Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34655) Hequila


Hequila
őstag

Na gyerekek, ennyi volt, befejeztem.
Nem viselem el tovább sok idióta, bunkó, büdös embert.
Nem fogom többé magyarázni, hogy nem, nem romlott el a szkájp, csak verziófrissítés után néhány dolog 2 centivel arrébb került.
Nem javítom tovább az összetört, összevert, leejtett, megtaposott, lehányt, rágcsálók által összefosott értéktelen vackaikat - persze ócsón, de jobb lenne, ha ingyen.
Nem dolgozok tovább napi 12 - 14órát, mert "még mámma kéne, mer a kisfijú nem tud jáccani, oszt akkó minket nyaggat".
Nem fogok egyre többet dolgozni egyre kevesebb pénzért (mert sajnos ez a tendencia).
Nem fogok tovább önmegtartóztatni azért, mert minden nap hajnali 2-3 között érek haza, amikor már az asszony alszik.
Nem fogok tovább minden év végén napokat tölteni az adóoptimalizálással, mert ha ezzel nem foglalkoznék, a teszkó pénztárosnak jobb órabére lenne.
Nem, elég volt, lehúztam a rolót.
5 évig voltam vállalkozó, de eddig, és tovább nem.

Kitartást a még szakmában dolgozóknak (bár egyre kevesebben vannak), az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Hequila out

p.s. Maradt némi raktárkészletem. Főleg mainstream cuccok, perifériák. Odaadnám nagykerár - 15%-ért.
Akit érdekel, dobjon egy privátot, és küldök egy listát róla. Szeretném az egészet egyben értékesíteni.

[ Szerkesztve ]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.