lett embereket senki nem szedi össze. Orvosi ellátás mondhatni nincs, járörőző egészségügyiseket még nem láttam. Mono koncerten még nem voltam, mert mindig belehallatszott az adott koncertbe egy másik. A buszokon vadbarom félrészeg fesztiválozók tucatjai vannak. Egyik nap már a sukorói buszon kénytelen voltam erővel rendett tenni köztük, mert annyira ordíbáltak, szemeteltek, köpködtek. Pénteken kérdeztem, hogy miért engedi fel őket egyáltalan. A válasz kb. annyi volt, hogy muszáj, nem ő dönti el.

[ Szerkesztve ]

(#21507) szebe válasza LamerGyuri (#21505) üzenetére


szebe
őstag

Az sajnos nem játszott, lévén nem tudtuk meddig maradunk

(#21506) D.Orion
Csodálatos akkor a szervezés. Kint lévő ismerősöktől a 40 perces sorbanállásokat hallottam, illetve ők még a rettenetes porra és mocsokra panaszkodtak. Kezdem úgy érezni, hogy nem olyan nagy baj hogy nem mentem ki :U

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21508) D.Orion válasza szebe (#21507) üzenetére


D.Orion
veterán

Így 29 fele lépdelve voltam már pár fesztiválon, így tudom, hogy van ennél is lejjebb. :( A por az sajna érthető és sokat nem tehetnének ellene. Azonban a folyamatosan teli kukák és gyűjtődombok bosszantóak. A legszebb mikor áram a büfében.... ÁNTSZ biztos csak a bejáratig jött a pénzes borítékért.

Ui. Nem kell off-ba raknod ez egy beszélgetős topik (is).

(#21509) bim válasza Poiro7 (#21504) üzenetére


bim
veterán

nálam annyi amennyiért fizetek. Egy hajszállal több. 62/6,3

(#21510) Motion_Blur válasza D.Orion (#21506) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ettől az egész fesztivál témától hányingerem van...

Aki annyira igénytelen hogy még az ilyen körülmények ellenére is ott döglik napokig, az állja csak ki az 1 órát a sörtét + hugyozzon maga alá. Meg persze vállalja a felelősségét ha kokira issza/szívja magát, hogy nem biztos hogy megéri a másnapot...

Ja és atomot nekik :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21511) D.Orion válasza Motion_Blur (#21510) üzenetére


D.Orion
veterán

Eddig összesen kétszer aludtam/aludtunk sátorban, Jó párszor lakókocsis campingben. De legtöbbször házat v. szobát béreltünk.
Sajnos itthon másról sem szól egyik fesztivál sem, mint pocsék körülmények azoknak akik ott sátoroznak akár egy hétig. Baszott sorban állás mindenkinek mindenhol(büfé,wc). Drága jegyárak, drága büfék.
DE! A fellépők közül mindenki megtalálja a neki tetszőt, amiért megéri kimenni. ;] Vagy ha más nincs a csajokért. ;]

Az ott lakókat nem irigylem, de sok településnek ez akkora plusz bevétel ami nélkül nem maradnának fenn.

[ Szerkesztve ]

(#21512) t1 válasza szebe (#21507) üzenetére


t1
addikt

Por az van, m7-esről láttam a parkolót, kb mint ha sivatagba lennének az összes autó merő egy dzsuva :D

(#21513) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nikolics csak 2 gólt lőtt az új csapatában a hétvégi fordulóban?
Mondom én, hogy kezd lustulni és nem is kellett itt tartani. :DDD

(#21514) Viper26 válasza juliabrilke (#21513) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hová igazolt?

iPhone 14 | FR955

(#21515) juliabrilke válasza Viper26 (#21514) üzenetére


juliabrilke
addikt

Lengyelekhez (Legia Warszawa)

(#21516) szebe válasza D.Orion (#21508) üzenetére


szebe
őstag

Mi a szűkebb baráti társasággal csak egyetlen fesztiválon vagyunk hajlandóak megjelenni, bár az is inkább egy nagyra nőtt házibuli :D (Mészistock)
Valahogy nem hiányzik az a sok ember, akikről az indexnél írtak egy telitalálat cikket [link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21517) Motion_Blur válasza szebe (#21516) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Tényleg jó írás.

Aki szelfibotot használ, birtokol, biztos hogy büntetném valahogy :))

Döbbenet hogy mennyire nullák az emberek... bármilyen fontos esemény amit meg kéne élni, már nem jelent semmit... az a lényeg hogy a k*rva szelfi elkészülhessen :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21518) D.Orion válasza Motion_Blur (#21517) üzenetére


D.Orion
veterán

Tiltakozom. :) Egyetlen képet se csináltam múlt héten az Efott-on. :D Nem értem én sem azokat akiknek csak akkor számít egy esemény ha már feltöltötték fb-ra. Lelki szegénység szerintem. Selfibotra dédmamámnak biztos lenne egy szellemes megjegyzése, Isten nyugosztalja. Anno a mobiltelefonra is csak annyit mondott, hogy ha valaki szeretne vele beszélgetni, akkor jöjjön át hozzá. :) Születésnapra pedig írjon egy képeslapot, ne a telefonon hívja, mert az személytelen.

[ Szerkesztve ]

(#21519) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valakit laptopszervízelésre?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#21520) LamerGyuri válasza cellpeti (#21519) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

f27 kolléga

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#21521) mtade


mtade
aktív tag

Napokban volt beszédtéma a mobiltelefon szervíz kérdéskör.

Nem igazán találtam meg, hogy melyik ajánlott, tudtok segíteni?
MicroUSB aljzatot kellene cserélni Samu S2-n.

Köszi előre is.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#21522) Viper26


Viper26
nagyúr

Tudja valaki, hogy a táppénz órában van, vagy adott napra szól?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#21523) LamerGyuri válasza Viper26 (#21522) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Naptári napra szól.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#21524) Viper26 válasza LamerGyuri (#21523) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az érdekes, 12 órás hétvégén voltam táppénzen, most meg közlik, hogy dolgozzam le, vagy szabi... :U
Mármint ami 8 órán felül van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#21525) LamerGyuri válasza Viper26 (#21524) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Te meg közöld, hogy akkor elmész a Munkaügyi Bíróságra.

1 adott naptári napra csak 1 jogcímen kaphatsz ellátást-fizetést-bért (nevezd, ahogy akarod).
Táppénz - ez naptári napra szól.
Munkaidő és ennek bérezése - erről a munkaszerződésed, esetleges kollektív szerződés, és a Munka Törvénykönyve idevonatkozó rendelkezései az irányadók.
Szabadság - ezt az új törvény alapján már órában számolják. Tehát ha 12 órás munkarendben dolgozol (munkaszerződésedben mi van?), akkor 1 nap szabi 12 óra szabadságodat csippent le; ennek pontos nyilvántartása a munkáltató felelőssége. Ha ennek elmulasztása esetén hátrány-kár ér, a munkáltatónak bünti jár.
Az ominózus hétvégére (12 órás munkarendben is) tehát csak táppénzes ellátás jogcímen lehet számfejteni. Szabit arra a napra nem lehet kiírni egy percet sem, és nincs is mit ledolgoznod, hisz az adott napot a táppénzes ellátás teljesen lefedi 0:00 órától 24:00-ig.

Folytassam? :U

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#21526) kem válasza szebe (#21516) üzenetére


kem
addikt

Ezt orommel hallom, en is az egyik szervezo vagyok :))
Ott aztan senkit nem zavarunk az biztos.

Köszi!

(#21527) N_Norbi


N_Norbi
csendes tag

Sziasztok,

Szekesfehervari fejleszto csapatunk Android/iOS beta felhasznalokat keres okostelefon appunk Nearones privat tesztjere.

Nearones egy lokacio alapu app, mely segit felfedezni uj arcokat erdeklodesi korod, karakteres es a napi rutinod alapjan.

A faradozasaitokert cserebe vendegeink vagyok egy sorre/uditore Szekesfehervaron, ahol szivesen meghallgatjuk visszajelzeseteket, otleteiteket az approl. :R

Irjatok ram privatban, vagy jelentkezztek a weboldalon

Kint leszunk Fezenen is, ott is megtalaltok minket (egyik fejlesztonk bandaja is fellep, metalll!!) ;]

lilifoxapp.com - facebook.com/app.lilifox - instagram.com/lilifox_app

(#21528) szebe válasza kem (#21526) üzenetére


szebe
őstag

A tavalyi "ALVAROOOO"-t szerintem egy darabig nem fogja semmi felülmúlni :))

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21529) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

:DDD

(#21530) juliabrilke válasza MunezXBK (#21529) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ne nevess, mert sose lehet tudni, hogy ki lesz majd Casoni után. :DDD

(#21531) Viper26 válasza juliabrilke (#21530) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én hülye meg azt hittem nincs lejjebb. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#21532) cellpeti


cellpeti
veterán

60°C sok egy HDDnek?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#21533) Fecogame válasza cellpeti (#21532) üzenetére


Fecogame
veterán

Hosszú távon nem túl egészséges. Van mellette egy másik, ami ennyire befűti?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21534) zolee1988 válasza mtade (#21521) üzenetére


zolee1988
tag

Szia,
6500ft a gyári USB panel mikrofonnal, munkadíjjal együtt.

(#21535) mtade válasza zolee1988 (#21534) üzenetére


mtade
aktív tag

Köszi, nemsokára aktuális lesz. Téged keresselek? :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#21536) A@ron


A@ron
tag

Kedves Kollégák!

A hónapban nagy valószínűséggel hozzájutok 2 db Huawei P8 Lite telefonhoz, Telekom függő zsírúj állapotban + hozzá járó Huawei TalkBand B1 okoskarkötőhöz.

Céges előfizetéshez kapjuk akciós áron, viszont a családban nem lenne kihasználva, így szeretnénk továbbadni, és az árán valami egyszerűbb telefont venni az ősöknek.

Ennél fogva bontatlanul, 2 év garival tudnám adni a telefonokat karpánttal. Nyilván listaárnál lényegesen olcsóbban.

Ha valakit esetleg érdekel a lehetőség, PÜ-zzön rám még ma vagy holnap, és színt is választhat! :))

További szép napot!

(#21537) cellpeti válasza Fecogame (#21533) üzenetére


cellpeti
veterán

ez a notimba lévő HDD és valszeg emiatt kapcsolgat ki menet közben. Meg elég nehézkesen is indul

Tigris, tigris, csóvafény...

(#21538) Fecogame válasza cellpeti (#21537) üzenetére


Fecogame
veterán

HDSentinel mit mond?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21539) tzimash


tzimash
őstag

Fehér színű JBL Charge 2 bluetooth-os hangszóró érdekel valakit?
Keveset használt, újszerű állapotban.
Érdeklődni privátban.

(#21540) zolee1988 válasza mtade (#21535) üzenetére


zolee1988
tag

Keress meg nyugodtan :)

(#21541) Varoz válasza Viper26 (#21480) üzenetére


Varoz
őstag

Azért, mert akkor ezek szerint a környezetedben lévő autók ordenáré szarul vannak beállítva. :)
Az, ha be van lőve rendesen, akkor úgy kell mennie középen, mintha sínen lenne! :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21542) Viper26 válasza Varoz (#21541) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor gondolom kellene egy állítás neki.

iPhone 14 | FR955

(#21543) Varoz válasza Viper26 (#21542) üzenetére


Varoz
őstag

Így van. De ha valahova mész állíttatni, akkor feltétlenül nézzék meg előtte, hogy lóg-e valami! Mert ha lóg, akkor sz.rnak egy pofon az állítás. Kb.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21544) A@ron


A@ron
tag

Kedves Topiklakók!

Megbízható, ámde nem aranyáron dolgozó vízvezetékszerelőt tud valaki Szfváron?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#21545) tzimash


tzimash
őstag

Valakinek van egy gyári s775-ös hűtője eladó? "párszázé" gondoltam :)

(#21546) szebe


szebe
őstag

3 évvel ezelőtt trollkodott egyet az AlbaVolán :DD [link]

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21547) Andris837 válasza szebe (#21546) üzenetére


Andris837
senior tag

Nekem speciel teljesen jó lett volna az új... :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#21548) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Üdv,

Cseréptető javításához keresek szakembert.

(#21549) deicide válasza eddie1978 (#21548) üzenetére


deicide
veterán

Szerintem Bim az embered, általában naponta benéz ide.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#21550) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Vidivel kapcsolatban kérdés, akinek van infója.

Ügye Rudolf Gergely még csak a közelben sincs? Mert ez lenne az utolsó szívatás Burcsa részéről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.