Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24551) Jorus válasza cOxeR (#24549) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ezekben tökéletesen igazad van, de az ajánlatok beadása csak az első kör. A pályázatok beérkezése után a pályázók és termékeik egy szűkebb körével megkezdődik a céges környezetben történő demózás, tesztkörnyezet kiépítése illetve a párhuzamos, 30 napos tesztek a szerverek, végpontok adott körének bevonásával, ez a második kör. Ennek során megnézzük hogy működnek, hogy települnek, hogyan menedzselhetők távolról, célzott fertőzésekre mit reagálnak, mennyi erőforrást igényelnek és még sorolhatnám. Ezt követik az ártárgyalások, további egyeztetések, szerződés paramétereinek tisztázása, stb., ami a harmadik kör.

Nem forrongtam, mindössze nem értettem - ahogy írtam is. Sokkal kisebb tételekre kiírt beszerzési eljárások esetében, sokkal homályosabb kiírással is naponta hívják az adott kollégát a sales-esek, cégvezetők, és dőlnek az ajánlatok, hogy ők nagyon el szeretnének adni valamit. Ennek fényében volt furcsa a dolog, azt slussz.

Most így utólag visszagondolva, lehet, hogy a nullás NAV-os igazolás előírása tántorította el az érdeklődőket. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.